Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Авг 2011 01:17
Мнения: 22
В момента играе: Шах
Заглавие: Защо конзола?
Публикувано на: 03 Сеп 2011 21:45


Гледам че този раздел на форума има посещения и все пак си задавам един въпрос на който не получавам отговор. Защо избрахте конзолата като платформа за игра? Защо не подкрепите идеята за създаването на нов, модерен модел Правец? Просто ми е интересно, какво предлагат тези американски машинки, което да засяга нашият народ? Можете да отговорите.

- Бойко


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 03 Сеп 2011 22:13


Пич как да ти кажа - друго е просто. Докато не си вземеш конзола и не поиграеш нещо качествено на нея няма да разбереш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 04 Сеп 2011 12:28


Няма как Правец да се възроди. Голяма е конкуренцията вече. То дори и старите компютри Правец са клонинги на Apple.
Който наистина си пада по игрите си купува конзола. Винаги е било така. И тези машинки не са Американски.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Авг 2011 01:17
Мнения: 22
В момента играе: Шах
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 04 Сеп 2011 15:21


Не е трудно да сглобиш PC, но:
1. Всички високо образовани хора с изключение на мен, се изнасят в чужбина
2. Няма кой да финансира този проект. За момента съм зает с други неща, НО мисля че идеята е добра и обещаваща. Мисля че ще ми простите, ако жертвам пенсиите на бабите и дядовците ви

Все пак, игрането на конзоли не е българска черта и все още го считам като предателство и продажност на Америка. Не мисля че можете да ме обвините в каквото и да е, но си помислете пак за тези неща.

България ще има нужда от отличниците. Проблема на съвременните, начетени деца е че гледат прекалено много американски филми. И там не е цвете за мирисане. Знам го от източници. Обама не е по-добър президент от Първанов(за съжаление). Мисля че мога да сложа правилните хора на правилното място, но ще трябва да ми вярвате. България е оцеляла дълго време с вяра и борба за доброто. Ако не продължите да се борите, България ще изгасне. Нека бъда ваш настойник. Бъдещето е във вас. Нямам проблем с това.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 04 Сеп 2011 18:58


Стига си тролил че да ми не пръднеш на хуя :D


Профил

Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 04 Сеп 2011 20:59


Бате Бойко написа:
Не е трудно да сглобиш PC, но:
1. Всички високо образовани хора с изключение на мен, се изнасят в чужбина
2. Няма кой да финансира този проект. За момента съм зает с други неща, НО мисля че идеята е добра и обещаваща. Мисля че ще ми простите, ако жертвам пенсиите на бабите и дядовците ви

Все пак, игрането на конзоли не е българска черта и все още го считам като предателство и продажност на Америка. Не мисля че можете да ме обвините в каквото и да е, но си помислете пак за тези неща.

България ще има нужда от отличниците. Проблема на съвременните, начетени деца е че гледат прекалено много американски филми. И там не е цвете за мирисане. Знам го от източници. Обама не е по-добър президент от Първанов(за съжаление). Мисля че мога да сложа правилните хора на правилното място, но ще трябва да ми вярвате. България е оцеляла дълго време с вяра и борба за доброто. Ако не продължите да се борите, България ще изгасне. Нека бъда ваш настойник. Бъдещето е във вас. Нямам проблем с това.
Какво то4но искаш да кажеш да не би да предлагаш да създадем партия??? :idea: :arrow:


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 04 Сеп 2011 21:23


x-men написа:
Бате Бойко написа:
Не е трудно да сглобиш PC, но:
1. Всички високо образовани хора с изключение на мен, се изнасят в чужбина
2. Няма кой да финансира този проект. За момента съм зает с други неща, НО мисля че идеята е добра и обещаваща. Мисля че ще ми простите, ако жертвам пенсиите на бабите и дядовците ви

Все пак, игрането на конзоли не е българска черта и все още го считам като предателство и продажност на Америка. Не мисля че можете да ме обвините в каквото и да е, но си помислете пак за тези неща.

България ще има нужда от отличниците. Проблема на съвременните, начетени деца е че гледат прекалено много американски филми. И там не е цвете за мирисане. Знам го от източници. Обама не е по-добър президент от Първанов(за съжаление). Мисля че мога да сложа правилните хора на правилното място, но ще трябва да ми вярвате. България е оцеляла дълго време с вяра и борба за доброто. Ако не продължите да се борите, България ще изгасне. Нека бъда ваш настойник. Бъдещето е във вас. Нямам проблем с това.
Какво то4но искаш да кажеш да не би да предлагаш да създадем партия??? :idea: :arrow:


Да Конзолна Уравновесена Работническа Задруга "Бойко". К.У.Р.За Бойко.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Авг 2011 01:17
Мнения: 22
В момента играе: Шах
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 05 Сеп 2011 09:00


Първи Университетски Работнически Апел За Бойко
ПУРА за Бойко

Беше близо, но като че ли не ти достигна интелигентност и интелект. Учи се от живота. Той ще ти покаже достатъчно.

Няма да правя партия с вас. Човек трябва сам да си блъска главата, за да успее. Пробвайте се, като създадете страница във Facebook. Може да ви харесат.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 05 Сеп 2011 13:03


Явно си успял доста. Изобщо функционира ли вече?


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Авг 2009 17:26
Мнения: 225
Местоположение: Варна
В момента играе: Мнооооого неща
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 07 Сеп 2011 23:06


Това което забелязвам в тази държава е липста на пари и средства. Преди 80 години България е била един от най-добрите производители в Европа. Преди 30 години кино индустрията на БГ процъфтяваше. А сега педе*раси като онзи господин на профила на тоя тъп трол взимат и парите и достойнството на българите. Вече си мисля, че по времето на комунизма бяхме много по добре отколкото сега. А доколкото темата - предпочитам ИМКО пред Правец

___________________________________
I reject you reality and substitude my one


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 08 Сеп 2011 13:06


gambit_12 написа:
Това което забелязвам в тази държава е липста на пари и средства. Преди 80 години България е била един от най-добрите производители в Европа. Преди 30 години кино индустрията на БГ процъфтяваше. А сега педе*раси като онзи господин на профила на тоя тъп трол взимат и парите и достойнството на българите. Вече си мисля, че по времето на комунизма бяхме много по добре отколкото сега. А доколкото темата - предпочитам ИМКО пред Правец


Ма ти верно на трол се праиш.


Профил

Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 09 Сеп 2011 15:07


Бате Бойко написа:
Първи Университетски Работнически Апел За Бойко
ПУРА за Бойко

Беше близо, но като че ли не ти достигна интелигентност и интелект. Учи се от живота. Той ще ти покаже достатъчно.

Няма да правя партия с вас. Човек трябва сам да си блъска главата, за да успее. Пробвайте се, като създадете страница във Facebook. Може да ви харесат.

Точно това ви е ПРОБЛЕМА кораба България потъва и всички мишки се спасяват по-отделно и така всички ще се издавят!!! :idea: :idea: :idea: :arrow:


Профил

Заглавие: Re: Защо конзола?
Публикувано на: 17 Сеп 2011 22:15


Цитат:
Това което забелязвам в тази държава е липста на пари и средства. Преди 80 години България е била един от най-добрите производители в Европа


Какво пушиш момче?


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com