Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 25 Яну 2021 15:08


Аз помня момента, в който идяд сложи запетая за първи път :D

Сега си пия бира/червено вино един-два пъти седмично, ама вече нямам търпение да се възстановят нещата и да почна да ходя пак по дискотеките. Дето един приятел вика, само за това ще си сложа ваксината :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 25 Яну 2021 18:27


Бе аз от началото на пандемията миналия март рязко съм спрял да пия. Студените месеци като не може да се излиза, няма заведения и гоститата по приятели са максимално ограничени, почти не намирам опции за пиене. А вкъщи по принцип не пия (щото не ме кефи, а и щото вкъщи се отрязвам много лесно). Като изключа лятото, което обаче също беше доста по-слабо от преди, почти не съм консумирал алкохол през последните 10тина месеца. И ми е доста ок де, дори свалих няколко кг от това (като не се наливам с бири почти всяка вечер).
Ма иначе нямам търпение и аз да изляза и да се наляскам като хората :D

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 25 Яну 2021 22:11


denik написа:
Бе аз от началото на пандемията миналия март рязко съм спрял да пия. Студените месеци като не може да се излиза, няма заведения и гоститата по приятели са максимално ограничени, почти не намирам опции за пиене. А вкъщи по принцип не пия (щото не ме кефи, а и щото вкъщи се отрязвам много лесно). Като изключа лятото, което обаче също беше доста по-слабо от преди, почти не съм консумирал алкохол през последните 10тина месеца. И ми е доста ок де, дори свалих няколко кг от това (като не се наливам с бири почти всяка вечер).
Ма иначе нямам търпение и аз да изляза и да се наляскам като хората :D


Парадоксално, ама на първият локдаун се стегнах вкъщи и си правих домашни тренировки със собствено тегло и дъмбели и лятото имах най-добрата визия от доста време насам. За съжаление есента-зимата сега пак качих нещо ама сега се стягам и ще правя същите неща като миналия, за да може това лято да съм в още по-добра форма и се надявам за първи път да изкарам и плочките и релефа :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 26 Яну 2021 23:53


iddqd написа:
нз за алкохолх ала преди 3 4 дена си направих кекс с 35 г джойнт и пе едно време си мислих, че може да умра, не можех да си налея вода дори да пия. Сабудих се на следващия ден и не помня как е минал деня ама не съм излизал явно съм лежал цял ден почти и спал още една нощ докато стана горе доло адекватен

Не можеш да умреш от това, марихуаната няма свръх доза, за разлика от повечето наркотици. Затова е и велик наркотик! Най-много да ти е лошо ден-два и да драйфаш яко. Аз пия всеки ден поне една бира с вечерята си, така че може да се каже, че пия всеки ден. Ако съм в компания си се оливам, ма ебал съм го за кво живеем, ако на 30 станем сериозни и спрем с купоните.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 13:10


И да се опитвам, няма да докарам такова звучене на американско хипи от края на шейсетте, каквото ти неволно успяваш да уловиш. :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 13:57


Това е в твоята глава. Аз не виждам нищо лошо, хипарско или деградиращо човек на 30 да продължава да се забавлява, особено ако е сингъл. Ти спря ли купоните? Защото много мои познати, които са сингъл спряха и са от от вкъщи до работа и обратно.


Профил Skype

Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 14:46


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 15:39


Много ми е раздвоено като ги чета тия тъпотии :lol: От една страна ми е тъжно, че има такива тъпири, от друга страна се радвам, че никой от познатите ми не е така.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 15:44


Der Meister написа:
Не можеш да умреш от това, марихуаната няма свръх доза, за разлика от повечето наркотици. Затова е и велик наркотик! Най-много да ти е лошо ден-два и да драйфаш яко.


:|

добре, че и от криндж не се умира, че си ни умОрил!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 15:46


Скоро става една година от както не съм ходил на дискотека/клуб :cry:

Иначе съм ходил няколко пъти на кафе/ресторант ама не го броя за купон.

Силно се надявам до края на тази година да започнат да се нормализират нещата и да можем пак да си обикаляме.

И се надявам и след тридесетака да продължа да си излизам по дискотеките поне един път месечно нищо, че сигурно ще имам деца вече а защо не и до по напреднала възраст да имам нощен живот :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 15:46


Хей, момчета, хайде на купон! Да се поразкършииииим


Профил

Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 16:17


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 17:33


Der Meister написа:
Това е в твоята глава. Аз не виждам нищо лошо, хипарско или деградиращо човек на 30 да продължава да се забавлява, особено ако е сингъл. Ти спря ли купоните? Защото много мои познати, които са сингъл спряха и са от от вкъщи до работа и обратно.


Не, не, не... нещата всъщност са изцяло в твоята глава. :lol:

Аз само ти казах, че начинът ти на изразяване - особено пък с тия удивителни в края на обикновени съобщителни изречения - предизвиква определено впечатление у четящия.

Не помня да съм създал асоциация между хипитата и декадентското, всъщност не съм намекнал дори какво мисля за хипитата, лоши ли са и т.н. После пък тая тирада кой как се забавлявал, особено пък ако е сингъл - пичага, какво общо имам аз с това? Някакви твои си тиради и проблеми, подобно на тия със софиянците и провинциалистите.

Не давам наклон никому, аз самият се занимавам с безброй глупости и въпреки че не го разбирам това с баровете, дискотеките и липсата на особен контрол при ежедневното пиене като някакъв повод за гордост - независимо от възрастта - абсолютно не ми дреме кой какво прави и как го прави, живи и здрави да сте всичките. :D

Виж, като ме хване скомината от начина ти на изразяване обаче...

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 19:04


Маце Борко написа:
Der Meister написа:
Това е в твоята глава. Аз не виждам нищо лошо, хипарско или деградиращо човек на 30 да продължава да се забавлява, особено ако е сингъл. Ти спря ли купоните? Защото много мои познати, които са сингъл спряха и са от от вкъщи до работа и обратно.


Не, не, не... нещата всъщност са изцяло в твоята глава. :lol:

Аз само ти казах, че начинът ти на изразяване - особено пък с тия удивителни в края на обикновени съобщителни изречения - предизвиква определено впечатление у четящия.

Не помня да съм създал асоциация между хипитата и декадентското, всъщност не съм намекнал дори какво мисля за хипитата, лоши ли са и т.н. После пък тая тирада кой как се забавлявал, особено пък ако е сингъл - пичага, какво общо имам аз с това? Някакви твои си тиради и проблеми, подобно на тия със софиянците и провинциалистите.

Не давам наклон никому, аз самият се занимавам с безброй глупости и въпреки че не го разбирам това с баровете, дискотеките и липсата на особен контрол при ежедневното пиене като някакъв повод за гордост - независимо от възрастта - абсолютно не ми дреме кой какво прави и как го прави, живи и здрави да сте всичките. :D

Виж, като ме хване скомината от начина ти на изразяване обаче...



Ако имаш проблем с либертариенските виждания на майстера, любезно ще те посъветвам да потърсиш грешката у себе си, драги!

Сега ме извини докато си инжектирам двойна доза от готиния наркотик канабис! работното време във фабриката за консерви приключи! Време е за купон!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 20:04


Мен ме кефи тая 60-ска хипарска работа от Майстера, въпреки че трева не използвам защото не ми действа, наркотиците като цяло не за мен даже напоследък и алкохола.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 21:49


Аз съм все така 100% наркотично девствен :oops:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 27 Яну 2021 22:05


Gipo написа:
Аз съм все така 100% наркотично девствен :oops:

+1 :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 28 Яну 2021 00:07


Аз съм пушил няква трева през годините, ама вътрешно хич не ме кефеше като ефект, та дори и като вкус, и просто спрях в даден момент. (единствената дето съм пушил и ми харесваше, беше от един съфорумец в интерес на истината :Д) Но няма нужда да се съдим кой на кво се кефи :D Нека всеки прави каквото го кара да се чувства добре, стига да не вреди на останалите.
Трева, алкохол, цигари, джънк фууд, хапове и други путки майни - вече не сме на 15 и можем да правим информиран избор. :rockon:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 28 Яну 2021 00:59


Аз нямам пороци като цигари, алкохол, наркотици, хазарт, курви и т.н., ама за сметка на това яко се оливам с някви джънк фуудове последно време и трябва да се стягам пак дейба.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Колко често у седмицата употребявате алкохол
Публикувано на: 01 Фев 2021 15:56


Маце Борко написа:
Der Meister написа:
Това е в твоята глава. Аз не виждам нищо лошо, хипарско или деградиращо човек на 30 да продължава да се забавлява, особено ако е сингъл. Ти спря ли купоните? Защото много мои познати, които са сингъл спряха и са от от вкъщи до работа и обратно.


Не, не, не... нещата всъщност са изцяло в твоята глава. :lol:

Аз само ти казах, че начинът ти на изразяване - особено пък с тия удивителни в края на обикновени съобщителни изречения - предизвиква определено впечатление у четящия.

Не помня да съм създал асоциация между хипитата и декадентското, всъщност не съм намекнал дори какво мисля за хипитата, лоши ли са и т.н. После пък тая тирада кой как се забавлявал, особено пък ако е сингъл - пичага, какво общо имам аз с това? Някакви твои си тиради и проблеми, подобно на тия със софиянците и провинциалистите.

Не давам наклон никому, аз самият се занимавам с безброй глупости и въпреки че не го разбирам това с баровете, дискотеките и липсата на особен контрол при ежедневното пиене като някакъв повод за гордост - независимо от възрастта - абсолютно не ми дреме кой какво прави и как го прави, живи и здрави да сте всичките. :D

Виж, като ме хване скомината от начина ти на изразяване обаче...

Отварям поле за дискусия, тъй като нямам идея какво ти се върти в главата, казвайки, че моето мнение било хипарско. Реално, казваш нещо, после твърдиш, че нищо не си казал.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com