Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 22 Яну 2018 11:36


нелегален написа:
и откъде ти е любима тази актриса, предвид че досега не е участвала в нищо сериозно? :lol:

1. Участвала е в доста сериозни продукции като Ex-Machina, The Man from UNCLE,Anna Karenina и Jason Bourne, и вече даже й дадоха Оскар...
2. ... което не пречи да е предимно безлична пръдла с претенции по подобие на J Law.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 23 Яну 2018 18:21


Какво мислите за новия филм на Ники Илиев - Нокаут
възглавници, декоративни мазилки, интериорни бои, Козметично оборудване


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 24 Яну 2018 10:39


TheNet написа:
Какво мислите за новия филм на Ники Илиев - Нокаут

Като цяло доста приятен за гледане попкорн филм, който по подобие на останалите филми на Илиев бяга от обичайната възрожденска/комунистическа/посткомунистическа/съвременна депресарщина, която лъха от БГ киното по принцип.
Сценария е приятно нетипичен за БГ филм също.
Гари Дърдан е огромен и прави солидна роля. Изненадващо и другите БГ актьори са на приемливо ниво като цяло, като разбира се изключим за пореден път хронично некадърната и декламираща жена на Илиев, която просто е хубава... и нищо повече.
Откъм техническата част филма също е на доста добро ниво през повечето време с изненадващо добра хореография, тонрежисьорска и операторска работа.
В някои сцени обаче очевидния зелен екран прави неприятно впечатление, но те не са толкова чести, че да развалят цялостното впечатление.
Бих му дал 8/10 най-вече защото като че ли цялостната атмосфера е една идея по-реалистична и не толкова идеализирано изкуствена като "Живи Легенди" и другите му филми. Има градация при Илиев и като че ли към този момент той е единствения, който може да сглоби стандартно и приятно изглеждащо мейнстрийм пуканково кино, което да не предъвква за пореден път едни и същи болезнено познати родни сценарии.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 26 Яну 2018 13:05


Новият Mission Impossible излиза през лятото, но все още има малко информация: http://www.imdb.com/title/tt4912910/?ref_=nm_flmg_act_2

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 29 Яну 2018 19:44


Buttersa написа:
Бих му дал 8/10

Абе чудех се аз има ли човек, който може да даде 8/10 на Ники Илиев и логичният отговор не закъсня - това ще да е единствено човек, който е дал същата оценка и на Батман срещу Супермен. Бътърс, без да се обиждаш, имам да те питам нещо сериозно - ти на някой филм оценка под 8/10 давал ли си?

Относно Ники Илиев - той е един самозабравил се щигляв вариант на Делян Пеевски, само че опериращ в различен ресор. Абсолютен некадърник, който усвоява парите на родителите си влагайки ги в долнопробни дришни, наподобяващи филми без жанр и сценарий. Бута всичките си роднини, приятели и баджанаци в тях и за да замаже некадърността им донякъде, прежалва някоя и друга хилядарка за свестен чуждестранен актьор, заради който да отидеш до киното. Дори самия той не знае към кой жанр принадлежат творенията му и затова смело пляска всички възможни: кеф ти екшън, трилър, комедия, драмедия, мюзикъл, романтика... и накрая се получава нещо, което не съдържа нищо от изброените жанрове. Филмите му приличат на един протяжен дълъг скеч с недоразвити пародийни и клиширани персонажи, по средата на който ти се иска да излезеш от залата и да го забравиш.


Профил Skype

Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 02 Фев 2018 00:25


Съгласен съм с мнението ти. Ще добавя, че като човек е доста мил и любезен и не е от онези замозабравили се звезди.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 17 Мар 2018 22:02


Гледах Annihilation. За мен това ще си бъде силен претендент за топ 3 филм на годината. Много ми хареса как историята се разгръща пословично и методично, без припряността на модерните въздухарки. Беше уловено перфектното темпо, за да вникнеш в подобен род филм. Един от малкото пъти, в които Натали Портман ми беше поносима ;)

За феновете на Тарковски ( по-специално Соларис, Сталкер), Кубрик и в един момент към края - Х.Р. Гигер. Алекс Гарланд, въпреки голямото си портфолио като сценарист, има едва два филма като режисьор (Екс Махина и този) и ми се превръща в любимец.

Друго много важно нещо - филмът е изцяло с женски каст (с малко изключение). Но ВЪОБЩЕ не си прави труда да навлиза в политическата адженда на днешните криво разбрани социални недоразумения с мъжете и жените. Ако всички филми с женски каст бяха направени като този и не парадираха със стронг индепендант уоман мада фака, може би нямаше да има толкова много драми....

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 19 Мар 2018 02:28


Гледах го и аз.

Можеше още много да направят, да доразвият идеите и да е по-дълъг, но бюджета...

Тва като за комерсиален филм беше добре пак...

Не очаквах толкова "силен" и интересен край, евала за последните минути и смелостта въобще някой да реализира такава идея - същото се отнася и за някои други специфични сцени. Soundtrack-a също допринесе много. Брутална работа, невероятно заснета.

Жалко, че масата гледа само комиксови филми и няма дост голям пазар за Lovecraftian stuff.

8/10 - последните минути са 9/10 и не вярвам, че скоро някой ще направи подобно нещо.
---
БАХТИ ВЕ, ПАК ИНТ ФИЛМИ НЕ ГИ ДАВАТ НА КИНО ДА ЕБА КАВАЛИТЕ!

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 23 Мар 2018 23:03


Хора, каква е ситуацията с Натали Портман? Защо не я харесвате? Досега на доста места съм попадал на различни хора с негативно мнение за нея, но не мога да разбера защо? Нещо свързано с личния и живот и възгледите и или просто като актьорска игра не я долюбвате?

ПП: Аз не съм и фен, просто събудихте интереса ми...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 24 Мар 2018 13:27


От Леон професионалиста насам не съм я виждал да играе добре :lol: :lol: :lol: .
А това, че има страхотни еврейски актриси е факт, но не виждам връзката. Наталито просто не се напъва, повтаря си едни пози и толкоз. Не я уважавам.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 24 Мар 2018 23:47


нелегален написа:
Нехаресването на Натали Портман е очакван контраефект от харесването ѝ от адски много хора без да има видима причина за него. Нито е красива, нито е правила някакви особено силни роли, но все пак адски много хора я харесват. Оттам идва и нехаресването ѝ като контра. Аз също попадам в този лагер.

Значи това било? Мнението ми за Гал Гадот и донякъде за твоята любимка Кара Делевин( :oops: ) е същото. Като се замисля и аз, освен в Леон не мога да се сетя за друг филм, в който Натали Портман е блестяла.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 25 Мар 2018 01:06


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 25 Мар 2018 10:16


Искам да ви обърна внимание, че Annihilation e правен по книга - първата от The Southern Reach Trilogy. За Волтажа специално - книгите дават по-малко отговори и от филма. Същевременно създават образи и плетат история по значително по-"автентичен" начин от филма, с което имам предвид, че лентата аха-аха да скочи в дълбокото, но в крайна сметка винаги се придържаше към стандартната филмова естетика и структура. Това е неизбежно, за да става за гледане, но отнема част от индивидуалността на първоизточника, изчитането на който препоръчвам на всеки, комуто тая "мистерия", загадъчност и т.н. се е харесала, но сякаш не е била развита докрай. Още повече, че сценарият е променен достатъчно, за да е интересна първата книга дори от сюжетна гледна точка.

Въобще, книгите са много интензивно пътуване в неизвестното от началото до края, където неизвестното придобива очертания, но лицето му остава в мъгла. Narrator-ите на аудикнигите са трима и са изключително добри - две дами и един господин на име Bronson Pinchot, който вероятно ви е познат.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 25 Мар 2018 17:19


forgive написа:
Хубавка си е Наталито определено и изобщо не е толкова превъзнасяна като Джоли например. Повечето й филми след Леон не съм ги гледал, защото не са мой тип, с изключение на В като Вендета и двата Тор-а, а там нямам забележки към играта й.

Е тя в двата филма за Тор имаше общо десет минути екранно време, какво толкова ти е харесало в играта и? Аз от нейното участие в тези филми си спомням само как лепна един шамар на Локи и колко зле изигра сцената, в която злодея я измъчваше(май се казваше тъмния елф, не си спомням точно името му).

Иначе във В като Вендета игра повече от стабилно, да. Бях го забравил този филм.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 25 Мар 2018 18:46


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 27 Мар 2018 00:38


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 27 Мар 2018 09:07


Не би гледал нещо, само защото приличало на евтина продукция... от трейлъра?...
Ок :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 27 Мар 2018 13:55


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 10 Май 2018 16:32




Edit: Не ме кефи това, че ще направят хищника хибрид.
И как по дяволите някакво хлапе получава купчина извънземна технология в обикновен кашон?...
Поне филма е R rated и има потенциал да е яко клане.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Movies 2018
Публикувано на: 10 Май 2018 17:16


Концепцията винаги я е имало, но тя се отнасяше за Пришълецът, който сливаше своето ДНК с това на гостоприемника си. Затова имаше различни пришълци във филмите. Но хищникът винаги е бил "класически", като единствената вариация са различните племена.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com