Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 29 Окт 2010 16:08


Абе не е баш така. Сега става дума да я врътнеш си е кежъл, ама ако исакш да отваряш врати и да намираш сикрети си е ебати хардкора. Да изпълниш куеста на гароилите и тука си е ебати клизмата. Просто има куестове за балъци и такива за мега циклисти.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 31 Окт 2010 19:51


http://xbox360.ign.com/articles/113/1130705p1.html


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 02 Ное 2010 18:34


MICRO$OFT raising XBL price from 50$ to 60 $

АХАХАХАХАХАХАХ i lol'd
Сега всички ще плащате реално за timed exclusive map pack-овете за Black Ops :D

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 02 Ное 2010 18:45


Повечето БГ играчи във Xbox Live са със UK акаунти, а там единственото увеличение ще е за едномесечното плащане със 1 паунд. Всичко друго е същото, а аз досега Xbox Live Gold 1 месец не съм взимал. Ако бях със американски вече щях да беснея :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 02 Ное 2010 19:07


joar написа:
Повечето БГ играчи във Xbox Live са със UK акаунти, а там единственото увеличение ще е за едномесечното плащане със 1 паунд. Всичко друго е същото, а аз досега Xbox Live Gold 1 месец не съм взимал. Ако бях със американски вече щях да беснея :lol:

Бърз си, обаче :!:
П.С. Не че тая PS+ дебилщина е по-логична....

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 21 Дек 2010 18:31


Абе тука прециклих тази игра последите 2 3 дена. Значи когато си управлявам кралството и когато хазната е празна аз си купувам разни неща и хазната е яко на минус, ама няма проблеми. Става дума аз после се опитвам бързо да оправя положението и да напълня с пари хазнама, ама когато си на минус какво му е гадното? Също така мога ли да променя разни решения които съм взел отдавна приемрно колко гардове да обикалят по улиците и таксите за раждане на жители. Понеже когато даркнеса нападна и яко хора измряха в кралството ми и сега нямам достатачно жители да бачкат по магазините дори. Та идеята ми е мога ли сега да давам бонус на тези които раждат защото преди ме питаха можеше и данак за раждане да сложа ама сега искам да сложа помощи за раждащите за да имам повече население.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 03 Яну 2011 09:28


Аз вчера я минах и съм събрал и отворил почти всичко (остана ми една демонска врата с която няма да се занимавам) и няколко ключа.
Минеш ли веднъж играта и няма раждаемост няма нищо - всичко става статично.

А наказание за зъл няма освен че променяш визията на кралството със всеки избор (което е готино).
Съвсем спокойно може да си зъл и да спасиш всички или да си добър но всички да измрат.

Разбира се който като мен е изкупил всички къщи и магазини предварително върти милиони и му е все тая - избира се само според моментния кеф.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 03 Яну 2011 15:09


Е и аз сега на ново я минах и имам милиони надупих наемите на всички не ултрва хай, за да имам пари за да спася кралството и след това като сабрах апри им намалих наема на 0 за да ме обичат. Иначе едната врата само в мултиплеър може да се отвори, а за друга врата трябва да съм дебел, което ми е тъпо да го направя. Също така не разбирам кога точно хващам ъпгрейд за уепън. Става дума нали има някви уепъни с сокети и понякога се бия и става някво като магия и ми дава со, ама не знам кога. Също така ми е трудно да намеря билките в пустинята, а това дали си зъл или добър с кралството има значение за куестове. Демек ако набуташ пари за спасяването на даден регион може да ти даде мега як куест.
Също така не разбрах системата с златните ключове. Намерих еидн залтемн мисля че някаде в пустинята, след което си напълних съкровищницата до горе и взех един ключ които можеше да бъде взет само ако се качиш по камарите злато които си сабра. Да ама когато го взех този ключ тои сякаш изчезна ебаси кура. После намерих врата която иска златен ключ и опих да я отвори и ми пише нямаш златен ключ. Ебаси нали намерих еидн в пустинята каде е? И този от съкровищницата не разбрах изчезна ли взех ли го.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 03 Яну 2011 18:46


И аз така направих :) - първо супер високи цени, после супер ниски. Вратата за дебелия и мултито и аз не ги барах.
За оръжията веднага мога да ти кажа - отиваш в оръжейната и като кликнеш на оръжието натискаш Y - пише за всеки ъпгрейд какво трябва да се направи ( с лявата ръчка скролираш нагоре надолу). Ако пише че трябва да избиеш 300 ъндеда - значи трябва да избиеш 300 ъндеда точно с това оръжия точно по описания начин. Цялата работа е тегава и протяжна на макс . Там на Y като дадеш пише и колко ти е прогреса.
За спасяване на регионите никакви куести не ми даде - минал съм всичко и няма нищо ново.
Ключа от съкровищницата е специален - може да се вземе при 5 милиона. Ако се чудиш какво отключва - отключва сандъка ПОД златото - единствения начин да го отвориш е да прехвърлиш цялото злато в трезора на кралството и така да няма злато в стаята и сандъка да се вижда - има оръжие вътре.

Златните ключове са три като всеки отваря точно определена врата. Едната врата е по пътя на най-първата пещера - докато бягате в началото се вижда, втората е в пещерата с двамата братя духове където свирят на пианото, третата е в една специална къща на духовете която се води отделна зона и се влиза откъм блатото.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 03 Яну 2011 20:24


А да има и една зона коята не мога да открия. Към морето се намира на брага и не знам как да стигна до нея. Значи взел съм златния ключ за 5 милиона, и сега да си изпразня хазната за да зема екстрата ли? Понеже хазната за мамака ми е доста птлна ме е страх да не идат на вятара парите дето ще сложа в нея. Я кажи каде са златните ключове че аз съм взел само от пустинята един мисля.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 05 Яну 2011 10:28


Минах вчера като зъл всичко - нищо общо, зоните се променят неузнаваемо и се появяват нови куести. като не се занимавяш със странични работи става на едно сядане - особено като сбъгясах играта изплзвайки само магия. След края на играта установих две много интересни неща
1. Ако си дебел - отслабваш с бягане - бях на 100% тегло за кушията като станах крал и в края на играта бях на половина - не съм пил отвари - само от бягане и бой.
2. Силата на удар и стрелба зависят не само от ъпгрейдите а от честотата на използването им. В края си бях купил 5 ниво меле оръжия - но ми стоеше на една звездичка в статистиките. Меча б.т.в. се променя много блажно ако си зъл.




Хазната може да и върнеш парите ако чак толкова ти трябват но истината е че след като вземеш ключа и ачийвмънта просто няма какво да ги правиш тези пари.
Първия златен ключ е най-първата зона - там където слизаш от планината в снега. Тръваш от езерото нагоре и има едно отклонение пътека наляво преди пътя за Brightwall . Там има пещера.

Втория ключ изисква да си минал куестите на островите където едни се заселват - на едно островче при фургоните им ще видиш мишена за стрелба - почваш да я стреляш и да я гониш - магии, меле - каквото ти каже и накрая получаваш ключ.


Третия е в пустинята.


Трите врати са
1. По пътя през най първата пещера (бягането от замъка). Не може да я сбъркаш
2. В призрачната къща в която се влиза наляво от изхода на оръдието в блатото
3. В гробницата от куеста на братятя призраци


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 05 Яну 2011 17:21


Ще ги видя тези ключове. А иначе казах ти, че куестовете са други в зависимост как управляваш регионите. Също така установих, че в завсимост това как използваш дадено оръжие то се променя по различен начин. Не знам дали е така при магиите, но приемрно пушката и пистолета ми станаха помпи с много съчми понеже много стрелях от близко с тях в мееле. При магията установих, че приемрно ако използвам последните мечове магиа комбинирана с друга, то ефекта на другата се прилага върху противниците само ако ги уцели меч. Демек ако сложиш форс пуш и си мислиш че като те заобиколят ще ги разбуташ с задържане на магия, то ще се окажеш неприятно изненадан. Чако ако някои меч се забие в противника чак тогава фор пуша ще го бутне.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com