Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 18:14


Der Meister написа:
Защо реши, че съм се обидил?

Поведението ми в първия пост е ответна реакция към хейта по играта. За да има ответна реакция към хейта, трябва поначало да е имало някакъв хейт, не мислиш ли?

Нещо така ми се стори :)

Иначе не, тук нямаше хейт. Ти почна да хейтиш хората, които не харесват pokemon go и то доста пламенно и без голямо количество мисъл. Нямаше аргументи, с които да покажеш, че играта не заслужава да бъде критикувана. На практика всичко до сега като аргументи е - да, просто е, ама ми харесва. И до къде стигнахме сега? Хората са прости, защото не харесват нещо просто? Нещо не е наред. Това е като цяло - прекалено много страст и прекалено малко мисъл, които се проявяват по множество начини, предизвикват хейт към играта. Всеки има правото да прави каквото си иска и всеки друг има правото да го критикува за това.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 18:36


Къде не е имало хейт бе човек? Ти фейсбук не ползваш ли? Тук не е имало, да, ама много ясно написах за какво става въпрос. Просто се зачудих какво толкова им бърка в гъза тази игра на всички тези хора, които нито са геймъри, нито са играли играта, нито нищо. Някои от тях изтъкваха аргумента, че който играе е безживотник, което обясних защо вече защо не го приемам. Това за мен е достатъчен аргумент да оплюя тези хора. Ако за теб не е - жив и здрав.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 19:58


Ами не, не ползвам активно facebook. А като проверих feed-а седмица назад нямаше нищо. Явно е както каза по-рано - както си го направиш. Иначе ти казах причината за хейта вече някойко пъти - хората ти хейтят играта, защото играещите я са досадни.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 20:17


:lol: :lol: :lol:


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 09 Авг 2016 21:19


ТРУПОНАРЕЗЕНинс написа:
Понеже в темата са писали много хора, които високо ценя, ще драсна 2 реда, позволете.

Аз играя постоянно. На стационарни, мобилни и на телефони.

Много ме радват игриците.

Като ме питат, луд ли съм или се правя, отговарям, че не съм повече луд, отколкото масата народ по планетата.

Обикновено следва въпросът:

- А защо го правиш това?

Аз отговарям:

- Защото мога да си го позволя.


Тук доводите им се стапят и притихват.

+++

Исках да кажа, че винаги съм харесвал геймъри, защото МОГАТ да си позволят време за себе си, по чуден начин.

:D :D :D


Най-сетне някой разбира. :D :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 10 Авг 2016 12:04


Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 16:13


Хората, които играят играта имат много поздрави от ЦРУ. За мен тази игра е същата работа като ФБ - никога няма да я ползвам, защото нямам нужда. Не е като да не "мога да си го позволя". Има в пъти по-качествени игри и други по-важни неща от това да обикалям като алтав да ловя гадини. В София са пуснали такси за лов на покемони...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 17:16


Sentry си беше тъпо претенциозно копеленце, което играе на контра при всеки удобен момент, още от първия път, когато отворих тоя форум - за десетина години нищо не се е променило, виждам :lol:

Искрена наслада ми носи и да гледам как оня смачкан от живота аниме чекиджия, с познания в аниме чекиджийството, репсектиращи дори за видни гурута в областта като AlShu с неговият един сексуален контакт и половина за 4 десетилетия, налива акъл на Княза. Тоя пръдльо недоклатен, който си призна, че не е общувал нормално с човешки същества от години и който вечеря по бензиностанциите, изгубил девствеността си от курва, чете морал и учи на живот човек, който, дори от малкото което знам за него, е преизпълнил всичко, за което упоменатия пръдльо може да си мечтае :lol:


Дупета, тук останаха петима нормални човека и останалото сте някакви безподобни льохмани бе :shock: Тия, дето напуснаха вече, сега разбирам, че не са го направили, щото са надраснали форума - просто хората са били ужасени от факта да останат сами в общо пространство с някаква тумба социопати, ирелевирали изцяло от границите на допустимия абсурд дори по PCM стандарта.

В тоя свят място и време за Pokemon Go определено има. И щях да приема някаква критика, която беше насочена към играта като такава, а не към това колко са тъпи хората, които я играят и колко ви дразни, че защитават това, че я харесват. Елементарни кретени сте. :arrow:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 21:19


И аз не знам какво им стана на тия. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 22:02


Маце Борко написа:
Sentry си беше тъпо претенциозно копеленце, което играе на контра при всеки удобен момент, още от първия път, когато отворих тоя форум - за десетина години нищо не се е променило, виждам :lol:

Искрена наслада ми носи и да гледам как оня смачкан от живота аниме чекиджия, с познания в аниме чекиджийството, репсектиращи дори за видни гурута в областта като AlShu с неговият един сексуален контакт и половина за 4 десетилетия, налива акъл на Княза. Тоя пръдльо недоклатен, който си призна, че не е общувал нормално с човешки същества от години и който вечеря по бензиностанциите, изгубил девствеността си от курва, чете морал и учи на живот човек, който, дори от малкото което знам за него, е преизпълнил всичко, за което упоменатия пръдльо може да си мечтае :lol:
Искрена наслада ти носи да пишеш агресивни неща в някакъв форум... Толкова ли е готино да обиждаш? Да лепиш етикети на хора, които (вероятно) не познаваш? Много е грозно, да знаеш. С такива писания е логично на свой ред да поздравя майка ти и всеки по-близък твой човек и после да те почна и теб, както (понякога) заслужаваш. Как може един ден да се държите като нормални хора, да ви се дискутира, да споделяте с радост някакви неща, а на следващия да избивате комплекси тук? Е това не можах да го разбера за четири години. Предполага се, че сте пораснали хора, повечето от вас са по-големи от мен. Покажете малко уважение и контактувайте като възрастни. Щото аз не искам да обменям мнения с невъзпитани грубияни. Нищо чудно, че напускат хора. Жалка картина сте.

Дупета, тук останаха петима нормални човека и останалото сте някакви безподобни льохмани бе :shock: Тия, дето напуснаха вече, сега разбирам, че не са го направили, щото са надраснали форума - просто хората са били ужасени от факта да останат сами в общо пространство с някаква тумба социопати, ирелевирали изцяло от границите на допустимия абсурд дори по PCM стандарта.

В тоя свят място и време за Pokemon Go определено има. И щях да приема някаква критика, която беше насочена към играта като такава, а не към това колко са тъпи хората, които я играят и колко ви дразни, че защитават това, че я харесват. Елементарни кретени сте. :arrow:

Ти пък се изкажи като пълен простак, току-виж ти олекне. Не мога да разбера и до днес как може един ден да си контактувате радушно, а на следващия да се псувате като каруцари. Тук не е мястото да си избивате комплексите. Или ще пишеш в рамките на добрия тон, или не пиши въобще!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 22:50


Далеч по притеснителното в целия случай е това, че не можеш да им хванеш дирята на тия тролове/олигофрени, които на ден си сменят 300 пъти ника и имат по два-три акаунта. В онази тема за неловките ситуации буквално не може да се различи кой с кого спори, кого подкрепя и защо и дали всичко изписано не е плод на болното аниме фрийкче, което дискутира само със себе си :shock: Няма да е лошо да го ограничат малко модераторите. От десет мнения на ден 7-8 са негови...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 11 Авг 2016 23:18


Маце Борко написа:
Sentry си беше тъпо претенциозно копеленце, което играе на контра при всеки удобен момент, още от първия път, когато отворих тоя форум - за десетина години нищо не се е променило, виждам :lol:

Ти ме помниш, аз теб - не.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 01:14


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 01:32


Цитат:
Не мога да разбера и до днес как може един ден да си контактувате радушно, а на следващия да се псувате като каруцари. Тук не е мястото да си избивате комплексите. Или ще пишеш в рамките на добрия тон, или не пиши въобще![/quote]
Гледам те, че си във форума от 4 години вече, така че нямаш извинение за този глупав коментар. Цялата идея на ПСмания винаги е била да даде място за изява на комплексирани олигофрени да си изливат простотията, за да не ядат бой в реалният живот.

Та по темата понеже съм на Стърлинг вълна :
https://www.youtube.com/watch?v=DrfZcRpyd0M


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 09:45


Nandemonai написа:
С тая инерция която си набрал да си изтропаш говняното мнение изобщо не си забелязал, че в тая тема се спори с аргументи. Или може би тука сме прекалено тъпи и претенциозни за да дискутираш играта с нас?

Въобще, аре у лево и повече не ме занимавайте с глупусти. :arrow:



Нека ти обясня как работят нещата, белким успееш да видиш отстрани какво извинение за човешко подобие си:

Nandemonai написа:
Цар Валентиниан I написа:
Оо, аз виждам само и единствено хейт по адрес на Покемон и това честно казано откровено ме дразни. Ебати дърташката злоба, комплекси и предразсъдъци от хора на моята възраст и то по адрес на нещо, което очевидно обединява хората и ги прави щастливи. Само и само да се изтъкнат колко по-"интересен" живот водят и колко видиш ли не са мейнстрийм.. :arrow: :lol:

Аман от озлобени бедняци-стопаджии с ранички. :lol:

Вижте кой говори.

Не знам дали осъзнаваш, но току що описа себе си.



Nandemonai написа:
Sentry написа:
Цар Валентиниан I написа:
:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Ей, голям си значи! Постигнал всичко в живота и до преди месец само покемоните ти липсваха за да направят живота ти перфектен! Евала!

Прости потребности като за прост човек.
Facebook-а, Instagram-а и игричките в app store-а са всичко което му трябва за да е щастлив. И само липсата на интернет може да застане на пътя на щастието му.
И най-лошото е това, че си е заврял главата толкова дълбоко в задника, че не осъзнава, че по нищо не се различава от останалите безгръбначни, които по цял ден стоят със забит в смартфона си поглед и въобще не отразяват случващото се около тях.

P.S. Спокойно князе, никой не ти дава наклон на хуя, живей си живота както искаш. Пожелавам ти някой ден да хванеш всички покемони.



Nandemonai написа:
Аз също да отбележа, че нямам нищо против покемоните - напротив, радвам се, че отново са популярни. Проблемът ми е единствено с такива нещастници, които непрестанно изпитват нужда да изтъкват какви са непредубедени, широкоскроени, модерни, свободно мислещи и т.н.

Цар Валентиниан I написа:
... опасявам се, че колкото познавате потребностите ми, толкова и акъла ми - реално само каквото съм ви показал. :arrow:

Реално това което си ни показал е, че си малко човече с огромно его. И не си мисли, че си нещо повече. Толкова си елементарен, че не вярвам да има някой в тоя форум за когото да не си напълно obvious.



Nandemonai написа:
vanmx написа:
Забавното е че баш тия дето си бият чекии гледайки някакви абстрактни рисувани японски шитни са най-големите критици на играта с покемоните и разправят че била за безживотници :D .

Забавното е че баш тия дето претендират да са най-модерни, свободно мислещи и т.н. всъщност са най-предубедените, най-плиткоумните и най-задръстените от цялото Pokémon GO community. Фактът, че съм гледал всичките 276 епизода на оригиналния Pokémon + Advanced Generation + Diamond & Pearl + Best Wishes! и новите сезони и въобще съм запознат с 80% от франчайза, ми дава правото да критикувам. Право с което вие не разполагате, щото сте нагли игнорантни копелета, дошли само заради Голямото сипване.

Цар Валентиниан I написа:
Смéтни колко социално сакат трябва да си, за да си въобразяваш че можеш да прецениш някого по писанията му във форум, хеле пък този .. :lol:

Писах за това, което реално си ни показал от писанията си, не съм те преценявал какъв и що си в real life-a, допускам възможността и да не си такъв галош.


С други думи - 90% от приноса ти в тази тема няма нищо общо с качествата на играта, а започва директно с някакви пасивно-агресивни коментарчета относно аудиотията ѝ. Което всъщност е изключително иронично, имайки предвид твоята собствена житейска недоклатеност, която обаче вече "не трябва да си позволявам" да коментирам щото не те познавам и т.н. шаблонен булшит, изсипван години наред от подобни на тебе човешки нищожества, осирали се пред всички и спасявали се след това с някакъв нещастен опит да разграничат онлайн жалкарията си от някаква имагинерна irl извисеност. До която, естествено, ние няма да се докоснем никога, щото сме от плебса, който играе Покемон и не разбира дълбоките житейски избори, върху които паплач като тебе размишлява всеки ден. Гледайки междувременно всички там най-нови епизоди на съответния. :lol:

Никой не те занимава с глупости, мойто момченце, ти влезе в темата с единствената цел да се правиш на интересен. Върви изгледай пак всичките епизоди на анимето Покемон, за да можеш отново да не схванеш core-a на тази игра, щото той се състои от нещо, до което, така като те гледам, още много дълго време няма да се докоснеш - социална интеракция и повод да се разходиш с приятели из квартала :lol: Нищо повече.

В тоя смисъл, поне на едно нещо да му напипаш същината - да, ти си прекалено тъп и претенциозен, за да дискутирам каквото и да било с теб. В това поведение да започнеш шитсторм с изпраскването на някаква агресивна простотия, да те нахранят, след което да почнеш да си придаваш важност и да искаш дискусии с аргументи, когато ти самият не си започнал такава, разпознавам модела на поне трима-четирима форумни жалкари преди теб. Или си някой от тия жалкари с ново амплоа - и двата случая нищо ново под слънцето.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 09:57


Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 10:06


Sam, сега си давам сметка, че ти си най-добрият модератор, който PCM някога е имала - the mod PCM deserves, but not the one it needs right now. Единственият, който наистина разбира непопулярното мнение за естествения форумен подбор - че добрата модерация е да дадеш поле за изява на всички кретени да се избият вербално, докато не останат само най-добрите :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 10:48


Абе чудех се дали да не преместя темата във "Форумни войни", че да живнат малко и другите раздели... :?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 10:50


Маце Борко написа:
core-a на тази игра... се състои от... социална интеракция и повод да се разходиш с приятели из квартала

Това нормалните хора го правят без да имат нужда от покемони. Замисляли ли сте се, че заради нуждата от покемони ви мислят за странни?

Сам, недей, че спора ще умре :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 12 Авг 2016 11:12


Sentry написа:
Маце Борко написа:
core-a на тази игра... се състои от... социална интеракция и повод да се разходиш с приятели из квартала

Това нормалните хора го правят без да имат нужда от покемони. Замисляли ли сте се, че заради нуждата от покемони ви мислят за странни?

Кой бе, вие двамата ли? :lol:
Ми не ми пречите. Мнението ви и без това е крайно откъснато от реалността, да не говорим че така или иначе само в съзнанието на един пълен квадрат да си странен е нещо кофти.


___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com