Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 19:26


е в крайна сметка го хванах ей ся предаването

очаквах повече от половин час :roll:

реално адаша беше он спот, разказа за играта човека, в останалото време - опасни ли са видео игрите и бла-бла :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 20:13


Еми не беше толкова зле. Тая анорексичната изрусена кифла наистина не разбира това което чете, ама не и личи много и според мен добре се държи като водеща. Този пък който е написал текста и явно е в час. Няма за какво толкова за се хвана да хейтя. Иначе да, Пепито от Евроком беше къде по приятна за гледане :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 05 Фев 2022 20:22


Deadset и Dest пишат всичко, тя чете написаното, както го прави като синоптичка.
EDIT: Ето му на Deadset новия канал в тубата. Можете да гледате него, за да не ви се налага да кринджвате заради синоптичката https://www.youtube.com/channel/UCt0ElI8KHg9fq7LYBFmf0Qw

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 727
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 06 Фев 2022 06:52


Gipo написа:
Какво ти стана с тая шльокавица? :?


Workstation-a от който пиша ппц, е заключен и даже не мога да сменям датата на календара. Има English и гръцка малакиa само.

Смених си картата на тел-а ся (който не го ползвам мн мн в момента), за да имам нет и да ти пиша на български. Въпроса сега е, Гипче - "ти мен уважаваш ли ме?" :D

---
Моридина доста далече от истината за всичко, хаха

А относно последното му изречение:

http://picbg.net/img.php?file=06ea6ce93a410347.jpg

p.s: + предният пост има препинателни знаци е, не ми се карай много pls... :hugg:

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 06 Фев 2022 12:17


А, това е друго :D :rockon:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 06 Фев 2022 12:33


Еми, и на мен телевизията въобще не ми се струва като подходящ канал за геймърски предавания. Всеки, който се интересува от подобно съдържание е или в Туич и Ютуб, или тука предвид спецификата на бг пазара - във Фейсбук.

Мисля си че масовата аудитория, която консумира такъв тип съдържание трябва да са деца 13-19 години, затова изборът да поканят Клашъра има логика в крайна сметка.

Над определена възраст обаче, примерно от наблюденията ми върху мен и върху форума последните няколко години, почти всички гледаме и четем на английски език, защото има много голямо разнообразие и някои много висококачествени медии, канали, стриймъри и ютубъри. Отделно, хората се събират по интереси (спрямо различни игри) във фейсбук групи и си правят комюнитита там.

Затова и си мисля, че бг гейм съдържание никога повече няма да ни е интересно на нас :roll:

А отделно продължаваме да сме и много малък пазар (или такъв, който никой не успя да оползотвори) и си мисля че много трудно може да се печели от гейм журналистика екслузивно на български език.

В началото на миналата година се провете едно риалити за LoL -> https://starforge.gg/ , което беше с добро production value, в подходящите канали и тн. Тия множество "уау" спонсори които седят в сайта, обаче обикновено дават толкова малко пари, че не съм сигурен дали въобще организаторите са си избили инвестицията. Стриймовете са имало средно по 200-300 avg зрители, което всъщност за БГ е адски добро.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4864
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 08 Фев 2022 00:47


Прекалено много го гледате от вашата ехо камера на геймъри с 20години стаж.

Това е направено за да се усвоят някви бюджети, да се запълни време в ефира, а и някъде ми се мерна че A1 лигата имат участие ака Мтел. Завъртяно е доста. А и сме в България, не сравнявайте модните тенденции там, с тези тук.

Тук още работи предимно "нещо от ТВ навлезе в Нет", та няма да е учудващо ако след време имаме Меме от това предаване, което се разпространява в нета.

Клашъра е супер, защото е някой който и майка ви го е чувала. Да поканят Здравко Инсомнията, ми кел файда, тва освен 2-3хил души на по 30+ надали го помним.

Силно се надявам да потръгне и да стане платформа за бг гейминга.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 08 Фев 2022 12:27


Gipo написа:
Аз питах от позицията на човек, който автоматично не чете каквото и да било на шльокавица. Ако някой е достатъчно неуважителен към събеседниците си и пише така, не виждам защо аз трябва да съм уважителен и да чета :D


Exsqueeze me? :? :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Ново геймърско предаване по BTV Action
Публикувано на: 08 Фев 2022 14:00


На мен ми е трудно и да пиша и да чета български на латиница. Ако няма как да си сетна бдс на компютъра, просто хич не пиша :)


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com