Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
15 Окт 2001 18:24
Мнения: 322
Местоположение: Blasted Land
В момента играе: Mortal Kombat X ,The Witcher 3 ,The Evil Whithin ...
Заглавие: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 12 Яну 2011 12:47


От доста време се канех да си взема но тъй като до преди известно време не беше хакната не ми се кихаха 100+ кинта за дадено заглавие... Сега ситуацията е малко по друга но все пак преди да си купя конзолата искам да поразпитам а именно :
1. Как стоят точно нещата с интернета... трябва ли непременно да е вързана към интернет че да мога да играя?
2. Ако трябва да е свързана съответно от време на време ще си прави auto update/може и да не е автоматично нз/ и в такъв случай ако ползвам въпросните флашки за хакване след update-а ще мога ли пак да я ползвам или...?
3.Гледам офери много за подобни флашки с хакове... има ли значение каква точно... в смисъл предполагам има различни версии на хакващия софтуер...?
4. Има ли смисъл да взимам тази новата slim версия на конзолата верно е с 320 Gb хард но при нея хаковете вървят ли или да си търся друга по-стара версия :)?

___________________________________
DEATH IS ONLY THE BEGINING


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 12 Яну 2011 13:18


Здравей !
Връзката с интернета не е наложителна за да можеш да играеш.
Аутоъпа можеш да го изключиш. Относно хаковете и аз чета по въпроса но не съм хаквал конзолата. Относно какъв модел конзола да си вземеш е вече до това, че нова в магазините мисля, че FAT няма да намериш. Тайче стреляй към слимовете. Ако си решил да хакваш не се цели в най-големият хард защото така или иначе ще ги играеш от външен хард или флаш.
Дано да съм помогнал.

BTW от къде точно играеш Risen като не е излезнала ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Окт 2001 18:24
Мнения: 322
Местоположение: Blasted Land
В момента играе: Mortal Kombat X ,The Witcher 3 ,The Evil Whithin ...
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 13 Яну 2011 14:34


мерси много за инфото значи да съм спокоен щом няма да се update-ва няма да ми трябва нет сиреч свалям и играя.... баси якото :) а колкото до Risen аз играя на тази http://www.zamunda.net/details.php?id=190234&hit=1 ако има друга не знам....

___________________________________
DEATH IS ONLY THE BEGINING


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 13 Яну 2011 15:14


NeoRage-X написа:
BTW от къде точно играеш Risen като не е излезнала ?

Wut? :shock:
http://en.wikipedia.org/wiki/Risen_(video_game)
Цитат:
Release date(s)
October 2, 2009


Профил

Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 13 Яну 2011 15:23


Нещо се е объркал човека с името сигурно.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 14 Яну 2011 09:09


Радвам се, че съм помогнал. относно играта си милсех за MGS Risen но това какво си мисля е съвсем различно от истината.
:IMNOOB:


Профил

Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 24 Яну 2011 14:15


NeoRage доста точно е отговорил на въпросите. Само да добавя, че ако можеш да намериш original PS3 (има още), е по-добре от slim, защото hardware-a му е по-надежден. Просто е правена с мерак и повече пари, което си личи и по лъскавия и външен вид, за разлика от slim. Какви са разликите, не мога да ти кажа, но такива са отзивите в нета. Разбира се, стари конзоли с 320 GB диск няма, а 40 GB си е малко, честно казано (моята е такава), но има и средни варианти.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 24 Яну 2011 16:16


Всяко правило си има изключение !
Можеш да си сложиш по-голям хард диск пък и както си решил да я 'модифицираш" вътрешният няма да ти е от голяма нужда а външен ( преносим ) ще е решението.
Моята също е с 40ка хард и наистина в дадени моментиу мястото не стига.


Профил

Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 24 Яну 2011 17:27


Изобщо не съм съгласен за старите - точно обратното - масови дефектации в момента се наблюдават. Недай си боже пък да купиш нещо стояло години в техномаркет - пастата за охлаждането се разсъхва с времето ако не се изполва и спира да си върши работата.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 25 Яну 2011 09:58


Всеки с предпочитанията си ! Аз се усланям на това което говорят светилата като хората от котако, сони и тн. Аз не съм имал проблем да чукна на дърво с моята въпреки, че съм и правил и 48 часови сесии през летните периоди. Всичко е до късмет пичага и до това как се отнасяш към нея. Редовното почивстване ще ти помогне много.


Профил

Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 25 Яну 2011 12:25


Аз се осланям на статистиката към сервиза и на опита на "изгорели" потребители :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 25 Яну 2011 12:44


Напълно възможно. Както и да е спорът е безмислен като така или иначе човекът отдавна спря да ни отговаря май само аз и ти си драскаме тук :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Окт 2001 18:24
Мнения: 322
Местоположение: Blasted Land
В момента играе: Mortal Kombat X ,The Witcher 3 ,The Evil Whithin ...
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 25 Яну 2011 12:49


Ами просто тез дни не оставаше време да се ровичкам... Благодаря много за съветите и на двамата определено ще си взимам PS3 така и така до сега съм бил на Sony и причината колкото и да глупава е само заради 1 игра е добре де може би 2 :). Фен съм на поредицата Mortal Kombat и преди време се бях замислил когато излезе MK vs DC ама ми се стори мн бозава и се отказах ама сега това което се задава.... Пък честно да си призная поради тази причина и преди години си взех ps2 :)

___________________________________
DEATH IS ONLY THE BEGINING


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 25 Яну 2011 12:59


Бил си много прав за МК VS DC защото тя прекара не повече от 20 мин в конзолата ми. Но това което ще излезне март месец ще е наистина мортал от нашето детство.
Когато си еземеш конзола прати си Ника да те добавим и да се пердашим онлаЙн :D
Наистина в този раздел пишем много малко хора но хубавото е, че можем да си правим теми точно за игри които ни интересуват или теми които да дискотираме.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Окт 2001 18:24
Мнения: 322
Местоположение: Blasted Land
В момента играе: Mortal Kombat X ,The Witcher 3 ,The Evil Whithin ...
Заглавие: Re: Едно запитване за PS3....
Публикувано на: 26 Яну 2011 12:09


Никакъв проблем само да добавя че официалната дата за излизането на новия Mortal Kombat е 19 април ;) ама то пък януари вече свърши та не остана много да чакаме

___________________________________
DEATH IS ONLY THE BEGINING


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com