Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 04 Ное 2020 10:46


мерси
ще проам това с класическото меню

иначе нормално да не пускат пиратки и да искат да няма вариант да влезеш с такава

ма от години дисковете ми с д2 са някъде изпод епохите на времето - я мазе, я при наще в някой кашон, барбар с дълго изгубените ми 10 тона списания пц мания и кво ли не :D

бих си я взел наново - ама ме е яд на чифутите просто
д2 + лод тряяше да струва 5 еврака комплект вече, тия искат 20 евро

аз за 20 евро си взимам игри за PS4 излезнали миналата година кат има некоя промоция ...

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 04 Ное 2020 13:18


shub niggurat написа:
мерси
ще проам това с класическото меню

иначе нормално да не пускат пиратки и да искат да няма вариант да влезеш с такава

ма от години дисковете ми с д2 са някъде изпод епохите на времето - я мазе, я при наще в някой кашон, барбар с дълго изгубените ми 10 тона списания пц мания и кво ли не :D

бих си я взел наново - ама ме е яд на чифутите просто
д2 + лод тряяше да струва 5 еврака комплект вече, тия искат 20 евро

аз за 20 евро си взимам игри за PS4 излезнали миналата година кат има некоя промоция ...

Абсолютно същото положение - мислех да си ги вземам преди някво време и бях втрещен че им търсят 20 евро... ебати кощунството, даже не са я правили те тая игра. Да пуснат ремастър и малко повече бих дал, но тва е гавра с труп, аз дори не съм убеден че бих пуснал игра с такава резолюция към днешна дата...

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 04 Ное 2020 13:56


До колкото разбирам - утре излиза не-бетата, демек - ся нарочно бухат всички да са онлайн за да стрес тестнат сървъра, който май е слаба ракия.

Уж като излезе официално, ще има сингъл опция.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 05 Ное 2020 09:21


Ето ти от сайта им :

https://www.projectdiablo2.com/Rules

Цитат:
Project Diablo 2 is a free mod and still requires that you purchase a legitimate copy of Diablo 2 from Blizzard in order to play. Anyone found using an illegal copy of the game will be Permanently Banned from the server


както и

https://projectdiablo2.miraheze.org/wiki/FAQ#Will_PD2_be_free_to_play.3F

Цитат:
Yes, PD2 is a free mod, however you will need a purchased copy of Lord of Destruction from Battle.net


Но пак казвам, това не ме бърка щото няма да влизам в сървъра им/б.нет

Бих цъкал сингъл. Просто не ти дават такава опция все още. Пуснах класическото меню с инструкциите от онзи твоя линк ( които бтв са малко грешни, добре че схванах кво имат предвид и го нагласих path-a както трябва ), и ми зарежда играта - но нямам друид и асасинка щот е ... класическото д2 меню явно :lol: И играта е доста choppy и разкривена и инвентара се пресича с моделите и някво втф.

Но да - това е бетата - 2 дена. Много хора в реддит питат същото. Все пак това е мод, не е ААА овърхайпнато заглавие с 1 милион души онлайн.

Утре започва ''сезона'' и ладър-а. От днес лаунчва ''официално'' мода. Надявам се и сингъл плеър опцията да дойде :D Въпреки, че 5 минути игра и хвърлих очилата и почнах си масажирам слепоочията - too old for this shit. Заболяха ме очите и главата адски бързо и резко. Не знам дали съм способен да играя нещо такова вече :? :? :?

edit : докато пиша това и влезнах и гледам - има single player, има ЛоД нещата, всичко е точно на пръв поглед

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 07 Ное 2020 16:40


а, не знам - както казах - играя го сингъл именно заради това - не искам прогреса/героя ми да зависи от стабилността на сървърите им

а и вземат наистина да ме баннат, ба ли ги как и дали могат да го следят - само да съм си изгубил времето накрая :D

аз съм дуда - за сега на елементал, ще видим после кво
умирах 2 пъти - от блъд рейван и андариел, не съм оставял рейвън за по-късно и не е невъзможна ... просто удря мн по-силно от нормалното
като хелт май е същото кат ванилата

вчера не играх защото имаха проблем с пикселите ? в смисъл, някъв ъпдейт и даваше грешка за някъв рендър и играта беше адски крива; целия им реддит ревеше

днес как е ?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 07 Ное 2020 22:10


поредния ъпдейт тригърва антивирусните на хората

и кат гледам, преобладават мненията че за момента не е много сейф да се играе :?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 08 Ное 2020 09:56


А антивирусната ти пропищя ли за dll-a ?

Още не е ясно дали е false positive, щото по думите на комюнитито няма официално обръщение от девовете, а по-скоро триели постове на хората, които питат :o Поне така беше вчера.

Аз си направих бекъп на героя и изтрих всичко за сега, докато не оправят някак да не се флагва постоянно или не се изкажат официално по темата.

Може да е параноя, но това locky точно е коварно и до колкото разбирам - може да блокира системата тотално.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 08 Ное 2020 11:17


То решението ясно, аз така съм праел за други неща.

Въпроса е - сигурни ли сме, че е сейф :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 08 Ное 2020 15:30


Нз, да не е направено вече някои афикси да ролват на по-висок лвл или специални бази ?

И аз съм с лайняни итеми, нищо не пада - но мода не е като ''ония'' дето ти валят уникати :D

Откъм итеми нещата са доста ванила ...

А за гърменето на компа - нема ти гръмне. Тия червеи се ''активират'' след години, или когато там решат - с блокаж на системата и изнудване за пари. Поне като такова го регистрира антивирусната.

Много често става така с краковете и тн, играя си винаги да ги пускам да минават, но един път наистина съм се парил - от замунда, от релийс на RELOADED. Така че, веднъж с халеевата комета, нещо минава и не е фейк нюз :?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 09 Ное 2020 15:39


бе знам ли ги
рових се тогава, четох им форумите или каквото беше за времето - официално някви пичове казаха изчакайте с тоя релийс, щот май има беля

иначе в 99.999% от случаите whitelist-вам тия неща

тук просто ме съмнява, защото става от нищото след някъв пач, при положение че няколко дни ( и месеци затворена бета и тн от преди това ) не е имало нищо подобно

не е изключено самите дев-ове да са изтървали нещо/да са хакнати от своя страна :lol:

гледам стриймърите са чил с това, никой не е пропищял

ВСЕ ПАК ... бих изчакал да видя ще се фиксне ли това от тяхна страна
и може да попръцкам на median XL в това време

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 10 Ное 2020 10:13


Тия дни само това правя - следя редита за новости по въпроса. Масово под тая си форма, проблема се появява сега.

Ениуей, тествах пак - щот видях, че някой е написал как от 9ти няма проблем с длл-а. При мен за сега не пищи. Ще поиграем, ще видим.

Снощи сгънах 3ти и 4ти акт на екс и сега ще пофармя малко Shenk и rectifier-a, че гиъра ми е пълен ташак.

Ще направя нова тема направо, че тука осрахме.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 28 Ное 2020 11:34


Да се върнем към темата за играта.

4-ти декември пускат новия клас :

https://forum.lastepochgame.com/t/rogue-reveal-teaser-2-a-rogues-work-is-never-done/26492

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 28 Ное 2020 22:21


Преди няколко седмици, един от любимите ми стриймъри беше на aRPG/Hack&Slash spree и поигра и Last Epoch. Играта визуално не е шедьовър, но всичко останало ми допадна доста.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 09 Мар 2023 11:51


bump на тая тема ( в която излиза че си говоря сам, щото май Пантов е писал доста )

След бая чЕкане, най-накрая пускат open multi. Днеска.
https://forum.lastepoch.com/t/the-convergence-update-beta-0-9-patch-notes/51975

Освен тва, един тон промени по скилове, visuals, performance, механики и т.н. Хвърлете око на играта, яко я имате вече, със сигурност е с една крачка по-напред към тва да бъде третото най-играно арпг през следващите години, заедно с Д4 и ПоЕ/2.

И пичовете намериха най-елегантния начин да се справят с трейда и евентуалния проблем с ботове и глупости, а не като педалите от jew$$ard направо да осакатят целия трейд в Д4.

И може би тука ще е момента малко да ви измоля, колкото и да ми е кринджи, да ударите едно рамо с обреченото ми начинание да постриймвам от време на време. Дайде един фолоу, в най-лошия случай - click and forget.
https://www.twitch.tv/nekropanzer
Ако цъкнете и на тубата, още по-евала.

Довечера ще разцъкам играта с аверите, та - който иска - може да джойнне. Само без расизъм :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 09 Мар 2023 23:49


По едно време пуснах играта, за да пробвам да се логна. Показа ми 12к и нещо в опашакта, след малко като погледнах бях станал някак си 17к, след 1 час бях 20к :lol: На тез не само играта им е вдъхновена от Диабло, ами и релийса е вдъхновен от близардските :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Last Epoch
Публикувано на: 19 Мар 2023 14:40


Дабъл пост, ама...
Още има тук таме проблеми с мултито като да показва човек, който е он като офлайн. Понякога дадено лоби е бъгнато и картите ви зареждат по-бавно. Ама се вижда светлината в тунела и мисля, че тази игра ще е топ избор за всеки, който иска класическо арпг (а не д4). Като стигнеш до новите зони, а не тези, които са правени преди години, играта по нищо не отстъпва на диабло 4, да кажем.
Тотално са счупили монолит босовете, доста по-отвратителни са от преди. Правят много демидж, а в същото време ефектите на някои бос скилове са почти незабележими и в един момент просто заучаваш движението на боса, вместо да гледаш говната по земята.
На този етап съм с бийстмастър и се моля на rng-то да ми пусне катеричата каска, за да избухне тотално билда. Въртях и суках доста билда, пробвах различни версии. Изпробвах и сингъл пет билд с мечката, която прави брутален дпс на всичко, което я удря. Проблемът е, че в група билда е неизползваем, защото за мобовете има много повече таргети и мечката съответно не прави демидж.
Пробвах и контролер съпорта. Не е идеален, но от време на време го ползвам, за да си почива амортизирания ми от толкова арпг и ммота показалец :lol:
Дори като изглезе д4, не виждам проблем да играя LE успоредно. Както играх grim dawn през всичките тези години.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com