Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Яну 2018 07:03


Играта предлага такова огромно разнообразие, че не виждам как не би искал човек да развие повече герои и да пробва това-онова. Особено след някакъв момент, когато плуваш в gear и currency и можеш да експериментираш. Левълването е готино и няма нищо общо с досадата при другите подобни игри. За един уикенд се вдига 70 и се минава кампанията, от там нататък се почва мапването. Не е кой знае колко трудно и отнемащо време.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 04 Яну 2018 07:41


Е всичко зависи от героя, разбира се. Имам много карти, които са с лайнарски модове на пръв поглед, но с друг герой може да е все тая :D Рефлекта ясен, ако имаш кастърски герой, пазиш си тези с рефлет физикал за него, и обратното. Наскоро вдигнах гладиатор на огнените кифтета и мод с reduced area of effect ми увеличава значително дпс-а заради пойнт бланк и механиката на молтен страйка.

Любимия ми мод е +% more rare/magic monsters и като цяло това е нещото, към което се стремим и когато шейпваме картите. Повече мобове - повече луутз. Двоен бос също е яко, стига да не е кофти боса и да не е абсурдно бъфнат.

Темпорал чейнс също е уатевър ако си с Каом'с руутс.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 04 Яну 2018 17:33


Май ги намаля, ама не е гейм брейкинг :Д Поне не съм го усетил.

Ебал съм го, вчера си купих най-накрая капа с енчант 40% повече демидж от убер лаба. Нема да го фармя да ми падне, я.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 04 Яну 2018 22:38


Еми някъв последен пуш в това да имаш перфектния гиър. Но аз освен да взема последните 2 точки от убер лаб, никога до сега не съм го повтарял. :D Досадно е, нема спор. Вероятно има билдове, които са спекнати да го рънят за няколко минути. Заедно с хилядите туул-а дето има в помощ за убер лаб фармене, сигурно не е толкова кофти колкото ни се струва на нас кежуълите :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 05 Яну 2018 11:12


shub niggurat написа:
Играта предлага такова огромно разнообразие, че не виждам как не би искал човек да развие повече герои и да пробва това-онова. Особено след някакъв момент, когато плуваш в gear и currency и можеш да експериментираш. Левълването е готино и няма нищо общо с досадата при другите подобни игри. За един уикенд се вдига 70 и се минава кампанията, от там нататък се почва мапването. Не е кой знае колко трудно и отнемащо време.

Ами за мен е друго. Аз предпочитам развитието на героя да отнема много месеци, ако ще години. Тоест избирам клас и билд и оставам с него завинаги хаха. Никога не съм бил по реролването и май това ми е мейн отблъскващата точка от PoE. А пък принципът със сезоните ми бърка в здравето.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 10 Яну 2018 11:17


нелегален написа:
фарменето за енчанти, и изобщо Лабиринта като цяло са най-тъпият елемент в цялата игра.


Лабиринта е едно от най-яките неща в РоЕ, ти пак си на нек'ва синтетика. :lol: :lol:

Иначе Лигите и на мен са ми от тъпи, по-тъпи, Брийч беше най-яката честно казано. :?

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 17 Яну 2018 12:11


Тая нощ не ми се спеше и мислех да цъкна малко ПоЕ. Пуснах да пачва... пачва... пачва... един час по-късно отебах и изгасих компа... дееба тоя смотан клиент :lol:
Преди около 3 месеца бях пачвал за последно. За това време щях да съм инсталирал/пачнал ESO 4 пъти, а тя е 60гб и не се хвали с особено адекватни програмисти.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 18 Яну 2018 14:36


Щото след този експириънс се съмнявам скоро да пробвам да я играя отново :lol:
А и не си оставям компа да работи докато спя, никога.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 18 Яну 2018 22:20


Е за какво ми е работещ комп докато спя, какъвто и геймър да съм :shock:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 18 Яну 2018 23:42


нелегален написа:
примери бол:
- торентване
- да не чакаш буут, когато станеш
- вентилаторът снабдява с добър бекграунд шум, който да те приспи :D
- постоянното включване и изключване доказано вреди на системата ти

и т.н. :)

Торентване?!? За какво ми е това? Свалям всичко за макс минута-две.
Буута ми отнема няколко секунди заради SSDто.
Бекграунд шумът е добър за заспиване, не и за през цялото време.
Никога не съм имал комп, който да е имал проблем със захранване или каквото и да било подобно. А и като цяло това май е доста остаряло и неправилно твърдение.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 19 Яну 2018 18:52


Цитат:
торентване

>нелегално сваляне на неща през 2018, shiggy diggy.

Цитат:
- да не чакаш буут, когато станеш

Да, 'що е то SSD. :roll:

Цитат:
- вентилаторът снабдява с добър бекграунд шум, който да те приспи :D


На много голяма част от хората, вкл. мен, "бекграунд шума" може да ги подразни и да заспиш по трудно.
Also >когато си чуваш вентилатора, 'що е то водно охлаждане. :roll:

Цитат:
- постоянното включване и изключване доказано вреди на системата ти


Сигурен съм че като работи 16 часа и е изгасен за 8 му вредя адски много.
Да не споменавам случаите, къде е работил и по 20+.

Буквално само някакви тъпи лапета, дет' се правят на хардкораджии не си гасят компютрите и обясняват колко е яко и полезно. :lol:

/онтопик: изринах и Uber Atziri, next league pls. :RTFingM:

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 20 Яну 2018 00:46


Имам доста олд скуул tech geeks в обкръжението и всички казват, че е по-добре да не се гаси постоянно, та нз :lol:

По-скоро е филм да не видиш някой BSOD некоя сутрин при буутване или нещо такова. Или поредния проблем с ъпдейт на уиндоус 10.

Аз го турям на слийп доста често.

Онтопик :

Убих Елдъра и атласа ми стана доста ''скучен''. На 1-2 места има шейпър/елдър презенс, и то на некви напикани 4-ти лвл карти.

edit :

Исках да кажа тия дни разни неща за лигите, ама все забравях. Може би и преди съм го писал. Може би най-големия смисъл да се цъка на тях като излезе нова е рефреша на пазара. Особено ако човек се понапъне първите дни след лаунча, може да си докара доста къренси. Много често ми се е случвало да продавам средно-яки неща за много пари само защото е нова лига и хората още нямат бейсик нещата. Пазара е по-динамичен, и точно в тази игра това е от голямо значение. Нищо не ми пречи, разбира се, и да разцъквам стандард от време на време. Там пък, след като съм играл разните лиги, като погледнах наскоро - съм натрупал през годините толкова много къренси че мога да сглобя поне 5 топ енд гейм билдове за нула време. Говорим за хиляди фюзинг орбове, алкеми, десекти екзалти и т.н. В момента, също така, ако цъкаш на стандард и искаш да купиш/продадеш нещо, нещата ще са много по-трудни. Всичко струва или 1 хуй или 20 екзалта.

В тоя ред на мисли, както Гипо беше казал, че обича да инвестира много време в един герой - аз тука така гледам глобално на акаунта. Инвестирам много време и много герои в това да натрупам къренси да имам гиър евентуално някой ден да пробвам разни билдове. И тук наистина се усеща бавния, но славен прогрес с времето, трупането на опит и разбирането на играта все повече и повече.

Сравнете това сега с подигравата, в която се превърна Диабло 3 и всичките 15 сезона с някви козметични промени и скинчета за парагон иконата. И това от компания като Близард и за игра, за която сме платили 120 кинта + още колкото там за експанжън, че и ОЩЕ ПЕТНАЙСЕ еврака за шибаното длц с некрото. Което, бтв, играх точно 2 дена и се гиърнах с всичко от раз и пак ударих енд гейма.

ПоЕ е игра правена от шепа хора, даже в началото май - двама-трима. Това, което са направили, и продължават да правят, трябва да е за пример на всички гейм студия по света дето бълват лайна всяка година, или които искат да плащаме по няколко пъти за наполовина завършен продукт.

След години ще си спомням с носталгия - като деца имахме диабло 2, а като по-възрастни - ПоЕ :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Яну 2018 14:12


shub niggurat написа:
След години ще си спомням с носталгия - като деца имахме диабло 2, а като по-възрастни - ПоЕ :D


Абсолютно :!:

Твърд и крив чеп за Jewzzard и курвенските им номера, т'ва да чакаш 15 год. продължение и да е най-големите крака евър си е постижение. :lol:

Както и да е, няма да водим Д3 вс. РоЕ спора, за всеки влак си има пътници.

Иначе - аз харесвам Лигите и както ти каза икономически има голяма перспектива да се цъкат, просто някои са ми безсмислени и откровено глупави, като Хабрингърите примерно. :?

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Яну 2018 16:39


Само да спомена, че никога не съм водил спор за пое вс д3. Вероятно идеалното рпг би било нещо с плавността и ефектите на д3 с комплексността на пое. Вероятно моето мнение за д3 е малко по-високо от средностатистическото, защото през почти цялото време играех на правилния за д3 мод - хардкор :) софткор е лоботомия. Още се чудя за grim dawn... Не знам, търся си някакво rpg за мейн игра, ама май няма нищо подходящо в момента (ПоЕ очевидно не е моята игра).

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Яну 2018 18:59


Gipo написа:
Не знам, търся си някакво rpg за мейн игра, ама май няма нищо подходящо в момента (ПоЕ очевидно не е моята игра).


Може MU Legends да пробваш, аз я цъкам от време на време, тъй като и аз не успях да се зарибя по PoE, пък ми се цъка някакво ARPG.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Яну 2018 22:43


Grim Dawn и според мен е за един път. Лор-а е як, много е GRIM, ахаха, но зоните са ужасно дълги и досадяват - хващат ме нервите и кат цяло е малко clunky. Сега има експанжъни, нов герой ( или два? ) и може би ако не си я играл, може просто да я минеш веднъж. Но не мога да си представя да минавам през всичкото това наново.

Сори ако съм вкарал малко д3 вс. ПоЕ нотка в предния ми пост. Знам, че звучи абсурдно от човек, който е прекарал хиляди часове и в Д3 :lol: Но като водещите АРПГ-та в момента, няма как да не се направи някъв паралел.

Иначе, някой пробвал ли е тва Wolcen/Umbra - или както решиха да се казва последно. АРПГ с край енджин и много яка левълинг/меджик система. Само добри отзиви, за момента е ърли аксес в стийм.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 22 Яну 2018 00:20


shub niggurat написа:
Иначе, някой пробвал ли е тва Wolcen/Umbra - или както решиха да се казва последно. АРПГ с край енджин и много яка левълинг/меджик система. Само добри отзиви, за момента е ърли аксес в стийм.


Набохал съм почти 20 часа, минимален контент има, а е в early access от 2 години почти. :?

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 22 Яну 2018 01:36


Според мен PoE е игра, която се играе заради grind-а, Grim Dawn - заради lore-а, а Diablo 3 - заради битките и ако искаш да експериментираш с build-ове и нямаш време да вдигаш осем пъти един и същ клас. Wolcen си е в ранна бета и въпреки че има интересни системи и идеи, все още е много далеч от завършване. Най-fun играта в жанра за мен все още си остава Torchlight 2.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 01 Фев 2018 07:05


И сигурно иска да се хвърли през терасата от яд щото ВСЕ ПАК, тоя бейс дпс е малко :o

Матил наскоро крафтна подобен corsair sword, с 390 дпс някъде и откачи :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 19 Апр 2018 06:52


След не знам колко години игра, и колко провалени билдове, колко лиги в неведение - най-накрая сглобих герой, който според path of building прави 2 милиона дпс. За първи път усещам ефишънси при грайндването и за първи път усещам някакви инвестиции да се връщат многократно.

И ми става още по-интересно ся :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com