Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 13:18


Аз също нямам нищо против, даже не ме и бърка до колко ти е аргументирано мнението, щото ми е през хуя за него. :wink:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 14:37


gua543 написа:
Защо ли въобще се върнах тука...

Е... щото обичаш в дупето :59:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 15:42


@gua543
Проблема е в гледните точки.Ти примерно си свалил играта безплатно,ще изграеш стори мода на всичките класове все едно цъкаш котор 4-20(свалени от замунда) и после ще покжеш среден пръст на играта и ще отпрашиш към следващия безплатен продукт.Обаче има хора които са дали 200+ лева с идеята,че инвестират в ММО-хоби,дългосрочно при това и в един момент ЕА им прибират кинтите и им показват среден пръст.Сега вече се надявам разбираш за какво говорим.


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2012 15:14
Мнения: 63
В момента играе: Star Wars: The Old Republic,Warhammer online,TF2,World of Tanks
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 18:38


moroel стига разбрахме че са те пребали ама това е твои проблем това че си изхарчил 200 за тая игра си е лично твои проблем с какво са ти виновни хората в форума аз пак казвам постнах го това за тия които играя още играта или се интересуват а не да си казваме проблемите и да се храниме :!: :!: :!:


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 09:34
Мнения: 164
Местоположение: Formenos
В момента играе: LOTRO, Fallout: NV, World of Tanks, Unreal 2, Stalker: CoP
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 22:17


Пак се почна с простотиите... Сега, някой се е чувствал преебан, че си е платил 200 лева за играта... Капка в морето, навремето /2007-ма/ до преди година сигурно съм налял около 500 лева за LOTROnline/ самата игра, 1-те два експанжъна, 6-7 месечни такси, после близо 200$ за life-time account/ и, въпреки че сега не играя и грам, не съжалявам за това... Ще изчакам да дойде есента, за да излезе последният експанжън и ще го купя заедно с последните два и почвам наново... Относно TOR: Ми харесва ми играта, купих и експанжъна+събскрипшън за 2 месеца и сега си цикля на нея.

___________________________________
Не е важно колко си як, важното е да си ПУСТИНЯК...


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2012 15:14
Мнения: 63
В момента играе: Star Wars: The Old Republic,Warhammer online,TF2,World of Tanks
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Май 2013 23:22


Ето и тои не се оплаква и да бъдем честни аз на Warhammer online съм си купувал играта и съм си плащал 3 месеца и някак си ацц ми се бъгна и никои не ми помогна и всичко отиде в кофата и после пак реших да играя плащах си два месеца пак с друг ацц и пак имах някакви известни проблеми и пак всичко отиде в кофата и като големия олигофрен с приятели в края на 2012 реших ме да си платим за 1 месец за да видим дали играта се оправила но е станала по зле и съпорта на уархамер онлине е 1000 по зле от на ТОР и не съм се оплакал и аз за това секи си има глава на раменте и мисли и си избира какво да прави с парите си :!: :!: :) :|


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 10 Май 2013 06:01


Момчета,форума е точно за това-да се дикутира играта във всичките и аспекти а не лфг инстумент. Ипонеже мене са ме "преебали",както казвате,пиша навсякъде та да знаят хората какво рядко лайно е тор-а и да не дават пари на ЕА.А за храненето-когато някой се включи неадекватно-каквото повикало-такова се обадило!


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 10 Май 2013 13:58


gua543 аз пък не разбирам как така още се бориш, че играта не е провал, след като и създателите и го признаха.
Всъщност, би ми било интересно да разбера какви са ти критериите за провал ?

Щото, имайки се в предвид че е най-скъпата игра правена някога, и милионите фенове на франчайза, с огромните им закани как ще преобърнат жанра с главата надолу, това че едва година по-късно живурка с десетина сървъра и ...3-400 хиляди играчи или няма и толкова ? си е баш огромен провал според мен. Така де, направени от шайка ентусиасти F2P MMO игри от третия свят могат спокойно да се похвалят с не по-малък брой играчи в момента ;)

Да не говорим, че изритаха като мръсни котета 2/3 от създателите на играта - вероятно, щото са доволни от нея и тях, и защото не е провал ;)
И най-запалените и фенове, които имат база са сравнение с други MMO-та ( има един с който години наред сме играли Ultima Online, Lineage 2 и WoW заедно, за пример ) като ги питам какво точно им харесва, започват да мрънкат нещо от сорта на "ми сингъл стори лайна е жесток" след което ги избива на рев как трябвало да е KOTOR 3.
Ми да, трябваше, ама не е.
Айсберга не само че нацели ТОРТАНИК централно, ми тоя път и Кейт Уинслет се удави с Ди Каприо ;)

___________________________________
Трол на свободна практика


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 10 Май 2013 17:12


Damnation написа:
едва година по-късно живурка с десетина сървъра и ...3-400 хиляди играчи или няма и толкова

Всъщност преди няколко дена обявиха, че откакто са минали към F2P приходите им са се удвоили и всъщност имат около половин милион постоянни subscriber-и(такива, които си плащат месечна такса, не просто играещи).

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 09:34
Мнения: 164
Местоположение: Formenos
В момента играе: LOTRO, Fallout: NV, World of Tanks, Unreal 2, Stalker: CoP
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 11 Май 2013 03:53


Ми същата работа като LOTRO... Но все пак играта кефи! Плащам за нея, но не играя повече от 2 часа на 2 дни. Все пак има World of Tanks... Там grind-а е в пъти по-зловещ от всяко друго ММО, ама е голяма краста...

___________________________________
Не е важно колко си як, важното е да си ПУСТИНЯК...


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 13 Май 2013 14:13


Викам да пробвам ТоР. Не знам в какъв сървър да почна, каква е разлиакта между PvE и PvE? В ПвЕ не мога ли да се бия с/срещу други хора? И ако почна в ПвЕ, мога ли да се преместя в ПвП после?


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 09:34
Мнения: 164
Местоположение: Formenos
В момента играе: LOTRO, Fallout: NV, World of Tanks, Unreal 2, Stalker: CoP
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 13 Май 2013 16:46


Значи, в ПвЕ сървъра главно изпълняваш куестове, ПвП има, но не е open world, а ако не си и flag-нат за ПвП, няма кой да те пипне. Отделно има Warzones - карти за отборно ПвП. Лично за мен е по-добрият вариант, отколокто постоянно да те дебнат некви лвл55 даджайци и да ти късат нервите постоянно. ПвЕ сървър - The Red Eclipse.

___________________________________
Не е важно колко си як, важното е да си ПУСТИНЯК...


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 13 Май 2013 17:21


ОК, ше почна в ПвЕ, предвид че нямам много опит в мморпг игрите, благодаря за инфото. Само не разбрах можеш ли да си прехвърлиш героя в ПвП сървър, ако реша (и как)?


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 09:34
Мнения: 164
Местоположение: Formenos
В момента играе: LOTRO, Fallout: NV, World of Tanks, Unreal 2, Stalker: CoP
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 13 Май 2013 21:47


Мисля, че да, но се плаща за трансфера.

___________________________________
Не е важно колко си як, важното е да си ПУСТИНЯК...


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 13 Май 2013 23:45


Ок, почнах го, чакам да мина началните залъгалки, че да си взема ситския меч и да се чувствам като в Star Wars. Само ако можеш и ботовете да ми скачат по 4 с един лидер и да ме убиват по пътя за куеста, добре щеше да е...


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Май 2013 11:50


Здравейте. Аз съм стар играч, още от времето когато играта беше платена, но в последната година не съм играл изобщо. Наскоро започнах отново, но не помня нищо и прецених че вместо да си разучавам наново героите, искам да започна отначало. Този път, обаче искам да играя с българи, тъй като в сегашния ми сървър- The Progenitor не намерих такива. Бях чул преди за ситска, българска гилдия в Tomb of Freedon Nadd, но това беше отдавна. Някой може ли да ме посъветва за сървър с българи в него? Знам че вероятно назад в мненията е споменавано за това, но не ми се четат всички градивни критики и пожелания към семействата, които някои хора си отправят. Достатъчни са ми тези в коментарите на статийте ;)


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Май 2013 11:58


Първо-никога в тази тема не е имало псувни насочени към семейството на някой.

Второ-http://forum.starwarsbg.org/forumdisplay.php?58-Star-Wars-The-Old-Republic
Това е българското къмюнити в играта.Добро е и ще намериш всичко каквото ти трябва.


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Май 2013 12:06


Страхотно. Благодаря за бързия отговор. Сега остава само да пуснат сървърите и Uiio влиза в експлоатация.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 21 Май 2013 16:50


БГ-та си има в Progenitor, просто не си попаднал.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 07 Юни 2013 02:03


Действително ще излезе, че EA е най - лошата компания на света. Но не заради качеството на игрите, които правят, а просто защото там работят идиоти.

Пробвах 4 различни дебитни карти, за да пробвам DLC-то, получих 4 различни error-а, след това за десерт ми локнаха акаунта за деня, заради опитите ми да купя продукта им.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com