Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 17:45


нелегален написа:
Sentry написа:
Не, пич, покемона не се хейти, щото е модерно, а защото играещите го натрават на всички и го защитават ревностно, въпреки че е една голяма безсмислена простотия.


Ебати глупостта.

Хората, които съм срещал да играят покемон обикновено са твърде вглъбени в играта си, за да могат дори да обърнат внимание на някого, на когото да "натрапват" играта. Те просто се кефят в своята реалност, и по никакъв начин не влияят на тази на не-играещите покемон.

"Защитават го ревностно" - ахах, сякаш изобщо забелязват или им пука, че някой ги критикува или атакува, за да прибягват изощо до защита.

Ай сиктир - не играя покемон, но критиките са пенсионерски.


/thread

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 19:03


нелегален написа:
Sentry написа:
Не, пич, покемона не се хейти, щото е модерно, а защото играещите го натрават на всички и го защитават ревностно, въпреки че е една голяма безсмислена простотия.


Ебати глупостта.

Хората, които съм срещал да играят покемон обикновено са твърде вглъбени в играта си, за да могат дори да обърнат внимание на някого, на когото да "натрапват" играта. Те просто се кефят в своята реалност, и по никакъв начин не влияят на тази на не-играещите покемон.

"Защитават го ревностно" - ахах, сякаш изобщо забелязват или им пука, че някой ги критикува или атакува, за да прибягват изощо до защита.

Ай сиктир - не играя покемон, но критиките са пенсионерски.

Ако нещата стояха както ги описваш тази тема щеше да е 3 страници по-къса.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 07 Авг 2016 21:10


Нещата тук гледам са ескалирали бързо :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 07 Авг 2016 21:43


Тъжни, вкиснати типове. Кой изобщо е говорил за качествата на самата игра? Докато масата я хейтват за да се изтъкват като супер зрели, значими и неконформисти, в твоя случай е дори още по-забилата, нърдляшка перспектива. Еми браво че предпочиташ да играеш по-"смислени" джитки, братле, евала, но опасявам се целият пойнт ти е убягнал.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 07 Авг 2016 22:16


Забавното е че баш тия дето си бият чекии гледайки някакви абстрактни рисувани японски шитни са най-големите критици на играта с покемоните и разправят че била за безживотници :D .


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 22:48


Sentry написа:
Значи събирате се да се видите, да пиете по бира и изведнъж както си говорите на половината от вас ви извибрира телефона, вие го вадите и отивате да ловите покемони, докато другата половина от групата са wtf. Това не ти ли прилича подозрително на това да си извадиш телефона за да си събереш реколтата във farmville и да засееш нови култури? Да, както си го направиш е. Когато съм с приятели не изпитвам нужда да бърникам по телефона си в търснене на забавление, най-малкото от уважение към хората, с които съм.

На теб както ти е омръзнал хейта по играта, на мен ми е омръзнало постоянното и хвалене. Не мисля, че повечето хора изпитват нужда да се аргументират за това защо им е омръзнало да чуват за тази игра от всякъде. Както казах преди - пожелавам ви приятна игра, само не ме занимавайте повече с нея.

IC1101, повечето хора, които цъкат играта го съчетават с факта, че са така или иначе на разходка, а? И после нали така или иначе влизат във форум, защо да не вземат да наспамят тема, която няма нищо общо с играта с това как много се изнервяли хората да им хейтят играта? Ей така, помежду другото. Що не вземеш да си гледаш покемоните и да оставиш на спокойствие възрастните да говорят като възрастни - с аргументация, с разсъждения и примери?

Естествено, че говорех за ситуация, в която аверите ти също играят покемон, иначе наистина би било малоумно. Нямам идея какво е farmville. Това да имаш адекватно поведение спрямо компанията, в която си, мисля, че елементарно умение и не е нужно да спорим по този въпрос. Пак казвам - всичко опира до това, как си го направиш ти.

Като не искаш да се занимаваш с покемоните, защо изобщо сам влизаш в дискусия по темата? Типичния хейтър - хем не го ебе за играта, хем трябва обаче да си изкаже мнението, да не остане по-назад. Всичките спорове относно играта (вкл. и този тук) започват именно от хейтърите, не от играчите на играта. Вие създадохте цялата тази мания по играта, не го ли разбрахте? Типичния пример, че лоша реклама няма.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 07 Авг 2016 23:28


Можеш да забележиш, че първото мнение, което изказвам за играта е отговор към теб за аргументирана критика към играта. Преди това съм писал против Цар Валентиниан I заради просташкото му поведение.

В момента, в който се събирате с аверите си да играете покемон, това става не среща на приятели в парка с идея на по бира, а покемон сафари, при което говорите за покемони и групово ги хващате. Ако на всички ви е фън и го използвате като извинение да се видите - ок, но ако го правите специално за да играете тогава линиите се размиват малко. Можете ли да се срещнете без Pokemon GO - можете. Разликата е, че става много неловко, ако някой от групичката приятели не е прихванал покемон треската.

Цар Валентиниан I, защо някой би правил нещо ако намира нещото, което прави за безсмислено? Ако няма спор за това, че играта е малоумна, за какво тогава се спори? Че може човек да се забавлява с нея? Може, така е. Също може и човек да се забавлява с кал, това не прави заниманието по-малко странно за останалите, които го наблюдават. Това е проблемът с Pokemon GO - правите нещо, което е смущаващо глупаво за другите хора поради ред причини. Приятна ви игра, забавлявайте се, но не очаквайте всички да ви смятат за нормални.

vanmx, анимето от аватара ми се казва Trigun, изгледай го и после можем да с говорим дали е "шитня" или не. Също ако прочетеш мненията ми, ще видиш, че мнението ми е, че играта е безсмислена и елементарна, а не че е за безживотници. Тази игра е направена за extremely casual игране и хората, които я взимат на сериозно са жалки.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 23:33


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 07 Авг 2016 23:56


Sentry написа:
Можеш да забележиш, че първото мнение, което изказвам за играта е отговор към теб за аргументирана критика към играта. Преди това съм писал против Цар Валентиниан I заради просташкото му поведение.

Да, и дефакто първото мнение, с което се започва спора е НЕаргументираното мнение, на което аз отговарям.

И не ми класифицирай кое какъв вид среща е. И сам да съм си излязъл пак съм по-социален от този, който си седи у тях да фарми някое рандъм (ммо)рпг, най-малкото хората, с които се съревновавам за gym-a са седнали на няколко метра до мен и волно или неволно сме се запознали.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 08 Авг 2016 05:56


Всъщност това, което започна "спора" е твоето неаргументирано първо мнение, с което казваш, че хората, които не харесват и критикуват покемона ти са прости. Явно тъй като си социално уморен от всичките тези социални интеракции покрай покемон го си го пропуснал.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 08 Авг 2016 13:17


Важното е сипване да има.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Окт 2001 18:24
Мнения: 322
Местоположение: Blasted Land
В момента играе: Mortal Kombat X ,The Witcher 3 ,The Evil Whithin ...
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 08 Авг 2016 18:02


Farmville? че това има ли го още........ Преди някоя година поигравах /глупости говоря бях се втелясал направо/ Но тая работа със саденето и дебненето сакън да не изсъхнат доматите си беше бая ангажиращо. То като се замисля същата работа е и с други браузър игрички /среднощни шпионажи атаки знаете как е/ Сега това новото чудо Pokemon GO не знам защо толкова шум се вдигна по него....дали защото е модерно ли и още не мога да се начудя що за идиот трябва да си че да се набуташ в клетка/военна зона, насред магистрала и къде ли не/ за да хванеш някаква виртуална гадинка

___________________________________
DEATH IS ONLY THE BEGINING


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 08 Авг 2016 23:52


Най - обичам да се появи някой и да ми казва какво да разцъквам и как да си живея живота като цяло. Ай сиктир да го еба!

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 11:27


Влизам и гледам тема, дето не помня да съм я правил, особено с това име.
Викам пиян съм бил.
Отварям.
И всичко си идва на мястото, сериозният сам пак е диджействал из форума. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 12:42


Sentry написа:
Всъщност това, което започна "спора" е твоето неаргументирано първо мнение, с което казваш, че хората, които не харесват и критикуват покемона ти са прости. Явно тъй като си социално уморен от всичките тези социални интеракции покрай покемон го си го пропуснал.

Да уморен съм, не ми е само този форум на главата. Честно казано не помня как е започнало всичко. Не смятам, че съм се изказвал неаргументирано където и да било по темата, за разлика от доста други хора.

Когато казах, че хората, които критикуват покемона са прости, визирах хора от фейсбука си, чалга кифли, които не са пипали игра през живота си, а са тръгнали да оплюват покемона. Мисля, че доста добре съм обяснил за какво става въпрос, че не съм визирал хора с аргументирано мнение, на които просто не им допада играта. Ако някой се е припознал в това ми определение и се е засегнал, проблемът си е лично негов.

А спорът ми лично с теб, от градивен такъв, премина в дребнаво заяждане от твоя страна, така че го прекратявам.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: За какво спорите в момента ?
Публикувано на: 09 Авг 2016 13:21


Nandemonai написа:
Фактът, че съм гледал всичките 276 епизода на оригиналния Pokémon + Advanced Generation + Diamond & Pearl + Best Wishes! и новите сезони и въобще съм запознат с 80% от франчайза, ми дава правото да критикувам. Право с което вие не разполагате, щото сте нагли игнорантни копелета, дошли само заради Голямото сипване.


Ти си герой или обичаш игри с грайндене.
Това следващото може да е за темата за неудобните ситуации ама нейсе, тръгнах да пиша :lol: > При всяка core pokemon игра се опитвам да започна да гледам съпътстващото аниме, но от сезон 1 формулата е една:
Вариант 1. Аш и дружинката джиткат по пътищата и намират нов покемон, екипа Ракета се осират за н-ти път
Вариант 2. Аш се бие в gym.

Не мога по повече от 6-7 епизода (и то докато цъкам в нета на половината екран), то просто само дето не пише на всеки кадър "това е предаване за малки деца". Филмите да беше казал, виж в тях влагат старание нещо по-уникално да се случи и някои от тях даже са нарисувани никак не зле (като за непретенциозно гледане, щото и те са материал за подрастващи все пак).

Sentry - има битки в gym-ове, така че не е просто албум за "цветни картинки", по някое време ще има и битки между хората, което е ядрото на цялата покемон работа. В случая обаче не е точно адекватно да сравним компютърна игра с мобилна, платформата на второто предполага различен гейм дизайн и бих казал че pokemon go е доста адекватна (както и беше ingress). Всъщност минималният геймплей не е лош засега, бяхме се събрали с компанията ми (7-8 човека) у един у тях миналата седмица уикенда, половината играеха покемон го лежерно и си говорехме през цялото време, дърпахме благо наргиле, майтапехме се за играта, разменяхме телефони, не бих казал, че ако приятелите ти са нормални социални хора, изведнъж тази игра ще ги направи на наркотици и асоциални.

Това, което не разбирам от тоя разговор, е тезата на 1-2 човека, които смятат, че като играеш Pokemon GO не можеш да се интересуваш от арт, литература, политика и т.н. (от опит говоря). Хората са комплексни създания и особено преди 40-годишнината си са способни да се самообучават и жонглират с десетки теми в главите си на някакво компетентно ниво.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 13:46


Der Meister, наистина ли се обиди? От реалността? Не мисля, че си го направил нарочно, но точно това поведение, което демонстрираш в първия си пост в тази, вече отделна, тема е причината за хейта срещу играта.

hyper', преди да тръгна да пиша каквото и да е гледах всички елементи на pokemon go, битките в gym-овете ги има, но са невероятно елементарни. Не мисля, че може да се говори за някакво голямо разнообразие или предизвикателство с тази бойна система - не случайно споменах clicker-ите по едно време, въпреки че като гледам какви ревюта има и mobius ff, явно хората харесват подобни неща. Както казах и преди - платформата може да предложи много повече като gameplay от това, което се показва в pokemon go. Тезата е, че да играеш pokemon go е безсмислено и че натрапването на играта е досадно и затова хората хейтят играта. Да, форма на забавление е, но е елементарно забавление, и за съжаление някои хора(не всички), които играят тази игра са изглупели покрай нея и губят чувство за такт.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: За какво спорите в момента ?
Публикувано на: 09 Авг 2016 14:45


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 15:25


Sentry написа:
Der Meister, наистина ли се обиди? От реалността? Не мисля, че си го направил нарочно, но точно това поведение, което демонстрираш в първия си пост в тази, вече отделна, тема е причината за хейта срещу играта.

Защо реши, че съм се обидил?

Поведението ми в първия пост е ответна реакция към хейта по играта. За да има ответна реакция към хейта, трябва поначало да е имало някакъв хейт, не мислиш ли?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 17:48


Понеже в темата са писали много хора, които високо ценя, ще драсна 2 реда, позволете.

Аз играя постоянно. На стационарни, мобилни и на телефони.

Много ме радват игриците.

Като ме питат, луд ли съм или се правя, отговарям, че не съм повече луд, отколкото масата народ по планетата.

Обикновено следва въпросът:

- А защо го правиш това?

Аз отговарям:

- Защото мога да си го позволя.


Тук доводите им се стапят и притихват.

+++

Исках да кажа, че винаги съм харесвал геймъри, защото МОГАТ да си позволят време за себе си, по чуден начин.

:D :D :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com