Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 18:51


Да бе да свързвам тв към пц за да игаря мортал 4 гениално. И да си купя 2 безжични джойпада и звука да ми идва отстрани понеже уредбата не е центрирана спрямо тв ами пц то. Несе опитваи да мсилиш хората дето правят игри са по умни от теб и затова пускат мк9 за конзоли. Ако си толкоз убеден в правотата на разсъжденията си пробваи се да им пишеш писно, а нени занимаваи нас с простотите си.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Апр 2010 09:46
Мнения: 175
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 19:33


iddqd написа:
Да бе да свързвам тв към пц за да игаря мортал 4 гениално. И да си купя 2 безжични джойпада и звука да ми идва отстрани понеже уредбата не е центрирана спрямо тв ами пц то. Несе опитваи да мсилиш хората дето правят игри са по умни от теб и затова пускат мк9 за конзоли. Ако си толкоз убеден в правотата на разсъжденията си пробваи се да им пишеш писно, а нени занимаваи нас с простотите си.

ОК, а ти се научи да пишеш ако обичаш.
Не ми е особено приятно да чета с извинение - говна.

Вече няма да ви занимавам, за мен и повечето умни хора, PC-то си остава the best.
А пък вие си избивайте комплексите и се опитвайте да обедите себе си, че не сте се прецакали брутално.
Едно мощно PC направо чупи по производителност тъпата конзола.
Не напразно съм играл някой от новите игри с 300-400 кадъра в секунда, което една конзола може само да мечтае с невъзможността за Upgrade :D

А пък това твое изказване за тонколоните, че звука щял да ми идва отстрани е повече от смешно. :D
Много ще ми бъде трудно е да ги преместя, особено ако колоните са ми безжични ;)

Аааа и BTW. Някъде прочетох 1 пост на някакъв потребител, който се беше изказал толкова брутално, че ми се доплака.
Само видео картата на конзолите била 1000 лв :D
По спокойно 256 MB карта да не е 1000 лв.

Ако искам да си взема хардуер за ПЦ, такива като на конзола няма да ми трябват повече от 300 лв, само че за ПЦ-то трябва доста по-мощни компоненти, защото той освен да се цъкат игрички, може и много други магии, които за вас са непонятни.

И да, признавам, че конзолите имат някой хитови заглавия, които все още ги няма за PC, да може и изобщо да не излязат, но както те си имат хитови, така и в PC-то има. Така, че тука няма никакво място за сравнение.
Производителите само и единствено правят игри за конзоли, поради намаленото пиратство при тях, а не затова, че са по-производителни.

И ето още нещо:
Цитат:
какви са характеристиките на Playstation 3?

CPU: Cell Processor
GPU: RSX
Sound: Dolby 5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-based processing)
Memory: 256MB XDR Main RAM, 256MB GDDR3 VRAM
HDD: 2.5" Serial ATA - (20GB) - (60GB)
I/O: USB 2.0 - (x4) MemoryStick /SD/CompactFlash
Communication: Ethernet - (x1 / 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) IEEE 802.11 b/g - Bluetooth 2.0 (EDR) - Wireless controller (Bluetooth)
AV Output: Screen size 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p HDMI OUT - (x1 / HDMI NextGen) AV MULTI OUT (x1) - DIGITAL OUT (OPTICAL) (x1)
BD/DVD/CD Drive (Read Only): Maximum Read Speed BD 2x (BD-ROM) DVD 8x (DVD-ROM) CD 24x (CD-ROM) SACD 2x
Dimensions: Approximately 325mm (W) x 98mm (H) x 274mm (D)
Weight: Approximately 5 kg

Да се смея или да плача.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 19:39


Абе момче, ти не схвана. Това не е аз имам конзола ти ПЦ, това е ти имаш ПЦ а аз ПЦ И конзола...
Много си зле верно.
Кажи ми по-добре приложение на тези пари за конзола?
А?
една видеокарта ще ти даде ли 20 ексклузива?

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Апр 2010 09:46
Мнения: 175
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 19:45


pcultimate написа:
Абе момче, ти не схвана. Това не е аз имам конзола ти ПЦ, това е ти имаш ПЦ а аз ПЦ И конзола...
Много си зле верно.
Кажи ми по-добре приложение на тези пари за конзола?
А?
една видеокарта ще ти даде ли 20 ексклузива?

Разбира се, че ще ми даде.
Както за конзолите, така и за PC-то има ексклузиви ;)

Аз лично не се оплаквам от недостиг на качествени игри за PC.

И BTW: Като имате по 100 лева на еклузив ги давайте, аз като ги имам предпочитам да ги дам за нещо по-полезно от колкото за игри.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 19:47


HunteR-е, още не разбираш. Направи си труда ако обичаш да видиш характеристиките на тоя Cell процесор и на какво е способен, пък тогава се смей или плачи. В момента си на най-ебаната платформа, ама не си виждал по-добрите и затова се мъчиш да храниш..
Той се опитва да ти каже, че има и PC и конзола и играе всички игри, включително всички ексклузиви, ти му викаш, че и за PC имало ексклузиви. :shock:
А ексклузивите на конзоли са в пъти повече. Ама в пъти!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 19:56


Хънтър такива селски тарикати като теб са ми ясни..... Ти можеш да си купиш тениска за 10 лева, аз за 80. Можеш да си вземеш кола за 8к, аз за 80к. Дали набутания съм аз, а :?: Заради такива овце и малоумници е измислени думичките селски тарикати, балкански манталитет и т.н. Че не си компетентен, не си, че най-добрия в България на сф играе на пс3..... Изчезвай от раздела, щом ще флудиш само. Обърни внимание на заглавието на темата, каун такъв - изливай лайната си някъде другате, всички те разбраха що за стока си.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 20:18


Просто много му се игарят конзолните игри и сега се опитва да се самубеди, че нему се игрят толкоз като спори с нас и иска да ни убеди нас за да убеди себеси, само дето по скоро се убеждава само в обратното и му става още по гадно.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Апр 2010 09:46
Мнения: 175
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 20:28


Точно това е.
Онзи ден си купих 100 лв тениска, вместо това вие ги давате за игри.
Да, вярно се махам от този раздел. Яко комплексари... :D

БТВ: И само за информация.
Онази тема с конзолата за 200 лв. я пуснах не защото искам конзола, а защото искам покажа за колко оценявам конзолата.
Но не ви се сърдя, все пак се иска малко мозък за се досети човек.

И 5 лева ся някой да дойде и да ми каже, че ми я дава ще му кажа, хвърляй в коша.

Айде със здраве и по-леко с нервите. :D


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 20:35


Все още нямаш конзола и плюеш по конзолите..


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 22:29


Комплексар - иска конзола за 200 лева, не я получи и сега казва че и за 5 не ще. Всяка негова постъпка лъха от всички страни на селяния. Аз не давам парите си '' за игри вместо за дрехи/храна и т.н. не се безпокой... Не засягай тази темата за парите, защото келеме като теб чака техните да му пратят някой лев и се ядосва че не му достигат пари за това което иска. Твойта работа е да видиш тениска за 500 лева, да си кажеш давам 180 не повече, но като ти откажат да им отвърнеш - '' Хаха аз и за 5 лева няма да взема такъв боклук ''


А ако говориш истината и си нямал намерение да си купуваш конзола, значи си тук само за да тролиш. Поредното ретардче без по-полезни занимания. И в двата случая ти си дебила, избирай.


Профил

Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 12 Юни 2010 23:35


Винаги ми е чудно защо има хора дотолкова да нямащи занимания че да издирват форуми занимаващи се с неща които изобщо не ги интересуват само за да губят време да постват там :shock:


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2009 21:58
Мнения: 204
Местоположение: в морето
В момента играе: Civilization V, Crysis 2 MP Demo
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 13 Юни 2010 10:04



:twisted:

___________________________________
Do you know how you can tell that a game is going to be something special? When its demo ends with the main character getting his dick sucked by twins, then admits that his game better be good because it "took twelve fucking years" to make.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Авг 2009 17:26
Мнения: 225
Местоположение: Варна
В момента играе: Мнооооого неща
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 13 Юни 2010 20:10


Знам, че още съм малък, но имам и мощно PC и PS3 и Xbox360 и мога да кажа, че PC определено е по добро, НО конзолите предлагат повече забавления. Имам предвид всички игри, които не са излезли за компа. Като например Army of 2 или Killzone 2. Според мен парите нямат значение, има значение дали това за което ги даваш си струва и бих казал, че да дадеш стотина лева за една истински хубава игра наистина си струва.

___________________________________
I reject you reality and substitude my one


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 13 Юни 2010 20:15


С риск да започва нов фенбойски спор - кое го прави по-добро? Еднакви са. Това е.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2009 21:58
Мнения: 204
Местоположение: в морето
В момента играе: Civilization V, Crysis 2 MP Demo
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 13 Юни 2010 20:27


Пишете по темата ве :!:

___________________________________
Do you know how you can tell that a game is going to be something special? When its demo ends with the main character getting his dick sucked by twins, then admits that his game better be good because it "took twelve fucking years" to make.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 13 Юни 2010 21:31


Аре да излиза кво друго да пишеме.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 15 Юни 2010 20:35


HunteR написа:
Точно това е.
Онзи ден си купих 100 лв тениска, вместо това вие ги давате за игри.
Да, вярно се махам от този раздел. Яко комплексари... :D

БТВ: И само за информация.
Онази тема с конзолата за 200 лв. я пуснах не защото искам конзола, а защото искам покажа за колко оценявам конзолата.
Но не ви се сърдя, все пак се иска малко мозък за се досети човек.

И 5 лева ся някой да дойде и да ми каже, че ми я дава ще му кажа, хвърляй в коша.

Айде със здраве и по-леко с нервите. :D


Като си купиш конзола и усетиш,че това горенаписаното е пълен бълвоч,може да се върнеш,лешпер прост.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2009 21:58
Мнения: 204
Местоположение: в морето
В момента играе: Civilization V, Crysis 2 MP Demo
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 17 Юни 2010 20:00


http://screwattack.com/videos/Hands-On-Mortal-Kombat
holy shit :!:

___________________________________
Do you know how you can tell that a game is going to be something special? When its demo ends with the main character getting his dick sucked by twins, then admits that his game better be good because it "took twelve fucking years" to make.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 17 Юни 2010 20:28


Колеги,можехте просто да му кажете "а ти виждал ли си турнир по *рандъм файтинг игра* който да се провежда на РС а не на конзола" и до там щяхте да му затворите устата.А това за РС екслузив е доста смешно.Последните такива за предната година и сега обявените сигурно се броят на пръстите на едната ми ръка като половината са на Близз.Пък и още повече ще замира РС гейминга с такива тарикати като хънтър,които не оценяват труда на производителите и бочат от замундата.

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: MK 9 !!!
Публикувано на: 18 Юни 2010 01:39


Абе аз не че от другаде ще го зема тоя мортал, ама искам да се сабереме и да си нарпавиме турнир някаде на живо да ви късам главите.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com