Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
03 Апр 2007 18:11
Мнения: 1019
Местоположение: On The Ares
Заглавие:
Публикувано на: 01 Ное 2007 10:21


Един борец се разхождал из полето със синчето си. Детето по едно време го попитало:
- Тате, какво е онова дето лети там горе?
- Ами птица.
- Как се пише това?
- Ето как. - чертае му в пръстта. - П-т-и-ц-а.
- А онова там какво е?
- Делтаплан.
- Как се пише?
- Ами... Д-е-... - вглежда се в небето. - Знаеш ли, и това е птица!

Исус е разпнат на кръста и му остават броени часове живот. Свети Петър седи пред кръстта. По едно време Исус казва: - Петре, приближи се, да ти кажа нещо... Тръгнал Петър, но стражите го спрели и му казали, че ако направи дори само една крачка, ще му отрежат краката. Петър се замислил: "Това са последните думи на учителя, не мога да не ида..." Приближил се и стражите му отязали краката. - Петре-е-е бе, приближи се да ти кажа нещо... - вика го отново Исус. - Ако,направиш само една крачка, ще ти отрежем ръцете. - казали стражите. Петър, дори с отрязани крака, не можел да не уважи последното желание на Учителя си и да не чуе заветните му думи, нямало как приближил се. Отрязали му ръцете... - Петре-е-е-е, приближи се. - отново промълвил Исус. Свети Петър вече нямал нищо за губене и се домъкнал под кръста. - Исусе, кажи, учителю мой... - Петре бе, да знаеш, че от тук се вижда твойта къща...

Героя от войната Майор Митев бил на посещение в класа на Иванчо и учителката по този случай накарала учениците да напишат изречение в което всяка дума да започва с буквата М. Става Марийка и почва -Москва, май месец, манифестация, майор Митев марширува с много медали. Става Пена: -Манхатън, март месец, мъгла, мафията моли майор Митев за милост. Най-накрая дали думата и на Иванчо : -Мека, мараня, мек миндер, млад манаф мърка и мърмори, Машала майор Митев, машала.

Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може.

Какво прави един слон когато има слънце? Ами... сянка!

___________________________________
Use Google Sucker


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
24 Юни 2007 13:15
Мнения: 16
Заглавие:
Публикувано на: 01 Ное 2007 23:14


Момчета проблема с парите е решен.Пари няма !!!

___________________________________


Профил Skype

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 28 Авг 2011 00:35


Второкурсничка от ТУ седи пред първи блок и плаче. Покрай нея минава завършващ магистър, вижда я и я пита:
- Какво става? На изпит ли те скъсаха?
- Не, взех си всички изпити с отличен.
- Тогава да нямаш проблем с някой преподавател?
- Не, с всички преподаватели се разбирам добре.
- Ами тогава за к'ъв х*й седиш тука и ревеш?!
- За к'ъвто и да е!


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Ное 2008 22:38
Мнения: 1469
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Авг 2011 10:58


Дайте някой виц на Къци :D


Профил

Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Авг 2011 23:38


20 процента от мъжете след секс пушат цигара на балкона, 20 процента след секс лягат да спят, а 60 процента от мъжете натискат Alt+F4... :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2004 22:57
Мнения: 1353
Местоположение: Някъде там в неизследваните райони!!!
В момента играе: Knight online
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Сеп 2011 23:28


В магазин за домашни животни влязла млада госпожица и попитала :
- Извинете, имате ли папагал, който знае английски?
- Не - отговорил троснато продавачът - имаме кълвач, който знае морзовата азбука.

___________________________________
Крещя, следователно съществувам!


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Ное 2011 18:33
Мнения: 20
Местоположение: Русе,България
В момента играе: Captain Claw
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Дек 2011 19:06


Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили.
На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс
- Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи...
- Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче.
- Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра?
- Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?

Уотсън пита Холмс:
"Абе, Холмс, нещо се е повредила лампата в тоалетната. Като отворя вратата светва, като я затворя угасва."
"Елементарно, Уотсън! Пикал си в хладилника."

Холмс и Уотсън вечерят. Шерлок Холмс пита доктора:
- Е, Уотсън, какво ще кажете за Баскервилското куче?
- Прекрасно, Холмс! Може ли да си взема малко допълнително?

Доктор Уотсън много се тревожеше, че Шерлок Холмс пуши твърде много и реши да го откаже от този навик. Една сутрин той взе любимата лула на Холмс, завря си я отзад, извади я, и я остави на мястото й. Холмс дойде, взе лулата и я запали, все едно, че нищо не е забелязал.
И така се случи няколко пъти... Холмс така и не се отучи да пуши, но пък доктор Уотсън вече не може без утринната си лула.

Шерлок Холмс и Доктор Уотсън пикаят в тъмнината зад ъгъла...
- Холмс, защо аз пикая толкова шумно, а вие практически не се чувате?
- Елементарно, драги ми Уотсън! Това, приятелю мой, е защото вие ми пикаете на обувките, а аз на свой ред ви пикая в джоба...

Английски замък, пред него се ширнала ливада, покрита с прекрасен току що навалял сняг, изкрящ под слънчевите лъчи. Лордът - собственик на замъка се събужда и излиза на терасата да се полюбува на красивата гледка.
О, ужас! Върху белият сняг с урина е изписано: "Лорда е рогоносец".
Лордът веднага повикал Шерлок Холмс. След кратък оглед на местопрестъплението Шерлок Холмс направил своето заключение:
- Милорд, почеркът е на жена Ви, а урината - на Вашият шофьор. :D :D :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 28 Юни 2012 11:57


Новопостъпил затворник го настаняват във една килия със яко старо куче.
При настаняването старият му казал:
- Тука в затвора играем на една игра, нарича се "семейство", така че ти кой искаш да бъдеш, майката или таткото ?
Новодошлият се позамислил малко и предвидливо казал:
- Аз смятам да бъда таткото.
Старият затворник отговорил:
- Нямаш никакви проблеми, хайде ела сега да хванеш мама за кура.



Прибира се едно момче в къщи и казва на родителите си:
- Днес като се прибирах от училище през парка един чичко ми каза, че ако му лапна пишката ще ми даде ей тия маратонки ...


Шляеха се в района на Чернобил два педала... Единият - активен, другият - радиоактивен...


Двама обратни много се обичали, но единия бил много ревнив - не разрешавал на другия носа да си покаже навън. Един ден му се наложило да излезе и казал на другия:
- Муцинко, сега излизам за пет минути, а ти само да си мръднал от кревата. Лежиш тука и не мърдаш!
Излязъл... Връща се след пет минути и какво да види - цялата стая - таван, стени, под - всичко оплескано със сперма. Вбесил се и се разкрещял:
- Не те ли е срам - за секунда да те оставя и веднага намираш кой да те оправи! Как можа да ми изневериш!
А другия, уплашен, му отговаря:
- Ех, бе, муцинко, ти не даваш човек и да пръцне....



Дядо и внуче си вървят през гората
- Дядо, дядо виж - вълк!
- Това, дядовото, не е вълк а куче. Едно време какви кучета имаше ехе-е - вълци.
- Дядо, дядо виж - лисица!
- Каква лисица бе дядовото, това е котка. Едно време какви котки имаше - ехе-е -лисици.
- Дядо, дядо виж - вълшебник!
- Това не е вълшебник бе дядовото, това е педераст. Едно време какви педерасти имаше ехе-е - вълшебници!



- Татее, днес ми беше първият полов акт!
- Браво, моето момче! Кога ще ти бъде втория?
- Когато ми зарасне дупето.



Един ловец решил да застреля баба Меца. Отишъл той с пушката си пред пещерата и се провикнал:
- Мецоо, излизай или ще те застрелям!
Излязла мечката и ловецът натиснал спусъка. ЦЪК-ЦЪК. (Пушката засекла)
- Айде избирай - или да те изям, или да те еба - казала мечката. Ловецът избрал да го ебат и си тръгнал куцукайки. На другия ден се връща:
- Мецо, излез щото ще те застрелям - и приготвил автомата си. Излиза мечката, а автоматът ЦЪК-ЦЪК.
- Ами пак имаш право на избор - да те ям или да те еба.
И пак го наебала. На третия ден ловецът се връща отново, този път с базука.
- Излизай Мецо, ще те убия!
Излиза мечката, а базуката пак - ЦЪК-ЦЪК. Мечката не издържала:
- Добре де, аз едно не мога да разбера- ти ловец ли си или педераст?



Един турчин веднъж обладал момче.
На другия ден, докато турчинът си седял в кафенето и си четял вестника, при него дотичало момчето и му извикало:
- Чичо, чичо, дай две пари!
- За какво?
- Боли ме дупето.
Човекът се бръкнал и му дал две пари.
На следващия ден, отново в кафенето, момчето дотичало и пак поискало две пари. Турчинът отново му дал.
На третия ден момчето отново му поискало, но турчинът казал:
- А-а, мойто момче, стига толкова. Ние също сме били момчета и знаем как става тая работа. Ден боли, два боли, на третия ден минава.


Двама приятели се притеснявали за сексуалните наклонности на техен познат и решили да го проверят. Попитали го какво прави като се прибере. И той казал:
- Късам бикините на жена ми.
И те го питали:
- Защо толкова брутално?
И той каэал:
- Защото много ми стискат.


Двама педали... На едниия му се допикало и разправя:
- Сега ще правя пиш, мили и да не мастурбираш докато се върна!
Връща се педала и гледа всичко олискано с бяло.
- Нали ти казах да не мастурбираш!
- Не съм мастурбирал, само се оригнах.


Въпрос: Къде му е апандиситът на Мариус Куркински?
Отговор: Като влезнеш, веднага вдясно...


Семейство било на пикник в гората. По едно време дтето тича запъхтяно при майката:
- Мамо, а пък там на една полянка един чичко е яхнал друг чичко и го язди!
- Не ги гледай мама, те са луди.
- А-а не са луди, тоя чичко отдолу е татко!


Педераст минава покрай строеж. Зидарите отгоре решават да се подиграят с него и се провикват:
- Здравей, бе мъж!
Педерастът отговаря:
- Здравейте бе, инженери.


Трима новобогаташи седят в кафенето и обсъждат, колко прекрасни деца имат.
Първият:
- Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер. Прави големи пари, даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж...
Вторият:
- И моят син е голяма работа. Отвори си собствен автосалон. Продава коли на поразия. И той прави големи пари. Миналата седмица подарил на гаджето си чисто ново Ферари...
Третият:
- А моят път е банкер. Собствена банка си направи. Парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит, без лихва за 30 години...
В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ:
- За какво си говорите?
- Абе хвалим се с децата си.
- Ох, моят син стана хомосексуалист. Не мога да се похваля, че много се е издигнал. Обаче пък се оправя в живота, мамка му. Ей на - апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново Ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали...


Качва се моряк на кораб за дълго плаване и пита как стои въпросът със секса. казват му:
- Даваш $300 и имаш готвача за един път.
- Толкова пари са много за един готвач - първо е мъж, само един път, какъвто и виртуоз да е много са.
- Те не са само за него всичките. $ 100 са за капитана, защото той не ги обича тези работи.
- Пак са много ...
- Не, $ 100 са за помощник-капитана, защото той хич не ги обича тези работи.
- А бе ... и $100 ми се виждат много за готвач...
- А, и те не са за него, а за двама моряци да го държат, защото ако знаеш пък готвача как ги мрази тия работи...



Трима загорели пичове вървят из степта вече дни наред без да срещнат жена. Покатерват се на поредното възвишение, оглеждат се, след което единия казва:
- На хоризонта пичка няма.
Втория добавя:
- Е, ще направим като вчера.
А третият, най-малкият, изхленчил:
- Не искам, не искам!


Руснак и грузинец били съквартиранти в някакъв курорт. Вечерта се приготвят да излизат - руснака се бръсне, сресва, мие си лицето, а грузинецът си мие оная работа.
- Защо така? - пита го руснакът.
- Е, за всеки случай.
Излизат да се забавляват кой както намери. Връща се руснакът и вижда грузинеца да си мие задника.
- Какво става?
- Е, случаи всякакви...


Двама педерасти си говорят. Единият попитал другият:
- Как да ги разпознавам, кой е с по- голям член?
- Ами по по-големите обувки.
На другия ден първият отишъл в един гей-бар и видял един с много големи обувки. Попитал го:
- Искаш ли да ми го вкараш?
А другият се съгласил. Отишли в дома на първия, а той казал:
- Само, че искам да се засилиш от края на стаята!
Засилил се другия, но се спънал и му влязъл с глава. А първият възкликнал:
- Не ти ли убиват тия обувки, бе!


Селският доктор имал връзка с учителката. И както обикновено се случва, тя забременяла. Изродил го и тя му казала:
- Ти си го правил, ти си го гледай!
Прибрал докторът детето. На следващия ден пристигнал селският поп:
- Докторе, помагай! Подул съм се, ще се пръсна.
Докторът му ударил една упойка, направил няколко клизми и сложил детето до него. След час попът се събудил:
- Как ми олекна, докторе! И шкембето ми спадна.
- Ще спадне я. Виж какво хубаво дете роди.
Попът се зачудил, но взел детето. На смъртния си одър го извикал и казал:
- Сине, имам една тайна и сега ще я разкрия. Аз не съм баща ти. Аз съм майка ти... Баща ти е поп Киро от съседното село!


Двама обратни се качват на такси. По едно време единия пита шофьора на таксито:
- Извинете може ли да пръдна?
- Ами да - отговаря той.
Напънал се педераса, но излязло само едно "Фъссс".
След малко се обадил другия:
- Извинете, може ли да пръдна?
- Давай. - отговаря шофьора.
Напънал се и той, но пак излязло само "Фъссс".
Тогава шофьора се намесил:
- Сега може ли аз да пръдна?
- Да, да, разбира се...
Пръднал нашия както трябва, а педерасите се обадили:
- Олелее, този е още девствен...



Обществена тоалетна. Пикаят си двама. Единият свършва и иска от другия цигара.
- Подръж го докато ти извадя.
Готово, но този бил с тремор (треперене на ръцете). Държи го той и чака цигара.
- Хайде бе, какво става?
- Подръж го още малко и ще ти дам цялата кутия...


Сутрин след здрав запой, придружен с оргия. Човека се събужда, усеща че не е сам в леглото, всичко го боли, и почва "инвентаризация" с опипване:
"Това е ръката ми... Това е нейната ръка... Това е задника ми... Нейния задник... Ето и члена ми... И нейния... Какво?!"


Мъж влиза в бар и поръчва шест двойни водки. Барманът съчувствено казва:
- Сигурно сте имали много лош ден...
- Да, наистина! Току-що разбрах, че големият ми брат е гей!
На следващият ден същият мъж пак влязъл в бара и отново поръчал същото. Барманът тактично попитал:
- Какво се е случило днес?
- Разбрах, че и малкият ми брат е гей!
На третия ден се случило същото. Барманът, без да задава въпроси, въздъхнал:
- Господи! Никой във вашето семейство ли не харесва жени?
- Жена ми...



Един млад послушник пристига в манастир и игумена го развежда из манастира. Влизат в една стая, в която има маса, отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва:
- Тук, чадо мое, можеш да ядеш каквото поискаш и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в друга стая с маса, отрупана с всякакви маркови напитки.
- Тук, чадо мое, можеш да пиеш каквото и колкото поискаш всеки ден, само в петък - не!
Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла.
- Тук, чадо мое, можеш да се преобличаш колкото искаш всеки ден, само в петък - не!
Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда един гол задник.
- Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък - не!
Младият послушник бил много доволен и казал на игумена:
- Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползувам всички тези блага през всички дни, освен петък?
- Защото, чадо мое, в петък си дежурен по долап.



Як мъж влиза в публичен дом и казва на съдържателката:
- Искам десет педераста. Плащам яко!
- Няма проблеми.
Довеждат десет педераста и ги нареждат пред него, един до друг, задник до задник.
Мъжът вади пистолет и застрелва първите девет.
- Ама защо?
- Ами защото, представяш ли си на десетият колко му се е свил задника сега...


Въпрос: Каква е разликата между млад и стар педераст?
Отговор: Старият може да седне върху яйце без да го счупи.


Двама приятели си приказват:
- Ужас, гаджето ми отива войник!
- ?!? Ама на тебе гаджето ти мъж ли е?
- Какъв ти мъж бе... момченце още.


Разказ на боец:
- Седя си, значи в окопчето, лети куршумче, гръмне гранатка... Фрица, такъв един красив, мустакат, пълзи насреща... В този момент старшината, такъв един синеокичък, скочи в моя окоп и вика:
- Лягай долу!
- А аз му разправям ласкаво: "Върви си глупчо, не е подходящ моментът!"


Чукат се двама обратни. По едно време единият простенва:
- Ох, боли!
- Стига си се оплаквал бе, какъв мъж си?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 30 Юни 2012 07:40


Ти мани, че не знаеш вчера у фейса кво стана заради оня турския... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Юли 2012 23:49


Оди Рамче низ пустина и оди, оди, оди и наидува на еден куп злато. Се јавува господ од небото и му вика:

„Рамче, ако сакаш да го имаш златото мораш да се посереш одма „

Рамче клекнал и се посрал. Оди он така со златото низ пустината и наидува на пет пати поголем куп дијаманти. Господ пак се јавил од небото и му вика:

„Рамче, ќе го имаш и ова и плус една камила за да го носиш ама мораш да се исереш три пати повеќе од првиот пат „

Рамче се помучил ама успеал да се исере три пати повеќе. И он така продолжил низ пустината и наишол на цел вагон богатство. Господ пак:

„Рамче, се можеш да имаш и плус локомотива да го влече вагонот, ама мораш да се исереш десет пати повеќе од првиот пат !„

И Рамче почнал да се напиња и да сере, сере, кога одненадеж го прекинал еден глас :

„Рамче, Рамче... разбуди се.. Рамче.. разбуди се, цел си во гомна !„

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 19 Юли 2012 23:55


Две госпоѓи во најдобри години решиле да излезат навечер сами без мажите. Вечерале се напиле бааги и дошло време за дома. Попат им се примочало. За да не им светкаат белите газиња во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покрај кои минувале и таму да ги извршат природните обврски. Нормално немале тоалет хартија. Првата се забришала со своите гаќи и ги фрлила. На втората им било жал за гаќите па откинала парче од венец и завршила работа. Утредента двајцата мажи си се пожалиле меѓусебно:
- Знаеш жена ми синоќа се врати дома пијана и без гаќи - рекол едниот.
- Не е тоа ништо одговорил другиот. - Мојата исто се врати дома пијана без гаќи а од газот и штрчеше лента на која пишуваше: ".... никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога"!!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2010 23:05
Мнения: 445
В момента играе: с мерника и мушката на кремъклийката
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 22 Юли 2012 13:05


Студент от техническия разказва на колега:
- Брат, вчера една мацка дойде при мен с велосипеда си, съблече се чисто гола и ми каза: "Можеш да правиш с мен каквото пожелаеш!".
- И ти какво направи? - попитал колегата.
- Взех й велосипеда и я изоставих.
- А-а-а-а, мъдро решение. И аз не бих взел дрехите й. - казал колегата...

___________________________________
Времето е в нас и ние сме във времето


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 30 Юли 2012 10:38


сириус саме, кви са тия педалски истории, да ти еба майката комунистическа, сталинист недоклатен. Нищо чудно, че никоя не те харесва-с тая смешна идеология дето я имаш никоя не е толкова дебилна, че да те погледне изобщо :lol: :lol: :lol:

А хумор ти нямаш, като ти гледам вицовете. Ама то фанатиците-идоти хумор нямат, така че нормално :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 02 Авг 2012 14:53


Днеска съм на еврейска вълна:


Spoiler for :
- Докторе, кастрирайте ме!
- Да не сте луд!
- Много ви моля, докторе, направете ми кастрация.
- Е, щом толкова държите.
След като направил операцията, докторът попитал пациента:
- Добре де, бихте ли ми обяснили, защо такъв млад, красив мъж, в разцвета на силите си като вас иска да го кастрират. Та вие можехте да имате хиляди жени.
- Знаете ли, влюбен съм в една еврейка и за да се оженим, трябва да спазя този техен обичай.
- В такъв случай, може би трябваше да ви направя обрязване?
- А аз какво казах?...


***


Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин?
Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин.


***


Двама стари евреи, собственици на магазини за дрехи си говорят в кафенето. Единият казва:
- Ех, толкова пари дадох да го изуча моя син и сега какво? Сутрин спи до 10, идва на работа в 11, пие кафе до 12, после ходи на обяд до 2 и след това цял следобед се закача с манекените.
Другият евреин отговаря:
- Твоята е лесна, пък моята е 10 пъти по-лоша. Моят сутрин спи до 9, идва на работа в 10, пие чай до 11, после ходи на обяд до 2 и след това цял следобед се закача с манекените.
- Че какво толкова, също като моя син, няма разлика...
- Не приятелю, ти все пак продаваш женски дрехи, а аз мъжки -- отговаря другия.


***


Говорят си двама стари евреи:
- Имало едно време Римска империя... Императори, Гай Юлий Цезар, това-онова... И имало и евреи.
- Така си е.
- Имало и Френска империя... Наполеон, тоя-оня... И пак имало евреи.
- Да, вярно.
- А после - Съветски съюз, Ленин, Сталин, СИВ, Варшавски договор... И пак евреи.
- Така де, ама какво искаш да кажеш?
- Ами мисля си - ето, нашите стигнаха до полуфинала.


***


Води Мойсей евреите из пустинята... Година, две, три...
Харесал по едно време едно място и казал:
- Хайде да спрем и да се заселим тук!
- Не, нещо много гадно мирише! - провикнал се някой.
Продължили да обикалят. По някое време пак:
- Хайде да спрем в тази долина и да се заселим?
- Не, кофти мирише.
Обикаляли, обикаляли... 40 години, докато накрая намерили място където не мирише лошо, и най-после се заселили.
Затова сега Израел е единствената държава в Близкия изток, в която няма петрол.


***


Урок по история в еврейско училище. Учителката пита:
- Моше, разкажи ни нещо за Мойсей.
- Ами той е бил извънбрачен син на египетската царица, който...
- Млък! Как може да говориш така! - прекъсва го учителката. - Сам знаеш историята - тя го намерила в кошница, която плавала по реката, скрила го от фараона...
- Е да, сигурно така е разправяла.


***


Близкоизточна поговорка:
Ако планината не отива при Мохамед - значи Моше й е платил повече...


***


Изправят двама евреи, Арон и Моше, за разстрел със завързани очи и завързани ръце. Чува се командатата на взводния командир на екзекуторския взвод: "Готови... За стрелба..."
Единият евреин пита другия:
- Арон, какъв ден сме днес?
- Понеделник.
- Лошо, много лошо започваме седмицата...


***


Седи един евреин и плаче. Идва при него друг и го пита:
- Защо плачеш?
- Купих си два билета от лотарията и спечелих кола.
- Тогава защо плачеш?
- Втория билет защо го купих?!


***


Двама евреи попаднали в газовата камера. Единият констатирал:
- Газта се покачва!
Другият отговорил:
- Продавай, продавай!


***


Шестима евреи играят покер. В един момент Мейерхолц загубва 500$, хваща се за сърцето и пада мъртъв. Останалите доиграват играта прави в чест на падналия си другар. След което Бернщайн казва: "Някой трябва да съобщи на вдовицата". Теглят по 1 карта, и естествено, най-малката се пада на Голдбърг, който винаги губи. Останалите му казват: "Голдбърг, бъди крайно деликатен и мил, нещата и без това са много тежки". "Кой, аз ли? - отговаря Голдбърг. Че на мен бащиното ми име е "тактичност". Разчитайте на мен."
Пристига Голдбърг пред вратата на Мейерхолцови и звъни. Г-жа Мейерхолц отваря. "
- Госпожо, - казва той. Вашият съпруг изгуби тази вечер 500$ на покер и не смее да се прибере.
- Кажи му да пукне дано - развиква се госпожата.
- Разбира се, госпожо, ще му кажа.


***


На фронта. Моше лежи смъртно ранен.
- Моля те Исак, застреляй ме, не ме оставяй в ръцете на врага!
- Недей така бе Моше, не бива.
- Моля те бе, Исак!
- Нямам патрони, нали преди малко свършиха...
- Я виж! Тука ми останал един! Хайде, ще ти го продам...



***


Американският президент е на посещение в Израел и отиват заедно с израелския президент на поклонение пред Стената на плача.
Американецът пита:
- Може ли да се помоля на бога да ми помогне в следващата избирателна кампания?
- Може, но все пак имай предвид че говориш със самия Бог!
- А може ли да го помоля да спре подигравките в пресата срещу мене?
- Може, но не забравяй че говориш със самия Бог!
- А може ли да го помоля Израел да върне на арабите Западния бряг?
- Може, но не забравяй че говориш със стена.


***


Едно дете било от смесен брак - майка му била циганка, а баща му - евреин. Отива един ден то при баща си и го пита:
- Тате, аз циганче ли съм или еврейче?
- Е, как, сине. Аз като съм евреин, евреин си и ти.
Отива детето при майка си и я пита:
- Мамо, аз циганче ли съм или еврейче?
- Сине, аз 9 месеца съм те носила, майка съм ти. Естествено, че си циганче. А защо питаш?
- Ами на улицата видях едно колело и сега се чудя - да го открадна ли или да го продам!


***


Млада еврейска двойка се жени. Отиват при равина да им разясни въпросите около морала:
- Никакви танци! - казва им той - Това не е морално!
- А секс?
- Е, секс може, няма как... Нали трябва поколение да се ражда все пак.
- А какъв секс? Например - жената отдолу, мъжът отгоре?
- Да, така може.
- А обратното - мъжът отдолу, жената отгоре?
- И така може.
- А прави?
- Прави не може! Вие като почнете така, и до танци ще го докарате!


***


Преди девети един евреин отива да се запише член на комунистическата партия. Приели го радушно, записали го и му дали една пачка позиви да ги разпространява.
Върнал се вечерта евреина и носи обратно над половината позиви.
- Какво става другарю, полиция ли имаше, та не можа да ги разпространиш?
- Абе, я се опитай ти да ги продаваш тия позиви...


***


Умира стар евреин. Четат завещанието му:
"На скъпата ми дъщеря Сара оставям 100.000 долара и къща. На внучката ми Рива оставям 200.000 долара и вила. На зетя Аврам, който помоли да пиша нещо за него в завещанието, пиша:
- Здравей, Аврам!"


***


Двама евреи си говорят:
- Абе, Моше откъде взимаш толкова много пари, бе?
- От банката бе, Исак!
- Ами кой ти внася по сметката?
- Жената бе, Исак!
- Ами, на нея кой й ги дава?
- Аз, бе!
- А ти от къде ги взимаш?
- Ами, нали вече ти казах - от банката!!


***


Супер-ортодоксално еврейско семейство. Синът идва и казва:
- Искам да се оженя!
- Добре, как се казва избраницата ти?
- Пападопулос.
- Какво, гъркиня? В никакъв случай.
Отказва се. След време пак:
- Ще се женя.
- А тя как се казва?
- О"Брайън.
- Какво, ирландка! Не става.
Пак се отказва. След още няколко месеца пак идва.
- Тоя път вече ще се женя, каквото и да казвате!
- Добре, как се казва кандидатката?
- Голдбърг.
- Хм, еврейско име. Е, тогава сме съгласни, защо да не се съгласим. А как й е цялото име?
- Упи Голдбърг.


***


Чуждестранен турист в Тел Авив гледа голяма тълпа евреи, струпани на площада. Всеки се бута да види какво става.
- Какво става? - пита той един от тълпата.
- Нищо.
- А тогава защо всички се бутат да видят?
- Всеки иска да се увери лично.


***


Срещат се двама евреи, заговарят се и единия почва да разправя:
- Жена ми е толкова умна, добра, красива, готви страхотно...
Другият го прекъсва:
- Абе Исак, толкова ли си я закъсал, че се опитваш да ми продадеш жена си?


***


Каца един евреин на летището в Париж, взема такси и казва: - Откарайте ме в най-скъпия локал, с най-хубавите момичета. Пристига там и още от вратата вика:
- Търся Мишел, имате ли Мишел тука, много е спешно, трябва да я видя веднага...
Казват му:
- Господине, моля Ви, успокойте се. Да, имаме Мишел, тя е най-скъпо платеното ни момиче и обикновено е свободна, моля, изчакайте я.
Чака той и ето - по стълбите надолу бавно и с достойнство слиза Мишел - ослепително красива и сексапилна. Приближава го и му казва:
- Господине, търсили сте ме, аз съм на Вашите услуги, но трябва да Ви предупредя, тарифата ми е много висока, аз взимам $1000 за половин час.
- Няма значение, много е спешно, имам парите, да се качваме веднага.
Качват се те и евреина получава невороятния секс за $1000 за половин час и след това си тръгва. На другия ден се повтаря пак същото, влетява той в локала и пак спешно търси Мишел. Слиза Мишел, отново ослепителна и секси, и му казва:
- Господине, радвам се, че сте така настоятелен, но трябва да Ви предупредя - тарифата ми е същата и не приемам чекове или кредитни карти.
- Няма значение, много е спешно, имам парите, да се качваме веднага...
Качват се и нашия човек отново получава този неописуем секс за $1000 за половин час и си тръгва. На третия ден той пак влетява като на пожар в локала и отдалече вика:
- Къде е Мишел, трябва веднага да я видя.
Слиза Мишел в цялото си великолепие, още по-съблазнителна от преди и му казва:
- Господине, Вие ме учудвате, никой от клиентите ми не е идвал три дни подред като Вас и трябва да Ви предупредя - не давам отстъпки за обем, тарифата ми е пак същата.
- Няма значение, имам парите, да се качваме веднага.
Качват се те и той пак получава този неописуем секс от $1000 за половин час. Този път обаче Мишел не може да устои на любопитството си и му казва:
- Господине, моята класа не ми позволява да питам клиентите си такива неща, но никой досега не е идвал три дни подред. Кой сте Вие, от къде сте...
- От Тел Авив.
- Тел Авив! Колко се радвам, аз имам сестра там, може да сте чували за нея...
Нашия евреин я прекъсва:
- Да, знам, познавам сестра Ви, тя ми даде 3000 долара да Ви ги дам...


***



Кораб в океана се натъква на айсберг и започва да потъва.
Капитанът, в безизходицата си, се обръща към пътниците:
- Някой да има някакви идеи какво да правим?
- Работи ли ви радиостанцията? - обажда се един евреин.
- Работи.
- Обаждайте се на брега и спешно продавайте кораба!


***


На гарата в Германия. Върви евреин с огромен куфар и разпитва германците:
- Извинете, как се отнасяте към евреите?
Първият немец:
- Обичам ги, като родни братя...
- Благодаря, довиждане.
Вторият немец:
- Обожавам ги!
- Благодаря, благодаря...
Третият немец:
- Евреите ли, не мога да ги понасям.
- Ох, най-после един честен човек. - зарадва се евреинът. - Бихте ли ми подържали куфара, че ми се ходи до тоалетната...


***


Одеса. Две бабички си говорят.
- Вчера на Дерибасовска паднал балкон, човек убил...
- Ами да, навсякъде балкони, не може да мине човек! Кого е пребил?
- Абе някакъв евреин.
- Ами да, пълно с евреи, няма къде един балкон да падне!



***


Нова Година в еврейска детска градина. Дядо Мраз влиза с пълен чувал.
- Здравейте, дечица!
- Здравей, Дядо Мраз!
- Някой иска ли да си купи от тези чудесни подаръци?


***


В един родилен дом объркали бебетата на негър, американец, германец и евреин. Извикиали бащите им да си ги познаят.
Негърът казал:
- Моето очевидно е онова черното.
Американецът извадил един долар и го размахал. Едно от бебетата протегнало ръчички и той рекъл:
- Ей това е моето.
Немецът влезнал и ревнал:
- Hail Hitler!
Едно от бебетата се насрало веднага и той казал:
- Това е еврейчето, другото е моето.


***


Пресконференция на израелския национален отбор по тенис на маса. Треньорът казва:
- Господа, след тримесечно прекъсване нашият отбор възобнови тренировките!
Глас от залата:
- Значи все пак намерихте топчето?


***


Моше преследва с танк Али през пустинята. Али има само "Калашников", отвреме навреме се обръща и стреля по танка. По едно време патроните свършват и Али се приготвя да посрещне смъртта. Танкът обаче спира, отваря се люк и отвътре се подава Моше:
- Али, патроните ли свърши?
- Да.
- Да ти продам малко?


***


Един евреин изпуснал монета от 25 цента и се навел да я вземе толкова бързо, че тя го ударила по тила.


***


Американец и евреин разговарят. Американецът се хвали:
- В нашия род имаме едно много умно момче - завърши гимназия с пълен отличен!
- И при нас има много такива.
- Ама после завърши и колеж с отличен!
- Нищо ново, при нас всеки е така.
- Стана световноизвестен професор!
- И нашите учени са много известни.
- Избраха го и за президент!
- Че и нашият президент е професор.
- Ей, вие евреите успеха за нищо го нямате бе! Ти господ ли искаш да стане?
- Защо бе, едно наше момче стана!



***


Умира един евреин. Пращат друг евреин да съобщи новината на жена му. Той звъни на вратата:
- Тук ли живее вдовицата на Аронсон?
- Аз не съм вдовица.
- Да се хванем ли на бас?


***


Вървят арменец и евреин в пустинята. Евреинът намерил торба със злато.
- Хайде да делим - казал арменецът.
- Аз я видях, за мен е!
След време арменецът намира торба с храна.
- Хайде да делим!
- Аз я видях, за мен е!
- Ще ти дам половината злато! - казал евреинът.
- Ще направя пазар и ще дойдеш да си пазаруваш - казал арменецът.
Отива евреинът и пита:
- Колко струва половината храна?
- Една торба злато.
- Много е!
- Пазар голям - избирай.


***


Един евреин притеснен отишъл при свещенника и му казал да се моли за него.
Служителят на Бога го попитал:
- Защо, какъв е проблема ти?
- Синът ми е станал християнин...
- Добре. Ще отнеса проблема ти до Господ. Ела след седмица.
След една седмица:
- Какво стана? Какво ти каза Господ за моя проблем?
- Каза ми да не се притесняваш! И Неговият Син станал християнин преди около 2000 години.


***


Решили двама евреи приятели да се подстрижат, ама като всички евреи били малко стиснати и се чудели как да минат без пари...
Отишли при един възрастен бръснар, като мислели че нищо няма да им направи като не платят, щото е много стар.
Влязъл най-напред единия... подстригал го бръснаря, а той казал:
- Абе, шефе, има един проблем... нямам пари да си платя!
Бръснаря обаче извадил една пушка, опрял му я в главата и казал:
- Тогава сваляй гащите и се навеждай....
Така и направил. Излиза после отвън подстриган и казва на приятеля си:
- Давай, влизай и ти... няма проблеми!
И с другия се случило същото.
Вече подстригани и наебани и двамата си тръгнали мълчаливи по улицата... По едно време единия се престрашил и попитал:
- А бе пич, я ми кажи честно... тебе бръснаря еба ли те?
- Не, защо? - отвърнал другия.
- Странно... и мене не!


***


Двама евреи разглеждат Лувъра в Париж. Стигат до картината на Пикасо "Просяк и момче". Гледат, гледат, и по едно време единия казва:
- Хм, уж просяк пък имал пари да си поръча портрет при Пикасо!


***


- Знаеш ли какво правят американците след 11 септември 2001?
- Какво?
- Как какво, масово купуват и развяват американски знамена. А какво правят мюсюлманите след 11-ти?
- Какво?
- Ами масово ги горят. А знаеш ли какво правят евреите през това време?
- Не знам. Какво?
- Как какво, масово произвеждат и продават американски знамена.


***


- Знаете ли, че народната поговорка "Седем пъти мери, един път режи!" е измислена от евреите?
- Не може да бъде!
- Сериозно, бе! Това е основното правило при обрязването...


***


Двама евреи биват изправени за разстрел пред антисемитски отряд. Когато ги питат дали имат последни слова единият започва да ги псува, но другия веднага го сръгва в ребрата с думите:
- Шшт... Да не си създаваме неприятности!


***


Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000".
- Хм..., вика единия, да вземем да станем християни?
- Ама не те ли е срам бе, Яков - баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш?
- Е, 5000 долара са си пари все пак.
Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред.
- И какво сега, дадоха ли ти парите?
- Ей, ама това вие евреите само за пари мислите!


***


- Какви са приликите и разликите между гръка и евреина?
- И двамата ще продадат майка си за жълти стотинки, но гръка няма да я достави.


***


Малко еврейче отива при съседа:
- Чичо Арон, тате ме прати да те помоля да му развалиш сто долара на банкноти по десет.
- Добре, веднага. А къде са стоте долара?
- Ще ти ги прати другата седмица.


***


Един еврен - застрахователен агент, среща свой познат и го пита:
- Абе, вярно ли е че си се покръстил?
- Вярно е, вече съм християнин.
- Ама как можа така, да предадеш вярата на дедите ни?
- Вместо да ти обяснявам - ето ти я църквата, влез да си поговориш с попа. Страшно е убедителен, всичко ще ти обясни.
Влиза оня, излиза чак след няколко часа. Познатият му го пита:
- Какво стана?
- Застраховах попа!



***



Двама равини се срещат пред синагогата в събота.
- Да знаеш, какво чудо ми се случи днес! Вървя си аз по пътя за синагогата и заваля дъжд. Но как да си разтворя чадъра - нали е събота? Боже, помогни ми, казвам! И става чудо: отляво дъжд, отдясно дъжд, а по средата слънчева пътека.
- Това е нищо - казал другия. - Вървя аз насам и гледам кюлче злато на земята. Но как да го вдигна - нали е събота? И стана чудо: отляво събота, отдясно събота, а по средата - петък!



***


Един италианец и един евреин се срещат. Италианеца гордо казва:
- Ти знаеш ли, че като правиха оня ден разкопки в Рим, археолозите откриха телефонен кабел. Това показва, че по времето на римската империя сме имали телефони.
Евреина го изслушва и казва:
- А пък вчера когато правиха разкопки в Израел, археолозите нищо не откриха. Това показва, че по времето на римската империя ние сме имали мобифони.


***


- Абе, Моше, защо евреите все отговарят на въпроса с въпрос?
- Защо питаш?


***


Инструкция в израелска казарма:
"Бъди бдителен!
Човек, който върви по улицата и постоянно се озърта, е арабски терорист!
Човек, който върви по улицата и гледа право напред, е хладнокръвен арабски терорист!
Човек, който върви по улицата и гледа в небето, е арабски терорист-фанатик!
Човек, който върви по улицата с наведена глава, е арабски терорист в депресия!
Човек, който върви по улицата със затворени очи, е луд арабски терорист!
Човек, който не върви по улицата, е болен на легло арабски терорист!
Арабските терористи трябва да бъдат арестувани на място!
В случай на опит за бягство, дайте предупредителен изстрел във въздуха, след което веднага предайте трупа за аутопсия."

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 08 Авг 2012 17:16


Имало едно време един човек дето искал да ебе Василиса рекрасна, но тя не искала. В отчаянието си той отишъл при един десетглав змей.
Питал първата глава как да наебе Василиса Прекрасна и тя му отвърнала:
- Изчкаваш я докато отиде на кладенеца за вода и като се наведе туп с една тухла по главата, и я ебеш докато е топла.
Но той не искал по този начин и отишъл при другите осем глави, които казали същото. Стигнал до десетата глава и нея питал също. Тя му отвьрнала:
- Изчакваш я докато отиде на кладенеца за вода и като се наведе туп с една тухла по главата, и я ебеш докато е топла.
- Аз не искам така.
- Ами тогава слушай внимателно: През пет земи в шеста ще намериш златно клонче. По пътя ще те бият и ебат.
Трьгнал той и по пътя го били, ебали го, били го, ебали го...
Взел клончето и на връщане го били, ебали го, били го, ебали го...
Вьрнал се. Главата му казала:
- В девет земи в десета ще намериш златно листо. По пътя ще те бият и ебат.
Тръгнал той. Били го, ебали го, били го, ебали го...
Взел листото и на връщане го били, ебали го, били го, ебали го...
Пристигнал. Главата казала:
- В деветнайсет земи в двайста ще намериш златна ябълка. Донесеш ли нея, ще ти кажа какво да сториш за да наебеш Василиса Прекрасна.
Тръгнал той. Били го, ебали го, били го, ебали го...
Взел ябълката и на връщане го били, ебали го, били го, ебали го...
Едвам се добрал до десетата глава. И тя започнала:
- С клончето, листото и ябълката ще направиш чай. Ще го дадеш на Василиса Прекрасна и докато го пие туп с една тухла по главата, и ебеш докато е топла...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 29 Авг 2012 23:04


Разказва един ловджия в кръчмата как ходил на лов за мечка...
Взимам вика пушката и кучето и право при мечата бърлога! И кво?-питат зевзеците.
Ми кво клякам аз пред бърлогата в едни храсти и зареждам пушката! И кво? - питат пак зевзеците.
И по едно време усещам две лапи на раменете си и един топъл дъх във врата! И кво?
И кво и кво - И в тоя момент с цялото си сърце чувствам, че е кучето... но не мога да спра да сера!!! отговаря тъжно ловджията.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 01 Сеп 2012 08:10


Македонци Културен – Прди и вика „Пардон!“
Дволичен – Прди и прашува „Кој прдна?“
Циничен – Прди и те гледа право во очи
Кавалер – Пушта дамата прва да прдне
Песимист – Уште не прднал мисли дека се усрал
Безобразен – Прди од задоволство
Сноб – Прди само во добро друштво
Чувствителен – Прди и вика „Ах!“
Сентиментален – Прди и мисли како би било да не прднеше
Нестрплив – Едвај чека да прдне

Добро воспитан – Бара дозвола пред да прдне
Дискретен – Прди и вика „Нека остане меѓу нас!“
Реалист – Го смета прдењето за природна работа
Егоист – Прди само за себе
Глумец – Прди и чека аплауз
Срамежлив – Прди и поцрвенува
Таинствен – Он не прди туку пува
Лажливец – Прди и вика „Со уста прднав“
Флегматичен – Прди долго
Колегијален – Дозволува и другите да прднат
Штедлив – Прди само во затворена соба

Шегобиец – Прди и вика „Кој прди зло не мисли“
Неспособен – Потпрднува цел ден и никако да прдне
Оптимист – Прди и се надева дека никој нема да чуе
Пензионер – Прди и вика дека во негово време подобро се прдело
Баксуз – Прди и се усерува во гашти
Фалбаџија – Прди јако за сите да чујат
Наивен – Прди и мисли дека направил добро дело
Гурман – Прди и вика „Баш убаво мириса“
Спортиста – Ако некој прдне еднаш, он ќе прдне два пати за да го собори рекордот Комита - прди, па вика "Топ гръмна"!

:evil: :evil: :evil:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 04 Сеп 2012 22:42


из статуса на Омежито:

- Бабо, да не си ми пипала хапчетата?
- Не, внученце, ахахахахах, внученце-кученце ахахахах, хапчета-долапчета, ахахахахах, не съм ти пипала долапчетата, кученце ахахахахах

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 05 Сеп 2012 09:44


Честита нова страница, трябваха ни 5 години, за да го постигнем.
Айде след още пет години-пак.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6950
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Вицове
Публикувано на: 06 Сеп 2012 17:36


Ся - по-активно. 5 страници за година!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com