Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Май 2004 18:10
Мнения: 699
Местоположение: Стара Загора
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 12:56


Ахам и аз тъй , много умряла работа и бъгясала :wink:

___________________________________


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 13:10


Worst fifa ever @.@ ЕА са педерасти, няма ли да вземат да фалират, най-накрая?

Вратарите отново са супер реалистични - разтягат се кат' пружини и спасяват най-невъзможни ситуации, пропускат възможно най-тъпите голове . . .

Системата за пасове нещо са я изтаковали - веднъж на десет паса подава на този, на когото аз искам. По същия начин стои и въпроса със смяната на играчи - дееба, никога не ми сменя на Сколс Т.Т. И никога не ти дава играча най-близо до топката, а някой много зад или много пред вражеския ритнитопковец :/

Коментарът какво са му направили, че така се е таковал - не знам, ама LOL. Топката минава на 15 метра от вратата, оня вика "Стреля . . . и какво БРИЛЯНТНО спасяване на вратаря". Genius . . .

И, по дяволите, може ли да го настроя да не е с Q смяната на футболист. Шъ ма прощавате, ама не ми стигат пръстите да натискам едновременно E, S, Q и D.

P.S. Coca-Cola League 1, 2 WTF ?!?

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2004 20:38
Мнения: 527
Местоположение: Бургас Меден Рудник
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 15:13


Дади написа:
Worst fifa ever @.@ ЕА са педерасти, няма ли да вземат да фалират, най-накрая?

Вратарите отново са супер реалистични - разтягат се кат' пружини и спасяват най-невъзможни ситуации, пропускат възможно най-тъпите голове . . .

Системата за пасове нещо са я изтаковали - веднъж на десет паса подава на този, на когото аз искам. По същия начин стои и въпроса със смяната на играчи - дееба, никога не ми сменя на Сколс Т.Т. И никога не ти дава играча най-близо до топката, а някой много зад или много пред вражеския ритнитопковец :/

Коментарът какво са му направили, че така се е таковал - не знам, ама LOL. Топката минава на 15 метра от вратата, оня вика "Стреля . . . и какво БРИЛЯНТНО спасяване на вратаря". Genius . . .

И, по дяволите, може ли да го настроя да не е с Q смяната на футболист. Шъ ма прощавате, ама не ми стигат пръстите да натискам едновременно E, S, Q и D.

P.S. Coca-Cola League 1, 2 WTF ?!?


Дади от коментара ти разбирам ,че си меко казано не в час и кога най-накрая ще спрете да критикувате без да сте запознати добре!!!Ей такива хора са понякога много тварещи.

___________________________________


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Юли 2006 04:53
Мнения: 1732
Местоположение: пред компа
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 15:23


Дади написа:
P.S. Coca-Cola League 1, 2 WTF ?!?



Ама ти сериозно ли? ФИФА не съм играл от 2003 насам, ама такова тъпо изказване не ми е идвало наум. Че те лигите ТАКА СИ СЕ КАЗВАТ бре! Макс реализъм, ех?

___________________________________
Заповядай в Comics Bistro - мястото за български уеб-комикси


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Ное 2005 13:35
Мнения: 654
Местоположение: Сан Сиро
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 15:24


абе аре са-човека си е изказал мнението не е много правилно но аз имам донякъде същите мнения по въпроса
Кока Кола лигите са си такива нищо не е объркано просто играта е леко недотам барната от ЕА а можеше много много по-добре

ПС-леле ама че Линукс сега съм на него и няма запетай :lol: чудновата работа

___________________________________

Мойта галерия с снимки! Всичко най-ново ще бъде качвано тук!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 15:26


Букмейкара написа:
Дади написа:
Worst fifa ever @.@ ЕА са педерасти, няма ли да вземат да фалират, най-накрая?

Вратарите отново са супер реалистични - разтягат се кат' пружини и спасяват най-невъзможни ситуации, пропускат възможно най-тъпите голове . . .

Системата за пасове нещо са я изтаковали - веднъж на десет паса подава на този, на когото аз искам. По същия начин стои и въпроса със смяната на играчи - дееба, никога не ми сменя на Сколс Т.Т. И никога не ти дава играча най-близо до топката, а някой много зад или много пред вражеския ритнитопковец :/

Коментарът какво са му направили, че така се е таковал - не знам, ама LOL. Топката минава на 15 метра от вратата, оня вика "Стреля . . . и какво БРИЛЯНТНО спасяване на вратаря". Genius . . .

И, по дяволите, може ли да го настроя да не е с Q смяната на футболист. Шъ ма прощавате, ама не ми стигат пръстите да натискам едновременно E, S, Q и D.

P.S. Coca-Cola League 1, 2 WTF ?!?


Дади от коментара ти разбирам ,че си меко казано не в час и кога най-накрая ще спрете да критикувате без да сте запознати добре!!!Ей такива хора са понякога много тварещи.


Ми, кат' не съм в час, що ти, като явно убер компетенте, не обясниш дека греша? :?

Ъъъ, Shady, я имах предвид, че т'ва е дееба и малоумното име за лига. Кока-кола, roflz? Ясно ми е, че я има, ама все пак 'баси и името @.@

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2004 20:38
Мнения: 527
Местоположение: Бургас Меден Рудник
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 16:13


Полувината неща ,които ги изброи се оправят от контролите.ИГрача е най-удобно го сменяш с Q и може да се оправи от контролите ,но се сменят и някой други копчета.Пък това за Кока Колата си е 200 процента истина!Като ти са силни вратарите има една опция Goalkeaper Level и си ги настройваш от там!

___________________________________


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 16:26


"играча най-удобно си го сменяш с Q", ако си октопод. Обясни, моля, как едновременно да държа пръст над Q, E, S, D? Какво му беше неудобното на "S", че да се налага да го сменят? И няма опция да се настроят клавишите така, както беше на предишната фифа. Опцията Switch Player винаги си върви с две други неща и си е 'бало макята.

За Goalkeeper Level - играя на Semi-pro и е уникално трудно. На World Class ме е страх да си представям как лошо си е 'бало макята. Освен това съм почти сигурен, че колкото по-голям е тоз' Goalkeeper Level, толкова по-често компа ти отклонява изстрелите към гредите и извън вратата . . .

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2004 20:38
Мнения: 527
Местоположение: Бургас Меден Рудник
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 17:02


Момче как другите са октоподи и свикнаха ,а ти не? Не е нужно ми отговаряш просто се замисли!

Това за вратарите е относително.Предпочитам да са такива отколкото бъгави като на 07.Никъде няма правилник и наръчник затова кои удари може да хавне вратаря и кое не.

___________________________________


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Ное 2005 13:35
Мнения: 654
Местоположение: Сан Сиро
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 17:09


Дади написа:
"играча най-удобно си го сменяш с Q", ако си октопод. Обясни, моля, как едновременно да държа пръст над Q, E, S, D? Какво му беше неудобното на "S", че да се налага да го сменят? И няма опция да се настроят клавишите така, както беше на предишната фифа. Опцията Switch Player винаги си върви с две други неща и си е 'бало макята.

За Goalkeeper Level - играя на Semi-pro и е уникално трудно. На World Class ме е страх да си представям как лошо си е 'бало макята. Освен това съм почти сигурен, че колкото по-голям е тоз' Goalkeeper Level, толкова по-често компа ти отклонява изстрелите към гредите и извън вратата . . .

абе тренировка се иска, не става тука тъка! Аз поне от това съм доволен-това е играта цялата, почнеш мач, подаваш подаваш, стигнеш с мъка до наказателното и там каквото стане. РЕАЛНИЯ ФУТБОЛ, ТОТАЛНИЯ ФУТБОЛ :lol:

а не като миналите, 2 паса и си пред наказателното :wink:

___________________________________

Мойта галерия с снимки! Всичко най-ново ще бъде качвано тук!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Юни 2004 19:22
Мнения: 1728
Местоположение: Тop secret
Заглавие:
Публикувано на: 21 Окт 2007 18:34


Абе аз ако ще без вратар да играя на Профешънъл не мога да вляза в наказателното... :o
Явно просто ще трябва да цикля денонощно докато загрея елементарните трикчета :lol:


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
09 Сеп 2005 16:30
Мнения: 587
В момента играе: Pro Evolution Soccer 2009
Заглавие:
Публикувано на: 22 Окт 2007 11:58


FELIX написа:
Дади написа:
"играча най-удобно си го сменяш с Q", ако си октопод. Обясни, моля, как едновременно да държа пръст над Q, E, S, D? Какво му беше неудобното на "S", че да се налага да го сменят? И няма опция да се настроят клавишите така, както беше на предишната фифа. Опцията Switch Player винаги си върви с две други неща и си е 'бало макята.

За Goalkeeper Level - играя на Semi-pro и е уникално трудно. На World Class ме е страх да си представям как лошо си е 'бало макята. Освен това съм почти сигурен, че колкото по-голям е тоз' Goalkeeper Level, толкова по-често компа ти отклонява изстрелите към гредите и извън вратата . . .

абе тренировка се иска, не става тука тъка! Аз поне от това съм доволен-това е играта цялата, почнеш мач, подаваш подаваш, стигнеш с мъка до наказателното и там каквото стане. РЕАЛНИЯ ФУТБОЛ, ТОТАЛНИЯ ФУТБОЛ :lol:

а не като миналите, 2 паса и си пред наказателното :wink:

Да ебахти реалното , стигаш едвам до вратата , ама играта е направена така че 95% от ударите извън наказателното са аут и даже не са близо до вратата . Да не говоря че в такива ситуации коментатора крещи "WHAT A FANTASTIC SAVE" ... ако ви харесва ЕА да се гаврят с вас добре играйте си ФИФА и се утешавайте че бъговете на вратарите са малко подобрени , че всеки удар вратаря го спасява някакси ... и после това било реалистично ...


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
04 Ное 2005 13:35
Мнения: 654
Местоположение: Сан Сиро
Заглавие:
Публикувано на: 22 Окт 2007 13:45


а реалистично ли е с 2 паса точно да си пред наказателното (не че на 08 не може така ама е малко по-трудно)
аз вече забелязвам че 07 е била яко бъгава сравнение с 08, да не говорим за по-назад в годините!
с тази игра мисля че имам поне малък шанс за пробив на голямата сцена, ще видим!

___________________________________

Мойта галерия с снимки! Всичко най-ново ще бъде качвано тук!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Юни 2004 19:22
Мнения: 1728
Местоположение: Тop secret
Заглавие:
Публикувано на: 23 Окт 2007 00:48


Държа да отбележа също и че за пореден път са се подиграли с играчите на Байерн.
Първо Соса - току що дошъл аржентинец дето предполагам за пръв път го чуват са го направили 82,а ШВАЙНЩАЙГЕР е 81...
Диего от Вердер е 88, а Рибери 87 :shock: :shock: :shock: Е това не знам какъв нещастник трябва да си... От Байерн само Зе Роберто е 88. Пък и дори не са му променили позицията и още си е крило, та излиза 80...
Лам би трябвало да е 90, ама не съм се заглеждал са него, най-вероятно и него са го намалили.
Тони на миналата беше 89, сега е 86 или нещо такова, а вижте го какво прави наистина... 8 гола в 9 мача мисля...


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
04 Ное 2005 13:35
Мнения: 654
Местоположение: Сан Сиро
Заглавие:
Публикувано на: 23 Окт 2007 10:54


Rensing написа:
Държа да отбележа също и че за пореден път са се подиграли с играчите на Байерн.
Първо Соса - току що дошъл аржентинец дето предполагам за пръв път го чуват са го направили 82,а ШВАЙНЩАЙГЕР е 81...
Диего от Вердер е 88, а Рибери 87 :shock: :shock: :shock: Е това не знам какъв нещастник трябва да си... От Байерн само Зе Роберто е 88. Пък и дори не са му променили позицията и още си е крило, та излиза 80...
Лам би трябвало да е 90, ама не съм се заглеждал са него, най-вероятно и него са го намалили.
Тони на миналата беше 89, сега е 86 или нещо такова, а вижте го какво прави наистина... 8 гола в 9 мача мисля...

ми то така ако почнеме всеки за любимия си отбор доста може да се вайка... аз Милан ебаси... най-добрия полузащитник Сеедорф от последното издание на ШЛ е направен по-малко от 80 !
Иначе това за Байерн си е некво верно доста странно-Лам е 77 :lol:
ама иначе аз да си призная при мойта схема много добре ги правя и ми пасва идеално, е да Зе Роберто ми е нещо като дефанзивен полузащитник, ама си върши работата и изобщо ми се получава добре и ако не играя с Барса или Милан избирам Байерн щото Челси са направени толкова зле...

___________________________________

Мойта галерия с снимки! Всичко най-ново ще бъде качвано тук!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Юни 2004 19:22
Мнения: 1728
Местоположение: Тop secret
Заглавие:
Публикувано на: 23 Окт 2007 13:27


Специално ги сравних с играчите на Вердер и бяха горе-долу еднакви :shock: , но за Рибери това направо ме уби :shock:
Вердер са ебаси прехваления отбор. Мислех че Барса и Челси са прехвалени, ама не. Биха Челси 1:0 и славата ще им се носи 10 години, едва ли не най-добрия немски отбор на всички времена, даже на ФМ 2008 са фаворити за Бундеслигата :shock: :shock: :shock:
Зе Роберто от 2 години е дефанзивен полузащитник, ама кой да им каже :lol:
За Милан не съм гледал ама не приемам вайкания. Не може ЕА да изневерят на себе си и да не ги напомпат нереално много :D

Уау ще престана да говоря за футбол във форума :oops:


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
04 Ное 2005 13:35
Мнения: 654
Местоположение: Сан Сиро
Заглавие:
Публикувано на: 24 Окт 2007 01:17


мхм, направих и 70 мач в онлайн фифата (70 са само тези за който са по рейтинг, отделно на това имам поне още 10-15)


то се вижда обаче много ясно, среден играч съм си и това си е :cry:
Марин като го гледам, просто иде ми да... ебаси 13 поредни победи прави, 41 победи имаше а загуби по-малко от 15, много е станал добър!
ем това е от мене, все пак в ESL лигите съм на трето място след 3 поредни победи! :P

___________________________________

Мойта галерия с снимки! Всичко най-ново ще бъде качвано тук!


Профил ICQ Skype WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com