Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 27 Яну 2022 21:04


100% няма да оцелее дълго, ама все пак си е новина. Не че ще седна да го гледам.

https://www.btv.bg/action/news/btv-acti ... onova.html

Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 28 Яну 2022 11:09


Цитат:
В първия епизод на предаването „Геймър“ на 5 февруари 2022 г. от 17:00 ч. по bTV Action, Натали Трифонова ще посрещне в студиото не кой да е, а Слави Панайотов или по-известен като Слави от The Clashers.

....

В освен сериозните теми, Натали и Слави ще премерят сили във VR дуел в играта за виртуална реалност „Beat Saber“, а кой ще победи, зрителите ще видят в съботния следобед по bTV Action.


:psycho:

По отношение на VR-a, между другото, има ли някой от вас с много нарушено зрение? Аз съм с доста висок диоптър късогледство и като бях пробвал VR, трябваше да сваля очилата и не виждах абсолютно нищо... беше доста тъпичко. Нямам идея дали VR-ите могат да се използват с цайси tbh

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 28 Яну 2022 15:10


Oculus може да се ползва с очила - има една специална приставка, която оставя достатъчно място, но принципно не би трябвало да е необходимо освен в много тежки случаи защото всеки би трябвало да може да намери фокус в хедсета. В крайна сметка се продават и специални диоптрични приставки за Oculus, но не би трябвало да са необходими :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 28 Яну 2022 20:44


az sym na -5 4e i otgore; na samsung VR-a nqma6e kak da polzvam o4ilata, a i ne go prepory4vam;

samite VR caisi si imat nqkakyv range koito se nastroiva i si vijdah vsi4ko perfektno

problema mi be6e 4e mnogo kondens stava6e vytre i 1 pyt kato se izpotqt vytre6nite le6ti i se igrae mn trudno :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 03 Фев 2022 12:02


Специално се вдигнах и гледах онлайн бтв тази сутрин, за да видя как ще представят бъдещото геймърско предаване.
Водещите на новините са динозаври и трябва да изчезнат като такива, таз Натали (която виждам за първи път) я гримират скандално и трябва да си намери нов гримьор. Страшен криндж. Хубавото в цялата работа е Влади - Deadset <3. Та някои хора ще го гледат заради барби, аз ще го гледам заради Кен :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 03 Фев 2022 13:39


Некой да даде запис ако има, че бтв плюс бих им разорал кочината почти колкот на Наталчето, та дотам и със стимулите ми да гледам нещо подобно. :lol:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 03 Фев 2022 14:43


Не бих се жертвал. :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 03 Фев 2022 15:17


Абе в интерес на истината кат го премислих е малко криво да хейтя хората, че се опитват да направят нещо, само заради тежкия криндж който са били всички подобни опити в миналото. Шанса да излезе нещо читаво е пренебрежим, предвид и високата летва на подобно съдържание в тубата, ама се пак, някой се опитва да разшири аудиторията вместо да издаде поредното смляно лайно което да изпапкат редовните консуматори на телевизионни продукти с бг качество, та аре, ше му дам шанс.

VR цайси не съм ползвал за игра, въпреки че съм имал шанса да си закача на главата подобна хуйня. Както всички съм със смесени чувства, но в интерес на истината очаквам излзиането на PSVR2 тия дни, и даже може и да се засиля натам. VR-а издържа достатъчно като несъвършена технология, та явно ще дойде все пак пробив в тая посока скоро.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 03 Фев 2022 18:19


Да създадеш гейминг предаване по телевизията през 2022 е по-зле като бизнес идея от това да искаш да върнеш хартиените списания.

Нищо против самата инициатива - всеки, който прави опити за нещо контруктивно по принцип заслужава уважение и похвала, но конкретно тези усилия са усилия на вятъра. Дори да скалъпят нещо гледаемо (което дълбоко се съмнявам, че е възможно в България), тия "геймъри" как точно ще ги паркират пред телевизора и ще ги накарат да пуснат БТВ?

Хващам се, че съм малко като черна станция, но претоплените манджи и закъснелите с минимум петилетка проекти у нас ги има постоянно под различна форма и колкото пъти съм се опитвал да давам шанс тук и там, толкова пъти съм се разочаровал.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 04 Фев 2022 12:00


Малко оффтопик, но мернах един канал някъде чак отвъд порнаците, там дет прещракваш само ако си буден в 5 сутринта - Game Toon HD :lol:

Денонощно дават е-спортс, дота, лига, хъртстоун, някви стриймват от време на време рандъм неща, CS:GO турнири и т.н.

И се хванах как го пускам все по-често за фон, и ми е доста приятно.

Едно време доста игри бях ''видял'' от такива формати по телевизията. Имаше едно Game Cube по ММ ... ?? Там гледах един път няква грим дарк квлт игра Demon Stone и я сънувах цяла седмица докат не я изкопах от кварталния клуб и се бях насрал от кеф.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 04 Фев 2022 12:03


Маце Борко написа:
...

Напълно съм съгласен с всичко, което казваш, но не виждам защо трябва да поемаме риска от разочарование, за който говориш. Това предаване или ще е ok, against all odds, което никой от нас не очаква, или ще е абсолютен мимолетен кринджфест, в което също не виждам нищо лошо. Даже може би ще е и по-добре. Нищо не ме спира да се забавлявам и в двата случая. :lol:

Намерих линк на някакъв анонс, то дори не било започнало още, ама се изненадах че всъщност има наш човек вътре, той Гипчо го споменал ама реших че е някъв рандъм стриймър Влади, а не съфорумеца Влади.

Влади, чийто ник естествено съм забравил, но всички помним, че
ЕМОТО ИМА ВАФЛИ :!:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 04 Фев 2022 15:44


Влади (Deadset) се пишеше Firzen във форума.
Иначе като допълнение към предния ми пост:
Говореше се за това колко много пари има в гейминг индустрията, как заради тия пари трябвало и ние да имаме такова предаване. Как ще кажеш в ефир, че правиш предаване, само защото има много пари в това, бе?!? Как е възможно такива аматьори да ги пуснат там. С абсолютно нищо не допринесоха да заинтригуват зрителите за ново предаване, собственост на същата телевизия. Това ще е предаване с главен водещ, който няма нищо общо с гейминга и първият гост ще е човек, който няма нищо общо с гейминга (слави клашъра). Deadset и Dest ще имат или твърде малко, или никакво сценично време. Само ще подават думи на русата кукла с лошия грим.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 04 Фев 2022 23:08


мочмета навремето помня само "здравей" по канал 1? бнт? Имаше и предаване по Евроком, ако не се лъжа цъкаха call of duty 2, че и си имаха техен сървър който беше доста читав. Имате ли спомен как се казваше предаването? Да е било 2004 или 2005та.

Иначе Наталито ще я пусна само защото ми беше от даскало и съм я засичал b4 was cool. Нека се пробват, но не очаквам нищо гледаемо.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 04 Фев 2022 23:37


Предаването по MM се казваше Game Guide - не съм пропускал и един епизод. Преди това бяха на Роро нещата и него го гледах редовно. Предаването по Евроком беше Геймъри Шоу. Винаги съм се кефел на геймърски предавания по телевизията, независимо дали са някакви такива аматьорски или изпипани като на Роро.

Предполага се че в Интернет трябва да има нещо което да замени тия неща ли ? Не съм попадал на нищо което даже да напомня на нещата от телевизията. Интернет за мен е по-скоро за кратки видео или текстови ревюта, форумите и или най-често ако искам да видя една игра какво представлява направо я търся в тубата. Такова предаване спокойно може да допълва нещата.

Относно това предаване по btv - ами на мен ми изглежда просто като решението на някакъв костюмиран корпоративен психопат да има предаване за игри защото там някакви цифри му говорят и в дебелите книги е чел, че трябва да ги гледа. Надали си имат идея от гейминг. Самото предаване ще бъде интересно на някоя баба за да разбере внучето и с какво се занимава. Напъните на БНТ бяха някакви такива подобни - в 21 век обясняваха какво е компютърната мишка, като че ли ей сега всеки тепърва ще разбере като ни я покажат на екрана. Може и да греша де, утре ще го гледам.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 00:52


Ето един монтаж, който показва точно болезнената тъпня, за която Гипчо обясняваше.

А на Наталито грима не ми пречи толкова, колкото избелените до синкавост зъби. Тая мода трябваше да умре с Благо Джийзъса, еби му майката, тва ся седи кат фасети и ме кара да си я представям без зъби. Но и без гащи си я представям, няя проблеми :arrow:

А пичето от Геймъри Шоу как се казваше? Сигурно първия ми celebrity crush. :oops:

Забравих да кажа - кур за слави крашъра и целата му рода.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 02:19


слави клашъра беше мазен несъществуващ тип за мен, докато просто си крадеше труда на чужди ютюбъри и превеждаше нещата им на бг. Ама след онази изцепка с похода на Мусала, осъзнах, че е тотален червей.
И да, сините зъби на оназ са ужасни. Като отвори уста е като кухненска луминисцентна лампа от едно време.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 727
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 06:17


Kav e toz lamer Slavi Kla6ara e, za prav pat go 4uvam :lol:


Toz Firzen li kav e, saforumeca, uspeh po default ama kato tragne6 ot ebahti sme6noto logo, polu otkradnato ot na oniq streamer Ninja i sq po-gore v temata vidqh "predstavqneto", uspeh uspeh ama ne6to koncepciqta mu kuca baq. Sig 6e mu hvarlq 1 oko kat sam si v Bg, ei tai.

Nqma go Roro, da eba. Sad-nah sq. :cry:

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 13:10


Какво ти стана с тая шльокавица? :?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 17:02


Не е толкова трудно да се дефинира.

Този тип писане е естествен изразител на състоянието, в което лирическият герой едновременно има мнение по определена тема, но и не се чувства достатъчно инвестиран, за да го артикулира по нормален начин, тъй като това би изисквало повече усилия, отколкото е склонен да отдели и също така някой евентуално може да си помисли, че се е пренапрегнал, ако е написал нещо на кирилица с все главните букви, препинателните знаци и т.н.

В допълнение хората, които упражняват този тип комуникация имат повишен риск от предразположеност към харесване и купуване на BMW автомобили.

:lol: :lol: :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 19:00


Аз питах от позицията на човек, който автоматично не чете каквото и да било на шльокавица. Ако някой е достатъчно неуважителен към събеседниците си и пише така, не виждам защо аз трябва да съм уважителен и да чета :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com