Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 08 Юни 2010 19:28


И искаш да кажеш, че като те баннат не ти се спира основни функции на бокса с преебаването на хард драйва? Плюс това лайва е основна функция на бокса..
http://kainy-bg.com/2009/11/07/xbox-live-bans-summary/


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 08 Юни 2010 19:49


Ами това искам да ти кажа да аз имам бокс от 2 години не играя лайв нямам хард :)
Това за болкирането на ХДД вече има пач иддяд беше дал линк даже.Основната функция на боска са игрите това дали ще играеш он-лайн си е тотално избор на човека.

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 08 Юни 2010 19:55


О аз съм доволен, че ме баннаха пт лайв понеже се бях вманиячил яко да игаря Хало и Соулкалибур и ако неме бяха баннали сега щях да съм с диагноза. Чесно казано хакнатия хбокс си е едно жестока работа. Да аз си отбаннах харда то всъщност дори от майкрософт ми го отбаннаха сигорно много са им пилили на главата за тая бруталия и те са решили да не губят толкоз от клиентите си завинаги понеже аз направо им бях много сърдит и ако неми бяха отбаннали харда надали щях да си зема втори път конзола на майкрософт. Малко е кофти на хакната конзола понеже ми се насабират огромно количество игри и доста от тях съм ги пускал само по веднъж 2 пъти.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 03:51


dx4 написа:
А да видите МС да са тръгнали да спират пиратството на бокса? на тях им е изгодно както винаги :)

По-добре изчакай да те пусне коза и тогава говори. :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 08:26


WidowmakeR написа:
dx4 написа:
А да видите МС да са тръгнали да спират пиратството на бокса? на тях им е изгодно както винаги :)

По-добре изчакай да те пусне коза и тогава говори. :wink:



WidowmakeR бих ти дал същия съвет щото аз не пуша :)

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 08:45


Как да ти го обесня... За никого не е по-добре да го крадат. Ако беше така нямаше да раздават банове и да правят конзоли, които не могат да се флашнат.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 08:55


Чакай не бъркай Лайв услугата... това не е основна функция на бокс а и тя се заплаща всеки месец допълнително :) конзолите на МС се флашват

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 10:19


Човеко, твърдиш, че на Microsoft не само не им пречи пиратството ами и го толерират? Да, постоянно пускат нови защити, които обаче се разбиват бързо.


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 10:28


dx4 написа:
Чакай не бъркай Лайв услугата... това не е основна функция на бокс а и тя се заплаща всеки месец допълнително :) конзолите на МС се флашват

Ok, пичага, направи ми Jtag на нещо след 2008.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 10:43


Чакай са къде тръгна пак... и конзоли и след 2008 и след 2009 се хакват успешно :)

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 10:48


Личи си колко разбираш от флашове обаче(не че аз много разбирам де).
jtag, не обикновен флаш бе човек. И пак - твърдиш, че за фирма, притежаваща конзола не е проблем ти да им крадеш печалбата(процент от всяка продадена игра отива при притежателя на конзолата)? Осъзнай се.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 10:55


joar написа:
Личи си колко разбираш от флашове обаче(не че аз много разбирам де).
jtag, не обикновен флаш бе човек. И пак - твърдиш, че за фирма, притежаваща конзола не е проблем ти да им крадеш печалбата(процент от всяка продадена игра отива при притежателя на конзолата)? Осъзнай се.



Ами говорим за хак на козола кво не интереусва как е направен хака реално? и дали ще ползвам лайф услугата уточнихме че това е бонус опция към конзолата не основна таква.
Ще ти дам пример със уиндоса те и от него губят пари но заради пиратстово на уиндоса той е най-разпостранен и ПСМ бяха пуснали статия ако не се лъжа със малко обеснения ама кой да чете.... да се върнем на бокса губят пари от игрите да но печелят от това че купуваш конзолата.Защото идва момнета за избор на конзола и като знаеш ч едната се хаква а другата не познай накъде накланят везните най често....

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 11:07


Къде? В Америка и Япония търсят конзоли за флаш? :D Нищо не печелят от продаване на конзолата, главната им печалба е от въпросния процент от всяка продадена игра. Печалбите от продаване на конзолата е колкото да си избият парите за даден компонент или - в случая на Nintendo - за цялата конзола ако не е било толкова скъпо проектирането й. Sony до ден днешен продават конзолата си на загуба. Microsoft вече не е така обаче преди около две години беше същата история. И лайва е от основните функции на бокса! Дотолкова, че преди време точно това направи първия бокс популярен. Пусни случайна реклама на Xbox 360 и ще видиш колко се акцентира върху тоя лайв. В крайна сметка PC-то умря заради пиратството, Sega фалираха заради пиратството, Sony, MS и Nintendo са наясно с този факт и постоянно се опитват да го спрат за техните продукти.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 11:25


joar написа:
Къде? В Америка и Япония търсят конзоли за флаш? :D Нищо не печелят от продаване на конзолата, главната им печалба е от въпросния процент от всяка продадена игра. Печалбите от продаване на конзолата е колкото да си избият парите за даден компонент или - в случая на Nintendo - за цялата конзола ако не е било толкова скъпо проектирането й. Sony до ден днешен продават конзолата си на загуба. Microsoft вече не е така обаче преди около две години беше същата история. И лайва е от основните функции на бокса! Дотолкова, че преди време точно това направи първия бокс популярен. Пусни случайна реклама на Xbox 360 и ще видиш колко се акцентира върху тоя лайв. В крайна сметка PC-то умря заради пиратството, Sega фалираха заради пиратството, Sony, MS и Nintendo са наясно с този факт и постоянно се опитват да го спрат за техните продукти.




Основно функция на грънци :) да те питам така ако си земеш монитор с вградени колонки коя ти е основната функция картина или звук :) това кое е направило нещо известно е съвсем в друга сфера... Не забравай че Сони бучат заради това че бокса се хаква :)

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 11:42


Sony са критикували кашона за всичко друго ама не и за флашовете, защото две генерации подред им се ебаваха с конзолите и им смукаха от бизнеса и знаят какво е. В крайна сметка какво искаш да кажеш, че за теб това че бокса се хаква е плюс? Добре, няма проблем. Обаче да казваш, че на Microsoft не им пука за всичките exploit-и за тяхната конзола е тъпо, много.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 11:53


joar написа:
Sony са критикували кашона за всичко друго ама не и за флашовете, защото две генерации подред им се ебаваха с конзолите и им смукаха от бизнеса и знаят какво е. В крайна сметка какво искаш да кажеш, че за теб това че бокса се хаква е плюс? Добре, няма проблем. Обаче да казваш, че на Microsoft не им пука за всичките exploit-и за тяхната конзола е тъпо, много.




Е то ако кажа че хакването на бокса не е плюс незнам :) Ако на МС им пукаше щяха да си коригират веднага проблемите МС ги друса само да им плащащ услугата лайв не ги друса дори да има 10-15% дето играят геймс фрее стига да не им ползват безплатно златната кокошка която е лайв във случеа това че някой си играе сингле на бокса пиратски игри тях не ги друса за момента даже е ок за тях искаш само конзола не искаш мулити добре плащаш конзолата и си пиратстваш на воля...

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 12:02


Като не разбираш за какво говориш, защо си тръгнал да спориш? Гледай това и стига говори глупости.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 12:02


Дъбъл пост, сори.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 12:06


joar написа:
Като не разбираш за какво говориш, защо си тръгнал да спориш? Гледай това и стига говори глупости.



Този линк направо доказва тезата ти :)

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 09 Юни 2010 12:09


WidowmakeR написа:
dx4 написа:
Чакай не бъркай Лайв услугата... това не е основна функция на бокс а и тя се заплаща всеки месец допълнително :) конзолите на МС се флашват

Ok, пичага, направи ми Jtag на нещо след 2008.

Ще ти направи много ясно.До летния ъпдейт на 2009 си може.Лидоле като нямаш конзола кво се тикаш тука омг... Освен това jtag не значи само дифолтното флашване което може да бъде направено на ВСИЧКИ конзоли щото си е на драйва,а jtaga отключва дъното на бокса за хоумбрю и къстъм фирмуеър.

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com