Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 29 Яну 2020 05:51


Беше ясно, че с Reforged има някакви сериозни проблеми.

Първата половин година (ако не и повече), след като показаха демото на Близзкон 2018 нямаше абсолютно никаква информация за играта.

След това разбрахме за всичките нарушени обещания или промени спрямо оригиналните им планове.

Накрая имахме забавяне от ~1 месец, което не е много, но ако всичко вървеше гладко едва ли щеше да го има. Също така не се сещам за друга Близзардска игра, която да не е излязла на първоначално обявената си дата (в случая с Рефордж нямаше точна дата, но изпуснаха края на декември, което беше като ориентир).

Сега гледам масово теми във официалните форуми и реддит на хора, които искат или вече са refund-нали :?

Btw https://www.reddit.com/r/warcraft3/comm ... se_didier/

:? :?

A и също така ето едно от най-очакваните неща в играта:
https://www.reddit.com/r/warcraft3/comm ... craft_iii/

Какво разочарование :lol:
Направо е обида спрямо оригиналната кътсцена, която навремето е била ръшната, защото не са имали време да я направят като CGI cinematic.
Плачевните анимации и хореография според мен я убиват на 80%.
Останалите 20% са липсата на музика :lol:

ripforged

Edit: Blizz did an Ubisoft:


___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 29 Яну 2020 19:13


Вече е 2.0 :lol: :lol: :lol:

Image

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 30 Яну 2020 00:05


Никога не съм си и помисля, че може да стане такова нещо. Близърд напоследък имаха спад в качеството, но по-скоро в идеен/геймплеен смисъл - въпреки усилията им, просто не успяваха да доставят всеки път. Но случаят с тази игра разкрива много по-дълбок проблем.

За студиото, което имаше абсолютно непоклатимото мото, че игра просто не се изкарва, ако не е стигнала определено ниво на завършеност, този релийз спокойно може да предвещава и абсолютен вътрешен крах - организационен, мотивационен, финансов, морален, лидерски, всякакъв.

Капутът, който е решил да намали приоритетността на този проект/да съкрати финансирането или изобщо който е взел решението играта да излезе в този си вид, дали си е давал сметка, че паричките, дето са спестили с цел оптимизация на приходите, сега ще им се върнат петорно като загуба под формата на поредния черен пиар, спад в акциите, продажбите и т.н.

Щото геймърите са сган доста организирана и информирана. Това не е като Проктър и Гембъл да ги осъдят за няколко милиарда за злоупотреби и още същата година акциите им да нараснат, щото никой си няма представа кои са всичките им продукти на пазара и продължават масово да им ги купуват.

Тук всеки, който е имал интерес към тази игра, е много наясно с абсолютно всичко покрай нея.

Да я пуснат така, след всичките грандиозни обещания, ще им излезе много, много, много по-скъпо, отколкото ако бяха наляли нужните пари, за да си изпълнят обещанията.

Аз съм бробразен Близърд фенбой. WC3 е една от трите ми най-любими игри изобщо, а в зависимост от настроението ми - може би и най-любимата. От години чаках да добавят просто една нейтив поддръжка на 1080p, това беше всичко, което исках. После се заговори за римастъри. Реално и в най-смелите ми представи не съм очаквал такова високо ниво на визуален римастър, каквото получихме. И ако бяха обявили WarCraft 3 Remastered, всичко щеше да е окей и сега всички щяха да са щастливи (техническите проблеми и мачмейкинга ще ги оправят набързо).

Фактът обаче, че дори човек като мен няма да си купи играта, трябва да е доста показателен колко са го закъсали. Защото трябваше да го кръстят Reforged, да ни кажат, че не правят римастър, а направо римейк, да ни гледат сеира как групово си удряме задниците в тавана от изненада и кеф и след това как една година набиваме приордъри в нещо, което перфектно са знаели, че няма да доставят.

Това, дето някакви много фенове се надигнали срещу промените и затова не ги направили е толкова безочлива лъжа, че не ми се коментира. Най-тежкото е, че идва от толкова високопрофилно студио, което дори да е приоритизирало печалбата пред задоволството на аудиторията си, поне винаги е проявявало професионализъм на високо ниво. А историята с тоя римастър - на най-великия RTS някога - е всичко друго, но не и професионална.

Близърд вече не само имат затруднения да изкарат добра концептуално/геймплейно игра. Очевидно почна да им става трудно изобщо да изкарат завършен на базово ниво продукт.

Да им еба Цензурата майчина.

П.П.

Ебати тъпия филтър.

Близърд, да ви еба пyтката майчина, педалчета смотани.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 30 Яну 2020 10:35


Ебаси, аз вчера само погледнах няколко минути от началото на оркската кампания и си казах "ебаси колко долнопробно изглежда това червено сияние под новите текстури на единиците", а те колко по-задълбочени били лайната :lol: :arrow:

Наистина е плачевно и определено няма да си я купя преди да е станала 3-5 евро в Allkeyshop... :arrow:

Само като си представиш колко качествена беше SC:Remastered, купих я веднага... :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 30 Яну 2020 16:45


Или контингента зад името Blizzard е подменен до такава степен, че вече летят неудържимо и стремеглаво надолу.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 30 Яну 2020 17:51


Image

:oops: :oops:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
18 Дек 2016 16:45
Мнения: 306
В момента играе: Soldier of Fortune, Vivisector: Beast Within
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 30 Яну 2020 19:16


Маце Борко написа:

Капутът, който е решил да намали приоритетността на този проект/да съкрати финансирането или изобщо който е взел решението играта да излезе в този си вид, дали си е давал сметка, че паричките, дето са спестили с цел оптимизация на приходите, сега ще им се върнат петорно като загуба под формата на поредния черен пиар, спад в акциите, продажбите и т.н.

Щото геймърите са сган доста организирана и информирана.


Геймърите са пълни идиоти през повечето време, само сега показват някаква мисъл.

___________________________________
"Carthago delenda est"


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 31 Яну 2020 01:51


1.1 btw :D

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 31 Яну 2020 11:43


Image

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 31 Яну 2020 17:57


10-те PC игри с най-нисък user score според Metacritic :D

Image

We did it boys! :lol: :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 02 Фев 2020 18:04




:lol: :lol: :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 727
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 03 Фев 2020 19:26


Ебахти fail-a - пълни глОпаци от Близард, а още по големи са тез, които им дават пари. хах

Доколкото разбрах са махнали и Lan-a, майка им долна да умре.

Spoiler for :
However, I do not care about new graphics, campaigns, cinematics or Reforged as a whole. I just want to keep playing the game I played my entire life, the game that was already perfect for me.
But that is no longer possible. With the latest update, the old classic client is gone, it forces you to download the new Reforged client and play it using classic graphics, which cuts a lot of features that existed in previous versions.


Features that were available yesterday and have been cut 12 hours ago:

- Cross-region play (the custom game list is no longer global and you can’t play with players from other realms, meaning it’s much harder to find players and fill game lobbies)
- Custom campaigns
- Clans
- Player profiles
- Ladder (ranked matchmaking, stats, automated tournaments)
- Good, battle.net 30 1.0 chat system (you can no longer use commands such as /f l, /join;
information on how many players are currently playing; list of communal channels; battle.net
30 news section; overall the chat system lost its’ soul)
- Beautiful UI/menus (in reforged client the menus feel sluggish and less optimised; the chat
box overlaps the menus, atmospheric 3D campaign backgrounds are gone, etc.)
- Creative freedom in custom games (the WE EULA has been changed, adding a lot of
limitations - everything you create now fully belongs to Blizzard, read more in other topics;
censorship in maps and game names, for example a lobby called “booty bay” can not be
hosted, even though it’s the name of an offical WC3 map, etc.)
- Classic graphics in Reforged client look worse (shadows are missing, saturation is off, some
spells/effects are missing)
- RoC campaign is now using TFT balancing

Features that were available before 2018 and have been cut during the latest updates:

- Arranged teams
- Reconnection via GProxy
- Overall game stability (desyncs or crashes would almost never happen, now custom games
are plagued with both)
- Bot features (only going to list some of them):
- Online lobby list and in-game chat, available from a browser (what games are hosted right
now, how many players are in a lobby, etc.)
- Competitive custom games (auto-balance and matchmaking based on ELO or empirical
algorithms specialized for each custom map)
- Ability to kick/ban trolls (after the removal of bots they added the ban functionality, but you
would have to re-ban the person every session)
- Better ping/latency
- Protection against hacks and maphacks
- Anti-spam protection
- Automatic replay saving and archiving with easy search from a website
- Game/replay archive

Probably many more things that I can’t recall at this moment

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 03 Фев 2020 21:27


Днес или утре ще има нов патч, а с него най-вероятно и някакъв коментар на Близз относно ситуацията. Ако се направят на ударени и я игнорират ще бъде още по-зле :lol:

Мен най-много ме дразни това, че ако искам да играя класическата версия трябва да се набутам с още 28 гб понеже е свързана с Рефорджд и на всичкото отгоре е осакатена версия на оригинала.

Знам, че има разни врътки как да се изтегли по-стара и самостоятелна версия, или направо да се изпиратства, но afaik класическият bnet за WC 3 сега е спрян? Някой да ме поправи, ако греша.

Btw гледах разни видеота и новата версия ми изглежда като даунгрейд :lol:

Image

Image

Source.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 04 Фев 2020 01:06


Developer Update

Tbh нищо съществено.
Щели да оправят това-онова... окей...

Edit:
Цитат:
that passage where they said that reworked cutscenes were too far removed from the game to include them into the release, but not too removed to use them in marketing told me A LOT

:lol: :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 04 Фев 2020 12:13


Е кое не му е ясното? :)
Въпреки, че казаха за промените на Blizzcon 2019 и по разни интернет статии (които бяха супер low-key btw) информацията на главният сайт oстана непроменена през цялото това време, което си е баш false marketing.
Aко не си следил всяка подробност за Reforged е доста лесно да останеш с впечатлението, че Близз не са си променили решението за промените и обещаното ново съдържание.

Edit: https://www.reddit.com/r/warcraft3/comm ... _refunded/

:lol:

Edit 2: Version 1.32.1 Patch notes
https://us.forums.blizzard.com/en/warcr ... otes/19379

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 08 Фев 2020 04:37


Императора написа:
Все повече се убеждавам че ще трябва да минат поне едно ~2 месеца
Тези от екипа на Рефорджд ми се струват доста некомпетентни. По-скоро ще трябват около 6 месеца :D

J. Allen Brack отново с поредното отбягване на отговорност и липса на извинение :lol:
Цитат:
Concerning Warcraft 3: Reforged, honestly, it's been a bit of a hard week. Our community has come to expect really amazing things from us, and we've heard from them that we did not achieve that bar, but we stand behind our games, and have consistently shown that not only do we support them, but we continue to build on them even after launch. And we're committed to doing that here as well. We're going to continue to update the game, and we're going to continue to update the community with our plans going forward.

:lol: :lol:
Image

Image

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 727
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 08 Фев 2020 18:51


Аве тва е лайнян PR talk, не знам кво се вживяваш - ама има мн олигофрени и откровени балъци, които им се вързват.

Blizzard удариха дъното (за мен) с Diablo 3 --- сега просто продължават да копаят надолу яко.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 09 Фев 2020 06:34


Хахах тази вечер за малко гледах стрийма на Grubby и... играе с класическата графика :lol:
Най-вероятно е защото иска да има по-добра видимост, което едва ли е приоритет за 90% от играчите, но помня, че Blizz адски много се допитваха за такива неща до про-тата и след целият този feedback пак да не успеят да нагласят нещата... :lol:

Ако причината е друга поправете ме, защото не го следя, а може да е казал нещо в предишно видео/ стрийм.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 13 Фев 2020 19:36


#sasipahaq тая игра.

Не, сериозно, набутват те с 20 и кусур гб И не можеш да си пуснеш класик. Единственият кяр беше, че видях новите модели за 5 минути в едитора, на минимални настройки, където имат най-отвратителния пластмасов вид.

За кътсцените не ме грее, защото има достатъчно фенове, които да си ги направят както трябва. Модването на играта като цяло обаче ще замре - поне от гледна точка на модели ще се изискват 100 пъти повече усилия, за да направиш нов модел и да отговаря като качество на тия в играта.


Профил

Заглавие: Re: Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)
Публикувано на: 14 Фев 2020 01:51


Като човек, занимавал се с модели за тая игра, пак казвам, новите ще са яко играчка. Ентусиасти ще се намерят де. :Д

Но както ти каза, нищо няма значение на фона на прилапването на всяка карта от Близард. То затова е постоянното изискване за бнет. Да видим дали братята руснаци ще пуснат кракнат сървър за карти.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com