Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 18:26


Harcort написа:
Мачка единствено вашето заблудено съзнание, лишено от истинския геймплей в реалните му размери и скороста на един нормален интернет. Тъжно е да гледам как ниската геймплейна култура се развива на територията на ексбокс. Единствено недъзите на примитивно създадените компоненти на тази конзола ви карат да прибягвате до този фанатизъм, който реално и ви пречи да осъзнаете, че интернет отдавна е в телевизорите и вашата битка е загубена! Горещо ти препоръчвам да се докоснеш до истинския геймплей които е внедрен в една доста по-развита конзола и същевременно не забравил изконните черти на класическия олдскуул геймплей които аз помня от детството си. Замисли се малко преди да ми отговориш. Вие младите, които не сте прекарали 20+ години пред системата трудно разбирате същноста на контрола и самите основни части на геймплея- а той е всичко. Тук идва силата на Сони които успяват да надградят феноменалните постижения на разработчиците от миналото ( които ти не знаеш ) и да ги фрустрират в един по-съвършен продукт, уви оценяван от хора като мен прекарали десетки години пред системите. Не ми отговаряй, знам че нямаш какво смислено да кажеш на човек които е отрасъл с геймплея.


TL:DR.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 18:51


Е казах ти да не ми отговаряш. Уви и не каза нищо. Не се притеснявай, на 10 и аз бях така.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 20:08


Harcort написа:
Е казах ти да не ми отговаряш. Уви и не каза нищо. Не се притеснявай, на 10 и аз бях така.

LMAO, ама ти наистина се изяждаш, а? :lol:
Xbox 360 > PS3, just deal with it already. Няма нужда да обиждаш, няма нужда да се пънеш какво да измислиш, фактите са си факти.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 21:29


John-117 написа:

Xbox 360 > PS3, just deal with it.


Е поне вече не го пишеш с капса.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 21:53


За какво ми е Xbox, като си имам компютър. Дали ще играя на компютъра или на Xbox-а ми е все тая - И двете платформи са на Майкрософт, и на двете се пирастства яко, игрите се играят с един и същ геймпад и заглавията са едни и същи - има точно две екслузивни заглавия за xbox, които ме вълнуват - Alan Wake и Forza. Компютъра го използвам да си изпиратствам играта на него и ако ми харесва да си я купя за Playstation-а. Ако нямах геймърски компютър, щях да използвам Xbox за тази цел.
Playstation за мене вече е съвсем друга работа, защото всички екслузиви си струва да се пробват. А пък за мене dualshock е най-добрия геймпад правен някога, е сигурно защото са ми малки ръцете и съм свикнал с него още от времето на първия PLaystation :D
Общо взето предпочитам PS, но скоро време бих си взел и един кашон да разцъкам на него, защото цената му е достатъчно ниска (и има защо :D )


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 14 Юли 2011 22:04


vanmx написа:
За какво ми е Xbox, като си имам компютър. Дали ще играя на компютъра или на Xbox-а ми е все тая - И двете платформи са на Майкрософт

Компютъра не е платформа на Microsoft.
vanmx написа:
и на двете се пирастства яко, игрите се играят с един и същ геймпад и заглавията са едни и същи

Баш едни и същи не са.
vanmx написа:
има точно две екслузивни заглавия за xbox, които ме вълнуват - Alan Wake и Forza.

Окей.
vanmx написа:
Компютъра го използвам да си изпиратствам играта на него и ако ми харесва да си я купя за Playstation-а. Ако нямах геймърски компютър, щях да използвам Xbox за тази цел.
Ми пиратсвай си на PlayStation-ъна.
vanmx написа:
Playstation за мене вече е съвсем друга работа, защото всички екслузиви си струва да се пробват.

Баш всичките не. Ама има добри, определено.
vanmx написа:
А пък за мене dualshock е най-добрия геймпад правен някога, е сигурно защото са ми малки ръцете и съм свикнал с него още от времето на първия PLaystation :D
Общо взето предпочитам PS, но скоро време бих си взел и един кашон да разцъкам на него, защото цената му е достатъчно ниска (и има защо :D )

Kay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 07:53


John-117 написа:
Компютъра не е платформа на Microsoft.


:D

Games for Windows предполагам няма нищо общо с Ms. Аз знам, че 90% от пц геймърите играя под Linux, останалите 4% са с макове, но и този 1% които остава за Windows не е малко


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 09:08


Harcort написа:
John-117 написа:
Компютъра не е платформа на Microsoft.


:D

Games for Windows предполагам няма нищо общо с Ms. Аз знам, че 90% от пц геймърите играя под Linux, останалите 4% са с макове, но и този 1% които остава за Windows не е малко

Забравих - който е писал OS-а, той държи платформата. Затова и Dreamcast-а е конзола на Microsoft, щото е с Windows CE туулкит-ове. :? А за Games for Windows - ами тия дето ползват Steam? Явно тогава компютъра става притежание на Valve. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 09:23


Хахахах, махни си Windows-а и си ползвай Steam на воля. Предполагам ще използваш DirectSteam 11. Много си умен - дийлнах уит дат!


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 09:30


Harcort написа:
Хахахах, махни си Windows-а и си ползвай Steam на воля. Предполагам ще използваш DirectSteam 11. Много си умен - дийлнах уит дат!

:lol:
Talk about desperate.


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2011 19:35
Мнения: 565
В момента играе: на компютъра
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 19:41


OMFG microsoft е измислил компютъра или по скоро Бил Гейтс, който притежава микрософт games for windows пак е на микрософт :stooped:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 20:52


Майкрософт е измислил компютъра брат, а games for windows няма нищо общо с Microsoft - винаги си е било собственост на Hitachi. Самия Illusive Man го казва към края на 3-ката :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юли 2011 19:09
Мнения: 121
В момента играе: Call of Duty MW2 , Call of Duty 4 , Battlefield Bad Company 2 , Team Fortress 2 , Darksiders , Fallout , Halo ODST , Halo 3 , Super Meat Boy , Just Cause 2 , Grand Theft Auto 4 , Crysis Wars , Crysis 2 и така нататък.
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 21:16


Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат, а games for windows няма нищо общо с Microsoft - винаги си е било собственост на Hitachi. Самия Illusive Man го казва към края на 3-ката :wink:

Гхххахахах,ти ме уби.
И си вярва.

___________________________________
Пор.
lol @ forum

Harcort написа:
Майкрософт е измислил компютъра брат


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Юли 2011 21:18


И кое точно не е вярно?


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 16 Юли 2011 10:56


Billy Wonka написа:
OMFG microsoft е измислил компютъра или по скоро Бил Гейтс, който притежава микрософт games for windows пак е на микрософт :stooped:

^ На кого продава Sony. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 16 Юли 2011 15:20


на UNSCDF монитори


Профил

Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Юли 2011 16:56


Цитат:
Майкрософт е измислил компютъра брат, а games for windows няма нищо общо с Microsoft - винаги си е било собственост на Hitachi. Самия Illusive Man го казва към края на 3-ката


E не човек това вече е тотален FAIL.Как може да казваш,че МS е създал компютъра бе момче? За Джон Атанасов и Клифърд Бери не си ли чувал? МS е създал Windows-a ,не PC-то.Силно се надявам да си тролил или поне да си се напил като копеле докато си писал тоя коментар ,ама като гледам какви бисери пишеш тука...


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Юли 2011 17:52


vanmx написа:
А пък за мене dualshock е най-добрия геймпад правен някога, е сигурно защото са ми малки ръцете и съм свикнал с него още от времето на първия PLaystation :D


+1 Доста съм играл на Xbox360 контролер въпреки че нямам бокс и въпреки тфа не успях да свикна на него. Явно прекалено много часове съм прекарал играейки на DualShok2 и немога да свикна да играя на нищо друго освен на PlayStation контролер.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Юли 2011 20:54


Или просто можеби бавно възприемаш.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: PlayStation 3 заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Юли 2011 21:44


Напълно нормално е PlayStation контролера да ми е по удобен след като съм прекарал x10000 пъти повече часове игра на него отколкото на Xbox360. Коментара ти беше напълно излишен, пък да не говориме и че правиш жалки опити да ме провокираш. Дори тъпак като теб неможе да ми развали настроението тази вечер. :)


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com