Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 20 Апр 2018 21:16


2-та милиона са при релийс на 6-те стейджа на blade flurry. Иначе мап клиървам с Reave и там е 1 милион, като сингъл таргета не е космически както се очаква при такива цифри. Но пък има делишъс шатър на два екрана разстояние, което е напълно достатъчно за 14-15 лвл карти дори.

Билда го пробвах наскоро по клипче на Матил на стандард с Champion, но там ми беше ужасно трудно да накупя итемите, щото НИКОЙ не го ебе за трейда там и е почти невъзможно да уцелиш някой който играе стандард и да реагира на съобщението ти. И накрая заебах.

На лигата реших да пробвам пак, но тоя път Scion и взех Raider + Slayer за асенданси. Овърлийч, кълинг страйк, имюнити към физикал рефлект, все благи работи. Клипчето, което следвах до около 80-ти лвл беше това : https://www.youtube.com/watch?v=vAfs4XM080E

Сега има леки модификации, но кат цяло - стийл рингове задълже, офхенд търся добър, shaped, с поне 2 пъти gain extra physical as element и ако може да е scepter с еле, и ако има и пенетрейшън, ще е бомба. Наскоро взех един временен corsair sword за main hand с просто много атак спийд и физикал и за ъпгрейд на това ще трябва минимум 5-6 екзалта.

Но имам още да бутам тук-там флат физикал по статовете, евентуално на spiked gloves, по-силен steel ring и т.н.

Ще пиша като стигна Шейпър :D Че си наебах map pool-a докато левълвах нов герой, ахаха.

edit :

Ето, не знам ще се отвори ли линка :

https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

RainingMurder е героя, 90-ти лвл асцендант.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
12 Апр 2004 00:12
Мнения: 435
Местоположение: Pernik
В момента играе: DOOM,QUAKE II,RAGE,GOTHIC 3,Redneck Rampage,Outlaws,Diablo II,Blade of Darkness,excalibur-wow.com
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 24 Апр 2018 17:49


Още ли играете Path of MTXs?
Аз така се отвратих от тея индианци-новозеландци, че я зебах.
Супер дразнят с тея MTX-си, като че ли по голямата част от тийма им работи за това.
А последната лига е такава боза, че няма и 2 седмици и я заебах.
От 2012 играя тая игра и до тук... im done.
Дано се появи нещо ново, че само с WOW не се 'живее' :D

Ебаси как ги намразих тея GGG... големи пидирунгели. От толко любима игра ми се превърна в омраза, супер голяма. Много се промени, просто няма как да не забележиш как всичко се влага в MTX-вете. Поне енджина да им беше читав, та да не ти оказва влияние на FPS, тогава нямаше ядове, ама при положение че неможе заредиш Town, намлатили сигурно лимита на максимум хора е 25 или поне 20+, за да може да се 'насладиш' на freakshow-то. 80% от дизайна им няма нищо общо с 'dark style' на играта... прават некви флаш шитни за да купуват 'децата'. Има проблеми с loading DC от повече от половин година, сигурно близо година и няма никви фиксове. Няма никога да си оправят тоя лайнян енджин, просто са некомпетентни.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 25 Апр 2018 22:29


Bestiary е още активна лига, мисля че юни месец приключва и ще се добави към стандард. Скоро ще има някъв ивент/ рейс - мисля че около 6-ти май :D .

edit : Наскоро турих играта на SSD-то и се плеснах по челото че не съм го сторил по-рано. Пачване/лаунчър/лоудинг на града - всички тия досадни неща, дето отнемаха супер много време и съм псувал GGG заради тях, вече ги няма. Лаунчъра ъпдейтва за СЕКУНДИ, а не allocating space 20 минути както преди. :o

uber edit : флашбек ивент, нова лига ПАК, не знам

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 30 Май 2018 04:32


shub niggurat написа:
Bestiary е още активна лига, мисля че юни месец приключва и ще се добави към стандард. Скоро ще има някъв ивент/ рейс - мисля че около 6-ти май :D .

edit : Наскоро турих играта на SSD-то и се плеснах по челото че не съм го сторил по-рано. Пачване/лаунчър/лоудинг на града - всички тия досадни неща, дето отнемаха супер много време и съм псувал GGG заради тях, вече ги няма. Лаунчъра ъпдейтва за СЕКУНДИ, а не allocating space 20 минути както преди. :o

uber edit : флашбек ивент, нова лига ПАК, не знам



Цъкате ли? :D

Събота започва новото Лига, след некой час чакаме пач ноутове. :D :D

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 30 Май 2018 14:48


https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2150237

цъкаме, я

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Юни 2018 10:54


Ashkenazi написа:
Аз лично се чувствам застрашен от всички тия пач ноутс. :D

Едно време се радвах когато играта я ободряваха и обновяваха, защото това беше добър повод за нов герой и ново изживяване като цяло.
Но вече като че ли малко ме хваща страх като видя поредния голям пач, защото едва ли не са променили цялата игра из основи :lol: :lol: :lol:


и т'ва го има, да, всеки път като тръгва да излиза нова лига треперя и брейнстормвам за билдове, щот не знам какво ше е вайъбъл и какво ше е в кофата. :? :?

иначе - минах акт 10 снощи с трапърче (мега имба в момента) и днеска ще рина карти най-вероятно.

тая тъпотия с темпъла ми е много неясна, четох, гледах, нищо не разбрах, някой (предполагам шефо) ако се навие да ми обясни ... :D

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 19 Юли 2018 06:03


Те постоянно правят промени по density-то на различни карти, обикновено е незабележимо с просто око, или просто биеш там и не ти прави впечатление, но вероятно си правил карти с повечко базово денсити. Но не помня в пач ноутс за сегашната лига да е имало промени по хр гейна. :roll:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 19 Юли 2018 12:29


Ashkenazi написа:
Минавам само да изтъкна как тамън преди няколко часа броят абонати на събредита посветен на Path of Exile надмина този на Diablo 3 !!! :D :D :D
Всъщност Path of Exile в момента е ARPG-то с най-висок брой абонати за събредита си.
Алелуя!!! :)




не знам, мене все още ми е много сложна тая игра, та с кеф си цъкам Д3

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 20 Юли 2018 22:10


ох, човек ...

в смисъл - аз ти казвам, че напоследък ( да се чете последните 2 лиги, които бяха в рамките на няколко месеца ) са правени ДОСТА сериозни промени по денситито и хр гейна на някои карти, ти казваш че не си играл от една година и после претендираш че знаеш много добре кои са с много денсити и кои не са ...

ако не си играл от една година -> няма как да знаеш кои са и кои не са, щото са променяни поне 3 пъти тия неща, докато не си играл, тва имам предвид

например, waste pool и haunted mansion са няква xp експлозия, без да са ВИДИМО гъчкани; за сметка на това са унищожили strand, vault, bog и т.н.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 21 Авг 2018 22:00


айде пак нов експанжън обявиха наскоро :lol:

не се знае още ( ? ) дали ще е само лига, или кор механика достъпна за стандард + лига на по-късен етап

но изглежда чОдесно и немам търпение, както всеки път :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 02 Юни 2019 10:46


Много интересен rework се задава. Мелето, най-вече, няма нейм лок, АоЕ-то е пригодено адекватно да отчита дължината на оръжията. Свеж поглед върху всичките забравени и неизползвани ( заради спел метата последните 5213512351 лиги ) меле умения.

Сайклон е ново и вече е чанелинг умение, Берзеркера е нов почти, Чийфтана е променен леко, Гладиатора има некви туийкс.

Лично смятам да се върна към корените и да ролна един Берзъркър сайклон ахаха. Може и Слеър, щото чух че и той е пренаправен леко. Неам търпение, петъка съм с 2 монстъра и шоколад милка от тия големите пред компа в 22:00.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Юни 2019 09:19


Честно казано може би това не е точното ''програмистко'' описание на нещата, или поне аз така съм го разбрал. Вкарали са анимейшън канселиране както на меле уменията, така и на магиите. Пример - мултистрайк няма да те прикове на място и вече да виждаш с 0.001 стотна напред в бъдещето как умираш, щото не мое се мръднеш :D

Цитат:
We've addressed most of the core issues with melee combat in Path of Exile. You can now cancel attack animations after they deal their damage. Movement skills are now all instant, and new low-level movement skills have been added for many classes. All melee attacks can now hit multiple adjacent enemies. The animation system has been overhauled, the monster targeting rules improved, and accuracy is no longer capped at 95%. There are more changes to melee combat than are possible to list here, but these changes plus a rebalance of most melee skills create an entirely new combat experience.


В крайна сметка, сега видях неймлок кво е, не съм сигурен как точно го ''оправят'', но чух в клипче на Зиги Ди или някой от стриймърите, че и това е било адресирано в някъв от техните Baeclast-ове с девовете. Понякога слушам тия неща в градския и чувам избирателно :D

От реддит, стар пост :

Цитат:
Name locking with an attack causes your character to reposition itself optimally, wasting time and decreasing clear speed. Attacking in place means you can stand still and just punch everything. Especially with AOE attacks, which are terrible if you name-lock, causing you to walk way too close to the target, sometimes get stuck on rocks/terrain, and still often miss. Just attack the ground and you win POE.


Ето и вероятно клипчето, където се обесняват надълго тия неща :

https://www.youtube.com/watch?v=575M-LKz6zs

Ахахаха, новото умение DASH е като от Мортал Комбат, дето някой имаше муув да се стрелва с рамо към тебе и да оставя зеленикава диря. :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8401
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Юни 2019 21:24


Е да, то точно това визира с последното изречение. Което, явно, дразни хората - че трябва да е ТАКА точно.

Аз сега ще мисля цяла седмица - демек, в кенефа сутрин с кафето и кат ме удари въглехидрата след обяд на работа - дали да е слеър или зъркър. Трябва да разбера тия БЛИЦ чарджове колко точно си струват. И като ще е чанелинг тоя сайклон, каква изобщо е кирията да си зъркър с всичките тия благини за атак спийд. Освен ако все още сайклона не брои хитове?

Слеър изглежда juicy ес фък. Не съм играл напълно дедикейтед слеър от не знам кога. Зъркъри имах всяка лига до харбинджър включително, когато умря мелето май :lol:

Тек слам, Ваал дабал страйк, Сайклон, Инфърнъл блоу, ахххх - не моем решим. :o :o

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 16 Юни 2019 12:06


Сега тази игра по-играема ли е за нубове в ARPG жанра?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 16 Юни 2019 12:07


Тя винаги е била играема за нуубове в arpg жанра.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 01 Юли 2019 17:22


Имам някакъв странен проблем с инсталатора на играта, въобще не ми дава възможност дали в С или D да инсталирам и си инсталира директно в C, където нямам достатъчно място.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 01 Юли 2019 20:31


Кво зле бе, не съм пипал игра от сигурно миналата година по това време, дето цъках диабло.

Тия дни гледам доста walkthrough клипчета и съм супер determined да стигна далече в играта :D

Иначе стана инсталацията през стийм, мерси.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Юли 2019 11:55


Значи, харесах си следния билд: https://www.poe-vault.com/guides/rain-o ... uild-guide

И накрая дървото трябва да изглежда по тоя начин: https://poeplanner.com/ABEAAPkAERIBAHmb ... Wv6wAAAAAA

В момента съм почти 10 лвл след час и нещо игра. И съм стигнал до Finesse точката на дървото.

Само, че не ми е ясно в коя посока да поема след това и през колко левела да се сменят посоките, в които вървя по дървото ?

Сори за ламерските въпроси... :roll:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 03 Юли 2019 22:18


Сега видях, че всъщност съм тръгнал надясно, сигурно с идеята да стигна до хербализм. Нищо де, продължавам нагоре, надявам се да не се отразят много тия две точки.

Цитат:
Междувременно, GGG обявиха своя собствена конвенция -- ExileCon, първото издание на която ще се проведе този ноември в Нова Зеландия.

Там се очаква да бъде разкрит и следващият голям ъпгрейд на играта -- Path of Exile 4.0.0


Надявам се до тогава да съм навлязал в играта и да мога да се включа пълноценно. :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Path of Exile
Публикувано на: 16 Ное 2019 00:52


Не очаквах, че няма да сте го постнали до сега :)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com