Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Име на игра
Публикувано на: 08 Юни 2016 17:36


Играта е 3d action rpg започва в подземия и в разговор с баща ти става ясно че в подземията търсиш сестра си която избягала от уреден брак също така ти се разяснява да не смесваш кръвта си с тази на сестра си и че сте били играели отделно като малки заради превенция на същото(нещо от тоя сорт) играта май е излязла след 2010.Първите ти врагове са кучета които трябва да убиеш , а до края на нивото след като намираш сестра си се биеш с канибал който затворил душите на жертвите си зад някаква врата и след като го победиш избираш дали да го пуснеш или да го убиеш като при това душите на жертвите май умират(или нещо от тоя сорт)
След това трябва да ходиш до някакъв замък , по нататък не играх.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 08 Юни 2016 19:04


поздрави за никнейма!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 09 Юни 2016 19:32


точно поздравления за теб и благодаря


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 10 Юни 2016 11:16


Сега остава някой да каже дали става ,щото преди време доста и се чудих,ама така и не и дадох шанс.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 10 Юни 2016 13:26


нелегален написа:
къде е Sentry, да помага? :o


Е, изпреварил си ме, иначе я знаех :D

venenum, имам я от известно време в steam, обаче така и не съм я играл, утре ще ти кажа дали става :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 12 Юни 2016 01:58


Играта е едно от тези недодялани инди-RPG-та, които аз лично харесвам. Графиката и особено cut сцените са ужасно дървени. Бойната система я има, но е сравнително базова - имаш атака, dodge, четири физически и четири магически умения на hotbar, като си личи, че е правена играта за конзола, защото за cast-неш магия трябва да задържиш копче, което променя физическия hotbar към магическия. За сега битките не са никакво предизвикателство, но съм все още в noob пространството и поне враговете умират сравнително бързо(казвам го щото примерно в Bound By Flame на по-висока трудност не играеш по-добре, отколкото на по-ниска, просто прекарваш 5 пъти повече време в цепене на дървета, защото всеки един враг трябва да го биеш по 2 минути докато се гътне). RP системата е - дават ти точки опит и с тях ти директно си купуваш stat-ове, болни и пасивни рп умения(locking, disarm на капани, билкарство и т.н.). По някаква причина имаш различен вид опит, с който си купуваш магиите. Екипировката вдига нивото на stat-овете и пасивните умения и не изглежда кой знае колко интересна. В разговорите имаш избор на това какво да кажеш, но не знам до колко зависи историята от тях - дали само малки детайли се променят или нещо повече, защото не съм много навътре в играта. Самата история лично на мен не ми е много интересна и персонажите са... плоскички, въпреки че тук-таме има някой лаф, който да те накара да се засмееш ако си в изключително добро настроение и специална умствена нагласа. Като цяло не бих препоръчал играта на някой, който търси добра игра, но може да се понрави на човек, който иска да играе action rpg и не му пука много за недостатъците на играта.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 12 Юни 2016 14:24


Ся видях,че е от поредицата Dark eye.Помня,че старите игри бяха дървенички,но приятни.
Мерси за инфото :wink: ще си я запазя за летните жеги,когато се чудя какво да правя.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Име на игра
Публикувано на: 12 Юни 2016 19:48


В случая Dark Eye мисля, че е светът, а не RP системата.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com