Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 26 Сеп 2012 20:24


Warbringer написа:
Ай честито, радоста неземна беше като на мен ми пристигна, дано и ти се радваш ((:

Не е чак такава радост неземна, все пак ми е второто такова устройство и по една случайност струва толкова, колкото би струвала поправката на първото. :lol:
И все пак си е необходимост за хората в бранша, не бих си кривил душата.

A книги съм си купувал цял живот и то много повече от колкото би ми се искало правейки си равносметка, та несъмнено това да не дам повече и кьорав лев за бумащини и на мен ми се струва доста реалистично, да не говорим че някои просто отдавна няма откъде да се закупят или пък излизат толкова соленo, че май най-добре да вървите да се ебете (предвид че Van Dale Groot Woordenboek van de Nederlandse Taal в три тома получавате срещу не по-малко от 360 лв без доставката, предполагам можете да си направите сметката в какъв ценови диапазон варират книгите на нидерландски, а до голяма степен същото се отнася и за книгите от англоезичния свят). Вие си преценете. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 26 Сеп 2012 23:09


Мите, ей спри се. Аз имах предвид, че преди време съм си купувал много по-малко книги, отколкото чета в момента (защото не съм от заможно семейство и нямам много пари) и с тази цел си купих устройството - да чета. Ако ти се вижда низко да пиратствам книги - не ме интересува. Аз и като акам не е много приятно. Нали ги има тия като теб, дето ще хранят индустрията, пък аз така или иначе много рядко чета съвременни автори (;

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 27 Сеп 2012 11:57


Айде да спрем да си чешем пръстите. Всъщност се сетих, че на хартиен носител съм си купувал цифра учебници, а тях няма как да ги чета на Киндъл-а, така че тях ще продължавам да си ги купувам... Ей тука зад мен съм си ги наредил като войници - "Неорганична химия", "Органична химия", "Аналитична химия" , "Устройство на клетката" , "Зоология на безгръбначните животни", "Висша математика I" и т.н. приятни четива :D :D

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 28 Сеп 2012 16:00


Митаче, аре МЛЪКНИ и ходи във форума на шадоуданс ги пиши тия заучени репертоари, с които даваш дефиниция на тва какво е човек без собствена индивидуалност - там поне никой няма да ти каже в прав текст колко ужасяващо изглежда отстрани бъдещия цвят на журналистиката да бъде едновременно неграмотен, нагъл, с посредствена езикова култура и най-вече - липса на каквато и да било индивидуалност и характер. Две думи свои не каза в тая тема.

Никой не го бръсне за мнението ти, което така или иначе с течение на времето се оформя само и единствено под влиянието на определени хора около тебе - в зависимост от това какъв образ искаш да си изградиш в очите на околните. Ако не ти бяха надули главата тия хора с тия четци, сега нямаше да се занимаваш да обясняваш колко яки били. И пак - презастраховаш се - не бил изневерил на себе си, книгите за него били номер едно. Догодина ще пееш, че повече един лев няма да дадеш за книга или че четците са болуци - в зависимост от това какво е преобладаващото мнение сред хората, с които общуваш. Позицията ти по КОЙТО И ДА БИЛО въпрос не струва повече от лайната, които Шефо сере след пиянска вечер, щото се изменя постоянно, в съответствие с имиджа, който се опитваш да си докараш. Най-малкото Шефа ги изсира лайната си с отношение, а тебе природата те е лишила от възможността САМ да направиш информиран избор веднъж в живота си, празноглав "колекционер" такъв.

При тебе винаги е било опаковката пред съдържанието. Гледам какво говори Стефан, дето "не е прочел две книги през живота си", гледам какво говориш ти, дето си прочел триста книги през живота си и виждам как един човек може да е дарен от бога с разум, а друг - колкото и да се тъпче с информация, да си остане също толкова посредствен, както когато си е изплескал с гордост първата чекия. Щото имам много малко познати, които четат повече, но едновременно с това, имам изключително малко познати, които са по-смотани от тебе, тъпа интелектуална лейка такава. За тва се поспри - похвали се и т.н., няма нужда да си правиш дисертациите за колекционирането на книги и тука, моля ти се.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 29 Сеп 2012 14:06


не ми чел мнението, ма пише послеписи за него - tl;dr, ама for real, ше извиняваш :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 29 Сеп 2012 14:10


Айде спрете се вече. Или поне минете на лични, че сеира ви е върховен.

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 29 Сеп 2012 15:31


бетер некви путки сте :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
19 Ное 2012 19:11
Мнения: 11
В момента играе: head games
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 07 Май 2013 10:37


Влязох в темата, прочитайки я за пореден път, за да направя информиран избор, хаха, но загубих връзката някъде между кавгите. Така или иначе, смятам да си купя Kindl до края на седмицата, разполагал с около 200 лв, ще се ровя и ще проверя цените. Набелязал съм си готини нови книги, които още не са преведени, струващи крупна иначе сума.
А от книжни тела съм се задръстил и аз - бая нови и стари събрах през годините в малката ми библиотека. :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 08 Май 2013 12:10


Kindle Paperwhite или класик, все тая. С врътката през http://www.edepot-bg.com/ запознат ли си?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 19 Май 2013 00:19


само недей да започваш отново

поръчай си некой дето смърди на мухлясала хАртия

да усещаш истинската стойност на книгите

че то ако няма пожълтели страници - ква книга е

ма ти кога ли си виждал стара книга


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 19 Май 2013 14:53


ти май бая книги си прочел

сигурно си доста умен


Профил

Заглавие: Re: Четци за електронни книги/e-readers
Публикувано на: 23 Авг 2020 13:02


Кой какъв четец има? моят е kindle
early warning system,маска за сън,фъстъчено масло,кореново лечение с микроскоп цена


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com