Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Помощ... Имам нужда от съвет
Публикувано на: 29 Сеп 2018 02:37


Здравейте ,много ще съм благодарен ако отделите някоя друга минутка да изкажете вашето мнение ... ;)
Така взех си лаптоп Acer AspireVX15 Преди около не повече от 7-8 дена(втора употреба) все още има 1 год. гаранция към Технополис.
В началото всичко си беше добре зареждаше бързо всичко си вървеше ок, до момента в ,който не си наистеглих игричките ми (League of Legends/Dota 2/CSGO/World of warcraft mist of pandaria i fortnine) Със времето постепено забелязах забавяне при самите процеси (отнема му повечко време да ги зареди ,което е смешно за този лаптоп) примерно ако се опитам да отворя League of Legends и в същото време Spotify Примерно или браузъра ми му отнема 30сек+ за да зареди един никакъв процес и да стартира лобито на играта .... За параметрите му това не трябва и да го усеща .
Каква може да е причината за това нямам вируси доколкото ми е известно сканирвам го чистех Кеш Памета не държа излишни файлове и паметта ми е на едва 30% запълнена.
Горе долу разбирам от компютри и имам някаква представа но не толкова богата информация поразрових се в интернет случайно ако открия нещо но не успях и реших да се допитам до ВАС благодаря предварително ....Съжалявам ако има правописни грешки не ме съдете ^_^


Профил

Заглавие: Re: Помощ... Имам нужда от съвет
Публикувано на: 20 Юли 2019 09:55


пич,просто диска ти е пълен ,за това и бавно зарежда.освободи си харда от излишните игри


Профил

Заглавие: Re: Помощ... Имам нужда от съвет
Публикувано на: 26 Мар 2021 20:46


Най-добрият начин да научиш чужд език е да посещаваш езикова школа. Казвам го от опит. В училище също съм изучавала езици, но ефектът изобщо не може да се сравнява.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com