Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Апр 2015 12:30


Kirilicata написа:
System Shock 2 е прекалено добра. Сере изцяло на Биошоковете.
Изненадан съм колко бързо свикнах с остараялата графика.



Само заради поста ти се подсетих пак за нея и тези дни като свърша с Dark Souls на 100% ще я разцъквам наново, въпреки че ми се насъбраха доста игри - pillars of eternity, DA:O (на 70% съм на нея) Divinity (и на нея съм на 60-70%), а нямам никакво време, а сега искам да си взема и Dark Souls 2... че се пристрастих сериозно по тези игри и през свободното си време играя само единицата.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Апр 2015 19:35


Свърших с най-новия асасин - 6/10.
Плюсове:
- В Китай е. А Китай изглежда красив, въпреки че нямах свобода на действието.
- Кратка е и не омръзва.
- Не е толкова лесна, колкото предшествениците и.

Минуси:
- Същата работа като предишните игри с изключение на трудността.
- Абсолютно малоумен и неестествен фрийрън.
- Адски прости противници. След 10 секунди са те забравили, а ти човек пред тях си убил. Дори е прекалено лесно да им се скриеш от погледа. Не те преследват...
- Адска евтиния. Не знам колко и е бил бюджета, обаче ми напомняше на игра за мобилни телефони.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Апр 2015 21:05


"Адска евтиния. Не знам колко и е бил бюджета, обаче ми напомняше на игра за МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ."

Да бе,и аз ония ден,я пробвах ама нещо не ме грабна,ако я пуснат за телефони може пак да и дам щанс.


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Апр 2015 09:09


Мойта любима игра е The Sims. Въпреки, че сега съм на друга вълна, намерих някакъв по-модерен белот и се зарибих да цъкам http://goo.gl/PFpo8Z


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Апр 2015 19:47


The cursed crusade...отново. Тая игра ме размазва от кеф, всеки път като я играя.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Май 2015 15:17


Нещо взех пак да цъкам Spec Ops The Line, но ми нагарча, като знам каква е историята... просто е толкова добра като атмосфера и арт.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Май 2015 18:34


DarkAvenger89 написа:
The cursed crusade...отново. Тая игра ме размазва от кеф, всеки път като я играя.

E това е играта за кръстоносци... но не знам, аз ли съм бавен, що ли, но не можах да схвана как стават куик тайм ивентите. Натискам копчето уж когато трябва, не става, келешът Денз пада пред Spawn... ъъ, Смъртта и оня ме клъцва, а църквата е на две крачки. Стигнах доста напред, но ме мързя да ъпгрейдвам способностите и накрая онея викинги бяха достатъчно, за да ми спрат прогреса. :IMNOOB:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Май 2015 18:40


По темата, играя Men of War: Red Tide. Стратегия, по-добрият Company of Heroes. Разказва се за геройствата на Черноморския съветски флот срещу, забележете, румънските и италианските войски! Много по-малко бой с фрицовете, един от плюсовете на поредицата винаги е бил, че на геймъра се предлагат различни, да си го кажем непопулярни, битки, редом с големите (в случая, битката за град Севастопол). И на лесна трудност играта е мега предизвикателна, което за стратези е добре дошло.
Освен това цъкам малко Mount & Blade. Тук въпросът е само един. Любимото ви кралство е...? (без да броим собственото, конкретно в оригинала такава опция няма).
Фифа Онлайн 3, класирах се за втора аматьорска лига, най-после.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Май 2015 15:05


newcomer написа:
DarkAvenger89 написа:
The cursed crusade...отново. Тая игра ме размазва от кеф, всеки път като я играя.

E това е играта за кръстоносци... но не знам, аз ли съм бавен, що ли, но не можах да схвана как стават куик тайм ивентите. Натискам копчето уж когато трябва, не става, келешът Денз пада пред Spawn... ъъ, Смъртта и оня ме клъцва, а църквата е на две крачки. Стигнах доста напред, но ме мързя да ъпгрейдвам способностите и накрая онея викинги бяха достатъчно, за да ми спрат прогреса. :IMNOOB:

хахаха, първият път, когато я играх и аз забих точно на викингите и я заебах.Чак година по-късно се върнах към нея.
А за qte-тата - рядко могат да се срещнат по-скапани и досадни от тези в тази игра, а това дет бягаш от Смърт към църквата е толкова тъпо, че е напълно достатъчно да те накара да заебеш играта още в началото.

А иначе вдъхновен от круйседа се върнах отново и към Medieval 2 с The Holy Roman empire и размазвам !


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Май 2015 18:41


Zombie Army Trilogy - 5/10. Тази игра ме озори много. Започнах първия епизод с един приятел на трудност елитен снайперист. И се справихме доста лесно, без никакви проблеми, а самата игра беше адски тъпа.

За това реших втория епизод да го играя сам на най-висока трудност отново, барем поне някакво предизвикателство да има, не само тичане от точка до точка. И стана зверско, впрочем май тая случка е за темата с неловки ситуации, ама айде, вече съм почнал да пиша тука. Много трудно стана, излизаха прекалено много противници и едвам се справях със ситуацията, а на няколко места буквално на късмет се измъкнах. В мен се зароди някакво чувство, че някъде съм оплескал сериозно нещата.

Обаче исках да мина играта по най-бързия начин без много-много да му мисля и след като завърших втория епизод се хвърлих директно на третия, без да гледам в настройките. И там стигнах до 4 глава и ей майко, няма минаване, какви ли не тактики бистрех с залагане на капани в тази иначе аркадна и не изискваща стратегия и здрав разум игра. Не става и не става. Реши да плюя на геймърското си достойнство и да почна отначало нивото на по ниска трудност и от яд щеше да ми пръсне сърцето, защото съм минавал какви ли не игри на най-висока трудност.

И - мамицата му, забелязвам, че съм настроил ордите противници като за четири човека и така съм оставил :? Оправям го и почвам отначало четвъртия левъл на третия епизод като през цялото време псувам. И пак стигам до задънената улица, като този път осъзнавам един плашещ факт - въпреки че съм настроил противниците в кампанията спрямо един човек, няма абсолютно никаква разлика. Пак са същите на брой, барабар с босовете! Егати и счупената игра.

Ама бях стигнал далеч и не ми се отказваше. Пред мен стояха три варианта: Викам още хора и почвам отначало епизода, почвам същото ниво на по лека трудност или... продължавам да цикля, докато не го мина. Който ме познава се сеща какво съм избрал. В крайна сметка успях да приключа и с този левъл и отидох на финалния.

Третия епизод ако не друго, поне имаше в себе си някакви наченки на сингъл кампания. Някои неща ми харесаха, като защитата на бункера с оцелелите, повечето кът сцени с Хитлер бяха на ниво също. В последната част беше голяма жестокост - сам срещу гигантския зомби фюрер и милионите му подчинени. Както винаги - задачата изглежда невъзможна. Ама само на пръв поглед и в зависимост от настроението и нивото на лудост в дадения играч, искащ да я реши. Стегнах се и бързо го минах. Трудното е да се избягва дебелата фашага с картечницита при третия скелет.

Ето решението как да победите тук: Залагате мини нагоре по пътя на ордите зомбита. Хвърляте отдалече граната, която ще унищожи всички черепи пред вратата отведнъж. Не летите като дебил веднага в стаята, защото там е дебелата шваба с картечницата. Връщате се назад, където все още няма противници по пътя, тъй като мините са ги забавили. И скачате от втория етаж долу при Фюрера.

Там почвате да въртите номера за заблуда на противника. Няма как, като си сам срещу 500. Въртите се в кръг около фюрера, като изчаквате всички противници да слязат долу и да ви погнат. Гледате да се държите на разстояние от тях, те не могат да ви убият, ако не са близо до вас. Като през цялото време имате едно наум за оня с картечката, където слиза бавно-бавно надолу по стълбите. Целта ви е да го хванете и него на парада, като благодарение на бавните му реакции, след като го финтирате се изкачвате бързо нагоре, поставяйки пак след себе си мини. Отивате в стаята, взимате скелета и слизате необезпокоявано надолу, тъй като всички са след вас, а и пак ще бъдат забавени от мините. Бързо отивате до фюрера пускате пред него последното тяло гледате финалната сцена и се кефите колко сте добри и могъщи.

Съвсем сериозно тази игра ме издигна до ново ниво в гейминга. Още по силен се чувствам, макар че счупих една клавиатура и изкълчих един пръст от яд. Уродлива работа. Мразя зомбита и хубаво, че повечето зомби игри нямат история и сингъл кампания...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
03 Май 2015 22:07
Мнения: 83
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Май 2015 14:55


Почнах TERA - може би най-доброто F2P MMO което съм цъкал.

___________________________________
Chaos is order, yet undeciphered..


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Май 2015 20:50


Grim Demise написа:
Почнах TERA - може би най-доброто F2P MMO което съм цъкал.


Докат не усетиш колко ужасно репетативно е и колко много бие на всички еднакви lineage-подобни грайнд фестове

бтв, може да пробваш Neverwinter online, ако ти се играе ММО. :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
03 Май 2015 22:07
Мнения: 83
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Май 2015 21:47


shub niggurat написа:
Grim Demise написа:
Почнах TERA - може би най-доброто F2P MMO което съм цъкал.


Докат не усетиш колко ужасно репетативно е и колко много бие на всички еднакви lineage-подобни грайнд фестове

бтв, може да пробваш Neverwinter online, ако ти се играе ММО. :D


Играх го него, хареса ми доста но в последствие като че ли ми омръзна.

Иначе да, повтаряема е терата, но ми е интересно няк'во. :D

___________________________________
Chaos is order, yet undeciphered..


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Май 2015 00:14


Обичам Fallout New Vegas на хардкор. Трябва да бъде преименуван на "realistic". Всичката храна, готвене и Survival skill имат толкова повече смисъл сега, просто прекрасно RPG става така.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Май 2015 20:41
Мнения: 8
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Май 2015 21:26


Редактиране. :Oooops:


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Юли 2012 13:46
Мнения: 108
В момента играе: Draven
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Май 2015 23:13


Freemium as fk


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 18 Май 2015 10:53


Fallen Earth(F2P Fallout MMO), играше ми се нещо постапокалиптично но с други хора, ако и други я разцъкват, да казват :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Май 2015 04:47


Аз я играх преди 2 години, ма след първите 4-5 часа става еднообразна и бавна. И дори като за ммо пак е малко празна като сгарди и околна среда, няма да го бъде онлайн фалаут скоро.


Профил

n00b playa
Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2011 14:24
Мнения: 508
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Май 2015 05:00


Преди доста цъках CS GO , ама след 1000 часа геймплей ми писна . В момента ЦС 1.6 и някой път Mortal Kombat X и GTA V .

___________________________________
Тоалетен маг написа:
ebaha sestra ti momche


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Май 2015 20:26


Бф3 ако искам да разпусна с някое друг jihaad jeep малко джетчета .. това онова ..

ВЕщерчо 3 и GTA 5 .. като имам време де... и честно друго не ми треа .. всичко е боклюк волфове молфове гиъри миъри ассасини крапсассини !


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com