Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Форумна игра(Стани богат/Последния печели style)
Публикувано на: 28 Юли 2022 00:22


AcTivE написа:
tova sa vaprosi ot maturite, nali

Едва ли. На матурите 99% от сегашните дванадесетокласници(тези които изобщо са грамотни) биха имали между 2-3 верни отговора с научкване. Там далеч по-лесни неща питат :D

ПП: Ако някога се съберем повече хора, тогава съм съгласен да правим видео чатове и тн. Ще е забавно, но иначе няма много смисъл. А времето за отговор тече от момента, в който пусна в чата въпроса и го следя с хронометър, Андрей.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Форумна игра(Стани богат/Последния печели style)
Публикувано на: 30 Юли 2022 13:56


Да, точно това ме притесняваше. Защото от момента в който пуснеш въпроса до момента в който аз го получа минават неизвестно колко секунди понеже чата е лагав. Да не говорим че част от въпросите изискваха време да се прочетат и осмислят. Има смисъл от видео или войсчат защото така ще има време да се помисли както на истинския "Стани Богат". Или ако трябва да взимаме пример с друго предаване "Минута е много" там времето за отговор е 1 минута, която почва да тече СЛЕД прочитане на въпроса от страна на водещия. Нищо де, все пак беше интересно, не разбирам защо повече хора не се включиха.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Форумна игра(Стани богат/Последния печели style)
Публикувано на: 30 Юли 2022 21:31


Ако си имате доверие - можеш просто да даваш отговор "Готов" или какъвто и да е там сигнал, когато прочетеш въпроса и той тогава да почва да засича времето. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Форумна игра(Стани богат/Последния печели style)
Публикувано на: 31 Юли 2022 23:26


Liberty написа:
Да, точно това ме притесняваше. Защото от момента в който пуснеш въпроса до момента в който аз го получа минават неизвестно колко секунди понеже чата е лагав. Да не говорим че част от въпросите изискваха време да се прочетат и осмислят. Има смисъл от видео или войсчат защото така ще има време да се помисли както на истинския "Стани Богат". Или ако трябва да взимаме пример с друго предаване "Минута е много" там времето за отговор е 1 минута, която почва да тече СЛЕД прочитане на въпроса от страна на водещия. Нищо де, все пак беше интересно, не разбирам защо повече хора не се включиха.

Ако след време се съберат повече желаещи да участват, няма проблем да използваме видео чат. Иначе, имам идея и за една друга игрица, която не е необходимо да се развива в реално време и би била забавна, тъй като става въпрос за артисти, но ще видим кога ще мога да я реализирам :)


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com