Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 03 Авг 2012 17:51


Здравейте, търся да закупя поредицата на Робърт Джордан "Колелото на времето" .
Някой който притежава поредицата и желае да се раздели с нея нека да ми пише.
dido_demirov@abv.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 10 Авг 2012 20:46


Аз ще ти я продам на драго сърце. :)
Липсват книги 2 и 7 обаче.

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 11 Авг 2012 23:14


купи си електронен четец за същите пари, ще ти излезе много по-евтино като го сравниш с книгите, които ще прочетеш.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 13 Авг 2012 00:30


Изходе, много си зле :roll:

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 13 Авг 2012 20:40


Tiny написа:
Изходе, много си зле :roll:

аре аргументирай се бе, олигофрен :lol: :lol: :lol:
В България тепърва навлизат четците и не са много хората, които си дават сметка колко полезни са. Не те знам от дебилизъм ли го написа това или от злоба, ама си еби майката :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 10:55


->Изход<-
Цитат:
не са много хората, които си дават сметка колко полезни са


И колко са полезни...с този още неразвит български пазар на електронната книга?

Или дори да предположим, че ще четеш само пиратски и непреведени копия (OK, легално купени от западни сайтове...да беее...), колко практични са?
Същите можеш да ги четеш и на PC-то.

А ако се намираш на място, където е неудобно за ползване на настолен компютър или лаптоп и държиш там да имаш изчислителна мощ и връзка към интернет, така или иначе ще си се снабдил с tablet...който ако си избирал внимателно и си вложил малко повече пари, че е с екран подходящ за четене и ненатоварващ очите.

Т.е. за какво ти е електронен четец, като така или иначе ще си купиш tablet (ако принципно не разполагаш с много пари, като мен, няма да ти пука нито за едното, нито за другото)?
За да се гъзариш пред аверчетата...като мутрите от времето на аналоговите комуникации - "В единия джоб нося mobiphone, в другия GSM!"

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 12:36


AlShu написа:
->Изход<-
Цитат:
не са много хората, които си дават сметка колко полезни са


И колко са полезни...с този още неразвит български пазар на електронната книга?

Или дори да предположим, че ще четеш само пиратски и непреведени копия (OK, легално купени от западни сайтове...да беее...), колко практични са?
Същите можеш да ги четеш и на PC-то.

А ако се намираш на място, където е неудобно за ползване на настолен компютър или лаптоп и държиш там да имаш изчислителна мощ и връзка към интернет, така или иначе ще си се снабдил с tablet...който ако си избирал внимателно и си вложил малко повече пари, че е с екран подходящ за четене и ненатоварващ очите.

Т.е. за какво ти е електронен четец, като така или иначе ще си купиш tablet (ако принципно не разполагаш с много пари, като мен, няма да ти пука нито за едното, нито за другото)?
За да се гъзариш пред аверчетата...като мутрите от времето на аналоговите комуникации - "В единия джоб нося mobiphone, в другия GSM!"



:lol: :lol: :lol:

Винаги е хубаво да се изказваш подготвен, браво :lol:

Ти виждал ли си (нормален) електронен четец някога? Имаш ли някаква идея какво представляват eINK дисплеите? От лаптоп/таблет да съм бил четял, също толкова удобно викаш :lol: :lol:

eINK изглежда като нормална хартия, не излъчва светлина /трябва да го четеш на нощна лампа като е тъмно, например/, не товари очите по никакъв начин. Разгледай малко из интернет да не се излагаш, че баси дебилщините изписа :lol:

Само непреведени копия си щял да четеш-ахахаха, ти за chitanka.info чувал ли си някога? Дори само за нея, не за десетки други сайтове за книги на български? http://chitanka.info/serie/koleloto-na-vremeto
Или това тук са непреведени копия, нали :lol: :lol: :lol:

Да наречеш електронния четец мутренска гъзария е също толкова вярно, колкото че ти имаш живот и приятели. Сам се досещаш колко демек :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 14:06


Прав е Изхода, аз от както съм си взел Kindle-чето чета 2 пъти повече, защото просто достъпът до книгите ми е по-лесен. mobireaders.org е български сайт и има ОГРОМНО количество заглавия. Отделно, че като хванеш книгата да си я прочетеш в оригинал, много по-добре вникваш в смисъла на автора. Електронното мастило е направо манна небесна! :lol:

Преди няколко дни четях в Борисова и идва няква мадама да ме зарибява да си купувам книги с индийски мъдрости... И аз й викам "Абе не ме интересува", а тя "А, ти книги четеш само от таблети, така ли?". Gooby pls -.-

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 14:45


Изхода е прав разбира се.
До скоро ползвах един MSI Windbook за четене в леглото и кенефа ( аахахаа ) че чета много, обаче от както си взех Kindle просто се родих - няма никаква база за сравнение, а ако има кой да ви го донесе от САЩ ( варианта с рекламни скрийнсейвъри ) просто няма смисъл да се прави сравнение с каквито и да било таблети, телефони и лаптопи ( поне щом става дума за четене, нали ).
Но пък човека отворил темата, може да иска хартиени копия, има хора които ги кефи да разгръщат страниците, да им мирише на хартия и тн.
Та по темата - имам първите два тома на хартия някъде захвърлени, ама най-вероятно приличат на сдъвкани и изплюти, че са видели не едно преместване по разни градове и държави

___________________________________
Трол на свободна практика


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 17:44


Читанката и mobireaders.org са нелегални сайтове и предлагат нелегални копия.
Легалните копия струват пари.

->Изход<-
Цитат:
трябва да го четеш на нощна лампа като е тъмно


Цитат:
От лаптоп/таблет да съм бил четял, също толкова удобно викаш


Тези двата цитата не влизат ли малко в противоречие?
В смисъл, иронията във втория, някак означава, че нуждата от допълнително осветление е удобство, така ли?


Цитат:
варианта с рекламни скрийнсейвъри

Егати ключовият feature. :lol:


->Изход<-
Цитат:
колкото че ти имаш живот и приятели


Цялата тази загриженост за моят живот и приятели...какво, да не би на теб да ти липсват и се отпиваш да изкараш, че има хора по-зле и от теб.
Ще те успокоя - имам достатъчно количество и живот и приятели...за разлика от теб...явно...щото постоянно вадиш темата.

И ще те светна нещо - електронният четец е луксозна играчка, която просто демонстрира спазването на някаква мода. Не е признак на по-висок интелект и изтънченост. Той няма да ти доведе така желаните истински приятели, нито ще изпълни живота ти със смисъл. :lol:
Warbringer пише, че сега четял повече. Човек ако наистина иска да прочете някакви книги, липсата на електронен четец няма да го спре, а ще си ги достави в достъпния за него формат.

Според мен вие просто витаете в някакви криво-разбрани модни изгъзици и техно мании. Всеки практичен човек, ще предпочете по-рационално решение.

Сега ако някой ми подари такава джаджа, няма да му се разсърдя, но за мен това са си пари на вятъра. 8)

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 17:58


Мода, бате... Баш пък по модните течения се нося, ще знаеш. Изработих си 200-те лева, купих си Kindle, ЗАЩОТО ИСКАМ. И защото 90% от книгите, които прочетох, бяха в оригинал, и НЕ СЕ НАМИРАТ В БЪЛГАРИЯ НА КНИЖНО ИЗДАНИЕ. Сега влезе ли ти нещо в твърдата глава?
А това, че не можеш да четеш без източник на светлина Е предимство, защото по този начин електронното мастило не ти вади очите. А аз така или иначе имам диоптър, не ми трябва да го увеличавам.
Витаем... ти си виташ в твоя си свят и в главата ти просто не може да влезе как така някой ще си сваля удобно книгите на електронния си четец (чиято батерия държи по месец), вместо да се разкарва всеки ден до щанда с книги втора ръка. Защото ако си бях купил всички тия книги, които прочетох от както имам киндъла, сигурно щях да живея вече на улицата. Ама ха, аре стига плещил глупости, че не ти отива на годините.

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 14 Авг 2012 19:23


AlShu написа:
Т.е. за какво ти е електронен четец, като така или иначе ще си купиш tablet (ако принципно не разполагаш с много пари, като мен, няма да ти пука нито за едното, нито за другото)?
За да се гъзариш пред аверчетата...като мутрите от времето на аналоговите комуникации - "В единия джоб нося mobiphone, в другия GSM!"



Моля те, не си НАВИРАЙ комплексите в лицата ни. Нямаш елементарна представа за какво говориш.

Електронният четец не е играчка, а е бъдещето, защото спестява пари, място и време. Аз си купих такъв, за да спестявам пари - една е-книга по принцип е с около 30% по-евтина е електронен вариант, а да не говорим за това колко безплатни легални класики има в The project gutenberg (разходите ми по тоя показател са се свили поне тройно откакто го имам) и за да мога да нося цялата си налична библиотека в джоба на якето си. Ти си свободен, разбира се, да си стоиш със заврян в гъза кръгозор, но аз ако бях на твое място, щях искрено да се срамувам от себе си. Неведънж си демонстрирал колко си ограничен.

Електронният четец има екран, чиято повърхност имитира хартия. По поръхността се движи истинско "хардуерно мастило". Т.е. светлината, благодарение на която четеш, трябва да пада отгоре. При таблетите и изобщо LCD екраните, светлината идва от самия дисплей, което за огромно количество хора е много по-натоварващо + това с таблет не можеш да четеш на пряка слънчева светлина, а само в затъмнена среда. Батерията му издържа над един МЕСЕЦ без да го изключваш. Моят ми струва 220 лева. Това е цената на 11 книги по днешните стандарти.

Нямам абсолютно никаква нужда от таблет, защото ако го ползвам, то ще е само за четене, а както стана вече ясно, е-четецът е по-добър заради технологията на дисплея, по-ниската цена от тази на таблет и унищожително по-дългия живот на батерията. Но комфорта от това да мога да прочета това, което ми се чете, когато и където пожелая, по всяко време, явно не е достатъчно рационален за теб. За сметка на това, по-малкото усилия, които се изискват, за да си намериш книга и да я пуснеш на четеца, ме накараха да чета тройно повече.

Ако си извадиш главата от задника и вникнеш малко в чуждите нужди и чуждия начин на мислене, може и да разбереш, че четецът е всичко друго, но не и признак на някаква гъзария, еквивалентна на мутренските изпълнения, с която си търсим приятели. Това са реплики на умствено изостанал лумпеноид бе, човек. Ти си възрастен мъж. Как можеш да избълваш толкова много глупости умът ми не го побира.

А как си позволяваш да даваш някакви категорични мнения и определения за продукт, с който изобщо не си запознат, изобщо няма да коментирам. Викам обаче да спреш да се правиш на глупак и да не развиваш "тезата си" по-нататък.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 09:10


Моридин
Цитат:
Моля те, не си НАВИРАЙ комплексите в лицата ни.


Муахахаха...аз пък си мислех, че говорим за предимствата на електронните четци...
В случая обаче използвате възможността да скачате трупешката върху някой, който не е съгласен с вас...и това ако не е...ъъъ вижте горния цитат...

Цитат:
с таблет не можеш да четеш на пряка слънчев

Цитат:
Батерията му издържа над един МЕСЕЦ

Цитат:
Нямам абсолютно никаква нужда от таблет


Ето това вече са аргументи. Щом таблет не ти трябва, или поне изчислително, справочно, навигационните му функции, значи това е решението.
Колко са вредни LCD мониторите има известен спор и както писах горе има и модели с екрани по-подходящи за четене.

Основната ми мисъл е следната - технологиите идват и си отиват, съдържанието на книгите остава. Ако човек има желанието да прочете някоя книга, ще го направи дори от CGA монитор, при това с главата надолу.
Цялото това размахване на някаква cutting edge технологична джаджа и силовото и off topic набутване в най-различни теми ми прилича на поведението на гореспоменатите мутри...вместо на рационални хора, приели по-добрия избор.
Най-малкото не трябва да вдигате, чак такъв шум.

Направо що не вземете да създадете една отделна тема тук и в нея да спорим за пари, спецификации, диоптри и пр.
Като сте такива апологети на тази технология, де.

Цитат:
Ти си свободен, разбира се, да си стоиш със заврян в гъза кръгозор

Неее...ти няма да ми позволиш :lol:

Цитат:
аз ако бях на твое място, щях искрено да се срамувам от себе си. Неведънж си демонстрирал колко си ограничен.


Цитат:
Ако си извадиш главата от задника и вникнеш малко в чуждите нужди и чуждия начин на мислене, може и да разбереш...


Цитат:
Това са реплики на умствено изостанал лумпеноид бе, човек. Ти си възрастен мъж. Как можеш да избълваш толкова много глупости умът ми не го побира.


Wow, колко много омраза и отрицателни емоции. За какво беше това? Какво ти пука?
Ето това поведение ми идва малко подозрително и налива вода в "тезата ми" за гъзорията.
Или пък демонстрира така нареченото "навиране на комплекси"...или към по-класическото "избиване на комплекси"...но от твоя страна.


Цитат:
А как си позволяваш да даваш някакви категорични мнения и определения за продукт, с който изобщо не си запознат, изобщо няма да коментирам. Викам обаче да спреш да се правиш на глупак и да не развиваш "тезата си" по-нататък.


Всъщност знаех за eINK технология още преди този спор и продължавам да съм категоричен в мнението си. Единствените ми "прегрешения" са, че не съобразих колко енергоспестяващи може да се тези устройства...както и това, че точно на теб Моридин не ти трябва таблет :lol: .

Както и да е...за пореден път ми беше забавно да стана свидетел на ултимативните ти методи за убеждение и аргументация. :rockon:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 09:27


Трябва да има нещо много, много сбъркано в мисленето ти да приемаш електронните четци като "мутренска гъзария", а таблетите като нещо...полезно? Таблетът е просто машина за фейсбук за 1000$. Електронният четец е...четец за книги, по-удобен и практичен от истинска книга, с дисплей изглеждащ като реална хартия за 100$.

По твоята логика трябвяа да дадем 1000$ и да спрем да се правим на интересни с някакви cutting-edge Лигавщини като електронни четци :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


По какъв начин устройство за четене на книги е...мутренско, а таблетът някаква интелектуална джаджа? Бива ли да си толкова тъп бе?!

Ама то е безсмислено да се спори с теб, ебаси. То поне да имаше някакви наченки на разумност и нормално мислене, а то съвсем си е ебало майката.

:doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:07


AlShu, проявявам негативни емоции към теб най-вече, защото по принцип в твоя образ би трябвало да виждам някакъв авторитет, щото най-малкото си човек, 10 години по-възрастен от мен, а на практика единственото, което проявяваш като начин на мислене, те прави кон с капаци, който пречупва елементарни за разбиране неща през своята осакатена визия за живота.

Е-четецът е нещо, с което разполага почти всеки активно четящ човек на запад. Има обективни и добре аргументирани причини за това (с които би трябвало да си запознат, но ти НЕ си) и е въпрос на време да се наложат още повече и при нас. Още не успявам да проумея защо очакваш да проведем нормален спор, когато ти всъщност не си наясно с всички предимства и недостатъци на това, за което спорим, но иначе си изграждаш някаква удобна за теб и обидна за нас теза.

Това е все едно някой, когото не си срещал никога, да те нарече тъпанар и ти да седнеш и културно да му обясниш защо не си тъпанар и колко свестен човек си всъщност. Да бе, ей сега. И в последния си пост демонстрираш, че по презумпция си предубеден към нещо, с което не си запознат и на базата на това раздаваш квалификации в интернет, мъж, прехвърлил 30-те, който е изгледал повече анимета отколкото аз съм удрял чекия в живота си и ще седна да си говоря културно с тебе?

No way, първо ще се наложи да всееш малко респект с нещо. Като за начало наистина можеш да признаеш, че се набута където не ти е работа.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:16


->Изход<-
Цитат:
много сбъркано в мисленето ти да приемаш електронните четци като "мутренска гъзария", а таблетите като нещо...полезно?


Просто предположих, че хората, които ще си купят и двете ще извършат overkill поради евентуалните дублирани ползи. Тази беше ситуацията, която описвам за гъзарска...а мутрите бяха само пример.

Цитат:
Таблетът е просто машина за фейсбук за 1000$.

Това, че на теб ти върши работа само за фейсбук, не означава, че други хора не могат да го ползват за по-полезни цели.

Цитат:
По твоята логика трябвяа да дадем 1000$ и да спрем да се правим на интересни с някакви cutting-edge Лигавщини като електронни четци :o :o :o

Не, гъзаренето с таблет, който се ползва "само за фейсбук" е пример за абсолютно същото.

Цитат:
По какъв начин устройство за четене на книги е...мутренско, а таблетът някаква интелектуална джаджа?

По начините по които се използва естествено...щом като твърдите, че чак ненавиждате или поне нямате полза от таблетите, а четците ги ползвате за възвишени духовни цели...пък може и да се престоря, че ви вярвам :lol: .

Цитат:
То поне да имаше някакви наченки на разумност и нормално мислене, а то съвсем си е ебало майката.

Ето изказванията от този сорт малко ме карат да се съмнявам във възвишеността.

И пак ще попитам, защо не напишете отделна тема за тези четци? Точно тук в "Книги и литература", а не в хардуерния...и да споделите ето всичките тези предимства...вместо подхода "shove it in your throat" или "който не прави като нас е пълен тъпак"?

Неее...на вас ви прави по-голям кеф - "зад ъгъла" и "много срещу един" 8)

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:50


Моридин

Цитат:
...


Wow, woooow!

Лични нападки, а? :lol:
И текст, който не е по темата, а вместо да се прати на ЛС, се пляска за обществен достъп.
Ъъъ...предполагам идеята е, "Виж как те излагам сега, вземи та млъкни!"

Бих се замисли...ако обвиненията бяха верни, де.

Цитат:
твоя образ би трябвало да виждам някакъв авторитет, щото най-малкото си човек, 10 години по-възрастен от мен

Ъ? Не трябва ли точно защото съм по-дърт (съответно закостенял) да ме смяташ точно за по-малко авторитетна фигура по презумпция?

Цитат:
Е-четецът е нещо, с което разполага почти всеки активно четящ човек на запад.

Нима това не е точно аргументация от вида "това е адски модно на запад"? Малко перифраза - "Извади си Бай Ганьо електронния четец и всички признахме, че е станал цял европеец.".
Аз лично бих правил нещо, ако то е рационално за мен, а не защото не-знам-кой-си го правел.
Ето твоите коментари и тези на Warbringer описват реалните ползи...това са неща на които бих повярвал...когато благоволите да ги споделите...но пък твоите са малко покрити с лайната на омразата ти :lol: .

Цитат:
с които би трябвало да си запознат, но ти НЕ си

Аз твърдя, че съм запознат и не е намирам, част от ползите за практични.

Цитат:
Още не успявам да проумея защо очакваш да проведем нормален спор, когато ти всъщност не си наясно с всички предимства и недостатъци на това, за което спорим, но иначе си изграждаш някаква удобна за теб и обидна за нас теза.

Всъщност обидата ми беше прицелена директно към ->Изход<- (той си знае защо), но пък изведнъж всички ревнахте...все едно притежаването на някаква там джунджурийка (колкото и удобна, рационална и авангардна да е) ви прави част от религиозно братство и всеки неверник трябва да се смачка на място :lol: :lol: :lol: .
А това за удобната и обидна теза го прилагаш и ти във всеки разговор, както и всеки пишещ в този форм...нещо, като етикет предполагам.
Поне се опитвам да пиша на същия език. :lol:

Цитат:
прехвърлил 30-те, който е изгледал повече анимета отколкото аз съм удрял чекия в живота си и ще седна да си говоря културно с тебе?

Връзка между моето аниме и твоята сперма?
Ъхъ, култура!

Цитат:
No way, първо ще се наложи да всееш малко респект с нещо.

Ъъъ...пред хора, които които налитат на нож при всеки намек, че мнението ми се разминава с тяхното.
И как ще стане това?
Аз продължавам да смятам, че съм прав. Да се откажа публично от мнението си, така ли?
И какво евентуално ще последва - още псувни и простотии.
Т.е. което и копче да ви натискам, все бълвате едно и също 8)

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 12:40


Ще последва това, че сега спирам да ти отговарям, но следващия - когато отново изръсиш тъповато мнение, което не се базира на факти, ще ти реагирам още по-буйно.

Иначе не те мразя, сякаш даже малко те съжалявам. Aко примерно беше благоволил да кажеш "бе не бях съвсем прав", нямаше да последват псувни, а щеше да запазиш достойнство и съответно щеше да получиш червена точка респект от мен. Щото не, няма как по дифолт да те приемам за по-авторитетен, само защото си по-възрастен и точно тоя разговор показва защо.

П.П.

Освен това, моята сперма > твоето аниме. Deal with it 8)

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4389
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 13:38


Червена точка от Моридин. Мечтата ми за малко да се сбъдне, а аз така глупаво я пропиляяях... :( :( :(

Чааакай...червено е лошо, нали?
Черно също не може да е хубаво.

Цитат:
когато отново изръсиш тъповато мнение, което не се базира на факти, ще ти реагирам още по-буйно.

Всъщност за теб всяко мое мнение не е базирано на факти...или пък последните не ти изнасят...

Твоята сперма...е вероятно велик аргумент в полза на електронните четци и сигурно ти е помогнала много пъти, както се изрази "да запазиш достойнство"...ама не мисля, че е нещо което се очаква от толкова начетена личност.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 14:41


Алшу, дай да те чуем за какви възвишени цели може да се ползва таблет :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com