Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 22 Юли 2016 21:23


Не казвам, че е уайфу, а че е фапабъл...различни работи при мен...
Аз уайфутата ги уважавам. :oops:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 23 Юли 2016 22:49


wat



___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 25 Авг 2016 15:11


http://epicstream.com/news/Hollywoods-L ... 1472129721

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 25 Авг 2016 17:18


Нямат шанс да отразят и 20% от това, което е поредицата от комикси, филми и ТВ серии Ghost In The Shell.

Е, очевидно изглежда по-добре от предишни безумни и нискобюзжетни филми по анимета, като - Юмрукът на Северната звезда, Фриймен, Драгънбол и пр.

В интерес на истината и самите японци рядко се справят добре с такива адаптации, а проблемът според мен не е само в парите.


Между другото още един проект за игрален филм по аниме фрнечайз:
Tiger and Bunny - http://io9.gizmodo.com/the-live-action- ... 1785150877
Зад него стои Рон Хауърд, но очевидно не е с високите амбиции на GIST.
Тематиката е супергеройска, но все пак не толкова Power Ranger-ска, колкото изглежда от плаката. :lol: Герои участващи в реалити шоута и борещи се за рейтинги, притискащи рекламни договори, семейни проблеми, професионални заболявания, войнстваща и въоръжена със супер сили престъпност, корпоративни заговори, overarc-ващи криминални загадки...
Бе, препоръчвам анимето (но в никакъв случай не е измерими с GITS), щото игралният филм явно няма да го бъде.


Още холивуд/аниме новини:
Christoph Waltz Could Join Robert Rodriguez's Alita: Battle Angel - http://io9.gizmodo.com/christoph-waltz- ... 1785716964

Алита не съм го гледал.
OVA-то е популярно, но мисля че адаптира само малка част от мангата и е просто реклама за нея.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 25 Авг 2016 19:19


Скарлет Йохансън беше много кошмарна в Lucy и не мога да си представя как изобщо са я кастнали.

Всъщност не искам да си представям нищо игрално, свързано с GITS. Първата Матрица ще си остане относително най-добрият опит по GITS, без реално да е наистина добър опит по GITS :D

Анимета като това и много други могат да съперничат на игралните филми, защото имат различен подход и изразни средства, каквито игралното кино не може да си позволи. В общия случай, да правиш филм по аниме е равно на това да изкормиш анимето от всичко, което го прави интересно.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 25 Авг 2016 22:22


GITS - Ghost in the Shell :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 25 Авг 2016 23:03


Цитат:
надуваема кукла

Всъщност ролята и като Motoko Kusanagi е почти на кукла - човешка личност в кибернетично тяло (титуларният дух в обвивка).
Дори артът често я представя, като марионетка...

Това е и проблемът ми с нея, не я разбирам. На повърхността и почти не се вижда, какво се случва вътре в нея.
Предпочитам Batou и Togusa. Те са по-близко до човешкото, особен последният, който има само информационни шунтове, а останалото е немодифицирано...поне в началото... :lol:

Скарлетката е достатъчно подходяща. Притесненията ми са, че приликите с оригиналния GITS ще са само повърхностни. С един игрален филм тип блокбъстър едва ли могат да покажат най-доброто, на което е способна тази история...освен ако не разчитат да правят поредица...и да отблъснат хората, както повечето френчайз стартъри напоследък...
Абе има много опасности.

От друга страна супергеройщините ще се изчерпят рано или късно.
Нещо трябва да ги замести...аз нямам нищо против киберпъкнарски екшън трилъри с голям бюджет.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 26 Авг 2016 08:51


Цитат:
не го имах предвид буквално

Това, което искаше да кажеш е, че принципно не е много добра актриса и предимно разчита на просташки сексапил, пък аз поясних, че за ролята не се изисква, кой знае какво майсторство.
Тялото също не е от значение, защото примерно в ТВ шоуто Мотоко има три: работно по-мускулесто (щото работата и освен да хаква е и да се бие с други киборги), по-дребно/женствено и мъжко.

За сравнение можеш да хвърлиш едно око на ограничените актьорски заложби на батко Арни и как това го прави идеален за ролите на Конан, Дъч и Т-101.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 27 Авг 2016 15:00


В Putlocker излезе Imperium.
http://www.imdb.com/title/tt4781612/
Изненадващо свеж филм. Даниел Радклиф е интровертен и съответно подиграван агент, който вижда шанс да се издигне над всичките закачки, приемайки мисия под прикритие. Задачата му е да се сближи с нацистка групировка и да разбере дали наистина планират да направят нещо по-лошо от 11-ти септември, както пише в книгата на един техен идеолог. Готиното е, че въпросните са представени като нещо повече от расисти, на които им става леко на душата само като бият цветнокожи и нищят конспирацията на евреите. Така че аз лично бях приятно изненадан, а гледането си струва дори само за да видите как Хари Потър прави прочутия хитлеристки поздрав и псува общо взето на всяка втора дума, за да е автентичен скинар.
Другият филм, който гледах е стар: Bad Santa
http://www.imdb.com/title/tt0307987/
На сайта на Форплей бяха пуснали трейлър на втората част, която ще излиза ноември т.г. Изгледах го и беше мега просташки, red band трейлър, точно по техен стандарт на кретения. И си казах - дай да видим за какво иде реч? Свалих си unrated version-а, разбира се. Ами, не бих казал, че се смях, но има доста неща, които ми харесаха. Били Боб Торнтън (който не съм гледал от години) и Тони Кокс вършат чудесно работата си като алкохолизиран Дядо Коледа и неговия асистент-елф. Хлапето е умилително неадекватно. Plot-twist-ът накрая показа, че лентата наистина е правена с любов и мисъл, въпреки дебилщината. Гледайте и него, препоръчвам.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 27 Авг 2016 22:01


нелегален написа:
пускат ли по някое време Imperium на Machine Head? :D

Не. Сега ще си я пусна.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 11 Сеп 2016 11:59


Image

Тва всъщност е мини сериал, но е може би най-добрия криминален трилър за тая година с един умопомрачителен почти двучасов финален епизод.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 11 Сеп 2016 22:29


Сорка не съм видял, но сериала си заслужава :)

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 08 Окт 2016 20:07



___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 08 Окт 2016 20:38


Видях го, 2016, не може черния да е негър, жълтия да е азиатка и нърди-умника да е бял :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 08 Окт 2016 21:22


Нема да лъжа, трейлъра си беше сносен, очаквах нещо брутално тъпо :lol:

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 18 Окт 2016 19:38


Отвратителен трейлър който въобще не ми носи атмосферата от играта... явно поредният провал който е лесно смилаем единствено с пуканки...


___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 19 Окт 2016 15:21


Lol @Stormrаge, недей да съдиш цял филм само по 2 трейлъра със скапана музика :D Същата работа беше и с Warcraft/ Star Trek: Beyond, но си бяха доста добри филми. Това сега го ползват само за маркетинг, за да привлекат вниманието на масите.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 19 Окт 2016 20:09



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 19 Окт 2016 22:34


the_presator написа:
Lol @Stormrаge, недей да съдиш цял филм само по 2 трейлъра със скапана музика :D Същата работа беше и с Warcraft/ Star Trek: Beyond, но си бяха доста добри филми.


Чак пък доста добри... прилични бих казал, но нищо повече. Тук говорим за трейлър с музика която е откровена подигравка с игра притежаваща един от най-великите саундтраци на всички времена.

Трейлър който с нищо не ни кара да очакваме един до голяма степен исторически издържан филм с изключително много допирни точки с реални исторически събития и личности. Нека позная дори няма да е 16+ ... :( при условие, че играта е изцяло ориентирана към зряла аудитория.
Вижте декорите.... опа имах предвид CGI-а.... вижте дъждобраните които трябва да приличат на облеклата от играта?
Да, Джеки Чан, КУнг Фу мунг фу дайте пуканките ... но имах надежди, че това ще един наистина сериозен и достатъчно кървав филм колаборация от история/sci-fi...

Трейлърите наистина не са доказателство дали филма ще е добър или лош... но до голяма степен показват отношението на режисьор и сценаристи към темата която искат да представят пред аудиторията.
нелегален написа:
Мен лично ме накефиха сценките от настоящето. Тези от миналото - не толкова.

Е то точно миналото беше чара на тая игра и атмосферата която ти носи ...:D

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Movies 2016
Публикувано на: 19 Окт 2016 23:05


Асасина в най-най-добрия случай ще постигне някакъв приличен боксофис от примерно 400-450 милиона но нищо повече. Под дебелата сянка на новия Стар Уорс и то баш по Коледа тотално ще бъде игнориран, дори и да някакво невероятно кинематографично чудо (много малко вероятно). Ще докара достатъчно верни фенове да си избие парите и евентуално мъничко отгоре и толкоз. Да не говорим, че и критиците най-вероятно ще го разпердушинят, което обаче при такива силни франчайзи с огромни фенмаси няма особено значение.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com