Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 07 Юни 2013 07:38


Azathot написа:
има World of Tanks... Там grind-а е в пъти по-зловещ от всяко друго ММО, ама е голяма краста...

Не си играл азиатско ММО, явно :P Пробвай примерно Lineage 2 и после говори за гринд в танковете :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 09:34
Мнения: 164
Местоположение: Formenos
В момента играе: LOTRO, Fallout: NV, World of Tanks, Unreal 2, Stalker: CoP
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 07 Юни 2013 10:48


Това го бях пробвал навремето и именно гринда ме отказа. Благодаря за поправката :)

___________________________________
Не е важно колко си як, важното е да си ПУСТИНЯК...


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2012 15:14
Мнения: 63
В момента играе: Star Wars: The Old Republic,Warhammer online,TF2,World of Tanks
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 21 Авг 2013 01:28


Chudesno zashto nikoi ne postva vuv tazi tema veche :( :D :?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 21 Авг 2013 01:48


Замисли се и сам ще си отговориш

___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 17 Яну 2014 15:57


Sorry za latinicata, nqmam Cyrillic ot kudeto pisha v momenta.

Nqkoi probval li e novite kosmicheski bitki da kaje za kvo stava vupros i kak se aktivira tva i tn?

Inache pochvam na Progenitor (toq evropeiskiq roleplay server) sega edin Jedi Guardian (tanko demek) i Imperial Agent, sniper nai veroqtno shte bude. Ako ima naviti za party up neshto a u pishete.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
23 Юли 2011 19:38
Мнения: 248
Местоположение: София, центъра на свето!
В момента играе: Crysis 2, Crysis 3, Mass Effect trilogy, Star Wars: The Old Republic, Batman: Arkham Asylum, Dead Space
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 11 Фев 2014 19:30


Starfighter-a e като Battlefront 2, обаче тия gunship-ове са много големи гадини - седи си над бойното поле и ти скапва деня. Откакто пуснаха и бомбардировачите не съм го играл, но предполагам че и тях си ги бива и в правилните ръце ще ти скъса нервите.

И преди да дойдат тия дето ще кажат "Ма това още ли го играе някой?" - да, още се играе. Малко, много, играе се.

___________________________________
Вратите на супермаркетите ме карат да се чувствам като джедай.
The Best написа:
Нискостеблен хомосексуален плъх!


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 12 Фев 2014 00:29


Всъщност swtor за 2013 година се е представил доста добре-финансовите отчети са за 139 милиона $ приходи,което го нарежда директно на второ място след уоу.Играта определено не е умряла и има доста народ в нея.Аз лично я разцъквам с кеф от време на време и за мен определено ф2п модела е бъдещето на ммо пазара(макар че в сутор е с много гадни рестрикции но ай пи-то си е ай пи:)).В тоя ред на мисли очаквам тесо ДО 1 година да е ф2п.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 12 Фев 2014 01:01


World of tanks... :lol: :lol: нема такъв ташак. Играя я от 2010 и макс танковете ми са IS и тоя след стуг 3 забрайх как се казва.... Цъках преди по 1 2 игри на ден, ама като от 2 години съм на едни и същи танкчета малко ми отмре желанието :?


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Мар 2014 08:01


F2P рестрикциите въобще не са проблем, само трябва да френднеш някой който е subscriber. Евалата на Bioware за което, в момента нямам почти нямам абсолютно никакви рестрикции на целия ми акаунт. Реално съм sub без да плащам :lol: В Galactic Trade Network-а редовно се намират unlock-ве за каквото ти трябва. Просто намираш човек за банка, който да ти трупа парите или просто ти купува предмета и му изплащаш по 200к кредита докато не изплатиш целия unlock. А кредити се правят супер лесно и бързо.

Иначе снайпера е направо безумно добър (и то след як nerf, направо не знам как е било преди) - на warzone редовно правя между 30-40 кила / 0-5 смърти :) Уникално добър клас и супер фън. А историята на Imperial Agent-a е сигурно най добрата.

За момента минах Sith Inquisitor-a и Jedi Sage-a. В сравнение с агента, просто бледнеят. Съмнявам се другите да са по добри. (Сейджа беше безумно тъпа историята, инквизитора имаше свойте моменти ама някои части си бяха скучни)

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Мар 2014 12:25


Да,наистина е добра тази врътка с приятел събскрайбър но все пак в цялото уравнение трябва да има един който да плаща.И наистина трябва да си имате доверие,за да няма измами....нещо доста рядко срещано явление тези дни в ммо-тата.

p.s. И все пак ф2п модела им е доста смотан.Ако го направят като рифт-а,съм сигурен,че хем базата от играчи ще се увеличи,хем ще правят много повече кинти.....ама ЕА,нали...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 14 Мар 2014 15:48


Влизаш в някоя една идея по сериозна гилдия (която не рекруитва е така буквално всеки / обикновено са с по малко на брой хора ама далеч по добри quality-wise) и си лафиш с хората и готово. Аз така в момента имам около 5-6 човека и винаги мога да дам кредитите на някой като стигна лимита.

Иначе единствения ми проблем от към рестрикции е този с парите. Нелогично е unlock-вете да се продават толкова скъпо при положение, че реално F2P-рите не могат да стигнат тия пари заради лимита, а на sub-вете не им трябват същевременно изобщо. Но пак имаш ли желание, има начин ;)

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 10 Фев 2015 18:17


Някой от що-годе свестните хора тук играе ли го това чудо? :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4864
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 11 Фев 2015 11:04


Аз се пробвах наскоро, F2P-то е осрало играта ужасно. Ако не вкараш поне някакви пари, ще имаш най-ужасния експириънс евър. Но ако си платиш и имаш с кой да си куестваш, играта е ок. Поне на геймплейно ниво нямам проблеми с нея. Не е нещо велико, но познатите механики работят добре, има някакъв фън в ПвЕ-то, макар и да е заучената комбинация 1-2-3-4-5, repeat. Историята е готина, макар към 30-40 ниво да е по-нарядко като че ли. Има и корабчета.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 12 Фев 2015 12:05


Супер голям фен съм на Звездните Войни, ама тая игра грам не ми хареса, ама грам.

:|

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 26 Фев 2015 00:28


Principno cukam ot vreme na vreme ama rqdko che ne ostava vreme pokrai rabotata. Ako ima naviti da spretneme nekva drujinka moe da se vurnem obratno.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
23 Юли 2011 19:38
Мнения: 248
Местоположение: София, центъра на свето!
В момента играе: Crysis 2, Crysis 3, Mass Effect trilogy, Star Wars: The Old Republic, Batman: Arkham Asylum, Dead Space
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 01 Апр 2015 18:41


Ако искаш да си я цъкаш като чист F2P играч, вероятно ще се издразниш много и ще я захвърлиш преди да си стигнал 30-то ниво. Има разни дребни неща, които са само за sub-ове (да си криеш каската, да си правиш бронята в един цвят и тем подобни нещица) и мене лично ме подразват. Ако си цъкаш casual обаче, 3-4 часа на седмица примерно и си само заради историята, ще ти е добре като F2P (и успееш да преглътнеш гореспоменатите дразнения).

За ендгейм обаче вече ще трябва да кихнеш пари. Няма как. Или това, или прекарваш десетки човекочаса в гриндване за да отключиш по-важните неща (пасове за raid-ове или за PvP че имаш само по 5 мача на седмица, а пък в raid-ове въобще не можеш да стъпваш, да си отключиш правото да ползваш шукаритетни бронички и оръжийца). И в крайна сметка пак ще трябва да кихнеш пари, макар и по-малко ако директно си станеш субскрайбър.

Лично мнение относно играта - според мен не се различава много от останалите MMO-та на пазара. Аз лично я играя защото съм фен на Междузвездни войни и ме кефи историята. С ендгейм не се занимавам много-много, но съм го пробвал и има предизвикателства, а ако групата ти е смотана става супер купон (веднъж един от хийлърите трябваше да играе и ролята на заместник-танк. Не знам как, ама утрепахме боса). Това последното важи за всякакъв тип игри май. Anyway.

Tl;dr - историята е най-силния коз на играта, всичко останало вероятно си го виждал и преди.

___________________________________
Вратите на супермаркетите ме карат да се чувствам като джедай.
The Best написа:
Нискостеблен хомосексуален плъх!


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 02 Апр 2015 19:01


(Sorry za lat, ne sum si na kompa)

Tva izobshto ne e vqrno. Vsichko ot tova koeto spomenavash moje da se otkluchi s game currency-to bez da dadesh stotinka realni pari. I ne govorq naizust shoto az si otkluchih 99% ot neshtata bez da sum dal edin lev.

Nai malkoto za warzone-ve, flashpoints i tn. mojesh da se que-vash bezkraino edinstveno se iziskva da si v party sus sub i toi da que-ne sled koeto picha ne e nujno da vliza ako ne iska i taka do bezkrai.

Za customization-ite, da nosish elitni predmeti i vuobshte vsichki extri gledash na pazara za unlock-ve. Koito dosta chesto sa na dostupni a ponqkoga i na bezumno evtini ceni stiga da ocelish momenta.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 02 Апр 2015 21:33


Въобще не е вярно,че всичко може да се отключи с ингейм кърънси.Може да се отключат само някакви основни неща.Много ми е любопитно как си постигнал това което пишеш,дай пример,че ми е любопитно.А ънлоковете за лилавия гиър и кустомизация на компаньоните не ми е ясно как можеш да ги вземеш от ГТН-а,при положение,че кап-а на кредитите за преферед статус играчите е 300к кредита а цените в ГТН-а са от милион нагоре.


Профил

Аватар
Регистриран на:
23 Юли 2011 19:38
Мнения: 248
Местоположение: София, центъра на свето!
В момента играе: Crysis 2, Crysis 3, Mass Effect trilogy, Star Wars: The Old Republic, Batman: Arkham Asylum, Dead Space
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 03 Апр 2015 18:00


Exploit-а за PvP-то е верен, но за целта ти трябва някой субскрайбър. Това може да звучи лесна работа, ама не винаги е. И просто няма начин да не дадеш пари. Дори да изгриндиш 20 милиона, те си седят в escrow-а. Трябва и ти да станеш sub за да ги използваш. Варианта, в който не даваш и стотинка реални пари, е изключително тегъв и ще ти увеличи гринденето многократно - трябва да купуваш доста escrow transfer-и, които хич не са евтини ама пък поне са под 350к през повечето време. Или пък да имаш приятел sub, на който да му прехвърляш пари и той да ти купува unlock-ите вместо тебе, ама пък за тая цел трябва да му вярваш доста. Ако не си някой адски запален фен на играта няма да вкарваш толкова труд вътре.

___________________________________
Вратите на супермаркетите ме карат да се чувствам като джедай.
The Best написа:
Нискостеблен хомосексуален плъх!


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Star Wars: The Old Republic
Публикувано на: 09 Апр 2015 18:28


Mi elementarno chestno kazano. Vlizash v nqkoq gildiq (kolkoto po malka tolkova po dobre shoto obiknoveno sa seriozni hora koito veche se poznavat, a ne masov recruitment pri koito nikoi ne se znae ot 300-tata + choveka) sedish primerno sedmica, dve dokato si izgradish nekvo mnenie koi sa po svestnite i ot tam natatuka pravish transferi. V koqto i da e gildiq da vleznesh nqma variant da nqma nito edin sub. Ot tam natatuka nishto ne prechi na choveka da te que-va za kakvoto poiskash pri polojenie che toi ne e nujno da vliza s teb. Kato si napravish nekva precenka za koi sa svestnite, ot tam natatuka im davash pari kato stignesh limita i taka bez problem si pravish milionite ot vsichkite story quest-ove, flashpoint-ve, warzone-ve, weekly-ta i suma ti prostotii oshte. Ot tam sub-a ti kupuva kakvoto ti trqbva polzvaiki kreditite koito si subral pri nego. Ako puk e oshte poveche pich, ti kupuva kvoto ti trqbva i ti prosto mu prashtash kinti kogato stignesh limita i taka dokato ne mu izplatish kvoto ti e zel. Kato stignesh nqkude 45 level pochvash da subirash za weekly pass (ne si spomnqm kvo beshe tochno shoto otdavna ne sum cukal) za end content / bonus misiite koito samo pri izpulnqvaneto im vednuj + daily-tata plus weekly-tata *edin put* ti e dostatuchno da suberesh parite za edin weekly access za sledvashtata sedmica. Ako puk tolkova si go zakusal finansovo - endless flashpoints ili warzones.

Realno imam okolo 5 geroq na koito imam 99% otklucheno (primerno nqmam nekvi emotikoni otklucheni koeto ne me burka izobshto). V GTN ako sledish cenite mojesh da kupuvash chesto unlock-ve (za kakvoto se setish) bez problem i za bezcennica. Primerno posledniq put popadnah na Pure Sith unlock za 50k (koeto e nishto) za vsichki geroi.

Varianta sub da te precaka e super minimalen shtoto edin sub go boli fara za parshivite ti 250k :D Puk chesto na subs sushto im se nalaga da razchitat na drugi igrachi i kato znae che moje da ti razchita na teb oshte po dobre i za nego. Az taka si vurtqh oferti mejdu igrachi ot 2-3 razlichni guildii bez problem. Realno nqmashe moment v koito da nqmah nqkoi da me que-ne, da mi kupi predmeti ili da mi subira parite i po edno vreme bqh subral okolo 150 miliona v 4-5-ma razlichni igracha dokato na ediniq ne mu trqbvaha speshno pari za nqkva mnogo rqdka oferta i mi vika da mi zaema 30 miliona puk toi shte me sub-ne za 3 meseca :lol: (a 30 mil se pravqt za den, dva stiga da znaesh kak i to ot pref!).


EDIT:

Eto i screens ot lubimata mi sniperka.

http://i.imgur.com/69HNQiM.jpg
http://i.imgur.com/vIi2iwE.jpg
http://i.imgur.com/dxyhOzx.jpg
http://i.imgur.com/JZzhpw0.jpg
http://i.imgur.com/caYVJ2N.jpg

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com