Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 12:23


Здрасти пичове,

Радвам се, че заглавието на тази тема ви накара да четете тези редове !

Принципно не обичам да заспамвам хората със собствените си интереси, но в случая мисля, че би било в общата полза да го направя тук, защото чувствам, че по една или друга причина, в този форум се нося с известен авторитет.
По същество - филмче в Гуугъл видс. Кликвате го. Гледате го. Слушате, внимавате и разбирате.

Интелектуалната летва в този геймърски форум винаги е била над средната, затова очаквам повечето от вас да имат ясна представа от нещата описани във въпросния филм. ПРОБЛЕМЪТ е в това, че макар и да СТЕ наясно с цялата тежка конспирация, която се разгръща около нас, не видях почти никъде по форума да се говори по темата, което е близо до плачебно положение, като се вземе предвид, че през началото на този месец град София, в който повечето от вас живеят, беше за пореден път покрит от кемтрйлс и бяхме облъчени от стоящи вълни на Шуман (всички болни и отпаднали тия дни - ето защо ви е така) (да не говорим, че сигурно за всяка наистина важна тема, касаеща ни като човеци има по амнайсе хиляди "Дъ Гейм, Дъ Гейм, ФФФУУУ, трололол, Ю Мад ?, Комбо Брейкър, Бокси Мокси")

Точно за това държа дори тези от вас, които имат известни познания по темата все пак да разцъкат филма или да си намерят по-специализиран такъв в тема, която тях лично ги касае от ресурсите в края на поста ми.

Въпросното филмче WAKE UP CALL - THE NEW WORLD ORDER е хубаво, защото вместо да задълбава прекалено много, дава цялостен поглед над нещата и го препоръчвам горещо на всички. Убеден съм че този линк ще промени начина на мислене на доста хора тук.
Ето линк - http://video.google.com/videoplay?docid ... 797444340#

Също така, ето ви линк към скрийншот на една папчица с филми дето съм си събрал. Инфото в тях е реално и съветвам тези, които имат интерес да се запознаят по-отблизо с конспирацията, която таргетва ВАС И ТЕЗИ, КОИТО ОБИЧАТЕ, да си свалят някой от тях (или да ми ги рикуестнат по скайп TUO_BG) Ето линк - http://img221.imageshack.us/img221/1851/truthd.jpg

Тракера, в който се качват всички тези неща, които Англо-Американския Военно Фашистски Блок НЕ ИСКА ДА ЗНАЕТЕ е http://tracker.concen.org/ - Чек ит !

ПРИЧИНАТА, поради която пиша това е, защото се опитах преди месеци да говоря с "бистрите умове" в форума на НБУ по темата. Сигурно 2 часа в топик на тема "Сащ ще спрат световния интернет" писах мнение, което да отвори очите на шепа тъпи селяни.
Ето го въпросното мнение :


[kind-of-offtopic]
Интернет какъвто го познаваме в момента - първичен и извън контрола на властните е едно от най-големите ни оръжия (заради сайтове като wikileaks, infowars, hourofthetime). Те искат да ни го отнемат (не изключат но минимум направят с регистрация и тотален контрол) ПРЕДИ, да дойде времето за паника. А то, драги ми съграждани и съдържавници, ще дойде скоро и причината за паника няма да е това, че са ни спрели нета, а това че повечето от нас вече са мъртви.
Какво имам предвид ? Прекалено обширно е, за да ви го опиша в един пост. Мога само да ви насоча с малко ключови думи, ако искате да знаете истината зад всички тези крайни събития, които се случват в наше време. От разлива в мексиканския залив в момента, през земетресенията, през смехотворната лъжа наречена от Ал Гор - Глобално Затопляне, през 11/9 и измислените от кабинета на Буш младши "терористи", които водят "война" със САЩ - всичко е част от една конспирация, започнала преди много много време. Хората в центъра на властта са малко и ужасно влиятелни. Те навярно притежават знания от извън този планета или време и за това ги крият в тайна още от тамплиерско време. Всички окултни и езотерични науки, масонски ложи, коснпирационни теории, илюминатски групировки (bilderberg, bohemian grove, council of foreign relations, trilateral commision) и теории за древни астронавти имат по частица от истината в себе си, но най-чистата истина е вътре някъде между тях в структура, която все още е скрита от очите ни. Едно само че е ясно - тези хора са единни във вижданята си за глобализъм. Те искат да бъдем обединени и обезоръжени под един нов световен ред. Правят го на много нива. Не... Правят го на всички нива. Тяхното е най-мащабното начинание в историята на човечеството и те се чувстват като светци изпълнявайки го - въпрки че то е избиването на по-голямата част от света и поробването на остатъка. Дали ?

Кои са те - Върховете на банкерството, аристокрацията, политиката, медиите, бизнеса. Общо не повече от 2-3 хиляди най-влиятелни хора на света. Срещат се често на изброените по-горе "мероприятия". (list of bilderberg attendants)

Цел - Поробване на света(без елитните и кръвта им, разбира се). 10% от популацията бива оставена жива, за да работи (дори са го написали на паметника American Stonehenge / Georgia Guidestones). Край на семейството. Болнави хора. Всеки с чип. Всеки промит от пропаганда. Всеки регистриран. Всички пари и парични преводи дигитални в чипа. Пропаганда, че биологичните храни са вредни. Пропаганда, че слънцето е вредно. ПЛЮС - каквото в древните знания им е обещано или може би ни "пазят" по този начин от нещо предсказано в тях ?

Начин на изпълнение - Отрова в храната (вижте само осладителя aspartame, намиращ се в почти всичко, което ядем, някой филм за monsanto, или може би за изчезващите по цял свят пчели Colony Collapse Disorder). Отрова във водата (вижте с какво флуоридират водата в повечето населени места hydro fluoro silicic acid). Отрова във въздуха (chemtrails / chemtrail symposium 2010). Инсценирани терористични атаки за изплашване на масите и по-лесно имплементиране на анти-конституционни закони като homeland security act (911 truth, Oklahoma city bombing, London subway bombing). Убийства на влиятелни публични личности с различни вижданя от техните (JFK assassination truth, Malcom X assassination truth, Martin Luther King assassination truth). Инсценирани еко-кризи (Alex Gives His Full Report of The BP Gulf Oil Spill "False Flag" Event). Контрол над парите на света (Federal Reserve act). Системно тровене чрез ваксини до момент, в който чрез поредния измислен "грип" се дава директно time-bomb-killer ваксина на всички в паниката и след месец ги гледаме падащи като мухи по улиците(не им трябваме всичките) (global eugenics - using medicine to kill). Контрол над атмосферата, стихиите и климата(Nikola Tesla за който не го познава и технологията му, която остана на милите хора от HAARP). И още куп неща, които забравям в момента. Тотален контрол над медиите и затъмнение от към важна информация. Контра-пропаганда.. не точно.. нарича се Cointelpro и е програма на ФБР за вмъкване в "проблемни" организации и дискредитирането им (съответно образа на човека, говорещ конспирационните теории като луд с шапка от алуминиево фолио, за да не го сканират извънземните, който повечето хора държат в съзнанието си).

Защо ? Не знам.. Искаше ми се да знам какво знаят тези хора, което ги кара да искат да направят това. И ТОВА, приятели, не е друго, а убийството на над 80% от хората на планетата и създаването на един нов режим на тирания, от който може би никога няма да успеем да се измъкнем. Може би ни пазят от нещо и за това се чувстват като светци - но аз не го вярвам. Според мен са болни сатанисти и гейове (като каквито биват описвани щатски президенти посещавали Bohemian grove). Луди с комплекси, създадени от прекалената им власт и богатство.

Оставям ви със списък от филми, за които мога да кажа че не са замърсени от Cointelpro. Според мен точно този вид материал е това, което властните не искат да имаме. Точно заради тези материали и сайтове като wikileaks ЩЕ ограничат нета. Запознайте се с истинския свят, в който живеете преди да е прекалено късно да спасите близките си от глобалистите и новият им световн ред !

Вие сте младите мозъци на страната ни. Подтиквам ви да погледнете и от двете страни преди да изживеете животите си с "истина" дадена ви от група убийци, на които не им пука за вас.

Обичам ви, колкото и слепи да се окажат някои коментари след този и ви съветвам да се обичате взаимно колкото се може повече докато сме още тук в тази цивилизация, по този начин събрани заедно и живи. Може би "апокалипсисът" или "второто пришествие", или "завръщането на извънземните", или "2012" или както искате си го наречете, ще е точно този обрат на света - Когато се опитат да ни поробят, не успеят заради простия факт, че те са злото и тъмнината, докато ние сме доброто и светлината и тогава придобием истинската човешка любов и единност, която сме били сложени на тази планета, за да изпитваме. Ако/Когато този момент дойде аз искам да съм от добрите. От най-добрите. Искам да съм близо до вас, съ-човеци и да се чувствам жив, добър и изпълнен с обич.

[/kind-of-offtopic]


Противно на очакванята ми за трезво-мислещи хора, които ще прочетат каквото съм написал и ще се опитат да го разберат и дори може би разпространят, ме нахокаха че съм "ДУУМСДЕЙЪР!!!" и ме изгониха.. Само пича, който постна след мен написа това :

[kind-of-offtopic2]
What... the...

Колкото и смесени чувства да имам към предишния пост фактът остава непроменен, че това е първото компетентно мнение относно такъв тип информация и медия. Аз си мислех, че аз съм рядък случай сред българите, които не знаят кой е Алекс Джоунс, но горния си е посветил живота на подобни неща. И колкото и прекалено да изглежда (и може би донякъде е) разбирам този вид обсебване, от което аз самият се опитвам да се отдалеча през последната година, но все се случва, че нещо ме връща отново към цялата каша. Просто не очаквах тук да се намери някой който да постне такова нещо. Горният пост, въпреки крайността си, ясно казва, че дори малка част от всичко това да е истина (а за някои от тия неща не се изисква да сънуваш конспирации а просто нормална логика) то сме затънали в дълбоки лайна. Затова трябва да има такива хора проучващи подобна информация, дори да е доста едностранна и специализирана.

Защо? Просто защото критичното мислене е нещо, от което масата се е отучила. Хората все по-рядко и по-рядко си задават въпроси като 'защо', а до истината (независимо каква е и дори да не се крие в горния пост) може да се стигне само с него. Просто няма интерес към отговора, това е всичко.

Колкото и да се опитвам да съм балансиран в мнението си обаче, не мога да не съчувствам на горния, който ще бъде цитиран негативно предполагам.

[/kind-of-offtopic2]


ЗАЩО го е страх пича от истината ? ЗАЩО го е страх да го наричат луд ? Вас страх ли ви е от истината ? Умирам от интерес да видя мненията ви. Горя от нетърпение да разбера дали всички тук също спят..

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Псевдо рейцър
Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2009 00:17
Мнения: 2462
В момента играе: Всичко без аниме игри
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 12:48


тва за internet indipendance ли е че ни ми се чете :?:
ако да споко има си достатъчно хора които се занимават баш ние не сме им нужни
ако не СМЪРТ ЗА АНИМЕ ФАГОВЕТЕ!!!! :twisted:

___________________________________
Drecher написа:
От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 13:18


tl;dr, иначе разбрах най-общо закво стаа въпрос в тая тема... Така наречения нов световен ред aka най-празната от всички празни работи, някой май е чел жълтата книга на Ян ван Хелзинг. Мързи ме да коментирам "съществуването" и "целите" на тея инлюминати, масони, глупаци най-общо, дето си мислят че с мръсните си еврейски пари ще контролират света. Само ще кажа, че това е невъзможно. Искам някой да ме убеди в противното.
И още нещо, престани да пишеш в различни цветове защото не само те прави с 1 степен по-гей от останалите, но и е по трудно да го прочете средностатистическия форумец.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 13:26


bulLshi7 написа:
tl;dr,


bulLshi7 написа:
Искам някой да ме убеди в противното.


А.К.А. изгледай филмите, които съм посочил, после си ги свери с квито си източници се кефиш и готово.. ще бъдеш "убеден". Или може би не. Но не е ли редно първо да тестваш преди да държиш сметка с какъв цвят пиша от 9 години в този форум без дори да си дочел темата ?

П.П.
Да, чел съм и на Хелзинг и на ред други прави и не-чак-толкова-прави пичове книгите и както може би виждаш, никъде не пиша за създателя ни "Ейки" и няквите вече тотално изветрели неща. Пиша за това, което може да видиш с микроскоп в храната си. Това, което бавно убива теб и хората, за които би трябвало да ти пука, поне до толкова че да се увериш дали всичко това е, в интерес на истината, bullshit... bulLshi7.

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Юли 2009 19:43
Мнения: 831
Местоположение: Бургас
В момента играе: Red alert 3
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 13:49


И да съществува такова нещо, което е толкова възможно, колкото и да не съществува, нищо не може да се направи по въпроса.Дори и да е така и да го знаем, нищо няма да постигнем или пък може би да ни действа добре на егото, че сме разкрили великият конспирационен план за световно господство.


"" Обичам ви, колкото и слепи да се окажат някои коментари след този, и ви съветвам да се обичате взаимно колкото се може повече докато сме още тук в тази цивилизация по този начин събрани заедно и живи. Може би "апокалипсиса", или "второто пришествие", или "завръщането на извънземните", или "2012" или както искате си го наречете, ще е точно този обрат на света - Когато се опитат да ни поробят, не успеят заради простия факт че те са злото и тъмнината, докато ние сме доброто и светлината, и тогава придобием истинсакта човешка любов и единност която сме били сложени на тази планета за да изпитваме. Ако/Когато този момент дойде аз искам да съм от добрите. От най-добрите. Искам да съм близо до вас, съ-човеци, и да се чувствам жив, добър и изпълнен с обич.
[/kind-of-offtopic] ""
Как може да обичаш някой, който не познаваш ?!
Нормалните хора не сме по- различни. Просто нямаме средства и власт.Ако си мислиш, че ако имаш същата власт и ще си по- различен ГРЕШИШ и то много – прочети "приказка за стълбата" за справка.
Хората нито сме добри, нито сме изпълнени с обич. Ние сме алчни и озлобени с извратена ценностна система.
Би ли обяснил как ще ограничат интернет, защото ми се вижда невъзможно ?!

Пп. Филмите не съм ги гледал, но и това ще стане.

___________________________________
ЩАСТИЕ= А.П.Е.Л. 96
Апнем, Пийнем, Ебнем, Легнем и така до 96. Апелът към който се коренят идеологичните основи на партийното движение "Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности" съкратено К.У.Р.Е.Ц ..


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 13:50


Дайте още :)

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Юли 2009 19:43
Мнения: 831
Местоположение: Бургас
В момента играе: Red alert 3
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 13:54


Е отговори на въпросите ми де. Не са риторични, наистина ми е любопитно.

___________________________________
ЩАСТИЕ= А.П.Е.Л. 96
Апнем, Пийнем, Ебнем, Легнем и така до 96. Апелът към който се коренят идеологичните основи на партийното движение "Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности" съкратено К.У.Р.Е.Ц ..


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 14:33


Относно какво можем да направим - Най-малкото, което можеш да направиш, ако не искаш да си активист и да светкаш другите, е поне да знаеш в кой от продуктите, които сигурно ежедневно консумираш има най-много отрова, сложена там за да убива ТЕБ. Не сложена там, защото е по-евтино. Не сложена там, защото е по-лесно/бързо. Сложена там, за да УБИВА бавно ТЕБ. ПЛАТЕНА, за да УБИВА бавно ТЕБ. Тва е абсолютният минимум, който може да извлечеш от малко четене за това, което не искат да четеш.

Относно обичането - Човеците сме създадени да се обичаме. Според мен обич към човечеството има в нас още от времената, когато някой първобитен тип е отишъл на километри от селището си и е хапнал плод, от който му се е сгадило жестоко. Пича видял, че и животните не го пипат и стигнал до заключението, че този плод не е оферта. Когато с негов ближен подминали подобен храст в бъдещи свои странстваня за лов и събиране - вторият, който нямал опит с това растение посегнал към него, но първият го спрял и му казал "Недей. От това боли."
За мен това е обич към човечеството. Как се нанася едноименната "Приказка за стълбата" в морала на този първобитен човек? Тази тема е подобен опит на някой да сподели опит и да подтикне околните към истината, която ще им помогне.

Относно нета -
Search Term : "Internet Killswitch"
First Result : http://www.huffingtonpost.com/2010/06/2 ... 25856.html
Не съм тук, за да отговарям на въпроси от този вид. Мога да си дам мнението разбира се и за много неща имам още много да изчета. Идеята ми е съвсем друга. Целта ми е да подтикна хора тук, които мислят и евентуално да намеря такива, които споделят интересите ми и да обменя мнения с тях на лични най-вероятно.
Имаше един пич, който няколко пъти се появи по форумите на abovetopsecret под ника hiddenhand и каза, че е част от елита. Каза, че в рамките на няколко дни ще си пише с хората в темата по цял ден и ще им отговаря на всички въпроси свързани с това. Човекът написа много неща и се появи два или три пъти през няколко години. Страниците дискусия с него ги има увековечени в интернет пространството :
http://www.illuminati-news.com/00363.html (самата тема - http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1)
Аз нямам нито времето, нито знанията да изпиша такъв пост за всеки човек, който успори написаното. Точно за това съм дал линкове. Точно за това съм подчертал в оригиналния пост от НБУ всички неща, които могат да се използват като search термини. Убеждението не идва от "Джонката каза", а от лично разследване - разследване посредством източници, на които индивида вярва, защото иначе този пост не е различен с нищо от лъжите по новините всеки ден.

А ако изгледаш филмите или поне ги разцъкаш, наистина няма да съжаляваш. Особено най-горния.

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 14:52


Света е сбъркан, но за това са си виновни хората, а не евреите(въпреки че никак не обичам евреи)/илюминатите/гущерите и разни такива. :roll: Всички имате вина.

___________________________________
тюлен ли съм, или не съм? въй въй въй


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 15:04


Господи,
Как сме виновни аз, blackmaster, bulLshi7 и {SuPa-1337-Killa} за това че на гърба на Diet Coke-a пише aspartame ?
Как сме виновни ние, че за да постигне военно-политиеските си цели посочени от елита кабинета на Буш сам взриви три сгради ?
Как сме виновни ние, че във всяка една държава, на всеки един фронт, във всяка една сфера, се случват противоконституционни ,античовешки, програми граничещи с геноцида ?
Мога да питам още стотици "Как сме виновни че X" въпроси и може би излиза, че сме виновни само за това, че сме тъпи и не сме се светнали преди да стане толкова късно.

Да.. Един вид и евреите са били виновни, че са ги избили. Един пич точно това обяснява в най-горния линк който съм постнал - Евреите не са казали нищо като са ги накарали да ноят звездата щото ги е било страх от немците и от съпортерите на системата които са били повече. Не са казли нищо и в кристалната вечер. Не са казли нищо и като са ги товарили на камионите. Събути пред фурните някой са почнали да протестират и са получавали патрон в главата защото вече е било КЪСНО за това. Трябвало е да протестират в началото още когато са имали шанс. Това сме ние. Тъпи събути евреи пред фурната. Да, от тяази гледна точка съм съгласен. Виновни сме. Виновни сме че поемаме геноцида и си траеме. Виновни сме че наричаме хората опитващи се да разпространят истината и им пука за нас "луди конспирационни теористи".

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 15:25


Извинявай, сгреших не трябваше да казвам всички, а по-голямата част от хората. Не помислих достатъчно преди да пиша.

___________________________________
тюлен ли съм, или не съм? въй въй въй


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 19:19


спри да пишеш така


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 19:31


Авторе на темата...подхода ти е грешен. Разбира се, че ще вземат за луд конспирационен теорист, защото показваш направо цялата истина(така, както я разбираш, не казвам нито че грешиш, нито че си прав), заедно с всички нейни грозни отсенки. Всяко убеждаване би било най-успешно, като се тръгва от полуистини и залъгване и постепенно се надгражда, докато стигнеш първоначалната си теза в най-чист вид. Най-малкото, така са правили всички люде през историята, които са искали да убедят масите в нещо. Просто звучи по-разумно в ушите на обикновения човек.
Иначе, не съм съгласен за злия план. Гледал ли си Idiocracy? Това е злия план. Масово затъпяване на всички нива. Може да поспорим, ако искаш.

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8412
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 19:57


Добре, кво прайм ? Да хванем и да ги избием, това ли трябва да стане ? Защото с ''просветление по форумите'' нищо няма да стане. Сега ще ида до магазина и ще си купя някаква отрова, какво да направя иначе ? Да си засадя картофи в градинката пред блока ?

Изчетох част от нещата на този Hidden-Hand. От една страна звучи достоверно, от друга ме напушваше смях. Не знам какъв е този форум, където е писано всичко това, но ми изглежда доста смешна цялата ситуация да цъфне някакъв, чиято кръв управлява света от преди Атлантида насам, и да изговори тези неща.

Не искам да подхождам със насмешка към темата, но не мога да взема на сериозно доста голяма част от тези неща. Сега ще хвърля едно око на другите неща, които си дал.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Юни 2008 18:10
Мнения: 1869
В момента играе: RL - worst game ever.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:07


Хах. Кратко ще го поставя: гледал съм над дузина такива филми, пълнометражни. Повечето засягат САЩ и около 50% от "фактите" в тях са глупости или в най-добрия случай вероятни теории. Им аи интересни неща, раздвижват мозъка.

Ето го и големия проблем, поне при мен. Не ме убеждават. Не съм сигурен какво ми е мнението за това, дали съм 'вярващ' или песимист.

Този филм ще го видя утре, но едва ли ще има в него нещо, което не е било споменато в по-именитите му събратия. (Видях го сега, компилация, доста познати неща там. Ще го линкна на няколко приятели, може да им се понрави и да ги зариби).

едит: чакай да се поясня...

Склонен съм да слушам алтернативнит емнения за голбалното затопляне, луната, глобално правителство, 9/11, елита в сянка. Има някои попадения. Но почти всичко освен това е прекалено измислено и се нуждае от снимки, цифри, имена, ФАКТИ.

___________________________________
What's a real girl? Is it something fap-able?
indeedhewasshady.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:18


Tl;dr ама да се изкажа и аз.
В България има елит в сянка.
В Русия има елит в сянка.
Що па в САЩ да няма :?
В даскало ни пуснаха едно филмче, в което се разбираше как САЩ и природозащитните организации ограбват Африка (или поне част от историята, казва се 3 billion and counting, не го намирам в нета)
Иначе ето ви нормално изглеждащ първи пост
Цитат:
Здрасти пичове,

Радвам се, че заглавието на тази тема ви накара да четете тези редове !

Принципно не обичам да заспамвам хората със собствените си интереси, но в случая мисля, че би било в общата полза да го направя тук, защото чувствам, че по една или друга причина, в този форум се нося с известен авторитет.
По същество - филмче в Гуугъл видс. Кликвате го. Гледате го. Слушате, внимавате и разбирате.

Интелектуалната летва в този геймърски форум винаги е била над средната, затова очаквам повечето от вас да имат ясна представа от нещата описани във въпросния филм. ПРОБЛЕМЪТ е в това, че макар и да СТЕ наясно с цялата тежка конспирация, която се разгръща около нас, не видях почти никъде по форума да се говори по темата, което е близо до плачебно положение, като се вземе предвид, че през началото на този месец град София, в който повечето от вас живеят, беше за пореден път покрит от кемтрйлс и бяхме облъчени от стоящи вълни на Шуман (всички болни и отпаднали тия дни - ето защо ви е така) (да не говорим, че сигурно за всяка наистина важна тема, касаеща ни като човеци има по амнайсе хиляди "Дъ Гейм, Дъ Гейм, ФФФУУУ, трололол, Ю Мад ?, Комбо Брейкър, Бокси Мокси")

Точно за това държа дори тези от вас, които имат известни познания по темата все пак да разцъкат филма или да си намерят по-специализиран такъв в тема, която тях лично ги касае от ресурсите в края на поста ми.

Въпросното филмче WAKE UP CALL - THE NEW WORLD ORDER е хубаво, защото вместо да задълбава прекалено много, дава цялостен поглед над нещата и го препоръчвам горещо на всички. Убеден съм че този линк ще промени начина на мислене на доста хора тук.
Ето линк - http://video.google.com/videoplay?docid ... 797444340#

Също така, ето ви линк към скрийншот на една папчица с филми дето съм си събрал. Инфото в тях е реално и съветвам тези, които имат интерес да се запознаят по-отблизо с конспирацията, която таргетва ВАС И ТЕЗИ, КОИТО ОБИЧАТЕ, да си свалят някой от тях (или да ми ги рикуестнат по скайп TUO_BG) Ето линк - http://img221.imageshack.us/img221/1851/truthd.jpg

Тракера, в който се качват всички тези неща, които Англо-Американския Военно Фашистски Блок НЕ ИСКА ДА ЗНАЕТЕ е http://tracker.concen.org/ - Чек ит !

ПРИЧИНАТА, поради която пиша това е, защото се опитах преди месеци да говоря с "бистрите умове" в форума на НБУ по темата. Сигурно 2 часа в топик на тема "Сащ ще спрат световния интернет" писах мнение, което да отвори очите на шепа тъпи селяни.
Ето го въпросното мнение :

[kind-of-offtopic]
Интернет какъвто го познаваме в момента - първичен и извън контрола на властните е едно от най-големите ни оръжия (заради сайтове като wikileaks, infowars, hourofthetime). Те искат да ни го отнемат (не изключат но минимум направят с регистрация и тотален контрол) ПРЕДИ, да дойде времето за паника. А то, драги ми съграждани и съдържавници, ще дойде скоро и причината за паника няма да е това, че са ни спрели нета, а това че повечето от нас вече са мъртви.
Какво имам предвид ? Прекалено обширно е, за да ви го опиша в един пост. Мога само да ви насоча с малко ключови думи, ако искате да знаете истината зад всички тези крайни събития, които се случват в наше време. От разлива в мексиканския залив в момента, през земетресенията, през смехотворната лъжа наречена от Ал Гор - Глобално Затопляне, през 11/9 и измислените от кабинета на Буш младши "терористи", които водят "война" със САЩ - всичко е част от една конспирация, започнала преди много много време. Хората в центъра на властта са малко и ужасно влиятелни. Те навярно притежават знания от извън този планета или време и за това ги крият в тайна още от тамплиерско време. Всички окултни и езотерични науки, масонски ложи, коснпирационни теории, илюминатски групировки (bilderberg, bohemian grove, council of foreign relations, trilateral commision) и теории за древни астронавти имат по частица от истината в себе си, но най-чистата истина е вътре някъде между тях в структура, която все още е скрита от очите ни. Едно само че е ясно - тези хора са единни във вижданята си за глобализъм. Те искат да бъдем обединени и обезоръжени под един нов световен ред. Правят го на много нива. Не... Правят го на всички нива. Тяхното е най-мащабното начинание в историята на човечеството и те се чувстват като светци изпълнявайки го - въпрки че то е избиването на по-голямата част от света и поробването на остатъка. Дали ?

Кои са те - Върховете на банкерството, аристокрацията, политиката, медиите, бизнеса. Общо не повече от 2-3 хиляди най-влиятелни хора на света. Срещат се често на изброените по-горе "мероприятия". (list of bilderberg attendants)

Цел - Поробване на света(без елитните и кръвта им, разбира се). 10% от популацията бива оставена жива, за да работи (дори са го написали на паметника American Stonehenge / Georgia Guidestones). Край на семейството. Болнави хора. Всеки с чип. Всеки промит от пропаганда. Всеки регистриран. Всички пари и парични преводи дигитални в чипа. Пропаганда, че биологичните храни са вредни. Пропаганда, че слънцето е вредно. ПЛЮС - каквото в древните знания им е обещано или може би ни "пазят" по този начин от нещо предсказано в тях ?

Начин на изпълнение - Отрова в храната (вижте само осладителя aspartame, намиращ се в почти всичко, което ядем, някой филм за monsanto, или може би за изчезващите по цял свят пчели Colony Collapse Disorder). Отрова във водата (вижте с какво флуоридират водата в повечето населени места hydro fluoro silicic acid). Отрова във въздуха (chemtrails / chemtrail symposium 2010). Инсценирани терористични атаки за изплашване на масите и по-лесно имплементиране на анти-конституционни закони като homeland security act (911 truth, Oklahoma city bombing, London subway bombing). Убийства на влиятелни публични личности с различни вижданя от техните (JFK assassination truth, Malcom X assassination truth, Martin Luther King assassination truth). Инсценирани еко-кризи (Alex Gives His Full Report of The BP Gulf Oil Spill "False Flag" Event). Контрол над парите на света (Federal Reserve act). Системно тровене чрез ваксини до момент, в който чрез поредния измислен "грип" се дава директно time-bomb-killer ваксина на всички в паниката и след месец ги гледаме падащи като мухи по улиците(не им трябваме всичките) (global eugenics - using medicine to kill). Контрол над атмосферата, стихиите и климата(Nikola Tesla за който не го познава и технологията му, която остана на милите хора от HAARP). И още куп неща, които забравям в момента. Тотален контрол над медиите и затъмнение от към важна информация. Контра-пропаганда.. не точно.. нарича се Cointelpro и е програма на ФБР за вмъкване в "проблемни" организации и дискредитирането им (съответно образа на човека, говорещ конспирационните теории като луд с шапка от алуминиево фолио, за да не го сканират извънземните, който повечето хора държат в съзнанието си).

Защо ? Не знам.. Искаше ми се да знам какво знаят тези хора, което ги кара да искат да направят това. И ТОВА, приятели, не е друго, а убийството на над 80% от хората на планетата и създаването на един нов режим на тирания, от който може би никога няма да успеем да се измъкнем. Може би ни пазят от нещо и за това се чувстват като светци - но аз не го вярвам. Според мен са болни сатанисти и гейове (като каквито биват описвани щатски президенти посещавали Bohemian grove). Луди с комплекси, създадени от прекалената им власт и богатство.

Оставям ви със списък от филми, за които мога да кажа че не са замърсени от Cointelpro. Според мен точно този вид материал е това, което властните не искат да имаме. Точно заради тези материали и сайтове като wikileaks ЩЕ ограничат нета. Запознайте се с истинския свят, в който живеете преди да е прекалено късно да спасите близките си от глобалистите и новият им световн ред !

Вие сте младите мозъци на страната ни. Подтиквам ви да погледнете и от двете страни преди да изживеете животите си с "истина" дадена ви от група убийци, на които не им пука за вас.

Обичам ви, колкото и слепи да се окажат някои коментари след този и ви съветвам да се обичате взаимно колкото се може повече докато сме още тук в тази цивилизация, по този начин събрани заедно и живи. Може би "апокалипсисът" или "второто пришествие", или "завръщането на извънземните", или "2012" или както искате си го наречете, ще е точно този обрат на света - Когато се опитат да ни поробят, не успеят заради простия факт, че те са злото и тъмнината, докато ние сме доброто и светлината и тогава придобием истинската човешка любов и единност, която сме били сложени на тази планета, за да изпитваме. Ако/Когато този момент дойде аз искам да съм от добрите. От най-добрите. Искам да съм близо до вас, съ-човеци и да се чувствам жив, добър и изпълнен с обич.
[/kind-of-offtopic]

Противно на очакванята ми за трезво-мислещи хора, които ще прочетат каквото съм написал и ще се опитат да го разберат и дори може би разпространят, ме нахокаха че съм "ДУУМСДЕЙЪР!!!" и ме изгониха.. Само пича, който постна след мен написа това :

[kind-of-offtopic2]
What... the...

Колкото и смесени чувства да имам към предишния пост фактът остава непроменен, че това е първото компетентно мнение относно такъв тип информация и медия. Аз си мислех, че аз съм рядък случай сред българите, които не знаят кой е Алекс Джоунс, но горния си е посветил живота на подобни неща. И колкото и прекалено да изглежда (и може би донякъде е) разбирам този вид обсебване, от което аз самият се опитвам да се отдалеча през последната година, но все се случва, че нещо ме връща отново към цялата каша. Просто не очаквах тук да се намери някой който да постне такова нещо. Горният пост, въпреки крайността си, ясно казва, че дори малка част от всичко това да е истина (а за някои от тия неща не се изисква да сънуваш конспирации а просто нормална логика) то сме затънали в дълбоки лайна. Затова трябва да има такива хора проучващи подобна информация, дори да е доста едностранна и специализирана.

Защо? Просто защото критичното мислене е нещо, от което масата се е отучила. Хората все по-рядко и по-рядко си задават въпроси като 'защо', а до истината (независимо каква е и дори да не се крие в горния пост) може да се стигне само с него. Просто няма интерес към отговора, това е всичко.

Колкото и да се опитвам да съм балансиран в мнението си обаче, не мога да не съчувствам на горния, който ще бъде цитиран негативно предполагам.
[/kind-of-offtopic2]

ЗАЩО го е страх пича от истината ? ЗАЩО го е страх да го наричат луд ? Вас страх ли ви е от истината ? Умирам от интерес да видя мненията ви. Горя от нетърпение да разбера дали всички тук също спят..

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:19


Уфф, много е дълго, но ще го прочета в най-скоро време, че ми стана интересно, обещавам.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Юни 2008 18:10
Мнения: 1869
В момента играе: RL - worst game ever.
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:29


Кефи ме как всяко мнение, освен тези на ТУО, е макс 5 реда :lol:

Дотук с интелектуална летва над средната...

___________________________________
What's a real girl? Is it something fap-able?
indeedhewasshady.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2009 14:06
Мнения: 1261
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:37


Поне както аз ги разбирам нещата тази банкова система всъщност е добрo нещо. В крайна сметка точно поради нея фирмите и продукта който произвеждат влизат в конкуренция и точно изплащането на този неизплатим дълг е причината за научния напредък на човечеството.Един вид тласка го напред...
В средновековието например ако имаш едно ковчеже със злато можеш да си го скриеш в мазето и след 200 години ще има същата стойност. Но поради точно тази финансова система коята плюете в днешно време си длъжен да инвестираш това ковчеже в бизнес и продукт. Не случайно е ,че след началото на банковата система започва индустриалната революция...
А относно тези филмчета мисля ,че трябва да се гледат с доста голямо внимание ,понеже колкото истини има там толкова и лъжи и необосновани твърдения могат да се намерят.
Та това е моето мнение ,ако някоe икономистче се намира да ми обясни по-добре - да заповяда ^_^

___________________________________
:icq22:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2010 13:56
Мнения: 521
Заглавие: Re: Най-важната тема в този форум !
Публикувано на: 08 Ное 2010 20:49


Това е, не мога повече!



Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com