Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Сеп 2021 12:05


https://www.dsogaming.com/mods/this-ama ... tegy-game/

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 346
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Сеп 2021 22:46


За пореден път превъртам San Andreas.

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 13 Сеп 2021 08:52


Аз пак си правя лека почивка от No man's sky, като този път съм се спрял на Rising Star 2 - life sim/rpg където си правиш музикална банда. На пръв поглед изглежда много смотано, особено с 90-тарския си UI и като цяло бие на ония low-cost немски симове за щяло и нещяло, дето ги имаше навремето, но играта предлага изненадващо много дълбочина в механиките си и мене лично ме кефи :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7900
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Ное 2021 17:30


Знам че е ps5 exclusive и ше ме напсувате тука, ама Returnal e една от най-яките игри дет съм играл, и първата умишлено трудна игра която си причинявам да изиграя. И да, трябва да пробвам Hades най-после :!:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Ное 2021 11:47


The Grim Reaper написа:
И да, трябва да пробвам Hades най-после :!:

аре де, Хадес си струва да заебеш всичко друго, което играеш честно-казано :D А и яко, че я пуснаха за PS най-накрая, защото играта заслужава да я опитат възможно най-много хора :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Ное 2021 13:04


Към Гипчо, да споделя няколко sim/tycoon файнда:

- Gas Station Simulator - честно казано ми изглежда доста яка, не съм я играл още, но ми в е уишлиста. Доколкото разбрах, в началото е имала доста бъгове, така че тъкмо докато се наканя, може би ще я дооправят. Голям плюс за мен е, че не е early access https://store.steampowered.com/app/1149 ... Simulator/

- Business Heroes - правиш си щанд за бургери и от това, което виждам в Дискорда им, икономическата им система е доста сложна, което е добре! Още няма release date обаче https://store.steampowered.com/app/1429 ... imulation/

- Mad Games Tycoon 2 - бях играл единицата навремето, но честно-казано нямам ааабсолютно никакви спомени от нея. (Може би защото Game Dev Tycoon e GOAT). Гледам двойката се радва на доста добри коментари, ама ми идва много The Sims. И тя ми е в уишлиста за догодина...
https://store.steampowered.com/app/1342 ... _Tycoon_2/

- Festival Tycoon - вече е в early access, но има много много работа по нея още. Засега бие повече на concept demo. Но дева й е доста активен... виждам я да става за нещо поне след година-две. Идеята обаче е мн готина
https://store.steampowered.com/app/1326 ... al_Tycoon/

- И може би най-оригиналното заглавие, което съм виждал напоследък - Not For Broadcast. Веднъж я бях пробвал преди около година, но искам да й отделя максимално много време в даден момент. Играта има 96% в стийм и мися, че е напълно заслужено.

Влизаш в ролята на режисьор на тв станция и от това какви кадри показваш и върху какво се фокусираш, аудиторията почва да вярва в определени новини. Буквално "Fake news: The game". Велико :))))
https://store.steampowered.com/app/1147 ... Broadcast/

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 747
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Ное 2021 20:29


The Grim Reaper написа:
Знам че е ps5 exclusive и ше ме напсувате тука, ама Returnal e една от най-яките игри дет съм играл, и първата умишлено трудна игра която си причинявам да изиграя. И да, трябва да пробвам Hades най-после :!:


Returnal e доста добра, с някои (доста) елементи вдъхновени от Prometheus-a.

Ancient alien civilization + mystery + paradox etc.

Мн ме кефи ambient sound-a и world design-a, gameplay-я бива.

Имам да я играя и нея.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Ное 2021 22:14


denik написа:
...

Йей!
Gas Station Simulator я следях доста време и бях буквално на спусъка да я купя, но разбрах, че е игра с лесно достижим край (около 15 часа). Играта ми хареса супер много по стриймове, но липсата на replayability и sandbox режим ме отказа накрая.
Business Heroes - адвам я за следене, благодаря :D
Mad Games Tycoon 2 - я чакам за фул релийс, нямам търпение!
Festival Tycoon - нея също съм я уишлистнал и чакам да я позавършат, защото както каза ти, била доста отгоре-отгоре на този етап.
Това последното звучи доста шантаво, ще му обърна внимание :D

Пък аз последната мениджмънт игра, която успях да поцъкам покрай многото RPG-та беше Streamer Life Simulator - има доста яки идеи, но не е особено изпипана и реалистична. И има много ясен начин как да се справиш с лекота в началото - взимаш 2 копачки на кредит и живота ти е песен :lol: Не е необходимо да работиш и 1 ден хахаха
Скоро ще пробвам Tropico 6. Тя е единствената в поредицата, която не съм цъкал. Изскочи на оферта.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Дек 2021 16:39


А бе пукам по дракони в Century: Age of Ashes.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Дек 2021 13:16


- Ruined King от създателитен на Darksiders Genesis и Battle Chasers.
- Chorus - напомнями на добрият стар Freelancer.


___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Яну 2022 10:31


Ох, най-накрая малко се откъснах от Диаблото, което играех почти нон-стоп, щото видях че е излязъл Car Mechanic Simulator 2021 (последната му версия беше преди 3 години). Играта както обикновено е велика с над 94-95% в стийм и е перфектната чил игра :D Има много нововъведения като смяна на различни течности, мини-игри при смяната и баланс на гуми, както и автомивка :D

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 02:17


Абе какво стана с вълната Ауточесове? Мина ли им модата? И каква е модата сега в гейминга?

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 09:21


Ако съдя по туич, само ауточеса на riot оцеля (tft). Другите не съм ги виждал и чувал от поне година. Няма нов нашумял жанр, но за сметка на това геймърите масово се преориентират в just chatting и гледат тв продукции. Абсолютна тъпня. Извън туич също няма нещо ново като як жанр. Има голямо пробуждане в mmorpg жанра, което е супер за мен. Сървайвъл игрите също са по-популярни от всякога.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 11:07


Доколкото разбирам, TFT се радва на добър растеж и сериозна подкрепа от Riot, но все пак си остава нишова игра и няма да избухне и да влезе в мейнстрийма. Отделно, е и доста competitive, така че прагът е височък. От известно време мисля да я пробвам, но тази идея още не е узряла напълно в мен :D

А, Омежи, не разбирам какво имаш предвид под мода в гейминга :D В момента Valorant е голямото добрутру, щото събра и малкото останали CS играчи, но почна да дърпа бая и от Fortnite. LoL продължава да се радва на голям интерес, а APEX Legends бавно, но сигурно се затвърждава. Ест GTA V, FIFA и разните му там CoD-ове продължават да се играят от мн хора. (EA получиха ебати подаръка от Konami - новият PES, който вече се казва e-Football, се оказа потресаващо зле - можеш да видиш рейтингите - и почти цялата му геймърска база се насочи към фифа лол. В смисъл, колко трябва да е зле наистина тази игра, щом хората предпочитат фифа пред нея.... :lol: :lol: :lol: )

CS:GO, Dota 2 и PUBG се играят масово основно в Източна Европа, но в световен мащаб са далеч от върха на хранителната верига

При децата Fortnite и Minecraft са си ясни. Има едно нещо, дето се казва Roblox, дето се играе от десетки/стотици милиони деца, но нямам представа какво е, а и не ме интересува

Другата мода разбира се са мобилните игри, където имам поглед над Clash Royale, която противно на очакванията не умира, а Brawl Stars почти навсякъде е номер 1. Wild Rift на Riot също почва да набира хайп, ама Riot още не й обръщат достатъчно внимание...

В Северна Африка и Азия обаче PUBGm (PUBG mobile) е по-голям и от хляба.

С MMORPG-тата не съм запознат, но Гипо или някой друг сигурно могат да дадат повече инфо. Но не съм сигурен дали ще се появи нов глобален феномен като WoW.

Иначе има разни еднодневки, но това горе са си най-мета игрите.

--------------------

Тъй като през последната година работих в e-sports индустрията (но напускам след 2 седмици :D ), имах поглед леко и над StarCraft 2. Миналата година едно момченце от Италия спечели най-големият SC2 турнир в света (за последните 10 години само двама европейци са го печелили), плюс разни топ 3 места по Дриймхакове и други турнири, но почти никой не му гледа туича, а социалните му мрежи бледнеят пред про-играчите от други игри. Буквално си е dead game за съжаление

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 18:50


denik написа:
Има едно нещо, дето се казва Roblox, дето се играе от десетки/стотици милиони деца, но нямам представа какво е, а и не ме интересува


Единственото, което не е зле да те интересува е, че ако имаш или планираш да имаш деца, по-добре ги дръж надалече от това (или за да съм по-умерен, поне monitor-вай внимателно)



и follow-up


тл;др Scam и child labor haven

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 21:19


denik написа:
С MMORPG-тата не съм запознат, но Гипо или някой друг сигурно могат да дадат повече инфо. Но не съм сигурен дали ще се появи нов глобален феномен като WoW.

Няма да има друго толкова голямо мморпг, за щастие, защото това би означавало да няма добра конкуренция и всички играчи да се налеят в далеч от идеално ммо на някое надценено (минало величие) студио :D Както беше случая с WoW.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Яну 2022 22:55


Gipo написа:
denik написа:
С MMORPG-тата не съм запознат, но Гипо или някой друг сигурно могат да дадат повече инфо. Но не съм сигурен дали ще се появи нов глобален феномен като WoW.

Няма да има друго толкова голямо мморпг, за щастие, защото това би означавало да няма добра конкуренция и всички играчи да се налеят в далеч от идеално ммо на някое надценено (минало величие) студио :D Както беше случая с WoW.


До колкото знам риот работят от няколко години по проект за доста голямо ммо, което се очаква да е следващия уоу( уж).


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Яну 2022 00:07


Стига с това "следващия уоу". Няма да има следващ уоу, защото не е 2004та и защото масата играчи не са като играчите тогава. И защото играчите сега няма да простят нещата, за които едно време им се размина на близард. Нека направят хубаво ммо и да не го сравняваме с неща от други гейминг епохи.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Яну 2022 01:04


Да, съгласен съм, че няма да има ммо, което да е феномен както беше навремето с уоу. Просто исках да напиша, че на хоризонта има голям проект с амбиции. Аз лично не съм фен на риот но ми е интересно да видя какво ще направят.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Яну 2022 12:25


Бтв сега се подсетих, че Риот работят и по файтинг игра, която бяха занемарили от няколко години, но наскоро пуснаха ъпдейт и ПР видео за нея. Въпреки че хич не ги харесвам като компания, ме кефи как се опитват да диверсифицират портфолиото си

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com