Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
16 Май 2007 11:53
Мнения: 63
Местоположение: Plovdiv
Заглавие: За колко врене превъртате една игра
Публикувано на: 06 Сеп 2007 12:47


?
Аз лично превъртам ига за около седмица но спокоина игра ж смисала без да се напъвам да я превъртам а и през това време играя и други игри ,например вечер цъкам цс в един сървър.Много ми е интерсно хора които превъртат игри за 1 или 2 дена не знам има ли изобщо удоволствие от този начин на играене споделет.

___________________________________


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 12:51


Зависи от играта. Някоя може да я минеш за 2+ седмици, а друга може да не те остави на мира, докато не я превъртиш. Както при мен се случи с Indigo Prophecy/Fahrenheit. ТАя игра не ми даде мира, докато не я минах от-до. Толкова увлекателна и зарибяваща история аз лично не съм срещал в друга игра :wink:

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 12:57


Хикс написа:
Зависи от играта. Някоя може да я минеш за 2+ седмици, а друга може да не те остави на мира, докато не я превъртиш. Както при мен се случи с Indigo Prophecy/Fahrenheit. ТАя игра не ми даде мира, докато не я минах от-до. Толкова увлекателна и зарибяваща история аз лично не съм срещал в друга игра :wink:
Разбирам те напълно с Фаренхайта нея човек за ден и половина я изиграх.Нощем не спах за да видя какво ще се случи,велика история и игра.Пък по принцип за около 2-3 дни и се изиграва.Е за GTA SA я мъча вече от как излезе и още несъм я превъртял :lol: Играя,играя писва ми трия я след месец два пак играя играя и преди няколко седмици станах на третия град и пак ми писна :lol: Тя е единствената игра която толкова ми се бави иначе макс за седмица


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:18


Ако е зарибяваща играта за около 4-5 дни я превъртам. Max Payne 2 и за един успях, Half-Life 2 за 5 часа, а Сталкер и Хейло 2 за по 3 дена. Най-много време ми отнеха Doom 3 и Half-Life, около месец.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Ное 2005 21:54
Мнения: 520
Местоположение: Tillilean Forest
Заглавие: Re: За колко врене превъртате една игра
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:23


THE DEMON написа:
?
Аз лично превъртам ига за около седмица но спокоина игра ж смисала без да се напъвам да я превъртам а и през това време играя и други игри ,например вечер цъкам цс в един сървър.Много ми е интерсно хора които превъртат игри за 1 или 2 дена не знам има ли изобщо удоволствие от този начин на играене споделет.

Всичко зависи от играта, колко е трудна, колко дълга по принцип. Примерно опитай да минеш Soul Reaver 1 за седмица да видим как ще се справиш. Колкото-толкова. Имало е игри, които съм играл интензивно, сред които и тази, но съм свършвал след месец примерно. Има игри пък, които за по час на ден можеш да минеш след седмица.

___________________________________
Oh, there're sober men and plenty,
And drunkards barely twenty,
There are men of over ninety
That have never yet kissed a girl.
But give me a ramblin' rover,
Fae Orkney down to Dover.
We will roam the country over
And together we'll face the world.


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
27 Авг 2006 12:25
Мнения: 629
Местоположение: Сред "изтичащи мозъци"
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:26


За колко време обядвам... зависи от храната. За колко време свършвам дадена задача... зависи от задачата, за колко време гледам един филм... зависи от дължината на филма... за колко време превъртам игра... зависи от времето, оето мога да отделя за нея, трудността на играта и дължината на соловата кампания. Всичко е относително.

___________________________________
Windows 2015 for users. Minimum requirements: 486 processor, 4 MB RAM, mouse. Requirements for more or less acceptable operation: Pentium XII-33 GHz, 64 GB RAM, digital Internet connection, game gloves.


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Сеп 2006 13:03
Мнения: 994
Местоположение: Nuclear Catacombs
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:30


Поливача написа:
За колко време обядвам... зависи от храната. За колко време свършвам дадена задача... зависи от задачата, за колко време гледам един филм... зависи от дължината на филма... за колко време превъртам игра... зависи от времето, оето мога да отделя за нея, трудността на играта и дължината на соловата кампания. Всичко е относително.

А за колко време свърваш една друга задача, гледайки един друг вид филми? :D Зависи от качеството предполагам... :lol:
По темата - повечето от игрите, които играя не се превъртат (FM, PES), а за тези които правят изключение - зависи от играта.

___________________________________
Kuutamo hasta vittu perkele.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:36


И тренинг трябва, Nightwisher, и тренинг трябва...

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:36


Bator написа:
Max Payne 2 и за един успях
Тая кратката игра кой не я е превъртял за ден :lol:


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:45


В днешно време е пълно с NOOOOBS като вас. Разберете- дали си добър на дадена игра не се вижда от това за колко време си я превъртял. Или изобщо- това дали си добър геймър се разбира по това как играеш а не колко време. Лично мене НЕ МЕ БОЛИ за колко съм превъртял дадена игра.Ако ме питате аз HL1 мога за 1 час да я превъртя без измама без нищо. А пък Bator ми вика за месец. Ако се съди по времето то той е ПЪЛЕН NOOB. Аз си играя и толкоз. Какво ме бърка колко време съм я превъртал или колко време съм я играл. Все едно да кажеш че в NFSMW като те гони полицията те интересува по колко детайлна трева караш със 250 км/ч. Игрането е за удоволствие а не за засичане на време. А както виждам вие само засичате.

___________________________________
Who dares, wins!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Май 2007 11:53
Мнения: 63
Местоположение: Plovdiv
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:51


Ами пуснах темата защото имам познати дето превъртат игра само да кажат че са я превъртяли и за това бързат , което си е тъпо губи се желанието за игра.Та мъсълта ми беше не се ли губи удоволствието от бързото превъртане на дадена игра.А аз лично гта 3 съм я превъртял за около месец но просто нямаше допълнителна мисия която да не мина по едно време се чудих къде живея в Пловдив или в града на играта :Д

___________________________________


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 13:58


Интензивната игра не значи задължително желание само да превъртиш играта. То може да значи, че просто не можеш да се наситиш, че искаш още и още. Това е нещо като усещането one-more-turn при походовите стратегии.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 14:00


GrayFoxBG написа:
В днешно време е пълно с NOOOOBS като вас. Разберете- дали си добър на дадена игра не се вижда от това за колко време си я превъртял. Или изобщо- това дали си добър геймър се разбира по това как играеш а не колко време. Лично мене НЕ МЕ БОЛИ за колко съм превъртял дадена игра.Ако ме питате аз HL1 мога за 1 час да я превъртя без измама без нищо. А пък Bator ми вика за месец. Ако се съди по времето то той е ПЪЛЕН NOOB. Аз си играя и толкоз. Какво ме бърка колко време съм я превъртал или колко време съм я играл. Все едно да кажеш че в NFSMW като те гони полицията те интересува по колко детайлна трева караш със 250 км/ч. Игрането е за удоволствие а не за засичане на време. А както виждам вие само засичате.

Нууб съм бил!? :shock: Ти виждал ли си ме как играя, че да ме наричаш нууб бе? Темата е "За колко време превъртате една игра?" и аз написах, тва е. Игрите не ги играя за "засичане на време"...


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 14:07


GrayFoxBG написа:
В днешно време е пълно с NOOOOBS като вас. Разберете- дали си добър на дадена игра не се вижда от това за колко време си я превъртял. Или изобщо- това дали си добър геймър се разбира по това как играеш а не колко време. Лично мене НЕ МЕ БОЛИ за колко съм превъртял дадена игра.Ако ме питате аз HL1 мога за 1 час да я превъртя без измама без нищо. А пък Bator ми вика за месец. Ако се съди по времето то той е ПЪЛЕН NOOB. Аз си играя и толкоз. Какво ме бърка колко време съм я превъртал или колко време съм я играл. Все едно да кажеш че в NFSMW като те гони полицията те интересува по колко детайлна трева караш със 250 км/ч. Игрането е за удоволствие а не за засичане на време. А както виждам вие само засичате.


Принципно си прав.Целия форум са нуубове ти не си.На всички игри си наи-добър ние сме нуубове.Батор е нууб :lol: щото не зомбясва пред компа цял ден като теб маи а :?: .И накрая искам да ти се извиня че не съм толкова добър геимър като теб :!:

___________________________________
Гласувайте за ЦоД 4!!!Стига с тоя УоУ мама му стара...


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 14:16


Това е много относително примерно да кажеш, че превърташ игра за два дни, защото може да играеш по 10 часа на ден, може и по 2. Иначе по темата зависи от играта. Игри като El Matador или Mob Enforcer ги превъртам в същия ден в който съм ги започнал. Обаче за игри като Indiana Jones And The Infernal Machine примерно трябва доста повече време.


Профил Skype

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 14:23


Не се е олял много хора я превъртат за 1 час.В ютуб май има няколко видеота,аз от датата бях изтеглил едно такова за 47 мин я превъртя някакъв без хак без нищо


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 14:24


http://speeddemosarchive.com/HalfLife2.html

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 18:50


Ох преди се мъчех по 2 3 дена
А сега превъртам игра за околко 5 до 7 часа
но не и игрите който можеш да играеш
1 седмица и да не си я минал 8)
скоро не съм играл такава игра :)
а за какви игри говорим за PC или конзоли
аз говорих за пс2 :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Юли 2007 12:12
Мнения: 297
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 19:07


Цитат:
За колко врене превъртате една игра

:D браво,браво

___________________________________
http://zamunda.net/details.php?id=93242 :)

Readonly написа:
- Какво получило глухото, нямо и сляпо детенце на Коледа?
- Рак!

:D


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Сеп 2005 16:30
Мнения: 587
В момента играе: Pro Evolution Soccer 2009
Заглавие:
Публикувано на: 06 Сеп 2007 19:16


До голяма степен зависи от играта !


Профил ICQ Skype WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com