Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 10:03


Цар Валентиниан I написа:
Хах, опасявам се само един импотентен чекиджия като теб би имал потребност непрестанно да си доказва, че с нещо се отличава от другите и не е напълно безличен. :lol:
И изобщо не си въобразявай, че знаеш нещо за потребностите ми - достатъчно доказателство за това какъв предубеден нещастник си е че търсиш сметка на хората за приложенията на телефона им. Казах ти вече неведнъж - връщай се в тъжната ви темичка за дърти самотници, и така или иначе си е само за вас двамата.

Не съм сигурен как стигнахме до тук и честно казано не съм и подозирал, че някога ще доживея такива времена, но тотално издухваш нелегалния от водата с аутизма си. :lol: :arrow:

Това го пише зрял човек, който се интересува от покемони. Няма смисъл да продължавам. Ти с предишния си коментар се самозакопа непоправимо. Хубав ден. :?


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 11:35


Да, закопал съм се - на майка ти в Цензурата. :lol:

А на теб хрумвало ли ти е някога, че инфантилните ти виждания за това какво и как "трябва" може би не се споделят от никой друг освен баба ти и другите ти селташки сподвижници? Пак ти казвам, вярвай си в каквото щеш, само не си въобразявай че мнението ти има някаква меродавност.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 12:00


Не се подиграваме на потребностите ти, а на акъла ти. Приятен лов на покемони!

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 13:20


Това пък каква връзка имаше изобщо? :lol:
Принципно не мислех че спадаш към предубедените плиткоумници, но и така да е опасявам се, че колкото познавате потребностите ми, толкова и акъла ми - реално само каквото съм ви показал. :arrow:

Излишно е да казвам какви квадрати трябва да сте за да си и вярвате, че сте в позиция да ми давате оценки. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 14:41


А, аз нямам проблеми с покемоните, всеки си прави каквото иска в свободното време. Ревностната защита с аргументи от рода на "виж ме какъв съм голям" ми е проблемът :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 16:02


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 16:25


Царят е напълно прав. Аз като казах, че няма такова нешо като "трябва", имах предвид точно същото, само че не ми се пишеше толкова дълъг пост :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 17:25


Nandemonai написа:
Реално това което си ни показал е, че си малко човече с огромно его. И не си мисли, че си нещо повече. Толкова си елементарен, че не вярвам да има някой в тоя форум за когото да не си напълно obvious.

Смéтни колко социално сакат трябва да си, за да си въобразяваш че можеш да прецениш някого по писанията му във форум, хеле пък този .. :lol:
Единственото obvious в цялата работа е, че мястото ти не е в интернет. :arrow:

И че си пълен аутист естествено.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 17:32


Цар Валентиниан I написа:
Смéтни колко социално сакат трябва да си, за да си въобразяваш че можеш да прецениш някого по писанията му във форум, хеле пък този .. :lol:
Единственото obvious в цялата работа е, че мястото ти не е в интернет. :arrow:

И че си пълен аутист естествено.

Цялата ни интеракция с теб е във форум. Ние нямаме информация за уменията ти по приготвяне на риба или мазане на таван, че да преценим как си в тези сфери на живота, имаме достъп само до писанията ти тук. Тъй като не притежаване свръхестествено умения, за да знаем телепатично интимно душата ти, като се държиш като галош във форума, единствено можем да ти кажем спокойно, че се държиш като галош.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 18:31


Ей курви, щях да ви кажа как вече и вие нямате никва връзка с това, което пишете, ама няма, продължавайте. :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 19:17


newcomer написа:
семейство...

Ами ако ти кажа, че миналия уикенд като беше ивента на Роро на НДК, видях младо семейство - баща, майка и 2 малки деца, всичките да ловят покемони, как ще реагираш? :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 23:16


Der Meister написа:
newcomer написа:
семейство...

Ами ако ти кажа, че миналия уикенд като беше ивента на Роро на НДК, видях младо семейство - баща, майка и 2 малки деца, всичките да ловят покемони, как ще реагираш? :D

Както писах в първия си коментар по темата с покемоните, всичко, което представям като обществена норма е евентуална възможност ("би трябвало"), а не догматично задължение, което ако не се изпълнява, ще им се присмивам цял живот (би звучало така: "трябва и няма алтернатива на тези норми" - ето тези думи се опита да ми припише Ван). Така че да правят каквото искат. На мен не ми харесва и написах именно това. Не искам никаква промяна от никого.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Авг 2016 21:50


newcomer написа:
Der Meister написа:
newcomer написа:
семейство...

Ами ако ти кажа, че миналия уикенд като беше ивента на Роро на НДК, видях младо семейство - баща, майка и 2 малки деца, всичките да ловят покемони, как ще реагираш? :D

Както писах в първия си коментар по темата с покемоните, всичко, което представям като обществена норма е евентуална възможност ("би трябвало"), а не догматично задължение, което ако не се изпълнява, ще им се присмивам цял живот (би звучало така: "трябва и няма алтернатива на тези норми" - ето тези думи се опита да ми припише Ван). Така че да правят каквото искат. На мен не ми харесва и написах именно това. Не искам никаква промяна от никого.

Ебаси путкенското мнение. Първо оплюва играта, после, всеки да си играе квото си иска. Ми тогава за кво изобщо трябваше да оплюваш играта бе? Хейт без никаква аргументация. Дотук не видях един смислен аргумент против играта. С какво вие геймърите дето цъкате вкъщи пред компа сте по-различни от тези дето цъкат навън?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 13:34


Der Meister написа:
С какво вие геймърите дето цъкате вкъщи пред компа сте по-различни от тези дето цъкат навън?

Осъзнаваш, че играта, която явно боготвориш, е безсмислен малоумен grind без никакво предизвикателство, нали? Разликата е, че игрите, които играем ние изискват мисловна дейност и рефлекси и в замяна връщат интересна история, гледки, анимации и дори задовоството, че си се справил с трудно предизвикателство, а Pokemon GO изисква разходки или кола и те възнаграждава с по-голямо число и картинки от детски стикери.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 13:53


Първо, не я боготворя. Второ, това е игра за телефони, какво очакваш? И едното е фън и другото е фън, и едното е е губене на време, и другото е губене на време с тази разлика, че аз си съчетавам пътуването с градски транспорт/кола/колело/пеша с покемона и не губя допълнително време за играта. Нали говорите за работа, учене, семейство и т.н. Точно покемона е подходяща игра за такъв тип хора, защото вече нямаме време вече да циклим пред компа. Естествено, че една компютърна игра може да предложи много повече откъм геймплей, история и графика (въпреки че грайнденето в рандъм (ммо)рпг не е много по-различно) ама това не е никакъв критерий. Белота също е проста игра, и кво, по тая логика да не играем белот ли? Покемона е доста приятна игричка за убиване на време.

Направих сравнението с компютърните игри, не от тази гледна точка обаче. Просто повечето хейт по покемона се основава на това, че го играят беживотници/олигофрени/пораснали деца и т.н., а според мен е точно обратното. Щото този лицемерен индивид newcomer говори как вместо да работим, учим и правим семейства цъкаме покемон, а в същото време играе компютърни игри, което е поне няколко идеи повече в посока на това, което оплюва. Някак не върви точно геймър да оплюе тази игра с тези аргументи.

Истината и това което се опитвам да докажа е, че покемона се хейти защото е модерно. Защото хората са олигофрени, вманиачени по социалните мрежи, искат да събират лайкове и т.н. глупости, които са много по-дебилни от това да играеш покемон.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 14:59


Не, пич, покемона не се хейти, щото е модерно, а защото играещите го натрават на всички и го защитават ревностно, въпреки че е една голяма безсмислена простотия. Хората, които искат да събират like-ове в социалните мрежи, са най-вероятно точно тези, които играят pokemon go - това са същите хора, които на времето играеха farmville.

И не, да запалиш колата, за да ходиш да ловиш покемони е много по-различно от това да седнеш пред компа и да играеш. Знаеш ли защо? Защото като си пред компа си си вкъщи и жена ти, децата ти са на един escape разстояние от теб и ако се наложи да свършиш нещо не трябва да караш 15 километра до вас, защото си се забутал в някой парк да търсиш rattata. Кажи ми кое е по-безживотно - да си цъкаш спокойно на компа нещо умствено предизвикателно или да хабиш време и пари в търсене на несъществуващи животни? Дори grind-а в MMO-тата(в повечето) е чисто технически по-предизвикателен и приятен от играенето на Pokemon GO.

Ако играеш pokemon go заради децата си или като извинение да спортуваш ситуацията е много различна и честно казано това трябва да е причината да играеш тази игра, но за повечето хора не е.

Ако го правиш по между другото - както и да е - според мен има много по-добри начини да си оплътниш времето докато пътуваш, отколкото тази игра - можеш да четеш, да слушаш аудиокниги или музика или да говориш с някого, с когото пътуваш. Повечето от тези имат и едно огромно предимство - не се налага да спреш да правиш каквото правиш, за да си извадиш телефона и да swipe-ваш като идиот по средата на улицата.

Pokemon GO е точно това, което мразя най-много в мобилните игри - игра с минимален gameplay, която изисква да налееш часове. Ето някои мобилни игри, които харесвам, за сравнение - Crowntakers, Legend of the Moon, Sword of Xolan, The Banner Saga, Implosion, Pixel Dungeon, Wayward Souls. Да, тези игри, не са на нивото на компютърните, но са много по-близо до това, което можем да приемем за добра PC игра. Pokemon GO за мен се нарежда като игра сред farmville-ите и clicker-ите като качество на игра.

И това е. Ако ти харесва да го играеш - прав ти път, не те спирам, не те хейтя, само не ми разправяй колко е велика тази игра и как хората незаслужено я оплюват. И колко си велик и как си постигнал всичко и затова твоето мнение е по-добро от това на останалите, както направи Цар Валентиниан I.

P.S. С тоя покемон съвсем забравих за какво бях дошъл.
Свърших Anima: Gate of Memories и мога дълбоко да препоръчам играта. Lore-ът е интересен и представлява няколко интересни тъмни приказки. Битките са интересни и предизвикателни, с интересни механики, въпреки че както казах преди - за някои босове трябва да се grind-и малко преди да можеш ефективно да ги убиеш. Има приятни пъзели и platforming, които нито са много трудни, нито много лесни. Като цяло играта ми напомня много на старите Castlevania игри, най-вече на Symphony of the Night.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 16:03


Добре бе, бива ли да сте толкова тъпи и да не осъзнавате, че повечето хора дето цъкат играта просто си го съчетават с факта, че и без това са на разходка или са излезли по някаква задача и докато и без това са навън да вземат да хванат няколко покемончета. А вие изписахте десетки постове с тъпи разсъждения и с дължина, която и pc mania вече не си пишат собствените статии. ай сиктир. :arrow:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 16:03


Sentry написа:
Не, пич, покемона не се хейти, щото е модерно, а защото играещите го натрават на всички и го защитават ревностно, въпреки че е една голяма безсмислена простотия. Хората, които искат да събират like-ове в социалните мрежи, са най-вероятно точно тези, които играят pokemon go - това са същите хора, които на времето играеха farmville.

И не, да запалиш колата, за да ходиш да ловиш покемони е много по-различно от това да седнеш пред компа и да играеш. Знаеш ли защо? Защото като си пред компа си си вкъщи и жена ти, децата ти са на един escape разстояние от теб и ако се наложи да свършиш нещо не трябва да караш 15 километра до вас, защото си се забутал в някой парк да търсиш rattata. Кажи ми кое е по-безживотно - да си цъкаш спокойно на компа нещо умствено предизвикателно или да хабиш време и пари в търсене на несъществуващи животни? Дори grind-а в MMO-тата(в повечето) е чисто технически по-предизвикателен и приятен от играенето на Pokemon GO.

Ако играеш pokemon go заради децата си или като извинение да спортуваш ситуацията е много различна и честно казано това трябва да е причината да играеш тази игра, но за повечето хора не е.

Ако го правиш по между другото - както и да е - според мен има много по-добри начини да си оплътниш времето докато пътуваш, отколкото тази игра - можеш да четеш, да слушаш аудиокниги или музика или да говориш с някого, с когото пътуваш. Повечето от тези имат и едно огромно предимство - не се налага да спреш да правиш каквото правиш, за да си извадиш телефона и да swipe-ваш като идиот по средата на улицата.

Pokemon GO е точно това, което мразя най-много в мобилните игри - игра с минимален gameplay, която изисква да налееш часове. Ето някои мобилни игри, които харесвам, за сравнение - Crowntakers, Legend of the Moon, Sword of Xolan, The Banner Saga, Implosion, Pixel Dungeon, Wayward Souls. Да, тези игри, не са на нивото на компютърните, но са много по-близо до това, което можем да приемем за добра PC игра. Pokemon GO за мен се нарежда като игра сред farmville-ите и clicker-ите като качество на игра.

И това е. Ако ти харесва да го играеш - прав ти път, не те спирам, не те хейтя, само не ми разправяй колко е велика тази игра и как хората незаслужено я оплюват. И колко си велик и как си постигнал всичко и затова твоето мнение е по-добро от това на останалите, както направи Цар Валентиниан I.

Не знам кой натрапва Покемона, поне от моите познати, които го играят, повечето ги е срам дори :D

Иначе това кое е по-безживотно е въпрос на това как сам си го направиш, "пич". Така както си го описал, семеен родител да излезе сам с колата да гринди и да си остави семейството, е тъпо да. Но ако си несемеен млад човек, който е излязъл в парка с приятели да пие бира, и в същото време го съчетават с ловене покемони, не виждам какъв е проблема. Всичко опира до това как си го направиш. Малоумни, вманиачени геймъри естествено има и при Покемона и при нормалните компютърни игри (такива които играят денонощно и умират от недоспиване).

Аз лично го играя по между другото. Четене и слушане на книги би ми било твърде некомфортно да го правя в препълнен автобус, това са занимания, които изискват по-голямо спокойствие, за да им се насладя пълноценно, поне при мен. Ако съм в кола, пък бих се изолирал от другите пътници. А пък музика си слушам да, докато играя, но тя не ми е достатъчна като забавление. Тези игри, които ги изброи не съм ги чувал, но предполагам, щом казваш, че са по-близки до една добра ПЦ игра, значи не са това, което търся. Разбери, че това, че играта е опростена в случая е плюс. Аз не мога да играя някаква игра, която иска задълбочено мислене в препълнения 204. Трябва ми проста игра, без кой знае колко мислене, която мога да спра във всеки един момент (ако ми звънне телефона, дойде ми спирката, срещна познат и т.н.) без това да се отрази на просперитета ми в играта. Покемона, както и някои други игри, които цъкам са точно такива.

Не казвам, че играта е велика, не казвам, че аз съм велик, единствено не ми харесва неаргументирания хейт от закостенели хора с дърташки разбирания за света и/или такива, които не искат да останат по-назад от това, което се трендва по социалните мрежи и задължитено трябва да си изкажат неинформираното, комерсиално мненийце. Ти си първия човек, който ми изложи някакви адекватни аргументи срещу играта в интерес на истината.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 16:14


IC1101 написа:
Добре бе, бива ли да сте толкова тъпи и да не осъзнавате, че повечето хора дето цъкат играта просто си го съчетават с факта, че и без това са на разходка или са излезли по някаква задача и докато и без това са навън да вземат да хванат няколко покемончета. А вие изписахте десетки постове с тъпи разсъждения и с дължина, която и pc mania вече не си пишат собствените статии. ай сиктир. :arrow:

Кой е тъп? Това същото го казах и аз и съм съгласен с него, но след това се изказаха и контра аргументи, които коментирах в предишния си пост. По-добре дълги постове, отколкото: "мразя покемона, защото мразя покемона ама всъщност нямам нищо против него, нека всеки си го играе", каквото в общи линии беше всичко, което каза newcomer или псуване на майки като Царя.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Авг 2016 16:43


Значи събирате се да се видите, да пиете по бира и изведнъж както си говорите на половината от вас ви извибрира телефона, вие го вадите и отивате да ловите покемони, докато другата половина от групата са wtf. Това не ти ли прилича подозрително на това да си извадиш телефона за да си събереш реколтата във farmville и да засееш нови култури? Да, както си го направиш е. Когато съм с приятели не изпитвам нужда да бърникам по телефона си в търснене на забавление, най-малкото от уважение към хората, с които съм.

На теб както ти е омръзнал хейта по играта, на мен ми е омръзнало постоянното и хвалене. Не мисля, че повечето хора изпитват нужда да се аргументират за това защо им е омръзнало да чуват за тази игра от всякъде. Както казах преди - пожелавам ви приятна игра, само не ме занимавайте повече с нея.

IC1101, повечето хора, които цъкат играта го съчетават с факта, че са така или иначе на разходка, а? И после нали така или иначе влизат във форум, защо да не вземат да наспамят тема, която няма нищо общо с играта с това как много се изнервяли хората да им хейтят играта? Ей така, помежду другото. Що не вземеш да си гледаш покемоните и да оставиш на спокойствие възрастните да говорят като възрастни - с аргументация, с разсъждения и примери?

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com