Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Май 2016 01:48


Играх FIFA MANAGER 2011 с Динамо Киев. Играя вече 5-ти 6-ти сезон с тях. Одеве играх около 3 часа и половина. Направих супер сезон , селекции , мелекци , шампионска лига пулофнал на който ми се падна лесен отбор.
Заби , крашна и ме изхвърли без да съм направи сеиф ... сега как да го играя пак на ново този сезон , няма да се получи същото.

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Май 2016 20:40


NoName написа:
Играх FIFA MANAGER 2011 с Динамо Киев. Играя вече 5-ти 6-ти сезон с тях. Одеве играх около 3 часа и половина. Направих супер сезон , селекции , мелекци , шампионска лига пулофнал на който ми се падна лесен отбор.
Заби , крашна и ме изхвърли без да съм направи сеиф ... сега как да го играя пак на ново този сезон , няма да се получи същото.

Как може цял сезон да мъчиш и през цялото това време да не ти щукне да се сейваш :?

Аз играя в момента последната игра от поредицата за нинджите, посветена на Йайба(не съм сигурен, че така му е името, но нещо подобно). Доволен съм доста. Леко хумористична, главния герой ми прилича на мен по характер: леко нагъл кучи син с чувство за справедливост, който съсипва мозъчно фалиралите зомбита и непрекъснато изпържва всеки в играта с тънък и звучен лаф, който противника не зацепва.

Комбо системата е на ниво, пичът има на разположение катана, метална ръка(в стил зимния войник) и разни други предмети, които изкопчва в буквалния смисъл от още пулсиращите тела на убитите от него.

Много ми харесват бруталните сцени на разчленявания(макар да стават с помпането на един единствен бутон всеки път. Има и доста хумор в кът сцените, който някак липсва или поне аз самият не мога да го усетя в другите зомби игри. Леко е вулгарен на места, но пък това придава чар на играта и е по скоро плюс.

Играта е кратка, което отново е нейно предимство, понеже е леко еднообразна и след първите няколко часа действието започва да се повтаря и да омръзва. Не ми харесва, че е прекалено трудна и на места почти невъзможна за продължаване. Рестарта също не е добра опция при зацикляне, защото те връща в началото на нивото, а нивата са прекалено обширни и дълги и като нищо за да наваксаш ще ти трябват нови 2-3 часа. Последния минус е прекалено огромното количество босове, които се минават доста бавно и трябва постепенно да ги обработваш. Те излизат на всеки 10-ина минути като напреднеш в играта. И повечето от тях се повтарят.

В крайна сметка ще дам 7/10. Играта си заслужава да и се отдели подобаващо време през някой свободен уикенд.


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Май 2016 16:38


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Май 2016 19:49


Единичката по-рядко, но и нея си я пускам от време на време. За някои хора това е по-добрата игра, но за мене CoD2=CoD1 с по-добра графика и без аптечки :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Май 2016 20:37


desudesudesu написа:
vanmx написа:
След 2 годишна пауза, пак се зарибих да цъкам по пиратските сървъри на CoD 2, преди няколко дена направих грешката да си инсталирам отново и 4-ката :D

Аз все още разцъквам по пиратските сървъри на CoD 1, макар че моя е оригинален :D

Aз продължавам да съм почти всяка вечер в CAG Base Assault сървъра на CoD:UO. Ако имаш - идвай да поразцъкаме. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Май 2016 23:25


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Май 2016 02:43


Serious Sam написа:
Aз продължавам да съм почти всяка вечер в CAG Base Assault сървъра на CoD:UO. Ако имаш - идвай да поразцъкаме. :D


Я кажи ip-то на тоя сървър, да взема да пробвам най-сетне тоя base assault :D

Аз откакто се помня цъкам само team deathwatch или deathwatch / free for all. На другите режими или е пълна скука, или няма пукнат човек.

Едно време на CoD 4 имаше някакво мега болно нещо - класически CS карти - office, iceworld, poolday, italy, Aztec, dust 2, inferno и т.н. Меле от 60 играча, печели тоя който пръв направи 40 убийства - по две със всяко от 30-те оръжия. Започваш с пистолетите, накрая RPG и C-4. Висшия пилотаж беше да колиш с ножа, защото освен че е супер ефективен при такава блъсканица, като заколиш някой го връщаш с едно оръжие назад. Няма друга такава лудница в онлайн шутър, жалко че тоя сървър вече го няма. Имаше си сайт, със статистиките на всички играчи, аз там бях на 6-7 място от списък с 300+ редовно играещи :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Май 2016 09:11


https://www.gametracker.com/server_info ... .60:28960/

CoD:UO версия 1.4

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Май 2016 14:02


В момента цъкам Salt and Sanctuary, много доволна игрица за губене на време ала Dark Souls.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Юни 2016 22:25


Total war: Warhammer
Определено любимата ми тотал игра до сега. И по мое мнение 2рата най-добра, след мейдийвъл 2 като съм сигурен, че след някой друг солиден пач ще я издуха.
Та като махнем настрана графики, арт и соунд дизайн които са 11/10 кво ми харесва и не ми харесва в геймплея
Какво ми хареса:
-Вариацията между расите - наистина се усеща характера на всяка една от тях с уникалният им стил на игра. примерно джуджета имат grudges,който трябва да зачеркват от книгата и ако ги оставиш да се натрупат много гръджове или ги игнорираш дълго време популацията почва да се нервира и другите джуджаци ти се нервят.Вампирите от друга страна "сеят" корупция по която могат да се движат(и съответно ако не се движат по нея получават attrition дебъф).Също имат бонус в дипломацията и могат да вдигат първи тиер единици от гроба. Също и са най-магическата раса в играта - всъщност изцяло зависят от магията, защото 1-1 повечето единици издишат срещу другите раси, особено в началото - вече като почнеш да ръсиш тероргейсти и варгули доминираш всичко.
-Магията е страшно добре направена. Не е достатъчно ОП, че да обърне цяла игра(с изключение на имбавия leach на вампирите)и в същото време използвана правилно прави големи поразии. Има общо 3 вида магия - демидж, бъфваща и дебъфваща. Като вампирите специално имат магия, която да вдига мъртвите.
-Хаос расата като цяло - в началото се опасявах, че ще бъдат нещо като хуните от Атила, само че с бодли, но за щастие грешах. За сега са най-интересната и трудна раса за игра, особено ако си тъп и влезеш във война с цяла Норска.

Какво не ми харесва:
-Икономиката все още не е съвсем шлифована ми се струва. Много трудно се поддържат повече от 2 армии, но това може и да умишлено - просто трябва да отвикна да рина като багер с 8 армии във всяка посока, както беше в предишните игри.Също това, че не мога да си регулирам нивото на данъците е понякога е супер дразнещо.
-Това, че има сийдж битки само при столиците(които наистина са епични).Всичко друго са си отворени боеве.
-Инвазията ха Хаос - играя на хард и ми е доста разочароваща. В джуджешката кампания до 150ти ход, дори не са стигнали до мен(а аз контролирам половината карта), а в тая с вампирите до 120 ход единственото, което правят е да ми серат по земята с гадните им имбави 20лв герои, а всяка армия която направят просто се самоубива в Алдорф.Всъщност северните племена са десетки пъти по-тварещи - промъкват се покрай армиите ми като все ми остава един шибан сантиметър да ги стигна и ми унищожават или плячкосват малките градчета. :notfair:


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Юни 2016 07:53


Divinity - Original Sin разцъквам тези дни с особена наслада.

Благодаря на небето, че ми пренастрои графиците, та имам повече време за игрици от сорта.

Играя бавно, без помощ.
Не искам да препускам като бит педераст на подскоци и сетне да яхна следващото заглавие ...

+++

Плюсове - всичко.
Минуси - няма.


Разбира се, сега съм влюбен и като на секи влюбен, погледът ми е заслепен за неизбежните пропуски. :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Дек 2002 12:23
Мнения: 13
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Юни 2016 09:48


Нощес приключих последния (пети) епизод от сагата "Dreamfall Chapters".
Нещо започнато още от 1999 г. и завършило сега.
Страхотна приказка и чудесна реализация!
За любителите на добрия, стар куест, това би трябвало да говори много.
Но и до края на живота си, вероятно, ще помня шедьовърът на Беноà Сокàл - Syberia!!!
Да, и в "Dreamfall Chapters" има атмосфера и последователност, но онова... онова беше УНИКАЛНО!!!

За съжаление, този жанр е някак неглижиран от производителите от години насам...
Да, за тези игри се изисква мислене, а явно това не е актуално (ми тегло си е! :D ) и няма голям пазар.
Къде по-лесно е да стреляш по всякаква гад!
Не, че и аз не обичам шутърите, де!

Сега се сетих и за другата сага "Life is strange". Също много добре направен куест.
И който... и той за съжаление, приключи!
Чакам следващия ... и дано да е по-скоро!

Е-е-ех! А какви куестове имаше на времето...
И какви жени!!! :D

___________________________________
Брадата


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Юни 2016 07:20


Bradata написа:
Нощес приключих последния (пети) епизод от сагата "Dreamfall Chapters".


Честито!

А ти защо така малко пишеш тук?
Върна ми прекрасните спомени от преди време, когато тревата бе по-зелена, ручеите по - бистри и момичетата по - красиви ...

+++

Непременно ще пробвам споменатите заглавия от теб.

:D :D :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юни 2016 13:30


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юни 2016 18:39


^Това отдавна се каня да го изиграя ама няма време. За колко време я мина всъщност?


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юни 2016 19:37


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Дек 2002 12:23
Мнения: 13
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Юни 2016 02:30


Цитат:
А ти защо така малко пишеш тук?

Ами ... Аз съм много отдавна в този сайт и форум.
Повече се заглеждам в сайта.
От сантименти някакви.
Помня как започна всичко със списанието. И какво списание беше...
И времената бяха едни такива, на някакъв ентусиазъм...
Пък и вече остарях. Не ме питай на колко години съм, че ще изгоним децата ... :D
Но, геймърът си е геймър и това ще умре с мен!
...................
По едно време писах, обаче дойде време, в което интелигентността (не само тук, де!) се оказа кът и ... не ми се искаше да разбивам стени с дъртата си чутура!
Надничам отвреме-навреме и ето ... написах нещо.
А пък, ако искаш и други също много стойностни куестове - само свирнѝ.
Ще те зарина от заглавия. И всичките съм ги изиграл, а и доста пазя по дисковете.
Сега се замислих и... ме обхвана някаква носталгия. Отново!
Затова - Лека нощ, че я кое време стана...!

___________________________________
Брадата


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Юни 2016 02:01


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Юли 2016 08:58


В момента цъкам Mars: War Logs и играта е изненадващо приятна.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Юли 2016 21:20


Harry Potter and the Philosopher's Stone :shock:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com