Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 26 Юни 2019 01:33


Най-накрая.................

Image

Бтв това не е елфския арчър, а дарк рейнджър-а (tavern hero).

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 04 Авг 2019 15:35


Според разни слухове бетата е била отложена отново, този път за 23-ти август, но дори и това не било сигурно...

Междувременно лийкнаха няколко модела:
https://tieba.baidu.com/p/6215512592?red_tag=2068585566

Edit: снимките с по-добро качество:
https://imgur.com/a/j7lXLY0

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Юни 2008 18:10
Мнения: 1868
В момента играе: RL - worst game ever.
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 06 Авг 2019 10:36


Императора написа:
Това дефакто ме прави най-високо класирания българин в европейския батъл нет, поне доколкото знам. Ако има някой скрит българин класиран по-високо, за който не знам, моля да ме извини! :)

разбира се, както съм казвал и преди, w3arena и Netease са по-сериозните сървъри, макар и никак да не може да се твърди че ранкинга в Northrend е без своята тежест.


Много ме впечатляваш, не знаех, че се занимаваш толкова сериозно. Никога не съм било високо класиран в никаква игра, най-много когато биех разни стриймъри в Civilization V NoQuotters, ама там се обидиха че нападам нечестно, и се събраха да ме изритат. Понеже, виж, когато губиш играта и събираш всички сили в една отчаяна атака срещу съседа, за да може взимайки земята му да имаш шанс да се върнеш в играта, ти един вид играеш мръсно. "Без да имаш шанс да спечелиш, ми пречиш на мен да спечеля", казва човека, който прави библиотеки вместо войници, и куитва от NoQuиtters играта. Това никога не го разбрах. Печелил съм някои от игрите, за които после ме осъдиха че без да имаш шанс да печеля само ходя на война да преча на другите...

___________________________________
What's a real girl? Is it something fap-able?
indeedhewasshady.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 10 Сеп 2019 22:27


Не са ли задължени от законите в някои държави да пуснат играта максимум една година след започаването на предварителните продажби? :?
Поне това повтаряха доста време по разните форуми.

Иначе информационното затъмнение ме дразни и не разбирам на какво може да се дължи. Нима имат толкова огромни проблеми и играта се променя коренно г/д всеки месец, че да не ни покажат почти нищо ново за около година? :?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 13 Сеп 2019 20:41


the_presator написа:
Не са ли задължени от законите в някои държави да пуснат играта максимум една година след започаването на предварителните продажби? :?
Поне това повтаряха доста време по разните форуми.

Иначе информационното затъмнение ме дразни и не разбирам на какво може да се дължи. Нима имат толкова огромни проблеми и играта се променя коренно г/д всеки месец, че да не ни покажат почти нищо ново за около година? :?


Пазят го за Близкон просто. Предният беше разочарование и на този ще се опитат да наваксат с материалa. Близкон е най-силната им реклама, представянето им там директно се отразява на борсата, а и продават билети за него - затова и се въздържаха от участие в Gamescom. Трябва да избягат възможно най-далеч от миналогодишното фиаско.

Тая година ще стрелят наведнъж и по всички направления.

Неща, които силно вероятно ще се случат на този:

1) Покрай WoW правят някакви по-различни неща, така че там със сигурност ще има силен анонс - едновременно последния пач с края на настоящия експанжън, за първи път пазен в такава тайна като story, както и новия, който се очаква да е нещо по-голямо от стандартното тоя път. С инерцията от Classic + WC Reforged се очаква WC франчайза да има лек ребранд и да влезе в някаква мини "ера" на възход, така че някакъв world revamp, по-сериозно бърникане по системите и т.н. са силно чакани неща за WoW.

2) WC: Reforged с дата на излизане, която ще бъде до края на годината. Едновременно радват старите фенове и създават още една входна точка за навлизане във франчайза за новите, особено след като са решили леко да барнат историята и дизайните, за да ги доближат до визията на WoW.

3) Diablo 4. Време е - казано не просто като wishful thinking. Още миналата година ни готвеха, че ще покажат нещо, но явно не са успели да скалъпят демо. Година по-късно са имали времето да го направят, но също така от бизнес и пиар гледна точка са меко казано притиснати в ъгъла. Хората искат Diablo 4, това е едно на ръка. Същевременно имат готова мобилна игра по Diablo, която НЕ МОГАТ да пуснат, преди да са дали на феновете това, което искат, защото ще катастрофират релийза. Оценката на зрителите за Diablo Immortal в youtube е красноречив. Diablo Immortal без Diablo 4 = пълен крах.

Diablo Immortal + Diablo 4 може и да има шанс. Във всеки случай е доста интересно как ще се опитат да представят наново мобилната игра след кошмара от миналата година.

+ евентуално Diablo Netflix анимация, може би и някакъв друг синематик опит с друг франчайз.

4) Overwatch revamp/Overwatch 2. Евентуално. Ако не на тоя, със сигурност на следващия Близкон. Играта все още се играе, може би ще успее да избута още година.

5) Малко чекиики около HotS, която е в maintenance процес, Hearthstone експанжън, Starcraft-a май е съвсем мъртъв вече.

6) Още някоя мобилна авантюра, с анонса на която ще се внимава доста този път :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 14 Сеп 2019 02:34


Императора написа:
Маце Борко написа:
особено след като са решили леко да барнат историята...

кво кво кво ??? :shock:
това за оригиналния WC3 ли става дума, или за WoW???
Става въпрос за Reforged.
От доста време се знае, че много неща в кампанията ще бъдат променени, за да са по-WoW/ lore accurate, това включва някои събития, локации (някои мисии ще имат изцяло преправени карти), диалози (всички диалози ще бъдат презаписани, като доста персонажи ще бъдат озвучавани от WoW's VAs), визия... общо взето всичко.

Макар и да не е било точно казано предполагам, че Reforged ще бъде каноничната WC 3 игра, а оригинала ще си остане като legacy версия или нещо такова.

Маце Борко написа:
имат готова мобилна игра по Diablo, която НЕ МОГАТ да пуснат, преди да са дали на феновете това, което искат, защото ще катастрофират релийза.
Императора написа:
тука не виждам логиката. :|
Ако го направят биха загубили голяма част от потенциалната фен база в западните страни, защото Immortal си е един вид обида за феновете на франчайза.
Ясно е, че играта е направена, за да се милкват азиатците, но явно са решили да не отписват напълно останалите.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 14 Сеп 2019 09:07


Обвързването на Reforged с WoW визуално го видяхме какво ще представлява, когато показаха новите footman-и - примерно нараменниците и т.н. Нищо фрапантно. Геймплейно ще се случи единствено в кампанията и то само в някои определени мисии, като пример за такава промяна дадоха Stratholme картата, на която са сменили ориентацията, къде започваш и изобщо как е разположен града, за да е по-близо до дизайна на dungeon-a в WoW. Навремето разработката на WoW и WC3 е вървяла успоредно и единствената причина игрите още тогава да не са по-близки била, че WC ги ограничавала технологично. Така поне казаха миналия Blizzcon като я представяха. Мен това ме кефи.

Имам резерви само към смяната на озвучаващите - от една страна няма реална нужда да се прави, щото воисоувъра за разлика от графиката не остарява, репликите на много герои са супер емблематични като звучене и са се набили в главите на много хора и може би най-вече защото актьорите от WoW невинаги са по-добри от тези от WC (лични убеждения, най-вече мисля за Illidan, когато го казвам).

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 14 Сеп 2019 11:01


Споко бе, става дума за промени по начина, по който е разказана историята, а не по самата история по същество.

Най-голямата "промяна" lorewise според мен ще бъде, че ще се опитат да споменат void-a като концепция в WC вселената, може би евентуално и нещо за титаните. Това са неща, които канонично трабва да си ги има в WC 3, но просто не са били във фокуса или когато сме ги виждали, не сме знаели, че са това, което са.

Мисля, че този абзац доста добре синтезира целия им подход относно всичко спрямо Reforged:

Цитат:
“And a lot of stuff in Warcraft 3 was just kind of put in as ‘Hey, isn’t this awesome? This is cool.’ Like the Murlocs for instance. One of the artists back in the day, he came in over the weekend because he felt that there needed to be more creeps on the maps ... so he just retextured what the ghoul was and he made a Murloc. That was how the Murloc was born. Just this guy [being] really passionate wanting more stuff. Then in World of Warcraft, Murlocs are everywhere — they’ve gotten a society, they’ve got heroes — so we want to make sure that [Reforged’s] Murlocs, are those Murlocs.”

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 15 Сеп 2019 12:44


В WC3 manual-a наистина се говори за Пантеона, Старите богове и т.н., но реално в игрите ги няма. Дори в него обаче Старите богове не са обвързани с Void-a като негови манифестации - нещо, което се случва едва в WoW:

Image

Това е от много яката WoW Chronicle поредица, която събира и разширява целия WC lore. Идеята на Void-a беше да изземе ролята на Burning Legion-a (който елиминирахме вече) като централната вселенска заплаха.

Трябва да призная обаче, че изобщо не очаквах в manual-a на WC3 да се говори за Титаните, "ordering"-a на световете и как Старите богове са били поробили елементъл лордовете. Аз това го научих по wiki-тата и после в разширен и дообяснен вид именно от Chronicle vol.1.


Впрочем, за мен едно от най-интересните неща във всеки нов експанжън в WoW винаги е било точно това - как взима някакъв дребен елемент от стария lore, много често още преди WC3, обогатява го и го намества в the grand scheme-а :D След това години по-късно пак взима същия елемент, дообогатява го още и т.н. Вярно, това води със себе си разни реткони тук-там, обаче е забавно и яко. Много е разпространено мнението как WoW бил превърнал lore-a в абсолютна леш, особено след Burning Legion ескпанжъна (който е отвратителен точно откъм lore btw) - ОСОБЕНО сред хора, които не са играли играта никога или за последно преди десет години, или пък просто минават целия левълинг процес като състезание, за да грайндят рейове накрая.
:lol: :lol: :lol:

В актуалния експанжън сме в Кул Тирас, ебати. Цялото островно кралство, с все история и земи.

Image

Понеже се сетих и още нещо - някой назад в темата май беше питал дали кампанията на орките от TFT, която представляваше изграждането на Оргримар в RPG стил, ще бъде включена в Reforged - еми, ще бъде 8)
Нямам търпение.

А по отношение на озвучаването - тъй като ще преправят и разширяват кътсцените, се налага да презаписват стари и да записват нови реплики с войс актьорите, които са им на разположение в момента - тези от WoW. Явно затова ще подменят цялото озвучаване.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 16 Сеп 2019 13:55


Много ключова графика е изобразената по-горе наистина, още някъде покрай излизането на BfA и вкарването на void елфите се подхвърляше именно това изображение и се спекулираше за ролята на the void / the shadow в бъдещето на WoW, нещо което виждаме е напълно оправдано. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 17 Сеп 2019 10:58


Btw, на някакво китайско изложение преди няколко месеца имаше дизайни на юнитите, представени пред публиката, но западните медии не ги отразиха много-много и се завъртяха главно по форумите, та ако някой е пропуснал...



Image


Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Графично поне това е WC4.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 17 Сеп 2019 12:03


Не. Това в средата е консепт арт:

Image

Image

Това вдясно, подобно на всичките модели от предния пост, е това, което ще бъде в играта. Може да не са самите 3D модели, но това е дизайнът им и така ще изглеждат.


Точно както тези модели, които вече видяхме в играта:

Image

Image

Image

На 0:05 от официалния клип можеш да видиш кодо райдъра колко перфектно съвпада с модела, който пуснах в предния си пост. Или пък от този шот:

Image

Кефи ме каква си мършичка обаче, големия разбирач :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 17 Сеп 2019 15:31


Докато не видим играта няма как да сме 100% сигурни какво точно е показано на тези снимки.
Повечето изглеждат като убеждаващи ин-гейм модели, но при други някои неща приличат по-скоро на art, например маунта на Тиранда или червеният дракон.

Аз лично съм леко саднат, че са направили Трал отново джудже, въпреки, че се бяха поправили с HotS версията и там е страхотен. Надявам се да има подобрения.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 24 Сеп 2019 20:40



___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 24 Сеп 2019 20:47


Буквално сцената от филма. :lol: Иначе няколкото кътсцени допълват атмосферата. Силванас е гъста с Ажара и има някакви очаквания към Н'Зот.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 24 Сеп 2019 20:57


Shadowlands leak-ът ми изглежда все по-вероятен.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 25 Сеп 2019 09:08


Маце Борко написа:
Shadowlands leak-ът ми изглежда все по-вероятен.

Е той е бейсикли косвено потвърден - много хора се изказаха скептично, но хора които са били до миналата година в компанията споделиха, че дизайнът на лийкната карта на новите зони е напълно в стила на годишния show & tell който провеждат различните отдели на компанията за да си споделят кой до къде я е докарал. А до тия мероприятия абсолютно никой няма достъп освен ако не е в компанията и шанса някой който до скоро е работел в компанията да изфабрикува супер забъркан фалшив лийк е доста по-малък от това някой просто да е пуснал лийк. Да не говорим че шота от пристанището в SW пък е вече твърде сложно и графично забъркано за да е манипулация, да не говорим че самите шейдъри са видимо от енджина на играта. Shadowlands е факт според мен.

Serious Sam написа:
...и има някакви очаквания към Н'Зот.

:shy:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 27 Сеп 2019 17:57


Изглежда реалистично.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 27 Сеп 2019 18:54


След толкова много забавяния и мистерии очаквам поне да са вкарали co-op за кампанията, ако не нещо с промени за 2-ри играч, като фенските творения за WC 3, поне да е unit control sharing като archon mode-a в SC 2.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 27 Сеп 2019 19:04


И защо не?
Това може да бъде направено така, че по никакъв начин да не засяга solo play. Ако не ти харесва никой няма да те насилва да го играеш :?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com