Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Авг 2016 07:32


http://zamunda.net/banan?id=486661&hit=1&t=game

Пичове, върнах се в 3-4-ти клас. :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Авг 2016 12:09


Доста е яка, а и най-накрая са направили визуален ъпгрейд. Някой от картите са бая красиви.

Image

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 31 Авг 2016 19:19


Дойде ключа за Battlefield 1 и тоя път е Англия срещу османската империя на синайският полуостров.
Иначе играта е дефакто рескин на 4 с по-малко GUI, ин-гейм сървър браузър и липсата на инженера. Това прави танковете безбожно ОР, тъй като еквавилента на базуката трябва да се разположи и само Assault-a е АТ. Behemoth-a е брониран влак който по функция не се различава от танк, но с единствената разлика че е на релси. Помпите и снайперите убиват от един изстрел и личен мой фаворит е Gewehr 95 (Манлихер М95 по българска номенклатура), приставките на пушкалата не са доизмислени до края и на практика има по две пушкала на клас, но всяко има 3 разновидности в прицела.
Играта е сравнително стабилна, кадрите в секунда не падат под 60 на средна графика на лаптопа ми и времето за зареждане на картата е десетократно намалено спрямо 4ката.
Нямам търпение за Bulgarian Forces™ DLC където ще го раздаваме с българи аборигени/азиатци.
Бива си я като пуцалка ама не бих дал 140 лева за да я имам.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 31 Авг 2016 22:13



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Мар 2016 17:19
Мнения: 24
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Сеп 2016 23:46


До преди малко - Destiny. Обичам игри с отворен свят или поне такива на които нивата не ме карат да се движа само в една посока.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Сеп 2016 11:30


Хора, ако рибуута на Tomb Raider от преди 2-3 години ви е харесал, изиграйте и новата. Наскоро успяха да заобиколят Денувото й и си е с нормален работещ крак по торентите. Не е кой знае колко по-различна от предната - повече от същото, но пак си е стабилен фън :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Сеп 2016 18:28


Копелета, новият Doom е ебахти свежата глътка въздух. Нямам думи за тия марсиански баири и безумия. . . :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Сеп 2016 10:12


Toxikk е ебати добрия shooter! В безплатната версия липсва възможността да избереш сървъра на който играеш и да гласуваш за карти в края на мача, но си струва да се види тази игра!

Иначе цъкам малко Skyforge, тъй като обявиха нов update, който почти напълно променя цялата игра. Ще се види като излезе update-а дали ще се остане в играта.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Окт 2016 12:51


Най-сетне разцъках dante's inferno. Играта е супер само че... ебаси бруталната имитация на GoD of War :D

Малко са нещата които не са изкопирани, малко са нещата които правят играта по-различна, както са малко и нещата които в тази игра са направени по-добре.

Това е от тоя тип игри, правени единствено с мисълта за бърза и сигурна печалба. Направо си представям разните корпоративни чичковци какво са си казали: Това GoW е много популярно в момента и хората явно го харесват, дай и ние да направим една такава игра. И просто са сменили ебавката с древногръцката митология с ебавка с християнската такава :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Окт 2016 18:52


Counter Strike 1.6! :shock:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Окт 2016 20:55


vanmx написа:
Най-сетне разцъках dante's inferno. Играта е супер само че... ебаси бруталната имитация на GoD of War :D

Малко са нещата които не са изкопирани, малко са нещата които правят играта по-различна, както са малко и нещата които в тази игра са направени по-добре.

Това е от тоя тип игри, правени единствено с мисълта за бърза и сигурна печалба. Направо си представям разните корпоративни чичковци какво са си казали: Това GoW е много популярно в момента и хората явно го харесват, дай и ние да направим една такава игра. И просто са сменили ебавката с древногръцката митология с ебавка с християнската такава :D


Играта е правена от създателите на God of War 1. Няма как и друго да очкаваш. Играх я още като излезе и си личи че е правена с желание, но на места е прекалено дразнеща - дали заради механиките, дали заради противниците или самият левъл дизайн не знам. За мен не може да се мери с GoW.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Окт 2016 01:25


Shadow Warrior 2. Първият ребуут на SH преди 3 години ме размаза от кеф, а и до ден днешен си остава един от любимите ми fps. Продължението обаче ми е някво доста meeh.
Като механики играта определено е доста по-напред, но...всичкото ми седи супер изкуствено и не на място. Вместо душата на демон с трагична съдба, която се разкрива постепенно, са ти сложили няква си edgy емо мацка, която само се оплаква и се чувства толкова интересна и развита личност, колкото и някой тостер.
Събирането на тонове безмислен луут по-скоро убива уникалността на играта от колкото нещо друго. Докато преди си имаше строго определени оръжия всяко с уникални ефекти и bad ass ъпгрейди, то сега имаш рандом дженерик шит. И това, когато изобщо играта ти позволява да играеш, а не ти се налага да се ровиш в тъпият инвентар на играта, за да сменяш рандом дженерик шит ъпгрейди.
В общи линии струва ми се, че са се пробвали да я направят като Бордерландс, само че без душа и сърце дет се казва.

Видеото на TB общо взето идеално описва положението.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Окт 2016 10:08


TB=TotalBiscuit. Надявам се не ми се налага да обяснявам кой е той и с какво се занимава.

Мда, има ги. Всъщност това е едно от малкото неща, които ми харесаха в играта...които всъщност са си взети от миналата игра.
Spoiler for :
"Dicks out of Harambe" :D :D :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Окт 2016 10:20


Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Окт 2016 10:21


Тия дни цъкам Mad Games Tycoon. Създаваш си компания за игри и създаваш игри. Доста готин симулатор. По принцип преди 2 години беше излязъл Game Dev Tycoon, която беше хубава игра, но доста постна.
Mad Games Tycoon са взели предвид всички недостатъци на другата игра (от различни разработчици са) и са направили един наистина изключително комплексен и многопластов симулатор.
За феновете на икономически симулатори - препоръчвам!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Окт 2016 08:45


Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Ное 2016 21:40


Превъртам всички CoD-ове от Black Ops 2 насам. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Ное 2016 02:15


Пробвах се да играя наново вече "класически" шутъри като BF Bad Company и CoD MW, но умрях от скука. Чак не мога да повярвам как съм им се кефил преди толкова много.
Баси Dark souls и Total war са развалили повечето игри за мен.

Сега се мъча Darkest Dungeon - играта бързо почва да ми става една от любимите, колкото и да ме измъчва.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Ное 2016 13:53


denik написа:
Тия дни цъкам Mad Games Tycoon. Създаваш си компания за игри и създаваш игри. Доста готин симулатор. По принцип преди 2 години беше излязъл Game Dev Tycoon, която беше хубава игра, но доста постна.
Mad Games Tycoon са взели предвид всички недостатъци на другата игра (от различни разработчици са) и са направили един наистина изключително комплексен и многопластов симулатор.
За феновете на икономически симулатори - препоръчвам!

Благодаря, точно такава игра си търсех. От transport tycoon насам съм супер фен на тоя жанр. Ще я пробвам и тази :)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Дек 2016 19:48


Правилно ли съм останал с впечатление, че в тази игра е по-лесно ако ползваш пушки, гранати и т.н. вместо меч?


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com