Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
16 Юни 2009 10:55
Мнения: 116
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 07 Авг 2011 12:54


Звучи добре, стига да не гори като 360.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 10 Авг 2011 17:50


Да наистина интересно! Обаче ми е много по - интересно когато излезнат конзоите от това ново поколение тогава какво ще правим със старите игри, които играем сега! Ако няма опция, която да позволава по един или друг начин тези игри да се плейват и играят на конзолите тоест игрите от по - старото поколение да се играят на конзолите от по -новото поколение тогава не ми се мисли какво ще правим. Особено ако искаш да си поджъткаш на някоя стара игричка и да си спомниш за старото време като например HALO 3! Тогава сигурно, за да ги играем тези игри трябва да пазим старите си конзоли и постояно да сменаме жакове и букси и да ги включваме към монитори и телевизори от свръх ново поколение. А така не става ли много претъпкано в къщите на хората и това не взима ли много място, за да задоволи техния геймърски порок? Което е нещо наистина съвсем нормално като един вид хоби. Преди от MICROSOFT като пуснаха новата конзола XBOX 360 в Щатите за всички собственици на по старата конзола XBOX направиха отстъпка връщаш старата си конзола и получаваш новата с отстъпка. Като новите игри се плийват на новата без проблем. Това дали ще е пак така само един господ знае. Обаче според MICROSOFT и тяхната конзола да си геймър значи да си отворил постижения, които се равняват на 100 000 точки. Като се има на предвид, че на игра средно се отварят по 500 точки това прави поне 200 игри средно, за да си станал геймър според MICROSOFT! А после с тези 200 лицензирани заглавия какво ще правим ако не се плейват на новата им конзола? Ще трябва да си ги плейваме старите на на старата и новите на новата конзола ли? Ако всичко това стане така просто всичко това ще е отвратително! А аз си мисля и то без да си въобразявам, че нещата на там отиват! И сега ония геймър където щял да прави рекорд от 1 000 000 точки на своя XBOX 360 ако вече не го и направил, почвам да го съжелявам!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 10 Авг 2011 19:00


PoPa78 написа:
Да наистина интересно! Обаче ми е много по - интересно когато излезнат конзоите от това ново поколение тогава какво ще правим със старите игри, които играем сега! Ако няма опция, която да позволава по един или друг начин тези игри да се плейват и играят на конзолите тоест игрите от по - старото поколение да се играят на конзолите от по -новото поколение тогава не ми се мисли какво ще правим. Особено ако искаш да си поджъткаш на някоя стара игричка и да си спомниш за старото време като например HALO 3! Тогава сигурно, за да ги играем тези игри трябва да пазим старите си конзоли и постояно да сменаме жакове и букси и да ги включваме към монитори и телевизори от свръх ново поколение. А така не става ли много претъпкано в къщите на хората и това не взима ли много място, за да задоволи техния геймърски порок? Което е нещо наистина съвсем нормално като един вид хоби. Преди от MICROSOFT като пуснаха новата конзола XBOX 360 в Щатите за всички собственици на по старата конзола XBOX направиха отстъпка връщаш старата си конзола и получаваш новата с отстъпка. Като новите игри се плийват на новата без проблем. Това дали ще е пак така само един господ знае. Обаче според MICROSOFT и тяхната конзола да си геймър значи да си отворил постижения, които се равняват на 100 000 точки. Като се има на предвид, че на игра средно се отварят по 500 точки това прави поне 200 игри средно, за да си станал геймър според MICROSOFT! А после с тези 200 лицензирани заглавия какво ще правим ако не се плейват на новата им конзола? Ще трябва да си ги плейваме старите на на старата и новите на новата конзола ли? Ако всичко това стане така просто всичко това ще е отвратително! А аз си мисля и то без да си въобразявам, че нещата на там отиват! И сега ония геймър където щял да прави рекорд от 1 000 000 точки на своя XBOX 360 ако вече не го и направил, почвам да го съжелявам!

Абе, що си толкова тъп? Чудно ми стана.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 10 Авг 2011 19:09


PoPa78 написа:
Да наистина интересно! Обаче ми е много по - интересно когато излезнат конзоите от това ново поколение тогава какво ще правим със старите игри, които играем сега! Ако няма опция, която да позволава по един или друг начин тези игри да се плейват и играят на конзолите тоест игрите от по - старото поколение да се играят на конзолите от по -новото поколение тогава не ми се мисли какво ще правим. Особено ако искаш да си поджъткаш на някоя стара игричка и да си спомниш за старото време като например HALO 3! Тогава сигурно, за да ги играем тези игри трябва да пазим старите си конзоли и постояно да сменаме жакове и букси и да ги включваме към монитори и телевизори от свръх ново поколение. А така не става ли много претъпкано в къщите на хората и това не взима ли много място, за да задоволи техния геймърски порок? Което е нещо наистина съвсем нормално като един вид хоби. Преди от MICROSOFT като пуснаха новата конзола XBOX 360 в Щатите за всички собственици на по старата конзола XBOX направиха отстъпка връщаш старата си конзола и получаваш новата с отстъпка. Като новите игри се плийват на новата без проблем. Това дали ще е пак така само един господ знае. Обаче според MICROSOFT и тяхната конзола да си геймър значи да си отворил постижения, които се равняват на 100 000 точки. Като се има на предвид, че на игра средно се отварят по 500 точки това прави поне 200 игри средно, за да си станал геймър според MICROSOFT! А после с тези 200 лицензирани заглавия какво ще правим ако не се плейват на новата им конзола? Ще трябва да си ги плейваме старите на на старата и новите на новата конзола ли? Ако всичко това стане така просто всичко това ще е отвратително! А аз си мисля и то без да си въобразявам, че нещата на там отиват! И сега ония геймър където щял да прави рекорд от 1 000 000 точки на своя XBOX 360 ако вече не го и направил, почвам да го съжелявам!


Наистина си много тъп! Това става всеки път като има нова конзола. Стари игри се потдържат рядко, защото обикновено пада е различен, а също трябва да се ползва емулатор или както в първите ПС3-ки - процесор. А върха на тъпотията ти е изказването за геймточките. Аккаунта нали ти е същия бе дръвник, а на много игри от 3 ачиивмъта правиш 500 а ти за една игра. Да си тъп бива ама чак пък толкова!


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 11 Авг 2011 20:48


Вие двамата какви сте бе? Или не сте разбрали добре какво съм написал или незнам какво! Не мога да проумея как след 3-5 години игрите, които играем в момента няма да може да ги плейваме на новите конзоли от ново поколение и второ това за точките! Всички геймъри с XBOX 360 знаят, че средно се отварят по 500 точки на игра! Като това прави средно от 10 до над 20 отворени постижения зависи от играта! Никога не може да се отворят до 500 точки от 3 постижения! Явно Вие сте геймъри със Playstation, обаче това не Ви дава право да обиждате! Даже мисля, че колегата Радостин Стефанов също беше споменал, че с XBOX 360 се отварят средно по 500 точки на игра!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 11 Авг 2011 21:04


PoPa78 написа:
Вие двамата какви сте бе? Или не сте разбрали добре какво съм написал или незнам какво! Не мога да проумея как след 3-5 години игрите, които играем в момента няма да може да ги плейваме на новите конзоли от ново поколение и второ това за точките! Всички геймъри с XBOX 360 знаят, че средно се отварят по 500 точки на игра! Като това прави средно от 10 до над 20 отворени постижения зависи от играта! Никога не може да се отворят до 500 точки от 3 постижения! Явно Вие сте геймъри със Playstation, обаче това не Ви дава право да обиждате! Даже мисля, че колегата Радостин Стефанов също беше споменал, че с XBOX 360 се отварят средно по 500 точки на игра!


Аз на RDR например съм отворил 7-8 ачиивмънта и имам 130 точки. Някъде са по-малко, другаде повече. Какво толкова ти пука, че някои игри не можеж да играеш. На Х360 има доста, които се потдържат, а тези, които не можеж да цъкаш са заместени с нови. Така е при конзолите - винаги има още. Ако искаш стари игри ПЦ е за теб, ама честно за какво са ти такива морално остарели игри? А си много прост, защото:

А. Гейм точките са към аккаунта и се прехвърлят.
Б. Дразниш се на нещо нормално при конзолите.
В. Използваш "плейвам".


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 11 Авг 2011 23:33


Да, а пък по следващата им конзола, ще има графика по-реалистична от реалния свят. Яко а...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 12 Авг 2011 00:15


X-ray написа:
Аз на RDR например съм отворил 7-8 ачиивмънта и имам 130 точки. Някъде са по-малко, другаде повече. Какво толкова ти пука, че някои игри не можеж да играеш. На Х360 има доста, които се потдържат, а тези, които не можеж да цъкаш са заместени с нови. Така е при конзолите - винаги има още. Ако искаш стари игри ПЦ е за теб, ама честно за какво са ти такива морално остарели игри?

Как така една игра може да остарее и да бъде "заместена" с нова... това са глупости. Това да не ти е видеокарта или процесор? Все едно да не прочетеш някоя книга защото е стара и трябва да се появи нова която да я замести, ама ти едва ли четеш книги...

Друг пример - играеш си любимата игра всеки ден в продължение на години и в един момент се оказва, че трябва само заради нея да държиш още една джаджа под телевизора си. Предполагам, че и това не ти се е случвало...

Трети пример - Имаш колекция от 150+ заглавия наредени на рафтове. И сега какво, понеже са "морално остарели" да ги мятаме в един чувал и в боклука, така ли? А да, не си купуваш оригинални игри... Еми тогава защо пишеш глупости, мамка му?
:D :D :D

Та съгласен съм с Попа. Пълна тъпотия е липсата на обратна съвместимост. Sony не пускат PS2 емулатор на своите конзоли, само поради икономически причини - нали все още продават PS2 Slim и заглавията за него, т.е ако цъкаш PS3 игри, за да играеш PS2 игра трябва да кихнеш още пари.

Колко е типично за конзолите това да нямат обратна съвместимост няма значение в настоящия момент, защото тази технология в днешно време е толкова развита, че е абсолютно безпроблемно новите конзоли да пускат игрите от старите. Тенденцията е такава, че една малка, не особено скъпа електронна джаджа има толкова голяма изчислителна мощ в себе си, че може да прави стотици неща и да емулира други устройства. По време на прехода NES-SNES примерно, не е било така, но сега НЕ е нормално.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 12 Авг 2011 01:00


vanmx написа:
X-ray написа:
Аз на RDR например съм отворил 7-8 ачиивмънта и имам 130 точки. Някъде са по-малко, другаде повече. Какво толкова ти пука, че някои игри не можеж да играеш. На Х360 има доста, които се потдържат, а тези, които не можеж да цъкаш са заместени с нови. Така е при конзолите - винаги има още. Ако искаш стари игри ПЦ е за теб, ама честно за какво са ти такива морално остарели игри?

Как така една игра може да остарее и да бъде "заместена" с нова... това са глупости. Това да не ти е видеокарта или процесор? Все едно да не прочетеш някоя книга защото е стара и трябва да се появи нова която да я замести, ама ти едва ли четеш книги...

Друг пример - играеш си любимата игра всеки ден в продължение на години и в един момент се оказва, че трябва само заради нея да държиш още една джаджа под телевизора си. Предполагам, че и това не ти се е случвало...

Трети пример - Имаш колекция от 150+ заглавия наредени на рафтове. И сега какво, понеже са "морално остарели" да ги мятаме в един чувал и в боклука, така ли? А да, не си купуваш оригинални игри... Еми тогава защо пишеш глупости, мамка му?
:D :D :D

Та съгласен съм с Попа. Пълна тъпотия е липсата на обратна съвместимост. Sony не пускат PS2 емулатор на своите конзоли, само поради икономически причини - нали все още продават PS2 Slim и заглавията за него, т.е ако цъкаш PS3 игри, за да играеш PS2 игра трябва да кихнеш още пари.

Колко е типично за конзолите това да нямат обратна съвместимост няма значение в настоящия момент, защото тази технология в днешно време е толкова развита, че е абсолютно безпроблемно новите конзоли да пускат игрите от старите. Тенденцията е такава, че една малка, не особено скъпа електронна джаджа има толкова голяма изчислителна мощ в себе си, че може да прави стотици неща и да емулира други устройства. По време на прехода NES-SNES примерно, не е било така, но сега НЕ е нормално.


Аз нямам 150 игри(все още), но даже и да имам - какво от това? Все още си пазя касетите с филми въпреки че много отдавна нямам плейър, просто като колекция. Тая аналогия с книгите е ужасно тъпа Джими. Никога няма да има 2 книги с подобни герои, сюжет и стил, докъто това не важи за 2 игри от например един издател и автори. Примерно много игри на R* или DA:O и Baldur's Gate. А изказването за ПС3 ме остави без думи. Първите модели имаха обратна съвместимост, после излязоха достатъчно игри за новата конзола и функцията бе премахната. След като има 10 емулатора за ПС2 проблема с носталгията също е решен. Ти какво предлагаш като Wii да можеш да играеш всичко от предното поколение?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 12 Авг 2011 04:10


А така сега! Първо много се радвам, че се намериха хора, които правилно ме разбраха какво искам да кажа понеже съм абсолютно прав! Въпроса за точките е безпредметно да го коментираме. Това, че се дразня за нещо нормално при конзолите, ами извинявай, обаче това изобщо не е нормално при конзолите! А си е настоящ и може би бъдещ проблем! Това, че използвам думата Плейвам вместо Пускам, невиждам с какво може да дразни след като хиляди хора в техниката използват същата дума!

P.S. Мисля, че колегата vanmx много правилно ти обясни нещата!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 12 Авг 2011 11:00


PoPa78 написа:
Това, че се дразня за нещо нормално при конзолите, ами извинявай, обаче това изобщо не е нормално при конзолите! А си е настоящ и може би бъдещ проблем!


Настоящ, бъдещ а също така и минал. С други думи казано - нещо нормално.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 13 Авг 2011 14:33


X-ray написа:
...Тая аналогия с книгите е ужасно тъпа Джими. Никога няма да има 2 книги с подобни герои, сюжет и стил, докъто това не важи за 2 игри от например един издател и автори...

Добре, при книгите ще стане това по-трудно. Но мога да ти кажа сума ти му стари игри които нямат аналог, а дори и да имаха нищо лошо няма да искаш да играеш предишната част. И пак казвам - може да имаш само една стара игра която играеш редовно и няма какво да я замести, и само заради нея да хабиш място за допълнителен хардуер, а това е доста неудобно.
X-ray написа:
Примерно много игри на R* или DA:O и Baldur's Gate.

За Dragon Age: Origins и Baldur's Gate нищо не мога да кажа, защото не съм ги играл. Но, ако говориш игрите за Rockstar, това не е напълно вярно. Например GTA 4 въобще не е като San Andreas. GTA 4 не че е лоша игра, но е доста по-орязана откъм геймплей и неща които можеш да правиш. По-скоро е алтернатива на GTA 3, но не и на SA. Тази игра - GTA:SA е пример за заглавие заради което съм принуден да държа под телевизора една тухла повече. Пък има и още много такива заглавия заради които трябва да имаш стара конзола.
А защо трябва да гледам на новите игри като алтернатива на старите, а не като на нещо съвсем ново, с друга идея? Защо трябва вместо да си играя любимите игри, да ги заебавам и да търся нова алтернатива, само защото някоя компания иска да кихна повече пари?
Те ако правят неща които ми допадат, ще си ги купувам, ама в тоя случай се оказвам принуден.
X-ray написа:
...А изказването за ПС3 ме остави без думи. Първите модели имаха обратна съвместимост, после излязоха достатъчно игри за новата конзола и функцията бе премахната...

А дали я премахнаха, защото има вече доста излезли PS3 заглавия... мен ме съмнява. По тази логика защо не махнаха и PS1 съвместимостта? Премахнаха я защото решиха да удължат изкуствено живота на PS2. Ако разгледаш някакъв магазин за игри, независимо онлайн или истински, ще видиш че все още се прави бизнес с PS2 платформата. И заглавия се продават, и slim конзолки също.
Първите PS3 конзоли имаха вградени PS2 чипове и съответно въртяха PS2 игри, но ги спряха от производство, защото производството им се оказа прекалено скъпо и така нямаше как Sony да се конкурират с M$. След това пуснаха конзоли които въртят PS2 игри чрез емулация, но след като Sony решиха да продават още PS2 се отказаха. Ако си чел в мрежата Sony си го бяхя признали - "PS3 e за хората искащи PS3 игри, които иска PS2 игри си купува конзолата" - нещо от тоя род беше
Има логика - Xbox360 още в самото си начало има обратна съвместимост, но пък с появата на тази конзола, старият кашон изчезна като старите пари :D Няма да се учудя някой ден ако се появи PS3 ъпдейтче с PS2 емулатор, когато спрат да продават старата конзола :D
X-ray написа:
...След като има 10 емулатора за ПС2...

Не са 10 ами само един - PCSX2. И далеч не върти игрите като конзолата, и не е безпроблемен.
X-ray написа:
Ти какво предлагаш като Wii да можеш да играеш всичко от предното поколение?!

Да, лошо ли е това? Само за това на Nintendo мога да им кажа евала. На най-новия примерно xbox всичко с логото xbox трябва да върви на него. Представи си да не можеш да си пуснеш CS, защото си с GTX590 :D

Harcort написа:
Настоящ, бъдещ а също така и минал. С други думи казано - нещо нормално.

Минал, защото преди години 20 беше технически невъзможно да се направи конзола която да има в себе си вградени чипове от конзоли от предходното поколение, без да грее като печка, да е голяма като хладилник и да не струва 4 цифрена сума. А пък за емулация дума не можеше да става - иска се мощен процесор за това. С PS2 се промени това - той има пълна обратна съвместимост и на игрите и на аксесоарите. А сегашните конзоли въртят филми, музика свързват се към интернет и какво ли още не, общо взето няма техническа пречка да въртят и старите игри дори и с емулация. Не е като едно време - ръгаш дискетата и пускаш играта, а в противен случай можеш да видиш само черен екран :D
Проблемът е настоящ поради причините които написах горе и е бъдещ ако компаниите мислят да продължават да удължават искуствено живота на старите си продукти. PEACE :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 13 Авг 2011 14:57


Тук вече съм съгласен с теб. Вярно, че $ony са много алчни, и че ПС2 е на изкуствено дишане, но не можеш да отречеш, че това е нормално колкото и да е гадно и понеже печелят пари няма да се промени.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 13 Авг 2011 20:07


Незнам, обаче в тази война на конкуренция между XBOX 360 и Sony Playstation, Sony яко се ебават с MICROSOFT! Взимат пари от бизнес продажби и от PS3, PS2 и PSP! Независимо, че XBOX 360 се продава по - добре от PS3 в световен мащаб! И като немогат какво да измислят освен този KINECT, който излезе наскоро направиха така XBOX LIVE да е платен постояно! Докато игрите на Sony Playstation в MULTIPLAYER режим са винаги били безплатни! А друг е въпроса, че по - яките игри ги няма за PS3 нито друг вид PLAYSTATION както и PC, но ги има задължително на XBOX 360! В крайна сметка при конзолите Sony е на много по - голяма печалба според мен отколкото Microsoft!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 14 Авг 2011 09:39


PoPa78 написа:
Незнам, обаче в тази война на конкуренция между XBOX 360 и Sony Playstation, Sony яко се ебават с MICROSOFT! Взимат пари от бизнес продажби и от PS3, PS2 и PSP! Независимо, че XBOX 360 се продава по - добре от PS3 в световен мащаб! И като немогат какво да измислят освен този KINECT, който излезе наскоро направиха така XBOX LIVE да е платен постояно! Докато игрите на Sony Playstation в MULTIPLAYER режим са винаги били безплатни! А друг е въпроса, че по - яките игри ги няма за PS3 нито друг вид PLAYSTATION както и PC, но ги има задължително на XBOX 360! В крайна сметка при конзолите Sony е на много по - голяма печалба според мен отколкото Microsoft!

Боже, колко си тъп.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 14 Авг 2011 14:15


PoPa78 написа:
Незнам, обаче в тази война на конкуренция между XBOX 360 и Sony Playstation, Sony яко се ебават с MICROSOFT! Взимат пари от бизнес продажби и от PS3, PS2 и PSP! Независимо, че XBOX 360 се продава по - добре от PS3 в световен мащаб! И като немогат какво да измислят освен този KINECT, който излезе наскоро направиха така XBOX LIVE да е платен постояно! Докато игрите на Sony Playstation в MULTIPLAYER режим са винаги били безплатни! А друг е въпроса, че по - яките игри ги няма за PS3 нито друг вид PLAYSTATION както и PC, но ги има задължително на XBOX 360! В крайна сметка при конзолите Sony е на много по - голяма печалба според мен отколкото Microsoft!


Хайде понеже Джони го мързи да ти кажа Sony печелят по-малко ПС3 и почити нищо от ПС2. При ПСП пак са по назад, защото DS и 3DS имат за цел голяма публика. Да не говорим, че новите iPhon-и също ги подбиват. Също ПС2 е стар и който иска има вече, а ПС3 се продава по-зле от Х360. Повече продукти =/ повече пари.


Профил

Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 14 Авг 2011 16:22


Всъщост хората имат не още една джаджа а 4-5 джаджи едновременно понякога щото нали няма как да играем екслузивите на една и съща джаджа.
Отделен е въпроса че новите конзоли са направени да се играят на HD екрани а обратно старите са пълна отврат на такива екрани.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 14 Авг 2011 16:55


John-117 написа:
PoPa78 написа:
Незнам, обаче в тази война на конкуренция между XBOX 360 и Sony Playstation, Sony яко се ебават с MICROSOFT! Взимат пари от бизнес продажби и от PS3, PS2 и PSP! Независимо, че XBOX 360 се продава по - добре от PS3 в световен мащаб! И като немогат какво да измислят освен този KINECT, който излезе наскоро направиха така XBOX LIVE да е платен постояно! Докато игрите на Sony Playstation в MULTIPLAYER режим са винаги били безплатни! А друг е въпроса, че по - яките игри ги няма за PS3 нито друг вид PLAYSTATION както и PC, но ги има задължително на XBOX 360! В крайна сметка при конзолите Sony е на много по - голяма печалба според мен отколкото Microsoft!

Боже, колко си тъп.


Аз като съм тъп, тогава ти си плосък!

http://www.vgchartz.com/

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 14 Авг 2011 20:56


А чичо ти е вдлъбнат.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Сеп 2009 22:53
Мнения: 36
Местоположение: Ямбол
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 22 Авг 2011 03:52


PoPa78 написа:
Аз като съм тъп, тогава ти си плосък!

http://www.vgchartz.com/


..... Точно с този линк доказваш това което X-ray каза :stooped:

П.П. Много ме накефи как John-117 остана безмълвен от това което пишеш :lol: Честно да ти кажа, и аз бях така, но с последния си пост просто ме уби и не можах да се сдържа :lol:


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com