Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Fable 3
Публикувано на: 23 Апр 2010 15:42


Това е играта към която имам огромни очаквания. Доколкото се знае в нея трябва да управляваш царство, което нензам по какъв начин ще бъде осъществено. Намерих кратко клипче с геимплеи и от това което видях ми изглежда като старите фейбъли демек биеш се и качваш разни умения. http://www.youtube.com/watch?v=QAxoBTgy ... re=related
Това е клипчето та графиката е Фейбъл 2 графика с промени по нея разбирасе битките са малко по брутални хвърчи нещо като кръв, но не съвсем. Виждам че има нови боини движения прескача гадовете ала принц на персия ис е превръща в ангел. Оръжията щяли да се променят спрямо боиниа стил на играча и спрямо това дали е добър или лош, но това засяга само стария геимплеи които ни е познат от Фейбъл 1 и 2. Видях че пак има куче което тича което е добре защото това премахва досадния елемент да поглеждаш зад всеки ъгал демек кучето го прави вместо теб. Искам да видя и как се управлява кралството в следващото клипче.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 23 Апр 2010 15:52


Около 30-тата секунда мернах RTS елементи, които изглеждаха ужасно. Сериозно, Молиньо отново се опитва да осере страхотния аркаден РПГ gameplay с неговите си оригиналности. Ама иначе играта изглежда стабилно. Определено ще се взима.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 23 Апр 2010 15:59


О да и аз сега ги видях ама ме изкефиха, но по скоро изглеждаха като кастване на магия по време на геимплей както в фейбъл 2. Все пак управление на кралство надали има предвид 4 юнита. Иначе гледам има още клипчета ще ги проуча и ще псотна след това. Ти незнам дали си играл Фейбъл 2 но и там имаше управляване на имения магазини семейства и вскякакви такива оргиналности. Мен лично ме кефат въпреки че няхам никаква връзка с самата игра бяха сложени просто е така за разнообразие и експеримент споредмен и сега ще се опита да го доразвие.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 23 Апр 2010 16:05


То и в първия Фейбъл имаше сим елементи, и в двете игри бяха застъпени перфектно - не бяха задължителни, но разнообразяваха играта много приятно. Ако и в третата игра направят рисковите новости(включително и всичките моушън контролер лайна) по-скоро странични, нямат цена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 26 Апр 2010 03:06


Кралството щяло да се развива според това колко са щастливи хората в него и какъв сме ние към тях и по принцип.Ако сме лош и има високи данъци ще е малко царсвто в мизерия,и обратното.Така бяха първите изказвания,които са си логични,не знам ако са измислили нещо ново :)

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 08:46


http://www.youtube.com/watch?v=Ag4V__f5rIs


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 16:10


Мноо яко тва с картата особенно

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 19:07


По-добре да се гледа без звук, че Молиньо яко дразни, даеба гейчето му. Иначе изглежда добре, но трябва да се полира точно картата, че малко като детско ми изглежда :) Иначе нищо съществено не показаха, но накрая там дадоха геймплейни кадри с някаква огнена магия, които бяха супер. Мен идяд ми препоръча 2ката, но не ме изкефи чак толкова много- бих и да 7,5/10. Дано тази е по-добра.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 22:11


А мен тоя Моленио мн ме кефи как се вживява като обяснява ахаха като някво дете е. А двойката ме кефеше да права сякви експерименти на нея просто такива неща са ми се случвали дето несъм предполагал изобщо че ще видя в игра. Тя е за изцикляне иначе не е яка за едното предъртане само.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 22:20


Е човек, той го прави от маркетингова гледна точка. През дедовия му е, той говори каквото феновете искат да чуват.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 14 Май 2010 22:22


Абе споредмен е един от малкото които правят игрите с кеф и затова се получават толкоз интересни и нестандартни заглавия.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 10:00


iddqd написа:
А мен тоя Моленио мн ме кефи как се вживява като обяснява ахаха като някво дете е. А двойката ме кефеше да права сякви експерименти на нея просто такива неща са ми се случвали дето несъм предполагал изобщо че ще видя в игра. Тя е за изцикляне иначе не е яка за едното предъртане само.

Какво пък толкова ти се е случило ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 12:46


Ами применро когато купих най скъпия замък почти невъзможно да сабереш пари за него ако неги поисакш като награда като изпълниш кампанията. Та значи в този замък като изследвах подземието и намерих един поушън дето като го изпих ми се смени пола и станах ебати траверста хахаха. Или пък като заспах в кулата и влезах в ебати куестовете докато спя на психическа основа супер лудница има мега психарски неща дето просто в другите игри няма такива. Примедно избих вскички в едно село и еидн гард почна да ме гони аз уж да го убия ама нестава а бях исбил много гардове и си викам тоя е бъгав деба и почнах да му бягам тои ме гони и в други региони и трябваше да скачам от разни скали в разни реки за да му избягам щото мислих че е бъгав. После четох някакви книги в играта нали намираш стотици книги и понякога чета кво пише в тях и в една пишеше че имало легенди за безмъртни хова които живеели сред нормалните хора хаха и си викаб ебаси не е било бъг ама само веднъж ме е гонил безсмъртен и бях изпаднал в депресия хаха.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 13:11


А мина ли оня куест където съживявате лейди Грей и те гони да се ожени за теб :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 14:12


Е тои е обикновен куест тоя даже съм се женил за нея когато бях с траветситския си герои. Демек купих си замака станах муж защото бях жена и после се ожених за нея тя живееше в голямия замък и имаше дете от мен и после избягаха с детето нензам защо.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Псевдо рейцър
Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2009 00:17
Мнения: 2462
В момента играе: Всичко без аниме игри
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 20:41


Дали ще подържа 64бита че много ми се иска да я пробвам на вин7 :?

___________________________________
Drecher написа:
От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 20:42


Не за съжеление ще подържа само 128 и 25 бита :(

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Псевдо рейцър
Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2009 00:17
Мнения: 2462
В момента играе: Всичко без аниме игри
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 20:44


жалко ем сигурно ще направят някой як мод да може да се игра и на 64 бита
оо ами модове за нови оръжия и градове ще е супер яко нали момчета :D

___________________________________
Drecher написа:
От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 21:12


Да, точно пък от игра с енджин писан от нулата за Xbox 360 и портван директно(което значи и супер завишени изисквания) толкова модове ще видиш :D ..
А аз пък лично нямам търпение M$ да земат да пускат DLC пакети както беше с Фейбъл 2, и PC геймърите пак да чакат и да гледат как конзолните гийкове се сцепват от кеф, гледайки в бъдещето как героя им вече е станал полу-бог и очакват Fable IV: Black and White :D.. Ако това стане, значи Молиньо е пич.


Профил

Псевдо рейцър
Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2009 00:17
Мнения: 2462
В момента играе: Всичко без аниме игри
Заглавие: Re: Fable 3
Публикувано на: 17 Май 2010 21:22


даммм много яко ще е еми кой знае кви график модове ще изленат сигурно ще прелича на кризис тая игра много ще е яко
дали ще има АА много ми е интересно :?

___________________________________
Drecher написа:
От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com