Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2011 19:35
Мнения: 565
В момента играе: на компютъра
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 11 Юли 2011 14:54


:D идиот Ти някога виждал ли си поне на картинка PS3 та да кажеш каквото и да било :stooped:


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 11 Юли 2011 16:31


Заслужава си естествено.
Независимо,че предпочитам xbox-a,не може да се каже,че PS3 не си струва.
Стабилна конзола,с малко неща които могат да го преебат.
И е със съвсем малко по-скъпа от xbox-a.

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2011 19:35
Мнения: 565
В момента играе: на компютъра
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 12 Юли 2011 09:36


Пор написа:
Заслужава си естествено.
Независимо,че предпочитам xbox-a,не може да се каже,че PS3 не си струва.
Стабилна конзола,с малко неща които могат да го преебат.
И е със съвсем малко по-скъпа от xbox-a.



кои са нещата ве конзолата е по - добра. Мултито е фрее макар и да е малко по - прецакано от това на шитбокса е безплатно за шитбокса се изчерпаха заглавията в последните години, а за ПС3 има още God of war, и още много.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 12 Юли 2011 10:30


Billy Wonka написа:
кои са нещата ве конзолата е по - добра. Мултито е фрее макар и да е малко по - прецакано от това на шитбокса е безплатно за шитбокса се изчерпаха заглавията в последните години, а за ПС3 има още God of war, и още много.

Почти няма нещо, в което бокса да не е по-добър от гейстейшъна.
По-добри ексклузиви, по-добър онлайн, повече игри, XBLA, по-добър контролер, мултиплатформите вървят по-добре..
XBOX > PLAYSTATION. DEAL WITH IT.
И къв God of War има още за PS3 бе, PSP портовете ли? :lol: Tard.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 12 Юли 2011 12:11


+1 с Джон.
К'во,че е бебзплатен мултиплейъра.
За това е лайнян :>>

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 12 Юли 2011 17:20


PC ist uber alles!!!

:rockon:

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 04:24


John-117 написа:
Billy Wonka написа:
кои са нещата ве конзолата е по - добра. Мултито е фрее макар и да е малко по - прецакано от това на шитбокса е безплатно за шитбокса се изчерпаха заглавията в последните години, а за ПС3 има още God of war, и още много.

Почти няма нещо, в което бокса да не е по-добър от гейстейшъна.
По-добри ексклузиви, по-добър онлайн, повече игри, XBLA, по-добър контролер, мултиплатформите вървят по-добре..
XBOX > PLAYSTATION. DEAL WITH IT.
И къв God of War има още за PS3 бе, PSP портовете ли? :lol: Tard.


Джони, добре ли си? Отговори ми честно, но първо си извади бокса от задника. Сега разбирам какво имаш предвид с това, че бокса е по-голям. В този смисъл се съгласявам с теб - имаш си определени нужди. Нека по-големия е за теб. Иначе капсата и там дето нещо на чужд език си писал да знаеш, че не го правят по-голям, единствено при тебе има ефект.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 11:52


Harcort написа:
Джони, добре ли си? Отговори ми честно, но първо си извади бокса от задника. Сега разбирам какво имаш предвид с това, че бокса е по-голям. В този смисъл се съгласявам с теб - имаш си определени нужди. Нека по-големия е за теб. Иначе капсата и там дето нещо на чужд език си писал да знаеш, че не го правят по-голям, единствено при тебе има ефект.

Като ми показваш колко те вбесява факта, че плюя gaystation-а само ме изкушаваш да продължавам.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 13:19


John-117 написа:
Като ми показваш колко те вбесява факта, че плюя gaystation-а само ме изкушаваш да продължавам.

Gg.

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 17:04


John-117 написа:
Harcort написа:
Джони, добре ли си? Отговори ми честно, но първо си извади бокса от задника. Сега разбирам какво имаш предвид с това, че бокса е по-голям. В този смисъл се съгласявам с теб - имаш си определени нужди. Нека по-големия е за теб. Иначе капсата и там дето нещо на чужд език си писал да знаеш, че не го правят по-голям, единствено при тебе има ефект.

Като ми показваш колко те вбесява факта, че плюя gaystation-а само ме изкушаваш да продължавам.


Хахаха, продължавай, аз ще чета и ще плача. Явно не схващаш!


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 18:16


Harcort написа:
Хахаха, продължавай, аз ще чета и ще плача. Явно не схващаш!

Е, не е кой знае какво PS3 ама чак да плачеш... :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 20:14


John-117 написа:
Harcort написа:
Хахаха, продължавай, аз ще чета и ще плача. Явно не схващаш!

Е, не е кой знае какво PS3 ама чак да плачеш... :lol:


Защото ми е тъжно като обиждаш така най-великата конзола създавана някога, в пъти по-мощна от боксът, дори и от пц-тата на някой от вас. Как не осъзнавате, че се подигравате с нещото което в момента създава новата история на конзолния гейминг! Съчетанието на HDMI и високо качествените телевизори на Сони би трябвало да те убеди, че геймплея на подобен род машина е перфектен. Както и студията на които се заплаща адекватно могат да извадят значително по-качествен продукт от оставените на произвола на съдбата студия на ексбокс. Всички признаха, че парите които са взели са много по-малко от тези които са взели хората поставени в другата сфера, а това естествено означава и продукта който представят да е в пъти по-синхронизиран с геймърите в целия свят. Ексбокс притежава само Америка, Теб и още няколко заблудени младежи които дори не са на половината на моя гейминг живот. Защото аз геймя в страната от много години и познавам много добре професионалистите. А на такива като теб ще кажа да се образоват и заучат основната физика на геймплея. Тогава може и да си промениш мнението, но ще бъде късно и ти никога няма да намериш приятели сред PS3 юзърите които аз познавам и ще помоля да те игнорират дори и да ги молиш. Смятам ме разбра и видя как може да бъде едно положение използвано срещу теб и собствените ти доводи, колкото и некомпетентни да са.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 20:26


Harcort написа:
бля бля бля.


Осъзнай се.

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 13 Юли 2011 20:31


Съдържателни постове. С това би трябвало да ме накараш да забравя цялата си изградена с годините гейминг култура и стотиците часове прекарани пред системата?


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 09:39


Harcort написа:

Защото ми е тъжно като обиждаш така най-великата конзола създавана някога

You're out.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 13:31


Едно Хало конзола не прави :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 14:12


"Защото ми е тъжно като обиждаш така най-великата конзола създавана някога"


harcорт за човек дето разправя колко отдавна играе игри да използва тоя израз горе е тъжното... това е меко кзано крайно изквазване и доста некомпетентно мнение..
И пс3 и боска си имат плюсове и минуси и всеки сам избира какво да играе и от 2 те конзоли са продадени достатъчно много бройки.И за двете конзоли има добри ексклузивни игри и всеки сам решава кое му харесва и си играе на него.Мен ме кефи хало кефи ме геарс оф уор харесваха ми фабле сериите до 2 ката харесва ми че и повечето игри които са за 2 те платформи са по оптимизирани за бокса поради причината че за него се пише по лесно софтуера.Тебе може те кефи киллзоне ънчартед и год оф уор играй си тях и не дрънкай простотии за "най-великата конзола" защото най малкото в момента положението на сони не е това което беше преди години... и конзолата им е далеч от това което пишеш

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 14:25


Harcort написа:
Едно Хало конзола не прави :wink:

Не прави, ама мачка всички PS3 ексклузиви което както и да го погледнем си е тъжно. Иначе бокса си има достатъчно игри дето не са Halo.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 18:20


Мачка единствено вашето заблудено съзнание, лишено от истинския геймплей в реалните му размери и скороста на един нормален интернет. Тъжно е да гледам как ниската геймплейна култура се развива на територията на ексбокс. Единствено недъзите на примитивно създадените компоненти на тази конзола ви карат да прибягвате до този фанатизъм, който реално и ви пречи да осъзнаете, че интернет отдавна е в телевизорите и вашата битка е загубена! Горещо ти препоръчвам да се докоснеш до истинския геймплей които е внедрен в една доста по-развита конзола и същевременно не забравил изконните черти на класическия олдскуул геймплей които аз помня от детството си. Замисли се малко преди да ми отговориш. Вие младите, които не сте прекарали 20+ години пред системата трудно разбирате същноста на контрола и самите основни части на геймплея- а той е всичко. Тук идва силата на Сони които успяват да надградят феноменалните постижения на разработчиците от миналото ( които ти не знаеш ) и да ги фрустрират в един по-съвършен продукт, уви оценяван от хора като мен прекарали десетки години пред системите. Не ми отговаряй, знам че нямаш какво смислено да кажеш на човек които е отрасъл с геймплея.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 18:24


Harcort написа:
blah blah blah

all caps rage?

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com