Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 16 Ное 2019 11:29


Path of Exile Mobile всъщност изглежда също доста интересно.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 17 Ное 2019 18:06


Дано 2ката излезе по-скоро, че да я разцепим доволно преди излизането на д4 :) Аз нямам търпение. С ПоЕ1 не ми се получи, но с 2ката може да е друго.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 16 Фев 2020 12:49


Ако играя още малко тая игра, сигурно ще се метна от някъде. Не знам как успяват, но всяка лига съм там, до 92-93 лвл, енд гейм грайнд, болки в китките, гръб, очите са на пастет. Не мога да се откъсна, вече не знам колко години. Понякога се моля да няма повече лиги, да оставят половин година да се порадвам на нещо друго. :o

Сега и двойка. Не знам. Ще почна стриймвам - поне да падне некой лев накрая от целата работа. :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Фев 2020 14:43


Gipo написа:
Дано 2ката излезе по-скоро, че да я разцепим доволно преди излизането на д4 :) Аз нямам търпение. С ПоЕ1 не ми се получи, но с 2ката може да е друго.

+1

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 29 Фев 2020 20:04


НОВА ЛИГА, ИМА ТРЕЙЛЪР.

Дим и огледала. И нови умения.



Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 04 Мар 2020 08:11


Какъв клъстърфък ще играете този път?

Аз като видях новите wand преработки и съм в потрес. В добрия смисъл. Но не знам колко още eye cancer мога да изтърпя с тая игра.

:?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 05 Сеп 2020 13:39


Айде, поредната лига.

Фентъзи Ocean's 11. И нов вид айтеми, някво alternated currency. И джемове с alternated quality. Тепърва ще гледам за кво става въпрос. Изглежда като Betrayal, която беше ок лига.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 23 Яну 2021 21:30


В момента започна нова лига + нов експанжън от калибъра на шейпър/елдър ерата. Вече имаш пасивно дърво на атласа, добавяш точки и модваш зоните.

BEX беше писала някъде из реддита им, че можело да си направят майтапа и да пуснат играта ей така, когато хората чакат поредната лига. Единствената пречка би било, предполагам, китайските инвеститори и рейджа покрай липсата на media coverage преди това.

И може би не е супер обвиъс като нова информация относно ПоЕ 2, но аз лично виждам лека-полека транзишъна, който се опитват да направят. Все пак това няма да е отделна игра, а отделна кампания с 19 нови героя асенданси-та и пълен overhaul на итемизация, скиллове и икономика.

Но ето нещо, което е на 100% инфо за новата игра - с тази лига са пуснати 11 нови карти, като всичките са част от зони, които ще гледаме в новата кампания. Това ако не е тийзър, не знам.

Иии, може би се бъркам - имаше нещо из пач ноутс за някви projectiles и колижъна с терена. Рядко играя ranged, не знам точно как е било до сега, но май това е механика, с която се бяха похвалили в геймплей демото от exile con.

Отделно се пипат постоянно текстури, нов рендърър, вкараха блуум слайдър наскоро и т.н. Вижда се работата в крак. Жалко, че тая лига счупи пърформанса тотално. И рекорди по играемост, до колкото разбрах. Сървърите им издъхнали :o

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 09 Апр 2021 12:37


Нов трейлър и геймплей от двойката, акт 2. И отново виждам препратка към 8-ма книга от Малазана. Ще видим като имаме повече лор и изиграем кампанията дали съм прав :o

И другата седмица ни чака нова лига с rework на почти всичко. За тия работливи пчелички няма почивка, майна - не знам как успяват. В Нова Зеландия явно времето тече различно. :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 09 Апр 2021 23:48


Ами тоя град-каравана, дето постоянно се движи и тн - в 8мата книга има един момент, в който,

Spoiler for :
Карса Орлонг предизвиква някъв капитан на такъв движещ се град-каравана.


Но както викам, като изиграем и видим лор-а, ще стане ясно дали е рандъм съвпадение или наистина препратка.

Като креативност на самите механики на лигите, може би вече са хванали няколко архетипа и ги въртят. Например, доста често лигата е ''цъкаш копче - арена - биеш - луут''.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 10 Апр 2021 10:00


абе ...
естествено, че ще спорим ся за глупости

не говоря за такава обикновена каравана
говоря за движещо се кралство, цяла огромна конструкция, дърпана от роби, с тиранин-владетел, обладан от някви си духове, дето го поддържат жив, но го напускат в момента, в който Карса се появява щото Карса винаги ролл-ва крит, етц

начина, по който е направена в играта адски много НА МЕН ми напомня на точно този момент от книгите, и това е
къде заора из кръстоносни походи, не знам си кво
ай малко на ниво :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 17 Апр 2021 10:05


сещам се за лафа от батман, дет беше нещо от сорта на you either die a hero or live long enough to watch yourself become the villain

е, по-dick move само Близз можеха да направят

накратко - най-насрания лийг старт в историята, с дискънект и опашки по 200к всеки път, но стриймърите имат приоритетен достъп и байпасс-ват опашките

БРАВО, евала

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 17 Апр 2021 16:32


dick move, че са дали достъп на тях и на разни сополи от гилдиите им ( сбирщина не-важни за комюнитито играчи )

а не, че им е крашнал сървъра

и дик муув че не реснаха лигата, след като се разбра за бъг, с който някви хора принтираха екзалти, докат други още се опитваха да минат лоудинг скрийна на първите 2-3 зони от акт 1

в крайна сметка, ето им изявлението

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3082616

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 17 Апр 2021 22:38


абе ....... къде ше ги гледам бе, че си немам друга работа :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 13 Окт 2021 15:48


Аз май най-после навлязах в играта.

Установих, че най-много ме кефят рейндж героите и да спамя разни тотеми дето правят допълнителен демидж плюс АоЕ.

Сега, до колкото разбирам, текущата лига приключва в края на месеца та ще цъкам до тогава колкото да навляза още повече в играта, да посъбера валута и всякакви ресурси колкото се може повече.

И когато почне новата лига правя нов герой, но пак рейнджър с някакъв подходящ билд.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 13 Окт 2021 22:36


Текущата лига свършва другата седмица. Когато почва новата.

Утре е анонса и детайли, трейлър и т.н.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 14 Окт 2021 10:08


Няколко ламерски въпроса, ако нямаш против:

- понеже съм на акт 1 още, може ли от акт 1 да се взимат разни гъзарии като крила, джемове с които героят ми да свети :lol: и т.н. За сега съм видял само тая Неса да продава джемове обаче те са много нисък левъл вече, аз съм 16 лвл мисля че беше а те са до 5ти левъл макс.

- може ли да се свалят джемове от итемите?

- като начинаещ как най-бързо бих могъл да стигна ендгейм без някой да ме прекарва?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 14 Окт 2021 14:06


Под крила и ''героя ми да свети'', май имаш предвид козметични микротранзакции. Това е в кеш шопа, срещу истински евраци - можеш да ги тураш на всеки герой, независимо левъла. Те са просто re-skin на нещата, които носиш. Ако пуснеш стрийм, ще видиш мазало от такива неща - герои, стрелящи котки и т.н.

Единствения начин да се добереш до такива неща без пари е да изпълняваш achievement-ите, като първите 12 ли колко там, за всяка лига, са горе-долу нормални за обикновени хора. Но и не са кой знае кво като модели - май винаги са няква шапка или weapon effect.

За горящи брони, крила, дъги и стрелящи котки, трябва да си купуваш от кеш шопа.

За джемовете - това са реално умения. Можеш да махаш, слагаш и пренареждаш само с един клик на мишката. Неса от акт 1 продава някакви там, после друго нпц от следващия акт продава други и тн, има някаква прогресия - като уменията горе-долу скалират с нуждите на героя ти. Да кажем, от акт 2 почваш да имаш достъп до аури, неща които резервират мана и тн. Акт 4 - golems, cast when damage taken setup и тн

Общо взето, предвид добавянето на десетки нови скилове всяка, или айде през една, лига, джемовете валят, продават се, трейдват се, все тая е. Единственото дето те интересува е да си вземеш умението, което искаш - понякога е лвл 1 при вендора, понякога е лвл 5, рандъм е, и да го вдигаш него като мейн скил. Като е слотнато в сокетите по предметите ти, вдига exp заедно с тебе.

Пример - искаш да си fireball мейдж , хващаш още от началото fireball-a и минаваш актовете с него, щот си е супер силно умение. Нищо, че е ''от първите'', демек - имаш достъп до него в самото начало. Ако искаш да играеш с някое, което иска 32-ри лвл, просто чакаш да станеш 32ри лвл и чак тогава го слот-ваш. Естествено, то е измислено така, че да се съревновава по демидж и да скалира кат хората.

Като начинаещ, най-добре гледай гайд - ПЪЛНО е, има и за левълинг, и за бейсик стъфф, ПоЕ е от игрите, които имат тонове стриймъри, показващи нещата от игла до конец. Има и ултра хардкор хората, които обикновено определят пазара на нещата и кежуълите кат мен, теб и 99% от хората, играещи играта, искат да гонят и обикновено остава един гаден вкус на лайна в устата, че си грайндил 3 месеца след работа, но просто не можеш да настигнеш човек, който ТОВА му е работата. :lol:

Малко ми е трудно да си представя как изглежда играта през очите на новак, защото е толкова convoluted в момента, че не знам как се опраат хората. Давай смело, тествай, реролвай герои, прави експерименти. И най-вече - гайдове в тубата, за всичко. Ай успех, и питай квото ти е на душа :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 14 Окт 2021 14:32


Ясно, мерси за подробния пост.

Като каза за кеш шопа - бях чел, че е хубаво да си купиш допълнително място. На този етап съм си купил няколко сташ таба (но вече забравих какво точно беше лол). Нещо друго трябва ли да си купя според теб, че да ми е по-ефективен геймплея?

За гайдовете, в момента не следвам гайд, но по-натам със сигурност ще карам по гайд. В момента първите някоко левъла вдигах на health, после мана, сега bow accuracy, после пак мана и т.н.Но като почна герой за следващата лига определено ще е по гайд.

Другото което е, гледах гайд как за минаването през кампанията по-скоро трябва да се фокусирам върху скоростта, а не толкова трепане на гадовете. Какво мислиш за това? В момента приоритета ми е трепане на гадове щото ми е готино обаче наистина искам да стигна ендгейма колкото се може по-бързо, че да разцъквам съществената част. Обаче пък как ще дигам достатъчно експериънс ако не трепя гадове?

И последно, за неща като крафтене и чудене дали даден предмет/рандъм дроп на каквото и да било има ли смисъл преди да стигна ендгейма?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 14 Окт 2021 19:44


Ако си в експедицията тя свършва тия дни и героя ти се мести в стандарт. Там може да си го продължиш, иначе ако играеш новата лига започват от начало без нищо.

Като за първи рън си цъкай каквото ти е кеф и трепай монстери за експ. Ако удариш греда някъде и и само умираш или не правиш дмг > гайд за класа ти (или нов герой или пукаш orb or regrets за връщане на пасивите). За съжаление играта не е юзър френдли и без готов билд е тегаво


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com