Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
23 Авг 2010 17:20
Мнения: 37
В момента играе: My G&G Scar L
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 22 Яну 2011 00:37


Такааа,

Пробвах пробният период от "10" игри, при което реших .че ме зарибява и следователно ще си взема пълната версия.


Въпросите са ми както следва :

1. Кои хора играете за да можем да се съберем (неслучайни лиивъри)

2. Искам да ми дадете подходящи билдове за "Мъчителят" и " Желязната Ръкавица" като мои фаворити.

3. Пак ли е като дота , където "Интелигентните" герои са добри начало , среда след това са каша под ботушите на "Силните" или "Бързите".

4. Може ли да се играе срещу A.I за тренировка защото не видях тази опция.

5. Магазина със грозният гном , нещата се копуват само със кредитна карта или точки натрупани от играта също.

6. Какви са предимствата пред "LoL". Освен очевидното "графика" , " визия на героите" , "баланс ? ".

7. Някой да има, код за отстъпка при копуване ? 8)

Оценявам всякакви допълнителни съвети които може да дадете на неизречени от мен въпроси.

___________________________________
Strangers ...


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 22 Яну 2011 16:52


1.Кои хора играете за да можем да се съберем (неслучайни лиивъри)
-Еми хора от pcmania мисля че има но не знам техните имена в играта.Аз съм Kambino, но бях спрял да играя дадох си акаунтa и сега е яко осран, но сега пак се зарибих и ще го оправя :D С мен има още няколко българи, но не са от форума
2. Искам да ми дадете подходящи билдове за "Мъчителят" и " Желязната Ръкавица" като мои фаворити.
-Е точно тези двамата съм ги играл супер малко особено "Мъчителят" сигурно 1 път откакто имам HoN на компютъра.Може да видиш в интернет какво предлагат а и самите S2 решиха да улеснят играчите правейки recommended магазин
3.Пак ли е като дота , където "Интелигентните" герои са добри начало , среда след това са каша под ботушите на "Силните" или "Бързите".
-Еми в края на краищата е дота клонинг така че може да очакваш що годе същите неща.Зависи кои интелигентен герой, но в повечето случаи е така особено срещу Силните герои като натрупат много кръв
4.Може ли да се играе срещу A.I за тренировка защото не видях тази опция.
-Има някакъв вид Tutorial, но A.I доколкото аз съм запознат НЕ
5.Магазина със грозният гном , нещата се копуват само със кредитна карта или точки натрупани от играта също.
-Онзи ден поиграх малко Match Making и напоследък само това и играя и забелязах че дава злато в зависимост от това как си се справил.Така че играейки много можеш да си купиш разни гъзарии от магазина.Аз дори имах пари за разни работи по евтини, но за сега си пазя златото.
6.Какви са предимствата пред "LoL". Освен очевидното "графика" , " визия на героите" , "баланс ? "
-Не съм добре запознат с LOL за да ти отговоря тук, но това е по близко до ДОТА.Аз си търсих нещп подобно, но и малко по съременно и подобрено.В този случай със сигурност за мен по -добър е HoN..просто LOL не е толкова близо до DOTA, а и някак си започнах първо с ХОН и ЛОЛ не ми допадна.
7. Някой да има, код за отстъпка при копуване ?
-Нямам такова животно аз :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
23 Авг 2010 17:20
Мнения: 37
В момента играе: My G&G Scar L
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 23 Яну 2011 00:19


Поклон за изчерпателният отговор !

До няколко дни ще съм се сдобил със акаунт и разбира се бих се радвал да играя
със хора на които мога да разчитам. Ако имате и удоволствието да ползвате скайп за "лаф" дет се вика по време на игра ще е златно !

Ще пратя скайпа си на лично да се свържем.

___________________________________
Strangers ...


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 23 Яну 2011 01:42


Предимствата на HoN са, че интерфейсът е по-добър и че не ти се налага да гриндиш като невидял за да играеш си купиш герой, с който да можеш да играеш винаги. Друго предимство за някои хора, за мен лично недостатък, е че не се различава от DOTA кой знае колко, всъщност практически геймплеят е идентичен до най-малкия детайл.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 23 Яну 2011 02:47


Sentry написа:
Предимствата на HoN са, че интерфейсът е по-добър и че не ти се налага да гриндиш като невидял за да играеш си купиш герой, с който да можеш да играеш винаги. Друго предимство за някои хора, за мен лично недостатък, е че не се различава от DOTA кой знае колко, всъщност практически геймплеят е идентичен до най-малкия детайл.

Доста от героите вече са направени такам както S2 смятат за добре, а не така, както са в дота. Сиреч променени са. И има тук таме промени в геймплея, но не са нищо сложно нито пък нищо чак толкова различно. Тук таме някоя магия се каства по малко по-различен начин, това е.

Тва с голда са го направили мега добре!!! :!: Ако си добър печелиш много, ако не си ще гриндиш за един аватар със седмици. :lol: Днеска например спечелих почти 250 голд и вече имам таунт и няколко различни скина както и аватар и флагче. :P

Цитат:
Оценявам всякакви допълнителни съвети които може да дадете на неизречени от мен въпроси.

Не умирай! много по-важно е да не умираш отколкото да убиваш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 29 Юли 2011 21:52


Вярно ли е, че играта е вече безплатна?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 29 Юли 2011 22:21


Не, ама е 10 долара май


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 01:25


Безплатна е. Играта вече следва модела на LoL, при който малка част от героите в басейна са достъпни за тези играчи с безплатни акаунти. Следва седмична ротация на персонажите, и цикълът се повтаря.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 03:24


Тия са егати прошляците... Първо откраднаха концепцията на ДОТА (успешно и забавно дори и според мен се справиха, но ВСЕ ПАК откраднаха), сега минават на същия модел като ЛоЛ :D С някой пач, сигурно и summoner spells и мастърита ще вкарат, като ги виждам какви плагиати са... Едно нещо им признавам обаче - анти- лийвър системата, но всичко друго е просто плагиатство...

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 07:42


Научих, че са я направили тип LoL, ами чудесно, мисля да я пробвам.

Героите купуват ли се както при LoL или е само за "VIP персоните"

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 10:14


Някой ще обясни ли как да взема този beta key?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 12:43


Бетата на играта свърши преди две години, така че малко трудно ще вземеш ключ. Регистрираш се и играеш. Толкоз.

Относно поръчването на герои - на този адрес има подробна информация.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Юли 2011 18:36


Тая игра за мен вече залезе.... :|

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Авг 2011 16:20


А само да питам за ограничението за герои за free acc.Тези герои, които мога да избирам в момента, само те ли ще са винаги или ще ги сменят на определено време и ако да на колко?
Също така има ли начин да си отключвам герои без да давам пари, а само с игране :D ?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Авг 2011 16:22


Ще ги сменят, разбира се, но ако искаш достъп до допълнителни герои, ще трябва да си плащаш.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Авг 2011 15:16


^ ... не

Всяка седмица героите се въртят. Ако искаш достъп до нови герои, отиваш до магазина и си ги купуваш - с Гоблински Жълтици(струват истински пари) или с обикновени Жълтици(придобиваш ги с игра)

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Авг 2011 16:54


Тея глупаци изкопираха дота 1:1, после ги фана яд че ЛоЛ се сетиха как се печелят пари и решиха да ги изкопират и тях. В крайна сметка се получи ебати бълвоча. Са и дота 2 като излезне тея са си пътници отвсякъде


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Авг 2011 19:41


Autopsy написа:
^ ... не

Всяка седмица героите се въртят. Ако искаш достъп до нови герои, отиваш до магазина и си ги купуваш - с Гоблински Жълтици(струват истински пари) или с обикновени Жълтици(придобиваш ги с игра)

Не... за кое?

Обясни ми точно как това, което аз казах, се различава от твоето?

WannaBe - пътници не, ами живи покойници. И без това играта е с един крак в гроба...

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Авг 2011 00:26


Искам widowmaker да дойде да ни каже как играта е най-добрата в жанра.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com