Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Правя тема за Под игото, за да видя колко човека...
Публикувано на: 02 Окт 2013 11:06


Не обиждай Майли бе, хейтър!!! Кво си постигнал в сравнение с нея? Нищо!!! Само знаете да плюете хората, които прогресират!!! Leave Britney alone!!!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Правя тема за Под игото, за да видя колко човека...
Публикувано на: 06 Окт 2013 18:49


Omega-x написа:
Цитат:
граничеща с невъзможното задача сме се захванали българските националисти.Жалко за България,но ние ще се гърчим все пак като риба на сухо в безплодни опити да я спасим,


това си ме събори от стола от хилеж.

ЕБАТИ ОКСИМОРОНА :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Заглавие: Re: Правя тема за Под игото, за да видя колко човека...
Публикувано на: 09 Окт 2013 16:31


Специално "Под Игото" я четох в гимназията, чак да ми е била скучна не, но и далеч не бе нито най-силния български роман, още по-малко пък - световен, който бях чел до тогава. За жалост, в онези години личното мнение не беше високо ценено, та когато съвсем откровено споделих тези си впечатления с даскалката по БЕЛ, то не бяха двойки, скандали, бележки до родителите...което вече, в последствие, ме накара да си създам доста негативно мнение за романа по субективни причини :D

___________________________________
Трол на свободна практика


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Правя тема за Под игото, за да видя колко човека...
Публикувано на: 10 Окт 2013 22:09


Damnation написа:
Специално "Под Игото" я четох в гимназията, чак да ми е била скучна не, но и далеч не бе нито най-силния български роман, още по-малко пък - световен, който бях чел до тогава. За жалост, в онези години личното мнение не беше високо ценено, та когато съвсем откровено споделих тези си впечатления с даскалката по БЕЛ, то не бяха двойки, скандали, бележки до родителите...което вече, в последствие, ме накара да си създам доста негативно мнение за романа по субективни причини :D


Неква много малоумна даскалка е тва ... как може така да подхожда с учениците. Това е още един пример че ако преподавателят е скапан не само че няма да те научи на нищо, но може и да те откаже изобщо от предмета по който преподава, независимо колко е интересен. Особено като става въпрос за преподавател в гимназия, подобно поведение е още по-недопустимо и глупаво.

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com