Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Кога очаквате че ще излезе Diablo IV ?


 2020    0%  0%  [ 0 ]
 2021    26%  26%  [ 5 ]
 2022    26%  26%  [ 5 ]
 2023+    47%  47%  [ 9 ]
Общо гласове : 19
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 28 Юни 2023 06:02


Благодаря, пичове, апришиейт :D
ВЕРИ НАААЙС ( Borat voice )

Ерик, работя по въпроса, ама и работя иначе, та нещата са hard mode :D

Снощи изкараха пач - бъф на XP от всичко кажи-речи - от Whispers, Nightmare Dungeons, даже от луутването на Mystery Chests ?? Не знаех, че давали хр.

Реално, за първи път от 60~ нататък виждах ХР бара да мърда съвсеееееееем леко като клиървам огромни вълни от елитки. Преди имаше моменти, в който съм вдигнал левъл току що, правя дънг, и дори не виждам синичко там в началото на бара до цифрата, дори милиметърче :?

80 съм, очаквам да е бавно, ама то май гиър капа идва някъде около 85, нататък е вече наистина въпрос на зелена цифра.

Бъфнали са и билда, който пробвах, който е леко офф-мета и не е HoTA. Найс.
Сега, има няква драма за уникатите и как били еди колко си пъти по-редки от мирър в PoE. Отделно, хората - включително и мен - ревяхме как няма чейс итеми и как всичко е мега лесно.

Е, ето чейс, ама не знам дали не е леко прекалено. Сто про ще увеличат дроп рейта, щото целия ютуб + реддит се скъсаха. Което е леко тъпо, щото до сезон 3, вероятно, ще валят и ще са мега уатевър.

Лично мен ме кефи идеята да има нещо супер rare. Например, част от хъса ми след всичките тези години, все още да играя Д2 е че там има супер rare неща, които не са ми падали.

Тъпото е, че тези предмети са 6 на брой, и евентуално 1 да ти върши работа.

Ама да, грайнд да има :D За момента наистина е леко изтъпяващ и единствения прогрес, който мога да си въобразя, че се случва, е глифовете и парагона. Щото искам още неща да достигна по бордовете и ми трябват точки.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 19 Юли 2023 22:42


Новия пач за ритейл УоУ изглежда супер. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 23 Юли 2023 13:33


В предсезонната подготовка направих 100 на роуг. Играх го как ли не, супер много ми харесаха няколко билда. Флъри и бараж ми бяха любими.
Мислех пак да си играя роуг, но в крайна сметка реших да пробвам и друг клас за сезона. Сега цъкам друид и разликата е космическа. Като играя с друида, сякаш имам 75% по-малко APM в сравнение с роуга :lol:. Базово билдва много дефенс и трябва да му помагаш с предмети за демиджа, а роуга базово идва с мега много демидж, но трябва да го направиш не толкова кекав с предмети. И двата класа са много интересни. Разочарован съм единствено, че очевидно по някое време близард са изоставили идеята за друид на петове.
Като казах петове... близз девовете трябва да си купят Last Epoch и да видят как се прави minion AI. Срамота е AI на петовете в Д4 да е на нивото на 23 годишното диабло 2, а инди девове да направят нещо толкова перфектно.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 24 Юли 2023 10:49


Е не съм сигурен, че е напълно дъмпнато като концепция - просто друида като цяло в момента има най-доминантните билдове и нямат кой знае каква мотивация да бъфят и други на всичкото отгоре. Предполагам, обаче, че тва ще се случи в един момент :D

Иначе, по начало бях решил за сезона да играя сорк (ако го бъфят) или некро... и след тоталното изчегъртване на което бяга подложени барба и сорка в 1.1.0 се спрях на некро. Вдъхновен от blood knight от Diablo Immortal го играя на Blood Lance, което се оказа неочаквано добра комбинация с някои malignant hearts и бъфовете на тоя билд. Очаквам че ще става само по-силен :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 31 Юли 2023 09:20


Нз пичове,
аз ролнах некро за сезона и е като да гледам как съхне боя

няма абсолютно НИЩО в тая игра, дето да ме накара да ролвам нови герои
няма чейс, няма босове, няма бенчмаркс

д3 all over again, за съжаление, колкото и да се опитвахме да го изкараме другояче
:roll:

може би нямаше да ми е толкова мех, ако виждах някъв проблясък че нещата ще се променят, ама като им гледам разните dev streams и campfire chat events и всичките им ''emergency'' прес конференции които се опитват да замаскират като ''ей тука искаме да говорим открито с вас'' , а всъщност е - осрахме се, ама не знаем как да го кажем, а и не знаем как да оправим бакиите - е просто ясно че играта е в ръцете на хора, които хабер си нямат как да направят добър ендгейм лууп и контент, който да ни връща през сезоните

жалко, щото маса народ са се справили отлично с арт, визия, анимации, усещане и т.н.
просто близзард вече са popcorn material, малко тип MCU - става за един път ... ако си на 15

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 31 Юли 2023 16:21


Е то си е ясно, че не знаят какво точно правят - всеки проблем е feature, поискан от неадекватна публика и имплементиран от неадекватен дизайнер.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 11 Авг 2023 16:06


Абсолютно загубих всеки интерес към тая игра, за жалост. Не знам колко време трябва да мине и колко неща трябва да се променят, дано все някога си струва.. просто след като уж трябваше да бъфят sorcerer и от най-добрия клас за leveling го направиха... още по най-добрия клас за leveling и все така най-слабия клас за ендгейм контент тотално ми се отщя да се занимавам. А тва че без нищо да казват в същия момент нърфиха reroll системата толкова зверски вече беше последната капка за мен и съм го ебал тоя battle pass, все ми е тая вече... тея явно хал хабер си нямат какво прави една игра фън и ако някога съм имал някви съмнения че май Diablo Immortal е по-добрата от двете игри, вече нямам никакви. :roll:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 12 Авг 2023 06:24


И това, че Diablo Immortal се оказва играта с по-добър ендгейм и изобщо, е показателно какъв crash and burn е цялата история с Д4.

Мооооже би с екснапжън и реуърк на половината игра нещата да тръгнат в адекватна посока, някой ден, но с тия сезончета а-ла Д3 с минимален контент и центрирани около батъл пас, просто няма как.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 10:23


Чак не мога да повярвам до колко си вярвах че ще е няква страшна вътрешна борба дали тази вечер искам да играя D4 или Baldur's Gate 3 или някак ще намирам време и за двете.... ХАХА :lol:

Baldur's Gate 3 - най-добрата игра която съм играл дори от преди епохата на Mass Effect / Dragon Age: Origins / Jade Empire, демек потенциално най-якото RPG което съм играл откакто изобщо имам капацитета да играя такъв тип игра и поне на нивото на Baldur's Gate 1/2, Icewind Dale, Planescape: Torment, Neverwinter Nights и подобни (като искам да отбележа че в много отношения е много по-добра от тях щото D&D 5e е много по-добра система от 2е, както и тази способност за импровизация изобщо не е била възможна на старите енджини). Естествено, някъде inbetween се появяват редки бисери като The Witcher поредицата, като може би само тройката се доближава по някои параграфи до нивото на BG3, както и Skyrim в още по-малка степен, но като цяло ми се струва че тва се очертава просто да е THE definitive GOAT RPG. Просто е прекалено добро :roll:

Diablo 4 не мога да се накарам да я играя дори и да съм потопил пари в нея, иначе историята беше the bomb :cry:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 10:49


А бе, момчета, и на мен ми омръзна Diablo 4, ама е възможно да ти омръзне игра без да е най-лошото нещо на света. Има си кусури играта, replayability-то е определено един от тях и определено не е единствен. Have fun with Baldur's Gate или каквото там сте почнали да играете, a пък с Diablo-то ще видим какво ще направят след някой друг expansion.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 12:56


Sentry написа:
А бе, момчета, и на мен ми омръзна Diablo 4, ама е възможно да ти омръзне игра без да е най-лошото нещо на света. Има си кусури играта, replayability-то е определено един от тях и определено не е единствен. Have fun with Baldur's Gate или каквото там сте почнали да играете, a пък с Diablo-то ще видим какво ще направят след някой друг expansion.

Ем да бе, ама аз ѝ дадох страшно много шансове до момента и като цяло бърнаутнах още преди първи сезон, а след тая поредица от пачове които уж трябваше да подготвят сезона и после да замажат положението тотално загубих надежда. Май наистина ще се провери след някой и друг експанд. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 15:23


Лека полека си бутам в посока 100 (77 съм) сезонния герой и нямам бърнаут. Единствено искам виновниците за инвентара и сташа да са извън гейминг индустрията, това е.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 15:25




WTF :shock: :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 14 Авг 2023 20:17


Тва си е неетична, но вече често срещана практика в ентъртейнмънт индустрията
Слагат хора от малцинствата като пушечно месо да обират хейта от нескопосан продукт и после обявяват критикуващите, че са дискриминатори

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 04 Ное 2023 21:26



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 16 Ное 2023 01:51


Играе ли я някой тая игра? Търся хора да фармим убер Дуриел заедно, че сам много материал се губи.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 18 Ное 2023 10:24


епа аз спрях точно в момента, в който видях, че единственото дет ми остава в тая игра е да фармя убер дуриел за да ми паднат предмети дет я ми трябват, я не
но ме мързи да фармя living steel

така че, ако си навит тия дни, може да пофармим малко
въпреки че се зарибих по D2R Remodded :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 18 Ное 2023 14:52


Аз играя сравнително често. Минах през 50 друидски билда, ей така за тест и кеф :lol:
Имам само 20на кила на дуриел, защото се мотам с други глупости.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com