Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 02:07


Новият ъпдейт на мобилен хром го осра отвсякъде.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 02:49


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 16:02


Маце Борко написа:
Виж сега, аз също много ви обичам всичките, не тая лоши чувства към никого, едно голямо семейство сме и яда яда, но чавка ти е изпила мозъка, брато. Вземи си извади главата малко от тоя софийски гъз, щото и софиянците почнахме да ти се смеем вече.

И кое от това, което казах не е така бе, олигофрен? Банкя не е София, така че не знам кои софиянци се смеете.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 16:05


vanmx написа:
Това последното мнение за София vs всичко останало е грешно на толкова много нива, че чак започвач да си мисля да не би Майстера да е прекалявал системно с великия наркотик който няма свръхдоза. :D

Лекувай си комплексите, момче. Омразата ти към София ще те погуби.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 16:17


denik написа:
Само да вметна, че говорих за висшо образование и на базата на личния ми опит. Общо взето всички адекватни хора от моя роден град се изнесоха към София /чужбина. Някои на 18г.,други на 25г., трети на 30г. (ся очаквам едно приятелче най-накрая да се премести). Някои минаха през Варна, Търново, Пловдив и на края пак се озоваха в София.
И кой остава в Русе? Малки, неамбициозни, простовати - някои са гангстерчета, дребни схемаджии, млади семейства криво-ляво кретат със средно образование (или голямата работа вишо от местния университет, който и без това е превзет от 90% турци). Няя пари, няя образование, няя амбиции, ше гласуваме за герб или бсп, оплакваме се, ма ни е добре. Не твърдя, че да имаш висше е най-важното нещо (особено в БГ), но е ясна индикация за перспективите в даден регион.
Това не означава, че няма съвестни хора, но държавата не прави достатъчно, за да подпомага развитието в районите, които не са София и Пловдив. Образованието не е на ниво, икономиката яко куца, единствено оставаме с красотите, осъществени от европроекти - "заприличал на европейски град" - маска, която прикрива дълбоките проблеми.

Точно това имам предвид и аз, похвално, че си си направил труда да го опишеш надълго и широко. На мен не ми се спори с дебили. Морко и Ванмкс, тази вражда между София и провинция е само във вашите глави. Никой не ви мрази вас или родните ви места. Това ви го казва човек от Русе, който просто е обективен


Профил Skype

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 16:31


Хайде реши теста за аутисти като си много отворен!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 17:37


Майстере, ти съвсем изплиска легена, моето момче.

Прищя ми се за момент да ти пръсна дупето след това включване, но това би означавало да ти сляза на нивото, а то е доста ниско и - иронично - доста провинциално според собствените ти дефиниции.

Животът ли те е напънал много, нещо друго ли е, не знам. Знам само, че понеже сме едно голямо семейство, ние сме тук за теб и няма да те съдим.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 19:57


Ама Банкя наистина не е част от София по какъвто и да било начин :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 01 Фев 2021 20:23


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 00:10


The Arrow написа:
Ама Банкя наистина не е част от София по какъвто и да било начин :D


Освен, че е един от 24-те района на София и че жителите на Банкя, освен за собствен кмет, гласуват на изборите и за кмет на София? Кажи ми още.

Това всъщност не знам в каква връзка го говорим изобщо - роден съм в София, живял съм в София и преди, живея и сега, тук съм изкарал детска градина, гимназия, университет и работа.

Тия разговори са толкова пробити, че освен да ви питам "баш" софиянците не разбрахте ли истинските ви шефчета откъде са, друго не знам, момчета.

Докато се препирате кой бил по-умен и образован и как цветът на нацията се помещава в невероятните места за живеене и развитие като Люлин или ж.к. Христо Смирненски, някои хора събота и неделя си пият бирата на верандата от два декара и си наместват монокъла, за да ви фокусират по-добре сеира :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 00:40


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 08:32


Маце Борко написа:
Майстере, ти съвсем изплиска легена, моето момче.

Прищя ми се за момент да ти пръсна дупето след това включване, но това би означавало да ти сляза на нивото, а то е доста ниско и - иронично - доста провинциално според собствените ти дефиниции.

Животът ли те е напънал много, нещо друго ли е, не знам. Знам само, че понеже сме едно голямо семейство, ние сме тук за теб и няма да те съдим.

Аз казах това, което и Дидко каза, че интелигентните хора от провинцията са се изнесли в към София, защото, логично, в София има повече възможности за работа и по-високи доходи. След, което ти и Ванмкс, почнахте да ми обяснявате, че съм тъп. Пак ви питам - кое не е така? Ако не ми отговорите на въпроса, сте пълни гейове!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 09:23


Der Meister написа:
Аз казах това, което и Диско каза, че интелигентните хора от провинцията са се изнесли в към София, защото, логично, в София има повече възможности за работа и по-високи доходи. След, което ти и Ванмкс, почнахте да ми обяснявате, че съм тъп. Пак ви питам - кое не е така? Ако не ми отговорите на въпроса, сте пълни гейове!


Der Meister написа:
Нямам против гейове, уважвам им правата и бих се борил за тях


Аз проблем да бъда пълен гей в такава толерантна обстановка нямам, тъй че move on, да не става съвсем... провинциален разговора :roll:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 09:37


AHahahahahahahHAAHahahahAHhahaHAhahaHahaHahahHAHah

maister izkl typ si


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 12:16


Маце Борко написа:
Аз проблем да бъда пълен гей в такава толерантна обстановка нямам, тъй че move on, да не става съвсем... провинциален разговора :roll:

Аха, както и подозирах. Аргументация липсва, поредната лайняна "затапка".


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 13:45


Аргументацията ми би била не по линия на това да се боря с основата на тезата ти - че София привлича образованите и амбициозни хора.

Бих се занимал по-обстойно с теб в качеството ти на най-обикновен софийски дришльо от Слатина, който поради някакви причини е дългоко заинтригуван от темата за противопоставянето на софийския "елит" и провинцията и не за първи или за втори път участва във въргал на тази тема, проявявайки дивашки и комплексарски манталитет, с който прави точно обратното на това да се отличи от провинциалистите като нещо повече.

С други думи, става ми неудобно от твое име като ти наблюдавам дивотиите.

В това, разбира се, бих задълбал, само ако имах увереността, че ще ми проследиш мисълта, но като те гледам как мисваш пойнта на неща, написани в прав текст, по-скоро не бих си го причинил.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 02 Фев 2021 13:47


In other news, #Me-too-наха Marilyn Manson :lol: (Evan Rachel Wood - главната героиня от Westworld, която явно му е била приятелка на 19г.)

Кой би очаквал :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 05 Фев 2021 05:51


Маце Борко написа:
Аргументацията ми би била не по линия на това да се боря с основата на тезата ти - че София привлича образованите и амбициозни хора.

Бих се занимал по-обстойно с теб в качеството ти на най-обикновен софийски дришльо от Слатина, който поради някакви причини е дългоко заинтригуван от темата за противопоставянето на софийския "елит" и провинцията и не за първи или за втори път участва във въргал на тази тема, проявявайки дивашки и комплексарски манталитет, с който прави точно обратното на това да се отличи от провинциалистите като нещо повече.

С други думи, става ми неудобно от твое име като ти наблюдавам дивотиите.

В това, разбира се, бих задълбал, само ако имах увереността, че ще ми проследиш мисълта, но като те гледам как мисваш пойнта на неща, написани в прав текст, по-скоро не бих си го причинил.

Ти си страшно лайно бе. Вменяваш ми теза, която никога не съм твърдял. Кога съм казвал, че софиянци сме елит, пък провинциалистите еди какви си? Ебаси смешния дървен философ. Сам каза каква е основата на тезата ми и така и не видях да казваш кое не е вярно в нея. Всичко останало, което написа е безсмислена дришня. Деба и лекето си станал, навремето беше читав.


Профил Skype

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 05 Фев 2021 13:11


denik написа:
In other news, #Me-too-наха Marilyn Manson :lol: (Evan Rachel Wood - главната героиня от Westworld, която явно му е била приятелка на 19г.)

Кой би очаквал :lol:


Дреме ми за тоя, кат цяло който го познава твърди че е лайнар и без тва, та може да се шиба. За Джонката още не проумявам защо е напълно канселиран а психясалата му тексаска курва само печели позитиви от цялата история. В най-добрия случай трябваше и двамата да ги зашият, ама... never stick your dick in crazy.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 06 Фев 2021 09:38


Христо Смирненски е официалното име на квартал Слатина.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com