Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7900
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Яну 2022 20:31


Цъкам Hitman 3 и съм възхитен от качеството на левъл дизайна, това е най-красивата игра, която съм виждал, макар че дори малко прекалява в някои нива с рефлекциите от зор да демонстрира ray tracing. Има едно ниво, рейв парти в берлинска индустриална зона, което направо ми взе акъла, седях половин час да се кефя на светлините. :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 18 Яну 2022 14:48


Направих грешката да дам ~80 лева за Starcraft 2 да изиграя кампаниите и всичко до края на Wings of Liberty (безплатната част) е наред. Сюжетът е просто кретенски нататък и не знам какъв тон иска да има играта.

Това което най-много ме дразни е мащабът на единиците и бойното поле - проблем наличен в почти всички стратегически игри, но тук когнитивният дисонанс е най-голям защото описват всяка една единица как е най-грандоманското нещо, как ще унищожи всичко и гледам как се стрелят на около 10 метра едни от други.

За сметка на това, балансът и управлението са едни от най-добрите в 3Д стратегия.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Яну 2022 00:07


Ремастъра на най-великата action-adventure игра излизала някога - Shadow Man Remastered излезе и за конзолите с още повече ъпдейти. Цъках го малко досега, по-късно пак :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Яну 2022 00:07


Прежалих едни 19 кинта и взех Dragon's Dogma-та за PS4. Че съм я почвал 3 пъти и все нещо друго е излизало малко след това, и съм я заебавал.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Фев 2022 10:25


Gen.Toast написа:
Направих грешката да дам ~80 лева за Starcraft 2 да изиграя кампаниите и всичко до края на Wings of Liberty (безплатната част) е наред. Сюжетът е просто кретенски нататък и не знам какъв тон иска да има играта.

Това което най-много ме дразни е мащабът на единиците и бойното поле - проблем наличен в почти всички стратегически игри, но тук когнитивният дисонанс е най-голям защото описват всяка една единица как е най-грандоманското нещо, как ще унищожи всичко и гледам как се стрелят на около 10 метра едни от други.

За сметка на това, балансът и управлението са едни от най-добрите в 3Д стратегия.


Пусни си Warhammer Total War, стига се занимава с глупости :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Фев 2022 12:56


Gen.Toast написа:
Направих грешката да дам ~80 лева за Starcraft 2 да изиграя кампаниите и всичко до края на Wings of Liberty (безплатната част) е наред. Сюжетът е просто кретенски нататък и не знам какъв тон иска да има играта.

Това което най-много ме дразни е мащабът на единиците и бойното поле - проблем наличен в почти всички стратегически игри, но тук когнитивният дисонанс е най-голям защото описват всяка една единица как е най-грандоманското нещо, как ще унищожи всичко и гледам как се стрелят на около 10 метра едни от други.

За сметка на това, балансът и управлението са едни от най-добрите в 3Д стратегия.


Сюжета е под всякаква критика, както и реализацията му. Brood War за мен си остава върха в игрите на Blizzard, по отношение на сюжета и реализацията му.

Иначе управлението на играта е много мазно и приятно.

***
В момента пукам Serious Sam: Siberian Mayhem.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Фев 2022 20:05


Тъй де, има емулации на оригиналните кампании на SC и Brood War в 2.
Балансът е същият като в оригиналните игри, но се наслаждават на доста голямо QoL подобрение (най-вече премахване на ограниченото контролиране на единици и патингът).

Маце Борко написа:
Пусни си Warhammer Total War, стига се занимава с глупости :D


Свирни като стане Warhammer 40 000 Total War :D

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Фев 2022 03:34


https://poncle.itch.io/vampire-survivors

3 евро в стийм са прекалено малко..

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Фев 2022 12:26


Някой нещо за Dying Light 2? Първата ми беше харесала бая, а за втората чувам някакви противоречиви коментари в момента

Иначе аз ся цъкам новия football manager, че миналогодишния го бях скипнал и сега нещо ме разчовърка. Става, ма си е все същото, no big deal

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Фев 2022 12:07


Е то на перфектна игра няма какво толкова да ѝ се пипа :D По нещо мъничко всяка година, колкото да ни накара да си вземем новата версия на шарените екселски таблици FM.
Иначе за DL2 чувам, че мейн историята можеш да я изиграеш за 20на часа, но ако се впуснеш в екстра съдържанието, не ти мърдат 500 часа игра. Аз я позяпах по стриймове и изглежда яко.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7900
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Фев 2022 11:17


DL2 все ше я цъкам некой ден, ма има една основна критика дет ме драни - твърдят че още по-големия фокус върху паркура е докарал втората дотам, че винаги да си много по-бърз от всяка гад и винаги да можеш да прехвърчиш през всичко, а години по-късно основните ми спомени от 1-вата са от началото ѝ, когато беше наакващо да те наобиколят зомбове и да ти ебат пичката, а не когато започнеш да им подскачаш през главите и не ебаваш да спреш освен ако не решиш да го направиш. Ама пък изглежда фън, ще се играе на намаление. :lol:

Вчера взех платинката на Hitman 3, определено най-добрата и изпипана игра, която съм играл напоследък, освен красотите нали, много обичам игри дето не те карат да грайндиш за ачийвмънти.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Юни 2022 13:26


Реших малко да поцъкам ААА игра и си подбрах Assassin's Creed Origins (с идеята после да изиграя и следващите две). Значи, играл съм AC 1 и AC 2 и ми направи впечатление как 10-15 години по-късно това малко или много си е същата игра :lol: :lol: :lol: Сложили са малко рпг елементи, но останалото е точно както го помня от едно време. Ма в края на краищата е доста яко да експлорваш тези исторически моменти и светове. Древен Египет е куул.

едит: За да видя накъде е поела историята с Абстерго гледах някакви ютуб видеа и беше смехотворно какво се е случвало след като аркът на Дезмънд е приключил. :lol: Всъщност в първите игри тази история ми беше доста интересна, но след изгледаното сега нямам никакъв интерес към нея и си цъкам играта абстрахирайки се от това.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Юни 2022 13:47


Е ти ако не си играл AC4 все едно нищо не си играл, отделно че AC: Unity и AC: Syndicate и двете са low-key гениални и всъщност безумно яки, както и българската AC:Rogue също беше кажи-речи на подобно ниво на четворката. Ако пък и не си играл AC: Brotherhood и AC: Revelations хептен не позволявам да се коментира изобщо историята зад поредицата.

Иначе, поредицата абсолютно винаги е била най-уникалното възможно пренасяне в исторически периоди и локации, затва и като страшен привърженик на historical drama завинаги остава едно от любимите ми гейминг преживявания някога :arrow:

С AC:Odyssey се поизгуби връзката като цяло, но AC:Origins преди това и AC:Valhalla след това, както и следващата игра която се задава, продължават да проследяват overarching историята от самото начало на всичко.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Юни 2022 15:55


VALEN7INVS написа:
Е ти ако не си играл AC4 все едно нищо не си играл, отделно че AC: Unity и AC: Syndicate и двете са low-key гениални и всъщност безумно яки, както и българската AC:Rogue също беше кажи-речи на подобно ниво на четворката. Ако пък и не си играл AC: Brotherhood и AC: Revelations хептен не позволявам да се коментира изобщо историята зад поредицата.

Иначе, поредицата абсолютно винаги е била най-уникалното възможно пренасяне в исторически периоди и локации, затва и като страшен привърженик на historical drama завинаги остава едно от любимите ми гейминг преживявания някога :arrow:

С AC:Odyssey се поизгуби връзката като цяло, но AC:Origins преди това и AC:Valhalla след това, както и следващата игра която се задава, продължават да проследяват overarching историята от самото начало на всичко.

Ми не съм ги играл, ама цялата тази схема с Abstergo Entertainment + Юнона малко ми е вяла. Но и съм съгласен, че да гледаш тази история на ютуб клипче не е същото като да я преживяваш по време на играта и съответно да предизвика много положителни емоции. Ма да видим накъде ще поеме сега... :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Юни 2022 22:58


AC Syndicate е единствената игра от поредицата, която съм играл и останах наистина доволен. Играта изглежда феноменално, вървеше феноменално и историята ми допадна.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Юли 2022 12:36


Ghost of Tsushima

Невероятна игра ми се струва. Вече имам 30 часа на нея.

История - драматичзна и докосваща

Атмосфера - 10/10

Бойна система - 10/10 (Е компютара е малко глупав, но ако си увеличиш трудността се балансира)

Графика - В началото ми се струваше посредствена, но във времето открих, че е адски красива игра.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Юли 2022 13:03


Alfador написа:
Ghost of Tsushima

Невероятна игра ми се струва. Вече имам 30 часа на нея.

История - драматичзна и докосваща

Атмосфера - 10/10

Бойна система - 10/10 (Е компютара е малко глупав, но ако си увеличиш трудността се балансира)

Графика - В началото ми се струваше посредствена, но във времето открих, че е адски красива игра.

Носят се слухове, че може да я портнат за PC. Ако това стане, ще я изиграя при първа възможност!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Юли 2022 20:08


Аз напоследък се захванах с Deathloop и Death Stranding, че явно вече имат официален съпорт за PS5 контролера на РС и е просто убийствено преживяване. :shock:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Авг 2022 10:54


На мен Death Stranding в крайна сметка ми беше скучна. Атмосферата беше убийствена, но раздразнението от скучния геймплей надделя :(

В момента свалям новия Спайдър Мен да го видим как е. Доста го хвалят

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Авг 2022 15:31


Новия Спайдърмен e THE BOMB и РС версията му е ултимативната просто. Плътни над 100 кадъра с макснат raytracing и всичко на ултра е просто на светлинни години от това което PS5 версията може да предложи. Те затова и явно от SONY обмислят да пускат свой собствен гейм лаунчър за РС - просто в последно време PS5 екслузивите които излизат за Windows всеки път версията им за РС е ултимативната, най-висока резолюция на текстурите, плътни 120 или поне 100+ FPS с raytracing вместо да трябва да играеш на 30-40 кадъра ако искаш да има някаква пародия на raytracing както е на конзолите... :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com