Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: The Darkness 1 и 2
Публикувано на: 18 Апр 2012 00:08


Наскоро врътнах първата и много ми хареса - малко макс пейн/bloodlines атмосфера с черен хумор и зомбита нацисти. Първата ми донесе уникално усещане, обаче сега гледам някви трейлъри на двойката и ми изглежда доста далеч от култовата атмосфера. Така ли е ? Джаки изглежда като вампир от туайлайт и няма и помен от глуповатото му, мафиотско изражение.
За момента не я намирам с хубав сийд по торентите за х бокс втората част, затова питам дали има смисъл да я чакам да се тегли цяла седмица. Струва ли си ?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: The Darkness 1 и 2
Публикувано на: 18 Апр 2012 13:21


1-цата е много интересна. Ако не шедьовър, е много стойностна игра.
Darkness 2 : боклук. 4 от 10. Пълна НЕНУЖНА гавра. 4 часа геймплей, слаб коъп. Каквато и история да са се опитали да вкарат, краткостта на играта я преебава. Дърво с таланти - коч с лой. Единственото забавно нещо е битката. Воисактинга е добър.
Като голям фен на комиксите и човек, одобрил първата игра ти казвам, че НЯМА никакъв смисъл да играеш 2-ката. Превъртях я 3 пъти за 2 дена и предпочитам 4 месеца League of Legends само 1 герой пред това да превъртам, па камоли да свалям тая игра отново.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: The Darkness 1 и 2
Публикувано на: 18 Апр 2012 14:00


The Darkness 2 цепи. Геймплейно е брутално плавна и прави първата да изглежда като инди игра. Историята е много добра, co-op-а е забавен. Ако си фен на първата задължително играй втората.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com