Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 27 Яну 2023 02:59


доста сте тъпи всичките


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 27 Яну 2023 12:04


Не участвайте в театъра на Антихриста!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Яну 2023 13:33
Мнения: 3
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 27 Яну 2023 16:20


2005 бях регистрирал акаунт тук. Помня, че ми беше супер фън, следях темите, комуникирах с готини хора, ставаха интересни дискусии, абе... беше жестоко. Ако не се лъжа този форум ми беше на хоум пейдж на браузъра. К'во стана после... нямам си на идея, просто спрях.. едва ли е било от днес за утре, но все пак... . Наскоро се присетих, реших да погледна какво се случва в стария ПС Маниа форум... гробище... малко тъпо ми стана, признавам. Даже не мога да си вляза в стария акаунт (най-вероятно бъркам юзър и пас, пък може и да е изтрит, но кой ти помни от преди толкова години..)


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 27 Яну 2023 19:14


WhiskeredTamarin написа:
2005 бях регистрирал акаунт тук. Помня, че ми беше супер фън, следях темите, комуникирах с готини хора, ставаха интересни дискусии, абе... беше жестоко. Ако не се лъжа този форум ми беше на хоум пейдж на браузъра. К'во стана после... нямам си на идея, просто спрях.. едва ли е било от днес за утре, но все пак... . Наскоро се присетих, реших да погледна какво се случва в стария ПС Маниа форум... гробище... малко тъпо ми стана, признавам. Даже не мога да си вляза в стария акаунт (най-вероятно бъркам юзър и пас, пък може и да е изтрит, но кой ти помни от преди толкова години..)


Здрасти, бонбон. Що регна два акаунта, вторият резерва ли ти е :?: :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Яну 2023 13:33
Мнения: 3
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 27 Яну 2023 20:53


Маце Борко написа:
WhiskeredTamarin написа:
2005 бях регистрирал акаунт тук. Помня, че ми беше супер фън, следях темите, комуникирах с готини хора, ставаха интересни дискусии, абе... беше жестоко. Ако не се лъжа този форум ми беше на хоум пейдж на браузъра. К'во стана после... нямам си на идея, просто спрях.. едва ли е било от днес за утре, но все пак... . Наскоро се присетих, реших да погледна какво се случва в стария ПС Маниа форум... гробище... малко тъпо ми стана, признавам. Даже не мога да си вляза в стария акаунт (най-вероятно бъркам юзър и пас, пък може и да е изтрит, но кой ти помни от преди толкова години..)


Здрасти, бонбон. Що регна два акаунта, вторият резерва ли ти е :?: :lol:


Не, станаха разни обърквации по регистрацията, иначе първият ми беше Gris0m, който сега видях, че е изтрит


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 20:21
Мнения: 205
Местоположение: АП"Малашевци"
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 28 Яну 2023 12:31


Аз се регнах някъде 2004-та лятото, като още в първите дни успях да се изпокарам с The Grim Reaper и още една девойка, чийто ник не помня, нещо с някакъв джойнт беше май - JointZ или подобно. В следващите няколко месеца успях да набера критична маса от врагове, в резултат на което напуснах форума и оттогава спорадично се връщам, за да пиша глупости.

___________________________________
Приятел


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 28 Яну 2023 15:22


Kaiser Kar написа:
Аз се регнах някъде 2004-та лятото, като още в първите дни успях да се изпокарам с The Grim Reaper и още една девойка, чийто ник не помня, нещо с някакъв джойнт беше май - JointZ или подобно. В следващите няколко месеца успях да набера критична маса от врагове, в резултат на което напуснах форума и оттогава спорадично се връщам, за да пиша глупости.

Доста добро резюме

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Мар 2020 23:25
Мнения: 12
В момента играе: Scorpion Brotherhood [SB]
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 30 Сеп 2023 21:09


Потвърждавам логнах се няма с кой. :lol:

___________________________________
"He who makes a beast of himself, gets rid of the pain being a Man"


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Апр 2005 17:18
Мнения: 2233
Местоположение: Тел Авив
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 10 Яну 2024 20:41


Влизам тук за първи път от 11-12 години, а иначе не съм поствал нищо от 2011 г. насам.
Самият аз не знам как днес през ума ми мина мисълта за това място. Три пъти влизам и три пъти давам back, гузно, като че ли нямам какво да кажа след толкова години.
Не пиша в тази тема, за да се заяждам с някой. Имал съм приятелства, имал съм и търкания (понякога даже с едни и същи) с хора от този форум, но всичко това остана някъде от 2005 до 2010 г. И се радвам, че по някакъв начин бях малка частица от това общество, което се формира преди фейсбук/инстаграм/тик-ток.

___________________________________
:flipFinger:


Профил ICQ WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 12 Яну 2024 19:15


Ти не преподаваше ли в някой университет? :o

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 21 Яну 2024 20:22


Аз пък напоследък все по-често се сещам за тоя форум с някаква носталгия по времето, като нещата бяха по-прости и се ядосвахме са по-прости неща... одъртяхме, ама дали помъдряхме :?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 23 Яну 2024 01:33


Не съм влизал от месеци щото средна възраст нали ама ми седи букмарка от време оно и викам да видя какво се случва тука. Това, че форумо е на последни издихания е ясно от няколко години насам, но хората си влизат по навик и докато сайта е активен, ще има и посещаемост. Било то и мижава. И да влизам на 100% от носталгия по пцм И форумите.

Датата беше забавна преди 10на година, ако не и 15. Жалко, че я затриха. Hardwarebg последно търсих нещо и ми се стори на последни издихания. Setcom са абсолютни зарибеняци за бяла и черна техника и е доста активен форум. Даже от там си намерих човек за климатиците и останах супер доволен.

Бгмама се пръскат, налагаше ми се и там да търся някакви неща, но са пълни психопати. БГ Керъни се оказа, че са много, изключително прости, нагли, заядливи и имат деца. Горко ни с новото поколение отгледано от такива хора. Съсипаха я тая държава.

Бтв какво ли се случва с Волтажа. Сереше, но ако беше вкарал малко мисъл и посмалил с обемите, можеше и да мине за активност. Може и да се бие в клетка за монстъри

ПП. щях да забравя за xnet форума. Предполагам е не активен вече, ако изобщо го има сайта. Имаше всякакви откачени теми и странни конспирации. Ползвах го като fen fiction четиво от време на време, но пак преди 15на година още да съм бил в даскало


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 23 Яну 2024 18:08


Не знам защо, но си мисля, че форумите в някакъв бъдещ момент ще изживеят някакъв ренесанс, породен от осъзнатата нужда на хората, да комуникират в една среда, която не е модерирана от алгоритми, които ти определят какво ще виждаш и какво не. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 342
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 23 Яну 2024 21:19


Serious Sam написа:
Не знам защо, но си мисля, че форумите в някакъв бъдещ момент ще изживеят някакъв ренесанс, породен от осъзнатата нужда на хората, да комуникират в една среда, която не е модерирана от алгоритми, които ти определят какво ще виждаш и какво не. :D

А дано, ама надали.

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 11:31


kaboom написа:
Бтв какво ли се случва с Волтажа. Сереше, но ако беше вкарал малко мисъл и посмалил с обемите, можеше и да мине за активност. Може и да се бие в клетка за монстъри

Няма как да сложиш поведението на волтажа в рамки и да кажеш "ако беше...". Човека си беше напълно луд и тъпизмите, които пишеше не си пасваха с тона на останалите що годе нормални хора тук. Без значение дали ще пишеш за филм, игра, абе за каквото и да било, той влизаше в темата и прецакваше всички опити за комуникация между участниците. Като някакво малко дете, което пречи на възрастните да си говорят като ги прекъсва и започва да си разказва за неговите си неща. Само дето той не беше малко дете и неговите си неща бяха някакви психопатски кретении. Та моля ти се - да кажеш, че на волтажа писаниците са активност е като да влезеш в стая, която е цялата в говна и да кажеш - еее тука кипи живот.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 14:28


Serious Sam написа:
Не знам защо, но си мисля, че форумите в някакъв бъдещ момент ще изживеят някакъв ренесанс, породен от осъзнатата нужда на хората, да комуникират в една среда, която не е модерирана от алгоритми, които ти определят какво ще виждаш и какво не. :D


Аз съм що годе активен в 3 форума от 2006-та насам и досега ги намирам за най-доброто средство за обсъждане на теми в интернет с хора с общи интереси.

Пак си зависи и от форума - примерно тоя на HWBG стана от средище на някакви дърти соц носталгици и русофили до другата крайност - да ти кажат че си ватенка ако споменеш безспорния факт че в Украйна имаше и хора които са на страната на Путин :D Ама айде, тя тая тема си е болезнена, независимо дали е социална мрежа, форум или разговор на живо.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7886
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 14:45


vanmx написа:
Пак си зависи и от форума - примерно тоя на HWBG стана от средище на някакви дърти соц носталгици и русофили до другата крайност - да ти кажат че си ватенка ако споменеш безспорния факт че в Украйна имаше и хора които са на страната на Путин :D Ама айде, тя тая тема си е болезнена, независимо дали е социална мрежа, форум или разговор на живо.


Представи си Турция да завземе източна България и да се опита да влезе с танкове в София. Със сигурност ще има хора в България, които ще са на страната на Ердоган, и то доста повече от тези в примера ти, но въпроса в случая е съществува ли дори една адекватна причина да го споменеш това в какъвто и да е разговор. :roll:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 19:09


The Grim Reaper написа:
vanmx написа:
... съществува ли дори една адекватна причина да го споменеш това в какъвто и да е разговор. :roll:


Каква е причината да не трябва бъде споменавано това ? Особено като се дискутират теми свързани с лайняното положение в бившия СССР и източния блок.

Аналогични такива примери и в България колкото искаш. Даже един популярен бг инфлуенсър си казва в прав текст че ще посреща руската армия с хляб и сол. Няма нужда да се връщаче чак към времената на османската империя даже.

Освен може би фактът че това споменаване може да се тълкува като оправдание на режима на путлер, което е доста дебилно но е факт който научих по трудния начин, друга причина това да не бива да се споменава не виждам.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 22:00


vanmx написа:
Аз съм що годе активен в 3 форума от 2006-та насам и досега ги намирам за най-доброто средство за обсъждане на теми в интернет с хора с общи интереси.


Една моя племенничка, която сега е на 15, изобщо не е чувала за "форум" и си нямаше идея какво е това... :(

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: В тоя форум вече няма даже с кого да се заядеш
Публикувано на: 24 Яну 2024 22:03


Serious Sam написа:
vanmx написа:
Аз съм що годе активен в 3 форума от 2006-та насам и досега ги намирам за най-доброто средство за обсъждане на теми в интернет с хора с общи интереси.


Една моя племенничка, която сега е на 15, изобщо не е чувала за "форум" и си нямаше идея какво е това... :(


Аз имам племенник на 11 години и същата работа. Ама заради него си направих ТикТок :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com