Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 13:16


Искам да питам тези които имат тази конзола заслужава ли си да си я купя? Не е евтина а и игрите са доста скъпички. Примерно WC 2010 South Africa е над 100 лв а и повечето игри са толкова, а това са доста пари като се има в предвид в каква държава живеем и плюс финансовата криза. Иначе игрите са много яки за PS 3 . Просто се чудя да събирам ли пари за PS 3 и за игрите или не?


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 13:38


Ако вече имаш бокс и не те блазнят ексклузивите за PS3 - не. Обаче ако Sony имат едно нещо това са супер кадърни разработчици - Uncharted 2, God of War 3, Killzone 2, предстоящия The Last Guardian, Resistance, LittleBigPlanet, Demon's Souls, inFamous, Metal Gear Solid 4, Ratchet & Clank, Gran Turismo 5 ако някога се сети да излезе - все невероятни игри които другаде няма да намериш. Ако не ти е проблем да си спестиш парите я взимай.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 14:23


Неси заслужава разбирасе защото за 2 пъти по малко апри взимаш 2 пъти повече. Става дума за хакнат хбокс 360.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:39


Откакто GOW 3 !!!! съм се размечтал сериозно за пс3-ка. Обаче, освен спестяването, което трябва да изтърпя, ме спират преди всичко цените на игрите, които идват ДЕБЕЛО. При цена между 60 и 120 лева за оригиналка, ами не, батко, изобщо не си заслужава. :( И все пак имам работен вариант: чакам някоя и друга година да поевтинее пущината, и междувременно тража някъде игри под наем.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:41


^
Купуваш ексклузивите само, мултиплатформите ги играеш на кашон. Аз така правя.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Апр 2004 19:38
Мнения: 2088
Местоположение: ...Death Valley
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:47


readonly написа:
Откакто GOW 3 !!!! съм се размечтал сериозно за пс3-ка. Обаче, освен спестяването, което трябва да изтърпя, ме спират преди всичко цените на игрите, които идват ДЕБЕЛО. При цена между 60 и 120 лева за оригиналка, ами не, батко, изобщо не си заслужава. :( И все пак имам работен вариант: чакам някоя и друга година да поевтинее пущината, и междувременно тража някъде игри под наем.

http://2play.bg/

___________________________________
...


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:50


Еми те не са един и два, бате. Всички игри дето изброи са добри и ми се играят. Но като вземем предвид цените, а и тва, че аз обикновено изигравам една игра до края на сюжета и след това я оставям 'щото страничния контент е мега еднообразен и не ми е тръпка да събирам ачийвмънти и точки, пак не си струва да дам стотачка. Много требе да си вдигна житейския стандарт, та да не ми пука за т'ва.

Зипо, благодаря за светването. Това сайтче ще се следи.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Апр 2004 19:38
Мнения: 2088
Местоположение: ...Death Valley
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:55


Също и http://www.pulsar.bg/forum/forumdisplay.php?f=24 ;)

___________________________________
...


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 15:58


Ако мислиш да си купуваш оригинални игри по-добре PS3, а ако си падаш по пиратстването тогава xbox360


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 16:01


Ако имаш кредитна карта:
http://www.play-asia.com/
http://gadget-asia.com
И двата доставят до България за смешни пари(първия за около 3-4 долара е доставката, втория е безплатна), проблема е, че доставят много бавно. Иначе имат много добри цени и можеш да вземеш игри, които още в България ги няма или са свършили(примерно взех от play-asia Demon's Souls за 40 долара, игра, която още не е дошла в Европа).
vanmx, фейл. Като цяло игрите на бокса са по-евтини.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 16:54


Е не екслузивните на бокса са по-класически. Халото е мултиплеър цар в 3д шутерите а Гиарса при търд пърсъните. Аз съм баннат вече, но пс3 неможе да предложи нещо повече в най яките жанрове деме рпг- Фейбъл, 3д Шутер Хало и търд пърсън Гиърс. Год оф уар неможе дори с Бионета да се пребори не че е толкоз зле, но просто онова е японско и е оптимизирано за Хбокс. Ънчартед си е един томб райдер за мен, н двйката несъм я пробвал ама надали е много по-различна от първата. Следователно дори за оригинални игри пак Хбокса си е по яко щото може да игареш мулти на Хало и Гиърс. Лично аз се чуствам попреебан че съм си купувал оригинални игри и сега съм баннат ама няма да повторя тая грешка.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 19:13


В ozone.bg PS3 върви 700 лева + Bad Company, Assasin`s Creed и новия NFS


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 06 Юни 2010 23:44


Абе заслужава си като че ли.Аз сега в края на лятото си мисля да минавам в другия лагер щот с бокса от както съм баннат отдавна и ми е скучно без мулти.А и ме дразни тая вечна игра на котка и пишка,дали ще ме баннат или не.А на PS3 по 1 игра на месец не мисля че е зле :) Имам си бокс за екслузивите и да пробвам новите игри дали си струват и ако ми хареса бам на ПС3 за мултак - екстра.Също винаги съм искал да пробвам мултито на Uncharted 2.

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 00:22


И пак няма да може да игареш най-яките мултиплеърни игри игри Хало рич и Гиъс 3. Играи си онлайн докато нете баннат аз така направих и после си отбаннах хард диска с нови ъпдейт на майкрософт и съм много доволен.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 06:33


Много си доволен ама и ти не играйш онлайн :Д А аз съм баннат много отдавна преди тебе и диска съм си го отбаннал по трудния начин,преди тоя ъпдейт ;) Имам не баннат ключ от първия бокс но да ти кажа не ми се занимава да се слага на сегашния щото пак същата работа,то даже сигурно е флагнат за бан отдавна и само чакат,та мех,няма смисъл.Гиърса съм си го преживял отдавна,щом на 2 акаунта съм направил "Kill 100,000" :lol: Ако толко имам зор,е с един приятел се пускаме кооп мулти на сплит на анекс,гардиан...засищам си от време на време.Пък дали са най яките мултиплеърни игри тва си е твое мнение,аз на Хейло не се кефя толкова колкото на Гиърс но има и доста други игри които съм играл мулти и също ми харесват.Това че са най-масовите дето се играят мулти не значи че са най-добри.И ЦС винаги е 1ви или 2ри в стийм ама да не е най-добрия шутър излизал до сега а?

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 12:26


Само да вметна че първия Гиърс е всичко друго но не и интересен мултиплеър. Поради експлойта с който докато се търкаляш си безсмъртен играта се състои в безкрайно търкаляне и уан шот килове от близко. Доста изнерявящ и скучен процес и нищо общо с концепцията на играта от кампанията. Пък и са останали само най-зазлобелите хардкори които не са преминали нито на двойката нито на друга игра за толкова време.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 13:17


Е гиърса мен и като сингълпеър ме дразни, но се игаре много в мулти затова казвам че е добър и колкото и да ме дразни немога да не призная че има качества. Но за Хало 3 съм сигорен че е много по-добра от разни модерн уарфеири и тем подобни булшитове и просто няма къв заместител да се сложи на Халото. Пък сега Хало рич изглежда още по мултиплеърски направено с повече екстри

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 16:17


На мен пък ми изглежда като манджа с грозде.


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 19:54


SONY са си знаели мястото и винаги са правели едни от най-добрите игри и факт са GoW и Shadow of the Colossus и не само. Определено SONY пускат по-добрите ексклузиви, но ако си скъпчия или нямаш пари за такива работи си вземи бокс или няква портативна конзола дето мое да си я хакнеш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 07 Юни 2010 20:18


Сони са най зле от 3 те конзоли и екслузивните им не струват :twisted:

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com