Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 14:40


Serious Sam написа:
Аз не съм фен, а привърженик. Това първо. Второ, за разлика от хората с които съм говорил на тази тем, аз си имам собствено мнение. Не съм тръгнал да си вея байряка, но ще го направя нарочно - ще ми обясниш ли разликата между марксизъм и марксизъм-ленинизъм?

...

Аз да съм казвал че са? Ако сега започна да ти обяснявам разликата, ще стане утре. Просто Маркс, комунизма и социализма, Сталин са ми слабости, не мога да устоя когато стане дума за тях. Да не говоря за Марксизма и ленинската версия на марксизма - която според мен е абсолютно погрешно разбрана и приложена, но с оглед на целите на вожда може да се приеме и за вярна. Което е обърващо, но ако има желаещи ще поясня.


Разбира се! :lol:
Марксизма е това което Маркс описва в книжките си, а марксизъм-ленинизъм е съответстващото приложение и движение на марксистка основа по Лениново време в СССР, там нейде около октомврийската революция. :lol:

А ако ме болеше курягата какви са политическите и икономически разлики между двете теории щях да си отворя уикипедия и да го прочета.

Само че съм бесен демократ, либертарианец и капиталист, от онези, дето се присмиват на лекенца като тебе дето сблъсъка им с т.нар. "политиконимия" се ограничава до възприетите от дедо си възгледи колко готино нещо е бил комунизма, а "капитализъм" е мръсна дума. Да ама света се върти в друга посока и причината не е че всички сме глупави а ти, със своето адекватно и правилно мнение, си "привърженик" на комунизма и социализма, във време в което под такова управление са онези държавички, които могат да се определят само като кенефа на планетата, а наскоро напусналите го още намирисват на фекалии.
Или както се вика, песента ти е изпята, та забравена, че даже и заменена с нещо ОЧЕВИДНО по-добро, тъй че заеби тия пубертетски стремежи към антагонистичност с радикалното си псевдоинтелектуално но в същността си олигофренски необосновано "лично мнение", порасни малко, хвани някво образование, и осъзнай в кой свят живееш, вместо да се занимаваш с глупости. ;)

Иначе никой не желае хлапашките ти пояснения, а ако кажеш още веднъж "вожда", ще бъдеш позорно охранен. Дори повече отколкото с този ми пост. :oops:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 14:55


Captain Hero написа:
Serious Sam написа:
Аз не съм фен, а привърженик. Това първо. Второ, за разлика от хората с които съм говорил на тази тем, аз си имам собствено мнение. Не съм тръгнал да си вея байряка, но ще го направя нарочно - ще ми обясниш ли разликата между марксизъм и марксизъм-ленинизъм?

...

Аз да съм казвал че са? Ако сега започна да ти обяснявам разликата, ще стане утре. Просто Маркс, комунизма и социализма, Сталин са ми слабости, не мога да устоя когато стане дума за тях. Да не говоря за Марксизма и ленинската версия на марксизма - която според мен е абсолютно погрешно разбрана и приложена, но с оглед на целите на вожда може да се приеме и за вярна. Което е обърващо, но ако има желаещи ще поясня.


Разбира се! :lol:
Марксизма е това което Маркс описва в книжките си, а марксизъм-ленинизъм е съответстващото приложение и движение на марксистка основа по Лениново време в СССР, там нейде около октомврийската революция. :lol:

А ако ме болеше курягата какви са политическите и икономически разлики между двете теории щях да си отворя уикипедия и да го прочета.

Само че съм бесен демократ, либертарианец и капиталист, от онези, дето се присмиват на лекенца като тебе дето сблъсъка им с т.нар. "политиконимия" се ограничава до възприетите от дедо си възгледи колко готино нещо е бил комунизма, а "капитализъм" е мръсна дума. Да ама света се върти в друга посока и причината не е че всички сме глупави а ти, със своето адекватно и правилно мнение, си "привърженик" на комунизма и социализма, във време в което под такова управление са онези държавички, които могат да се определят само като кенефа на планетата, а наскоро напусналите го още намирисват на фекалии.
Или както се вика, песента ти е изпята, та забравена, че даже и заменена с нещо ОЧЕВИДНО по-добро, тъй че заеби тия пубертетски стремежи към антагонистичност с радикалното си псевдоинтелектуално но в същността си олигофренски необосновано "лично мнение", порасни малко, хвани някво образование, и осъзнай в кой свят живееш, вместо да се занимаваш с глупости. ;)

Иначе никой не желае хлапашките ти пояснения, а ако кажеш още веднъж "вожда", ще бъдеш позорно охранен. Дори повече отколкото с този ми пост. :oops:


Да ти имам охранването :lol: а за твои сведения "дедо" ми е антикомунист при това върл.
А относно разбирането ти за разликата - типичен демократичен кон с капаци.
Колкото до моето разбиране - наричам всичко което е било напрактика Болшевизъм. Болшевизъм е СССР, НРБ, Югославия, всяка една държава която е организирана малко или много по съветски тип и със съветска помощ. За мен капитализъм не е мръсна дума.
А всъщност "храненето" ти е доста добре издържано в типичен комунистически стил - казваш думи от мое име, за да можеш да ме обвиниш в нещо. Инак не можеш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:18


Progressor написа:
The Chameleon написа:
Какво е комсомол? :IMNOOB:

Ако не бъркам ранг от соца..
комунист > комсомол > пионер > чавдарче
Бъркаш


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:21


Комунистическа младежка организация. Нацистка германия си е имала Хитлерюгенд, СССР си е имал комсомол.


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Дек 2009 22:24
Мнения: 268
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:34


Serious Sam написа:
Captain Hero написа:

Пропускаш това, че да си фен на комунизма и да обясняваш наляво и надясно как никой не разбира същността му и го псува безпричинно беше модерна псевдоинтелектуална дейност за глупаци преди около 4 години, когато и ние бяхме на по 14-15. Няма да е хубаво за теб сега да покажеш умствен капацитет на нашето тогавашно равнище, тъй че си спести глупавите обяснения и когато Вермо евентуално ти отговори, не пиши повече. ;)

Щото тия с представата за комунизма най ги обичам.

Аз не съм фен, а привърженик. Това първо. Второ, за разлика от хората с които съм говорил на тази тем, аз си имам собствено мнение. Не съм тръгнал да си вея байряка, но ще го направя нарочно - ще ми обясниш ли разликата между марксизъм и марксизъм-ленинизъм?


Основната идея на Маркс е, чрез революция да бъде осигурено превъзходство на труда над капитала, а на Ленин - да бъде използвана идеята на Маркс, като оправдание да бъде ограбен до шушка целият руски и бъдат избити абсолютно всички с малко повече ум в главата, които биха му попречили по някакъв начин да го стори.

Религиозните, както и политическите идеи не са нищо повече от мощен инструмент, който умелите лидери, жадни за власт и пари, използват, за да манипулират обществените маси и да гонят собствените си интереси.

Мислиш ли, че Ленин, Сталин, Хрушчов, Андропов и сие ги е било еня за обикновените хора?

___________________________________
Все агенти сме.


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:38



___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:44


Алминатора`` написа:
Основната идея на Маркс е, чрез революция да бъде осигурено превъзходство на труда над капитала, а на Ленин - да бъде използвана идеята на Маркс, като оправдание да бъде ограбен до шушка целият руски и бъдат избити абсолютно всички с малко повече ум в главата, които биха му попречили по някакъв начин да го стори.

Религиозните, както и политическите идеи не са нищо повече от мощен инструмент, който умелите лидери, жадни за власт и пари, използват, за да манипулират обществените маси и да гонят собствените си интереси.

Мислиш ли, че Ленин, Сталин, Хрушчов, Андропов и сие ги е било еня за обикновените хора?


Харесваш ми, на прав път си :D


Профил

Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:47


Гледайте по-просто на нещата :arrow:


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 16:47


Алми зле си брат :lol: Толкова си далече от истината че не е ИСТИНА!

Кви пак глупости ги ръсиш :/

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 20:21
Мнения: 205
Местоположение: АП"Малашевци"
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 18:29


Vermic написа:
Алми зле си брат :lol: Толкова си далече от истината че не е ИСТИНА!

Кви пак глупости ги ръсиш :/


Няма такова нещо!

___________________________________
Приятел


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юни 2009 11:47
Мнения: 550
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 18:55


Serious Sam написа:
Vermic написа:
Защото аз знам трима комунисти само дето нито един от тях не успя да покаже потенциала на комузнима.

Маркс, Енгелс и ...?

ИЗБРАНИЯТ :!:


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4865
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 19:12


Маркс, Енгелс и ...?
Троцки?

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 20:14


INFLICTED написа:
Аз ще ходя до магазина за безалкохолно. Някой иска ли нещо?


http://www.vbox7.com/play:8402e814

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
02 Дек 2009 22:24
Мнения: 268
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 21:04


Vermic написа:
Алми зле си брат :lol: Толкова си далече от истината че не е ИСТИНА!

Кви пак глупости ги ръсиш :/


И сега какво, ще ми кажеш, че Ленин не взима парите, земята, златото и храната на хората и не избива всичкото кадърно население на Русия, когато идва на власт, така ли?

___________________________________
Все агенти сме.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Апр 2005 17:18
Мнения: 2233
Местоположение: Тел Авив
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 05 Юли 2010 22:09


Всички комунисти - два метра под земята :D
Ебал съм ви в погрешното поколение, то бива да сте повлияни от баби и дядовци, ама прекалявате.. Като сте толкова отворени, марш в Северна Корея да правите свирки 20 часа дневно на идола си Ориз; това поне ще ви държи устите заети да не ръсите простотии.

___________________________________
:flipFinger:


Профил ICQ WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 06 Юли 2010 00:36


Sirius написа:
Всички комунисти - два метра под земята :D
Ебал съм ви в погрешното поколение, то бива да сте повлияни от баби и дядовци, ама прекалявате.. Като сте толкова отворени, марш в Северна Корея да правите свирки 20 часа дневно на идола си Ориз; това поне ще ви държи устите заети да не ръсите простотии.

Genoeg gezegd. :?

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 14 Юли 2010 03:55


Щом обичаш да си педераст
СДС и БКП - Ти си кенеф


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4865
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 14 Юли 2010 03:56


КОЙ НЕ СКАЧА Е ЧЕРВЕН!

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 14 Юли 2010 06:58


Omega-x написа:
КОЙ НЕ СКАЧА Е ЧЕРВЕН!

Който скача е серсем!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 20:21
Мнения: 205
Местоположение: АП"Малашевци"
Заглавие: Re: Форумен Комсомол.
Публикувано на: 19 Юли 2016 19:31


Какво стана, ще организираме ли форумен Комсомол? Или искате може би форумен кръжок по естествени науки?

___________________________________
Приятел


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com