Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 20 Апр 2022 10:56


Еми нова раса, нов клас, доста QoL подобрения, връщане към доста по-забърканата система с таланти, what's not to like?

Подозирам че когато компанията вече официално бъде придобита от Microsoft, нещата ще вървят само по-добре.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 20 Апр 2022 15:21


Много оскъдно този път. Предишните експанжъни показваха повече на представянето. Мани, че повечето показано беше тотал щета, ама поне лъжеха доволно.
Не че има нещо за мразене, ама носталгия дърво, правено от същите некадърници, безсмислен UI ъпдейт, QoL за професиите и флапи бърд за придвижване не ме надъхват. PvE-то ще е добро както винаги, ама едва ли ще дам пари за същото нещо, 3-ти експанд по ред.
На бетата ще го видим, може и MS наистина да са им треснали един дефибрилатор.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Май 2022 23:35


GW2 е супер кежуъл зарибявка. Малко ме е яд, че чак сега я забелязвам. Света е жив и пълен с играчи. Доста френдли комюнити. Action camera-та е добро разнообразие за меле герой.
Просто търча насам натам и без да се усетя станах 30 лвл за 2 дни със супер спорадично цъкане. Кефи ме, че мога да влезна за 15 мин да вдигна левел-2 в почивката между работа.

Най-голямо впечатление ми направи, че с експа дават и лвл 80 боост. Обаче имаш шанс да поцъкаш героя и те питат 5 пъти дали си напълно сигурен дали искаш да боостваш или ще пробваш друг. Сравнения правя на база УоУ, но GW2 е много по-напред в това да ти ценят времето. 15те ойро за експа (рандом код за -50% от редит работеше) са най-добре вкараните пари за ММО до момента. Най-якото е липсата на месечен съб и не се чувстваш прецакан ако не влизаш да играеш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Май 2022 14:24


Пък аз реших да отпразнувам 15 годишнината на the lord of the rings online със завръщане за един ден. Само дето вече не е ден, а играя от седмица :lol:. Голяма причина за това е и оправения финансов модел преди месец. Сега получаваш чудовищно много напълно f2p.
Играта има супер ретро вайб, за добро или зло, не е мръднала от 2007ма. Цъкам беорнинг клас, което се оказа ултимативния пенсионерски и силен левълинг клас.
В момента играта е с третия си собственик. Първите направиха супер игра, но не издържаха финансово, вторият почти я съсипа (WB), третият дава всичко възможно играта да се върне на радара и успяват.
И аз съм предвидил тест на GW2. Не съм я играл от 2015та, когато я зарязах заради ESO.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Май 2022 17:19


И аз разцъквам лотро, но доста кежуал, героят ми е едва 87 лвл, а е от 12 години. Едно време имаше доста стабилен български кин, който райдваше яко и даже и сега има около десетина активни играча. На мен много ми допадат дийд системата и лор-а. Колкото до GW2, там съм спрял да играя почти напълно. От една страна, играта винаги ме влечала със системата от уърлд евенти, винаги съм казвал, че GW2 е най-истинското ммо в този си смисъл-няма статични куестове, а света е постоянно жив, където и да отидеш винаги се случва някакъв ивент. който събира играчите и ги кара да играят заедно. Има обаче няколко неща, които ме отказаха-първото е, че има адски много джъмпинг пъзели, които не са просто странично занимание, а са задължителна част от прогреса по много линии-вклчително за легендарни оръжия и маунтове.Второ е, че макар и света да е билднат страхотно и да има добър лор, то самата история е някакво дисни с детски герои. Освен това откъм юзър интерфейс и инстансед кънтент, играта е доста слаба.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 21 Май 2022 14:19


moroel написа:
И аз разцъквам лотро, но доста кежуал, героят ми е едва 87 лвл, а е от 12 години.

То ЛОТРО така трябва да се играе. Лежерно, спокойно, попивателно. Уоуаджийските работи с препускане към ендгейма не трябва да развалят кефа от тая игра.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 01 Юли 2022 12:08


Реших да проверя кво става в BDO :lol:
Има некви ремастъри, нови графики, изглежда чок гюзел. Нова зона, в която може да се почне, бая нови класове.
Направих си некво shieldmaiden waifu.
Въпрос към който е играл повече тва нещо. Мога ли със стар герой да ида в новата eternal winter зона, или е стартинг опция само за нови герои?

И също така, ако не съм почнал там, изпускам ли нещо? Гледах видео как било brain numbing там, та нз.

Ин дъ мийнтайм, ако некой се върти из GW2 / FF14 тия дни, и търси хора за мид-гейм левълинг, може да се позасечем.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 18 Ное 2022 00:07


WoW-a е ф2п от днес до 20-и.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 18 Ное 2022 10:00


Има ли надъхани за Dragonflight?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 18 Ное 2022 20:20


Serious Sam написа:
Има ли надъхани за Dragonflight?

Да, днес събвам :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 18 Ное 2022 22:07


И аз, ама съм по-надъхан на New World и заради това в момента цъкам нея.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Ное 2022 00:28


А какво става с New World? Има ли стабилна популация, развива ли се самата игра? Рядко попадам на новини за това ммо.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Ное 2022 11:47


New World преди 2 месеца стана на 1г. За това време играта придоби Full Release вид (защото на релийса определено не беше готова), получи ТОНОВЕ съдържание, фиксове и QoL подобрения и в общи линии в момента има повече от добра популация, която расте. Не се сещам за друго заглавие, в което да са вкарани толкова усилия и ресурси в рамките на година.
Около релийса играта заслужаваше около 40% от лошата слава, останалото бяха ютюбъри, чиито канали живеят от хранене на игри и хора, които искаха WoW2, но получиха друг тип ММО и бучаха.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 01 Фев 2023 11:44


Dragonflight-a е добър, момчета. Със сигурност доста по-добър от последните два експанжъна.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 08 Фев 2023 16:29


И аз така чувам от всичките ми приятели, които го играят.
И в същото време е зле продаващ се експанжън по уоу стандартите, точно заради предишните 2 експанжъна. Но и заради това, че куп уоуаджии най-после разбраха, че съществуват и други ммо игри.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 09 Фев 2023 01:24


Драгонфлайта наистина изглежда свежо, обаче за да започна да го играя трябва да дам 63 евра+задължителен съб всеки 30 дни, което според мен не си заслужва, още повече, че имам свободен достъп до ммо-та като gw2, eso, swtor, lotro и други. Отделно от това, целия опен уърлд кънтент се минава за 2 месеца и после ти остава само да циклиш няклко митика и един райд.


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 10 Мар 2023 20:22


WoW-а отново е ф2п този уикенд. Явно нещата са зле, защото никога досега не съм виждал толкова много промоции от близз, буквално всеки месец има нещо- ф2п, намаления и други.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 11 Мар 2023 22:37


DF е много добър експанжън, но е сравнително слабо продаван заради мега слабия BFA и мега опропастения Shadowlands. Най-после уоуаджиите разбраха, че има и други ммо-та. Та сега близз с промоции трябва да молят хората да пробват добрия експанжън.

Аз реших да направя едно изиграване на базовия (безплатен) GW2 с ново геройче. Да вдигна 80лвл и да изиграя историята. Пък после каквото сабя покаже. На тоя етап играта ме впечатлява визуално. Изобщо не помнех да е толкова красива, сякаш са пипали доста по стартовите зони и графиката. За последно бях играл GW2 през 2015та (преди големия ESO ъпдейт, който я спаси) и я зарязах, въпреки, че ми харесваше много.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 727
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 13 Мар 2023 12:04


Ave i az otdavna misleh da razcakam GW 2, puk predi nqkolko dni edin aver (na koito tva mu e fav MMO-to) - mi razpravqshe pak za neq ala bala.
Kato imam vreme na lqto, moga da q razcakam.

Ina4e Gip4e, ako iska6 da razcaka6 pak Lineage 2 --- ima mn dobar server:

Elmore: Teon x1 rate.

https://elmorelab.com/x1.html

- opened Sept 2022, aktivni admins + gm,
- 1k+ online in offline hours, 3-5k in prime hours
- postoqnno banvat bots +adena sellers (server-a e 4ist), daje za dual box sledqt mn (nqkav be6e bannet 6ot vleznal da se buff-ne ot acc na negov aver, koito oti6al na po4ivka) i traa da im pi6e6 s dokazatelstva ako pove4e ot 1 4ovek igraete ot edno IP.
- nqma donation rewards, nqma nikav shop.
- Be6e C1, sega prez Feb go napraiha C2

Tva e nai-dobriq oldschool hardcore server, daje soulshots traa se cakat kakto be6e parvona4alno na oficiala.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юли 2023 22:17


Базовата версия на Elder Scrolls Online е безплатна за вземане в епик геймс стор-а до 27.07. Това е страхотна оферта, ЕСО е невероятно ммо и базовата версия има тонове кънтент.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com