Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 18 Ное 2017 14:39


Е добре, снимай от страна, от която не се вижда вената.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 07 Апр 2018 02:23


Зареди повече гориво - храна :!: Под това разбирай по-малко калории от мазнини и повече от комплексни въглехидрати, хапвай някакъв плод през деня (бих казал повече от един) :arrow:
Аз спя средно по 6-7 часа, но понякога правя следобедна дрямка за около половин час - за подкрепа и опресняване на мозъка :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 07 Апр 2018 08:35


Няма такова нещо като пролетна умора и като шок от смяната на времето, ЗА МЕН. Никога не съм усещал такова нещо и съм се смял на хората, които го твърдят :o. Самата истина. Имал съм единствено психическа умора от жегата и лепненето през лятото, щото го мразя тоя момент.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 07 Апр 2018 10:19


От къде да си взема тежести за в нас? Трябват ми 2 - 10ки като за начало, (имам 4х5 и 2х2.5). Намерих по сайтове 10ка 40-50 лева и ми стана лошо. Преди години килото вървеше 1-2 лева някъде по илианци. Не знам дали още работи магазина/склада


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 07 Апр 2018 11:49


Супер скъпи са, наистина. От чужбина са доста по-евтини, но цената на доставката компенсира заради килограмите. Шансът ти е olx или да намериш някаква фитнес разпроджба.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 19 Май 2018 00:03


Корем се прави в кухнята, а не в залата :!:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 19 Май 2018 10:43


Плосък корем се прави в кухнята, а не с тренировки! Стана ли ясно?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 19 Май 2018 14:11


ne chovek
koga mu e bilo qsno na nego :lol: :lol:

are poneje sme na fitness valnata tuka
dneska si vzeh pueshko, poneje mi e pisnalo ot pileshko
malko razlichen, po-platen protein rich vkus
nishto vaglehidratno ne mi se qde veche 2+ chasa sled qdene
sol, piper, salvia, 20 min / 200 gradusa na furna
domarzq me da sloja garnitura ama
sas malko zadusheni zelenchuci ili kartofi shte bomba

broscience savet: edno kilo pueshko na vsqka treta sedmica, za da ne vi se dodraifa ot pile.

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 19 Май 2018 14:13


Миналата седмица си направих първата седмица с три тренировки от няколко години насам :Д а започнах да тренирам отново редовно в края на октомври 2017. Тая седмица не съм тренирал заради объркания график на работното време на залата заради европредседателството. Примерно, някой от дните са затваряли прекалено рано, а в други се отваря прекалено късно, след 19:00 примерно. Мен идеалното ми време за тренировка е около 17:00-19:00.

За хранителния режим, още ми е много трудно да го спазвам баш по график, но поне гледам да си ям пиле, риба, телешко, като от време на време си ям някъв джънк фууд. Въпреки това, определено изглеждам много по-добре от миналата година по това време.

Представям си кво щеше да е ако още от октомври си тренирах три пъти седмично, плюс спазване на хранителния режим по най-добрия възможен начин...

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 20 Май 2018 14:29


Някои от тези не са коремни преси:

Spoiler for :


И Гипо има право - коремът иска и правилна диета :!: Аз никога не съм тренирал специално корема, а имам плочки още от ученик :arrow: А ти щом не искаш непременно плочки наблегни на храната :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Май 2020 17:40


Мастър Люх написа:
ne chovek
koga mu e bilo qsno na nego :lol: :lol:

are poneje sme na fitness valnata tuka
dneska si vzeh pueshko, poneje mi e pisnalo ot pileshko
malko razlichen, po-platen protein rich vkus
nishto vaglehidratno ne mi se qde veche 2+ chasa sled qdene
sol, piper, salvia, 20 min / 200 gradusa na furna
domarzq me da sloja garnitura ama
sas malko zadusheni zelenchuci ili kartofi shte bomba

broscience savet: edno kilo pueshko na vsqka treta sedmica, za da ne vi se dodraifa ot pile.

Аз миналата седмица ядох пуешко - направих си го с марината от изцедени лимони и някви подправки и после на грил тигана и стана песен

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 20 Ное 2020 20:43


това звучи много вкусно и определено ще го пробвам
гардероби с плъзгащи врати,anvelope continental,евтини матраци,електроинструменти


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 26 Ное 2020 14:48


Сега като затвориха залите , къв ще го правиме отново не ми е ясно ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 26 Ное 2020 14:52


NoName написа:
Сега като затвориха залите , къв ще го правиме отново не ми е ясно ...


Пътечка вкъщи, дъмбели със сменяеми тежести и кардио упражнения със собствено тегло. По тая рецепта бях първия път, само че без пътечката и имаше добри резултати. Сега би трябвало да са още по-добри като имам пътечка :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 26 Ное 2020 14:57


Аз мисля да тичам по стълбите на кооперацията за каридо , защото на вън е бая студено. И тука имаме един парк с една катерушка , мисля да се мъча на нея. Но хич не ме бива на упражнения на лостове много съм зян.

Но ще си подобря формата ... ще използвам момента да правя кардио.

( Между другото не очаквах някой да отговори толкова бързо ... мислех че съм сам тука :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Апр 2022 12:49


Дойде ми музата да пиша.
tl;dr имам плочки, захарта е лоша :lol:
Пълната история:
Преди 2 години почнаха да ми се появяват миниатюрни ранички по кожата. Впоследствие някои от тях придобиха размер на "пребил се с мотор". 4 дерматоложки не успяха да помогнат, защото не знаеха какво е, но пък стабилно пих и се мазах с някакви лайна (кортикостероиди и тн). Петата се оказа златна, разбра какво ми има и почнах лечение, което не включваше абсолютно никакви лекарства, а само "не яж това, това и това". Не знам как предишните не го разбраха, но се оказа нещо, което откакто свят светува мъчи около 1% от населението. Това е псориазис :D Разбрах, че това не е кожно заболяване, а чревно заболяване в комбинация с ненормална реакция на имунната система. Червата пропускат някои неща, които не трябва да пропускат, кожата реагира тотално неадекватно и започва да произвежда слоеве ~6 пъти по-често и така се образуват рани. Съответно трябваше да се съобразя с тия "болни" черва, за да не прави така кожата.
Трябваше да спра няколко неща:
1. бялата захар (тоест може мед, агаве и някои по-щадящи видове захар и др.);
2. млечните продукти (с изключение на кис. мляко и козе мляко/сирене);
3. всичко с глутен;
4. рязко намаляване на червени меса;
5. да експериментирам с чушките и доматите, защото заради киселина в тях, също биха могли да правят проблем.
Захарта винаги е била единствения ми хранителен порок, но си е чиста проба наркомания. Радвам се, че я спрях. Иначе се хранех много разнообразно и полезно. Млечните продукти са голямата ми болка, защото хем са полезни, хем много ги обичам. Глутенът сам по себе си е безвреден, освен, ако нямаш нетолерантност или както в моя случай - псориазис. Но аз така или иначе от много години не ям хляб, спрях пшеничените спагети, макарони и тн. Червените меса... мъка братче, но хапвам веднъж седмично. Чушките и доматите в моя случай влияят, уви, и ги намалих.

Така, причината, поради която пиша тия глупости и то в тая тема, са страничните ефекти, които изпитах покрай новия хранителен режим.
При започването на режима бях 96кг, които бяха съвсем добре за ръста ми от около 190см. В най-бруталната ми фитнес форма бях 99, но съм hard gainer и не издържах дълго. За 2 месеца, в които целенасочено хапвах повече от нещата, които мога да ям, за да компенсирам, свалих 12 килограма. Пълен ужас, паника, аз се притесних, приятелката ми се притесни, родителите ми също :lol:. Тоест станах 84кг гърч. Лека полека трупам и сега съм 87. А плочките се виждат много :lol:. Хубавото в цялата работа е, че без промяна на начина на живот (все така си тренирам със собствено тегло, много разходки), започнах да се чувствам стократно по-добре. Много повече енергия, сила и издръжливост. Без да преувеличавам, все едно ме сложиха в ново тяло. От месеци съм като в някаква реклама на WS Teleshop, само дето е истина.
С други думи - хора, спирайте бялата захар, това е ебаси котвата. Супер много ме е яд, че трябваше да ми дойде тая тъпотия, за да я спра, а не съм го направил много отдавна.
След захарната абстиненция в първите седмици, останаха няколко неща, които ми се хапват на устата, но не и на мозъка. Всякакви боклуци като милка и тн изобщо не ме привличат. Но неща като тоблерон, линд, сладолед, направо ме просълзяват :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Апр 2022 14:02


Много ми е позната историята с хранителната абстиненция, не е само захарта. Сега съм превключил рязко на сурови зеленчуци през деня - чушки, броколи, карфиол, моркови, краставици. Стигаш до момент в който не усещаш глад в стомаха, но изпитваш неистовото желание да хапнеш нещо, което ти доставя удоволствие... Хубавото е, че с малко воля за седмица-две се привиква.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 27 Апр 2022 22:30


Gipo написа:
Тоест станах 84кг гърч.


Не разбирам за какво говориш :oops: Аз съм 188см и теглото ми варира между 76 и 78кг.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10907
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 28 Апр 2022 12:41


Liberty написа:
Gipo написа:
Тоест станах 84кг гърч.


Не разбирам за какво говориш :oops: Аз съм 188см и теглото ми варира между 76 и 78кг.

Всеки има различна структура. Аз на 84кг изглеждах като сомалиец :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 28 Апр 2022 14:44


Тия шоколадчета, вафлички и тем подобни отдавна спрях да ги ям, щото взеха да ми се образуват кариеси (които и не лекувах на време) и зъбите ме боляха като ядох тоя род неща. Това с хранителната абстиненция си е фактор иначе. Аз като реша да свалям килограми го правя относително лесно като живея сам - като не купувам определена храна просто не я ям. Ама като дойда при родителите ми или някъде на гости, просто не мога да устоя на всичките тестени и джънк храни когато са около мен и околните ядат. Трудно устоявам когато някой ми предложи да отидем някъде на дюнер или пица :) Даже и да им кажа че искам да съм в някаква форма, те ме вземат на ебавка. Като живеех напълно сам бях в най-добрата форма в която някога съм бил. Сега още живея сам, ама всяка седмица местя хоум офиса на различно място сред хора и съм станал типичния дебел чичак, никога не съм бил толкова зле :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com