Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 16 Дек 2020 12:34


:D :D :D

:lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 16 Дек 2020 13:01


Маце Борко написа:
VALEN7INVS написа:
Включително снощи до около 2 часа сигурно половин час съм се лутал на един тривиален сайдкуест пак с някакви Маелстромци (голям бийф имам с тия, особено след като разбридах путчицата на Мередит Стаут от Милитек го взех съвсем присърце - аутфита ѝ tho <3 , my type of woman )


Ех, да еба. Пропуснах го тоя смс, с който става работата с Мередит, а Джуди май си пада само по жени, та сега почвам да се притеснявам - преебах ли го моя V, напразно ли подбирах такъв хубав паток, за да няма кой да го изконсумира и наистина ли така неизчеластрен ще си остане до края :?

Май да, но още повече се изкефих на Панам :lol:

Колко е out-of-touch и грубовата, такава даже не загрява :lol:

Определено си личи че не е от Найт Сити :D


PS
Да ти кажа, аз лично бича Reflex с Intel и Cool в почти равни количества, но просто Reflex поглъща огромната част от perk точките, защото в другите неща съм си отключил почти всичко. Точно както в Deus Ex, и тук подхода е максимален стелт с револвери със заглушител и само чисти point-blank екзекуции докато изчистя локацията. За разните още по-корави копелдаци имам tech автомати, където съответно отиват останалите perks в Reflex. В интерес на истината съм слагал и малко в Engineering за да си проправям път в някои ситуации, а и защото очаквам че в по-нататъшен момент ще се крафтва - в един момент осъзнаваш че примерно може да ти падне rare или epic предмет, който обаче е с много по-ниско качество от common или uncommon и съответно се оказва по-неизгедно да го продадеш, защото ти дават пари колкото за uncommon, отколкото да го разглобиш и да вземеш epic материали, които един ден ще ти послужат много повече отколкото 100 евро. В общи линии страшно ме кефи че Cool е едновременно стелт и харизма, защото и така или иначе в тия игри винаги вдигам стелт и хакинг, а тук даже ми отключва екстра възможности в диалозите, което до момента комбинирано с корпоративния бекграунд ми е отключило абсолютно всяка една възможна вратичка - която веднъж отключил и така или иначе вътре всички ще са екзекутирани. Иначе пакета стелт и хакинг ми е незаменим за множеството мисии, където трябва да вляза в нечий апартамент, да взема нещо и да изчезна незабелязан, защото обикновено в тия къщи няма хора, а само охранителни системи, камери и дрони, които просто деактивираш, влизаш и си излизаш. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 16 Дек 2020 14:37


Маце Борко написа:
А, да. Да вземат да си оправят шибаната миникарта, защото просто са копипейстнали кошмара от Уичъра и докато там можеш да си биеш през полето и да не гледаш навигацията изобщо, то тук няма как да стане. Няма друга игра, която по такъв начин те кара да си заровил поглед в горния ляв ъгъл вместо да гледаш пътя И ПАК да не успяваш да улучиш правилния маршрут. В GTA, примерно, изобщо не си спомням минимапа, защото явно си е вършил перфектно работата.


Картата е у дясно браточка, знам щото и аз половината игра в нея гледам, затва споменах че перкам пеша за сичко под 400м дистанция, щото верно ебати тъпата навигация, нямаш представа дали тряя завиеш на следващото кръстовище преди да си в него.

Коет ме навежда на въпроса, с ква кола джиткате?
Очевидно нема бързи кинти у играта да си ги купим сичките, а с тая навигация тряя машина дето ем да фърчи, ем да спира бързо, щото завоите се виждат в последния момент. Това значи нито прекалено тежка, нито прекалено лека. От 12-те бангии в гаража ми най-сполучливи са ми 2 номадски модификации - Colby "Little Mule", не много бърза, ама кат ковнеш спирачката забива на място и не суче, та завоите се ловят супер лесно. Другата, с която съм и в момента е Type-66 "Javelina" - дооста бърза, с малко по-ниска маневреност, ама не газя по пешеходец на секи завой определено.
Моторите са изключително малоумни, липсва им елементарна физика, съмнява ме някога да са вайъбъл. Пък детайлните кабини са много яки за разглеждане, ама абсолютно безумни при управление, жалко.

Иначе и аз направих някъв инт билд + стелт и е адска скука, та ся си ставам мелез със от сичко по малко, ама квот ми е кеф, ебаси. Играя на хард и нямам почти никви комбат пъркове и пак не виждам много зор, та майната му.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 16 Дек 2020 17:07


Аз бръмча основно с мотор от Джаки и един друг който ми го хариза Панам. Нямам някакви кой знае какви предпочитания и никога не съм давал евраци за кола - честно казано откакто ми взеха смарт колата в началото на играта вече не ми се занимава с въпроса... :roll:

Ако има шанс да си вземеш такава от Арасака, щеше да е доста яко. Като цяло не би било зле в следващи DLC-та и експанжъни да задълбочат връзката с корпорациите, има всички предпоставки да можеш да бъдеш замесен и с Арасака, и с Милитек, пък и други компании.. Определено бих се изкефил да имам достъп до тек от Арасака както беше в началото, или поне Милитек - в последствие си има цяла сюжетна линия как се сдушвате. Иначе също не бих отказал да мога да си взема от някъде слушалки - на много пъти се усещам как просто искам докато щъкам пеша да продължа да си слушам Pebkac Radio или Samizdat Radio... Би било доста яко и логично. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 05:24


Като видях левел дизайна колко е смотан, се отказах напълно да вдигам какъвто и да е стелт и сега съжалявам за 12-те точки, дето ръшнах там. Предмета за респека го изфармих в момента, в които разбрах че губиш ножовете, дето хвърляш. Ще дам аз 10 точки да направя тоя скил смислен, и още 10 да си крафтя ножове като хората как ли пък не. Ако искам да играя игра, където подобно нещо работи, Mankind Divided ми е на 4 клика разстояние.
Иначе я кажете, тъп ли съм или досега Cool ми е давало само някакви сини въпроси, дето не са нищо повече от ненужна тривиа? Не мога да се сетя един път да съм надхитрил някого или спечелил диалог с Cool опция. Само с бързите отговори и backstory опциите.
Играя рефлекс/тяло, само ъпгрейди дето ти дават да стреляш/целиш/презареждаш докато скачаш/спринтираш/плъзгаш/dodge-ваш, меч, автомат и автоматичната помпа. Оранжевата платка от Виктор Виктор Виктор, двоен скок, всичко джемслотнато с броня. Летя като друсана маймуна и се преструвам, че играя по-добри игри.
По-яките коли имат по-добро управление. Началния боклук няма нищо общо с колите на тигрите или някои, които случайно си харесвам по пътя. Не че ползвам много превозни средства, тъй като търчиш като черен, а малките сгради ги прескачаш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 12:03


За играта слушам от както е обявена горе долу, но 1 път не съм гледал геймплей или трейлър. Т.е започвах да я цъкам без никакви очаквания.
Тъкмо минах интро сторито. Като за без очаквания играта ме кефи. Най-големия недостатък за мен е адската оптимизация и гличовете. За 5 фпс отгоре 30 мин бъзиках по файловете. Гличове с летящи нпц-та, оръжия изкачащи от главата и просто рандом забивания в стената са простими за допотопния witcher 1, може би 2 на релийз. Не се научиха да пускат готови продукти тия поляци.

От към геймплей сигурно хакването е интересно, но заложих на сигурното. Яко тупалки с юмруци, а ако се опре нещо търча до тях и ги пукам с помпата или револвер. Приятно изненадан съм от Кианката, който се появява след интрото. Пари за играта в сегашното състояние не бих дал. Това е първата игра която играя на low с под 60 фпс. Машината е сравнително, правена за игри и каквото и друго да съм цъкал освен high/max и локнати 60 fps не съм срещал.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 14:23


Императора написа:
ти какво очакваше, по дяволите? Никога да не ги губиш ли?

Всъщност да. Dead Island и Dying Light когато хвърлиш оръжие (+това че можеш да хвърлиш всичко по default, не само консумъбъли), се забива във врага и можеш да го луутнеш. Ако това е извън програмните възможности на поляците, може просто да е в инвентара им.
Като се има в предвид, че трябва да търсиш групи бандити с ножове, които да фармиш и ножа си е ваябъл мейн оръжие, на рамо с останалите, да го губиш за една атака е абсурдно. Дори ако се окаже, че всичките му пъркове + други, взимат половината кръв на босовете, за същите точки можеш да билднеш лийч танк с катана и да биеш ляв бутон до победа.
Много мразя мъртви таланти във игри. И тоя, дето си невидим под вода. Някой виждал ли е вода извън крайбрежието на града, където няма арени?


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 14:37


Труповоз написа:
Императора написа:
ти какво очакваше, по дяволите? Никога да не ги губиш ли?

Някой виждал ли е вода извън крайбрежието на града, където няма арени?



Веднъж слязох в един канал, щото долу се биеха някакви и викам дай да ги поразхвърлям малко за луут и експириънс. Като си свърших работата, качих се в една от колите им (джипка на Арасака, много яка работа), засилих се напред по канала и в един момент увиснах във въздуха над водата :D

Та това ми беше единствента среща с плуването досега.

Като споменах джипка на Арасака, аз имам три МПС-та точно - началната корпо кола, която е ок всъщност, мотора от Джаки и такси на Деламейн, което се кара по същия начин като корпо автомобила ми. Кинти нямам много - едни 20К върнах на рипърдок-а Виктор веднага щом ги събрах, после Rogue ми искаше още 15К за да въртим бизнес и все не мога да се намеря с едни излишни 15-20К, за да ги заделя за готина кола. Засега не съм забелязал някаква кой знае каква разлика между автомобилите, дето съм забърсвал по улиците, освен едно смартче, което доста ме изкефи колко е повратливо, обаче на моменти може би твърде много - въртя го като пумпал при завои с повече газчица, подобно на мотора. Дано наистина, както вика Труповоз, тия коли, дето ги купуваш после, са малко по-така на пътя, че иначе много скучнярско ще бъде шофирането. Има един милитаризиран джип, който мернах на паркинга пред мотела, в който отседнахме с Panam преди общата ни мисия. 45К някъде, много ме изкефи. Ще го имам в някакъв момент. И Panam ме изкефи всъщност - май моят V все пак ще накисне чушака.

Впрочем, на мен контролера ми стои пред клавиатурата и като се кача на МПС, директно с него карам. През останалото време съм с мишка и клавиатура и доста добре се получават така нещата. Шофирането без контролер е някакво наказание.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 16:16


Маце Борко написа:
Има един милитаризиран джип, който мернах на паркинга пред мотела, в който отседнахме с Panam преди общата ни мисия. 45К някъде, много ме изкефи. Ще го имам в някакъв момент. И Panam ме изкефи всъщност - май моят V все пак ще накисне чушака.


Мисля че точно там купих първата кола, дето похвалих:
Image

Супер добър хендлинг, но не много висока скорост, и не става за fpv шофиране (ако въобще има мазохисти дето го ползват) щото много glare-ва през джама поради няква причина. Суперколите са прекалено леки, поне Caliburn-а дето можеш да намериш безплатно е абсурден за управление, въпреки че е супер бърз, може да се кара само направо. Аз затва повдигнах темата, щото ако някой спомене добро возило ше хвана да го купя. Кинти иначе почват да се трупат след тия двата големи разхода дет правиш, щом си на инт билд си вдигни пърковете за datamine и маркиране на панели и не пропускай да хакваш за по 1-2к пари из gig-овете. Ся имам към 200к, купих си charged jump краката и общо взето чак не остана закво да харча толкова.

Иначе Панам <3.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 728
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 17:35



___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 17 Дек 2020 21:46


недейте рива, че ако знаете на стара плазма без HDR кво е ... :lol:

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 00:17


Agent написа:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Представете си ако цялото нещо е един грандиозен маркетингов трик - CDPR с действията си и с незадоволителния си продукт влиза в ролята на типична за киберпънк жанра мега корпорация и ни показва какво е нашето киберпънк бъдеще. И другата седмица излиза със слоган WE SHOWED YOU THE BIGGEST IMMERSION EVER и вече пуска истинската игра :lol: :lol: :lol: :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 04:04


На старите конзоли ситуацията е толкова зле, че Сони премахнаха играта от PS Store-а :lol:

Image

Такива случаи са изключително редки, дори помии като Anthem и Fallout 76 никога не бяха премахвани :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 10:42


Няма много общо, другите игри са просто тъпи, което не е причина за делистване, тази наистина не върви на base ps4. Ако всичко досега беше потенциално мрънкачество обаче, това премахване ще остане в историята. Очаква се пач на 21-ви, да видим. Ся не знам дали да спра да я играя за да чакам пача, който може да е просто голям бъгфикс, или да продължа щото и без тва нямам кво да правя преди коледа. Голема драма. :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 11:52


аз кат цяло се нахаках тоя път на големия хуий - в смис, с физическо копие от озон съм и ... не знам там дали има смисъл да рева за рифънд / връщане
май не може, ако си спомням добре правилата им - веднъж разпечатана, бла-бла

кат цяло май най-разумния ход би бил да чакам като имам PS5 в някъв момент, та нали играта ми има безплатен ъпгрейд за петица

демек, в едно по-добро бъдеще ... :lol:

и ВСЕ ПАК, графиката не ми е особен проблем, фрейма е добре
по-скоро ми е адски крива на очите, когато виждаш всичко кат терминаторо, фигурата срещу теб свети и мига и е неква помия от пиксели, контури и тоя червен mesh
в смисъл, НЕ ВИЖДАМ какво убивам, просто стрелям и присвивам очи щот наистина много напряга
и знам, че това е идеята на играта, няма кво да се оплаквам - просто съм си кьорав от година-две, може би от шибания clutter в PoE :lol:

на няколко пъти се насилих да седна на метър от екрана само и само да разбирам кво правя

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 13:30


shub niggurat написа:
аз кат цяло се нахаках тоя път на големия хуий - в смис, с физическо копие от озон съм и ... не знам там дали има смисъл да рева за рифънд / връщане
май не може, ако си спомням добре правилата им - веднъж разпечатана, бла-бла

кат цяло май най-разумния ход би бил да чакам като имам PS5 в някъв момент, та нали играта ми има безплатен ъпгрейд за петица


Един приятел по-рано днес ми каза същото, викам пиши им, озон са пичаги. Одобриха му рефънда веднага, само че е още по cdpr политиката дето бяха писали, та има краен срок днес. Очаквам ся след PSN делистинга да продължат да ги приемат, ама иначе няма грижи че е отворена, само дето ше ти върнат парите в портфейла на сайта им, нема кешовица. Искат днес на място или днес изпратена по Еконт към склада им в Елин Пелин.

Аз също се чудя, ама тряя си намеря друга джитка ако спра тая, пък няма кво. Wasteland 3 само ми е мерак, ама по-скоро на пц бих я мъчил нея...

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 13:43


shub niggurat написа:
фигурата срещу теб свети и мига и е неква помия от пиксели, контури и тоя червен mesh

Това се случва, когато си ги маркирал. Виж дали не си сложил на окото онзи чип, дето ти маркира всичко, което те напада.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 13:51


denik написа:
Agent написа:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Представете си ако цялото нещо е един грандиозен маркетингов трик - CDPR с действията си и с незадоволителния си продукт влиза в ролята на типична за киберпънк жанра мега корпорация и ни показва какво е нашето киберпънк бъдеще. И другата седмица излиза със слоган WE SHOWED YOU THE BIGGEST IMMERSION EVER и вече пуска истинската игра :lol: :lol: :lol: :lol:


___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 13:58


Труповоз, да - бях с него, май. В смисъл, снощи тъкмо го смених и май след това не съм се трепал, та не ми е направило впечатление.

И кат се замисля, много малко внимание обръщам на cyberware-a.

Иначе шанс да реагирам ся и да връщам на време - тука съм си на село барбар с конзолата и ще се ядат пръжоле и ще се пие ракия до средата на януари и ако ни и затрупа неко снег - още по-добре. Аз и затова взех играта за конзола, щот ще съм далече от компа баш ся и си представях как цъкам с кеф по празниците.

Не че не цъкам, и не ми е кеф, нали. Ма верно бих зачакал някой по-така пач.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Cyberpunk-новата игра на CD Project Red
Публикувано на: 18 Дек 2020 22:00


Влад, ще можеш да си рефънднеш физическото издание на играта, дори и озон нещо да се направят на интересни

Image

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com